Autor Tema: Transferi za domaci patch SLS 18-19  (Pročitano 38775 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan555

  • Regular
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Odg: Transferi za domaci patch SLS 18-19
« Odgovor #30 poslato: 11. novembar 2019, 15:09:00 »
Citat: vukasin98;1525670
Mozete da delite medjusobno, u pm. U temi NE

Jedan mali predlog Vule druže moj, naime, sami ste rekli da nemate vremena ni motiva da ovaj peč apgrejdujete u budućnosti, a vidiš i sam da ima entuzijasta među ovim momcima koji žele da to rade pa bi ti moj predlog bio da im dopustiš da te svoje radove dele ovde javno u temi. Na taj način će upravo oni dati novi život ovom vašem sjajnom peču i u budućnosti. A vama bi kao autorima tog peča valjda bilo zadovoljstvo da taj vaš peč živi i dalje, zar ne? To ti je moj drugarski predlog a ti razmisli malo o tome!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Beli19

Beli19

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 136
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Transferi za domaci patch SLS 18-19
« Odgovor #31 poslato: 11. novembar 2019, 17:07:15 »
Citat: Ivan555;1525675
Jedan mali predlog Vule druže moj, naime, sami ste rekli da nemate vremena ni motiva da ovaj peč apgrejdujete u budućnosti, a vidiš i sam da ima entuzijasta među ovim momcima koji žele da to rade pa bi ti moj predlog bio da im dopustiš da te svoje radove dele ovde javno u temi. Na taj način će upravo oni dati novi život ovom vašem sjajnom peču i u budućnosti. A vama bi kao autorima tog peča valjda bilo zadovoljstvo da taj vaš peč živi i dalje, zar ne? To ti je moj drugarski predlog a ti razmisli malo o tome!

То је истина. Оживело би колико толико овај печ. Али добро ако Вуле неће онда нема везе :)
 

vukasin98

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 554
    • Pogledaj profil
Odg: Transferi za domaci patch SLS 18-19
« Odgovor #32 poslato: 11. novembar 2019, 21:18:32 »
Citat: Ivan555;1525675
Jedan mali predlog Vule druže moj, naime, sami ste rekli da nemate vremena ni motiva da ovaj peč apgrejdujete u budućnosti, a vidiš i sam da ima entuzijasta među ovim momcima koji žele da to rade pa bi ti moj predlog bio da im dopustiš da te svoje radove dele ovde javno u temi. Na taj način će upravo oni dati novi život ovom vašem sjajnom peču i u budućnosti. A vama bi kao autorima tog peča valjda bilo zadovoljstvo da taj vaš peč živi i dalje, zar ne? To ti je moj drugarski predlog a ti razmisli malo o tome!

Bio sam jasan. Postoji razlog zbog kog ne možete da delite javno. Više info uskoro...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Beli19

AleksaDjune

  • Regular
  • **
  • Poruke: 84
    • Pogledaj profil
Odg: Transferi za domaci patch SLS 18-19
« Odgovor #33 poslato: 11. novembar 2019, 22:00:01 »
jel ima neko pes editor za 17-icu
 

Ivan555

  • Regular
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Odg: Transferi za domaci patch SLS 18-19
« Odgovor #34 poslato: 11. novembar 2019, 22:42:48 »
Citat: vukasin98;1525678
Bio sam jasan. Postoji razlog zbog kog ne možete da delite javno. Više info uskoro...

Sve u redu Vule majstore. Naravno da je ovaj peč vaš rad i da vi odlučujete o svemu u vezi toga. Meni je tim predlogom ideja bila da ovi momci koji žele da rade na transferima to podele sa drugima, time bi peč nastavio da živi punom snagom i dalje. Ali čim kažeš da ima razloga da to ne bude tako, da ima razloga da se ne deli javno, onda okej naravno. Inače peč je super, to smo konstatovali još odavno, i sa malim ispravkama oko Sidera koje su korisnici (među kojima i ja) odradili sami svako za sebe, postao je još bolji, i grehota bi bila da se ugasi jer ovo je zemlja Srbija, ovde mnogi ne mogu da prate surove trendove hardverske zahtevnosti kod novih igara, te im PES 17 dođe idealan da ga i dalje koriste. Osim toga, taj isti PES 17 i dan danas gotovo ni po čemu ne zaostaje za novijim Pesovima, štaviše po mnogo čemu je i bolji od njih. Pozdrav.
« Poslednja izmena: 11. novembar 2019, 23:44:09 od strane Ivan555 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Beli19

Talex

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 24
    • Pogledaj profil
Odg: Transferi za domaci patch SLS 18-19
« Odgovor #35 poslato: 12. novembar 2019, 19:00:41 »
Citat: Ivan555;1525680
Sve u redu Vule majstore. Naravno da je ovaj peč vaš rad i da vi odlučujete o svemu u vezi toga. Meni je tim predlogom ideja bila da ovi momci koji žele da rade na transferima to podele sa drugima, time bi peč nastavio da živi punom snagom i dalje. Ali čim kažeš da ima razloga da to ne bude tako, da ima razloga da se ne deli javno, onda okej naravno. Inače peč je super, to smo konstatovali još odavno, i sa malim ispravkama oko Sidera koje su korisnici (među kojima i ja) odradili sami svako za sebe, postao je još bolji, i grehota bi bila da se ugasi jer ovo je zemlja Srbija, ovde mnogi ne mogu da prate surove trendove hardverske zahtevnosti kod novih igara, te im PES 17 dođe idealan da ga i dalje koriste. Osim toga, taj isti PES 17 i dan danas gotovo ni po čemu ne zaostaje za novijim Pesovima, štaviše po mnogo čemu je i bolji od njih. Pozdrav.

Па делите брате мој међусобно, ако не жели Вукашин да се овде дели, лепо отвориш поруке, пошаљи нову поруку и ето поделили сте међусобно. Поздрав!
 

AleksaDjune

  • Regular
  • **
  • Poruke: 84
    • Pogledaj profil
Odg: Transferi za domaci patch SLS 18-19
« Odgovor #36 poslato: 14. novembar 2019, 20:27:11 »
Kako da mi se pojave dt80_100e_win.cpk dt80_200e_win.cpk dt80_300e_win.cpk hocu da ubacim nesto preko DpFileGenerator ? PES 2017
 

ShadowZ

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Re: Transferi za domaci patch SLS 18-19
« Odgovor #37 poslato: 27. novembar 2019, 16:11:06 »
Svi živi i dalje patchuju 2017, bilo bi super da se izbaci zvaničan update za SLS.
Razlog što se i dalje igra PES2017 je što repack sa jednim jezikom ima samo 3.5gb, što je neuporedivo manje od 2018 i 2019, grafički je približno novijim verzijama a nije zastarelo kao 2013, a ni najveći modovi nisu veliki kao PES2019, na primer. Plus, pirati obično imaju i starije kompove. Mislim da će se zajedno sa 13-icom, PES2017 igrati još desetak godina
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Beli19

Ivan555

  • Regular
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Transferi za domaci patch SLS 18-19
« Odgovor #38 poslato: 27. novembar 2019, 18:57:35 »
Citat: ShadowZ;1525785
Svi živi i dalje patchuju 2017, bilo bi super da se izbaci zvaničan update za SLS.
Razlog što se i dalje igra PES2017 je što repack sa jednim jezikom ima samo 3.5gb, što je neuporedivo manje od 2018 i 2019, grafički je približno novijim verzijama a nije zastarelo kao 2013, a ni najveći modovi nisu veliki kao PES2019, na primer. Plus, pirati obično imaju i starije kompove. Mislim da će se zajedno sa 13-icom, PES2017 igrati još desetak godina

Bravo. Naravno da će se PES 17 igrati i dalje, prvo, ne zauzima desetine i desetine gigabajtova i to pečovan odličnim pečevima, drugo, grafički je i dalje veoma veoma dobar, a sa nekim dodacima koje imaš na netu tipa poboljšanja izgleda terena, golova, ma svega, generalno peglanja grafike i podizanja iste na HD rezoluciju postaje gotovo ravnopravan u svemu sa novijim PES igricama a pritom ne moraš da ga papreno platiš kao novije verzije. Da ne pričam o gejmpleju koji je na sedamnaestici jednostavno odličan, a i može se korigovati po želji, kome kako odgovara, putem raznih editora i slično. Dakle sve uslove ima odlična sedamnaestica da traje i u godinama koje dolaze, naravno pečovana sa najnovijim pečevima. Ali nema ko da radi pečeve za našu ligu burazeru, ovi momci imaju svojih obaveza i nemaju ni vremena ni motiva ni želje da rade taj posao. Tako da šta je tu je, ostaje nam da skinemo poneki peč od stranih autora, tamo naravno naše lige nema kome bi od stranaca stalo da pečuju našu katastrofalnu ligu, ali ima fenomenalnih najnovijih pečeva sa svim važnijim ligama i takmičenjima i vrede i da se skinu i igraju definitivno.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Beli19

vukasin98

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 554
    • Pogledaj profil
Odg: Transferi za domaci patch SLS 18-19
« Odgovor #39 poslato: 28. novembar 2019, 00:33:26 »
http://www.pes-serbia.net/threads/40273-PES-2017-SuperLigaSrbije-18-19-Season-Patch/page6
Ko nije, neka procita postove 105 i 106. Valjda ce vam onda neke stvati biti jasnije.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan555

Ivan555

  • Regular
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Odg: Transferi za domaci patch SLS 18-19
« Odgovor #40 poslato: 28. novembar 2019, 01:18:24 »
Citat: vukasin98;1525788
http://www.pes-serbia.net/threads/40273-PES-2017-SuperLigaSrbije-18-19-Season-Patch/page6
Ko nije, neka procita postove 105 i 106. Valjda ce vam onda neke stvati biti jasnije.

Ma sve u redu Vule majstore. Razumem te potpuno, sve o-kej. Inače nemam potrebe da čitam te postove jer ih se dobro sećam, ja i ti smo imali konverzaciju tada, odnosno meni ste ti i tvoj drugar Darcoolio valjda Darko se pravilno zove tim postovima odgovarali. Podržao sam tada tvoje mišljenje, podržavam ga i sada. Meni je danas bila poenta samo da napišem neko svoje viđenje sedamnaestice u poređenju sa novijim izdanjima, i da naglasim da ta igrica vredi i dan danas, te da se isplati pečovati je. A nipošto nisam tim pisanjem želeo da mlataram ovde i da prozivam tebe i tvoje drugare te da vas optužujem da ste "zli" jer eto nećete da radite apdejt za ovaj peč. I opet, pozdrav Vule i hvala na svemu što si uradio u izradi pečeva. Sve najbolje.