Autor Tema: Pokrenuti Real sa Nisave  (Pročitano 31221 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

solunac28

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 42
    • Pogledaj profil
Re: Pokrenuti Real sa Nisave
« Odgovor #15 poslato: 1. septembar 2019, 19:07:40 »
Sad cu za inat da pisem temu ovu 1000 postova. Mojq stvar.. Banujte me
"Zato cu ici od manastira do manastira i govoriti svakom kaludjeru da dok je svjeta i vjeka Srbin nemcu nevjeruje,jer ne izdajem ja cara niti odstupam od date reci vec car izadje mene i ceo narod moj."  Aleksa Nenadovic:punk:
 

vukasin98

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 554
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Pokrenuti Real sa Nisave
« Odgovor #16 poslato: 1. septembar 2019, 19:36:16 »
Citat: VEK1NG;1523700
Nije problem što nema tih ljudi, već je problem što uopšte više nema ljudi koji pišu takve priče.Nisu toliki problem priče, problem je to što je generalno aktivnost na forumu mala.

A sta moze da se pise o tome? Kog si igraca doveo i da li je sudija ostetio ekipu jer je iskljucio igraca? Razlika izmedju svih prica je klub koji vodis i igraci koje dovodis.. Ne zezaj, ova tema je zaista smesna.

Citat: AiN;1523701
Pa kada su iste te price napisane kao da je pisao neko ko je 3. razred osnovne. Takvih tekstova je barem 90%.

Ovaj nije ni 3. razred sudeci po pravopisu i ponasanju..

Citat: solunac28;1523703
Sad cu za inat da pisem temu ovu 1000 postova. Mojq stvar.. Banujte me

Pisi druze, meni ne smeta, samo nemoj da odustanes pre polusezone kao pre.
 

Samke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1117
    • Pogledaj profil
Re: Pokrenuti Real sa Nisave
« Odgovor #17 poslato: 1. septembar 2019, 19:52:51 »
Citat: solunac28;1523702
Prosetajte sa teme strucnjaci.. Pun mi vas je realno.. Odjebatis������������

Druže, imam pravo da pišem šta hoću. Ne brani tebi niko da pišeš, ali konstatujemo svi koliko je besmisleno. Samo je ovde još smešnije što ti zapravo ne pišeš hahahaha.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: vukasin98

solunac28

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 42
    • Pogledaj profil
Re: Pokrenuti Real sa Nisave
« Odgovor #18 poslato: 1. septembar 2019, 21:46:10 »

Nislije se pojacale,stigao vezista iz Brazila i bek iz Bugarske!



Ne gube vreme celni ljudi Radnickog iz Nisa,grabi se svim silama da se ekipa ojaca sto je pre moguce i igraci stave na raspolaganje novom sesfu strucnog staba.Medijima su predstavljeni brazilski vezista Rafael Aparecido Silva pozznatiji kao Boquita,i bugarski dafanzivac Stoycho Atanasov.Brazilac stize iz redova Brazilskog prvoligasa Centro Sportivo Alagoano,sa kojim je sporazumno rascistio papire i uz klub iz Nisa stize bez obestecenja.Igra na poziciji centralnog veznog,veoma dobro pokriva i pozicije defanzivnog veznog a po potrebi moze da odigra i ofanzivnije.Odlukuje ga siguran pas,cvrstina na sredini terena i dobar pregled igre,stize kao zamena za Nikolu Drincica.Citavu dosadasnju karijeru proveo je u Brazilu,tako da mu je ovo prvi izlet u Evropu.Brazilac je portpisao jednogodisnji ugovor,ima 29.godina.Drugi igrac Bugarin,dete Litexa a trenutno igrac Cskaiz Sofije stize na jednogodisnju pozajmicu sa pravom otkupa ugovora.Igrana poziciji desnog bekai biceprava konkurencija iskusnom i prosle sezone ne prikosnovenom Todorovskom.U narednom periodu po recima sportskog direktora ekipu treba da pojaca jedan ili dvojica levih bekova,trenutno na raspolaganju trener Nenadic nema niti jednog.Polako se zatvara prelazni rok u Nisu,ekipa je vecim delom cini se formirana.Atanasov ima i 5 nastupa za selekciju Bugarskedo 21 godine,rodjen je 1997.godine.












"Sastavljamo respektabilnu ekipu,pojacanja ce tek pokazati kvalitet"
[



"Nismo predhodnih dana puno bili po medijima pricali obecavali,mi smo vredno radili i u dogovoru sa sefom struke doveli smo dva igraca Atanasova talentovanog beka iz Cska Sofije on nam stize na pozajmicu ali napravili smo dogovor o pravu otkupa igraca,drugi je odlicni brazilski vezista Boquita ponikao u Korintijasu kasnije igrao za mnoge ekipe u tamosnjoj prvoj i drugoj ligi.
Decko je imao i bolje i jace ponude,svideo mu se sistem ciljevi ekipe i to sto ce se igra graditi oko njega imace minute na njemu je samo da vredno radi i trenira izbori se za mesto.Sto se Atanasova tice igrac mlad u usponu pojacace konkurenciju Aci Todorovskom,videcemo sta i koliko on moze.Sto se zreba tice mislim da je mogloi lakse protivnik je odlican tek ce mo ih u toku priprema skautirati.Idemo da se borimo pa ce mo videti koliko tamo mozemo."



Zreb ukrstio Radnicki sa Madjarskim Honvedom
"Zato cu ici od manastira do manastira i govoriti svakom kaludjeru da dok je svjeta i vjeka Srbin nemcu nevjeruje,jer ne izdajem ja cara niti odstupam od date reci vec car izadje mene i ceo narod moj."  Aleksa Nenadovic:punk:
 

Wolfy03

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: Pokrenuti Real sa Nisave
« Odgovor #19 poslato: 3. septembar 2019, 17:46:30 »
:D

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: vukasin98

solunac28

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 42
    • Pogledaj profil
Re: Pokrenuti Real sa Nisave
« Odgovor #20 poslato: 5. septembar 2019, 20:01:09 »
Joj koliko volim videti majmune po forumu kojima toliko znaci moja tema..
"Zato cu ici od manastira do manastira i govoriti svakom kaludjeru da dok je svjeta i vjeka Srbin nemcu nevjeruje,jer ne izdajem ja cara niti odstupam od date reci vec car izadje mene i ceo narod moj."  Aleksa Nenadovic:punk:
 

Lemmy 89

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 36
    • Pogledaj profil
Re: Pokrenuti Real sa Nisave
« Odgovor #21 poslato: 5. septembar 2019, 20:02:42 »
Sto ne odgovaras na poruke iz Inbox-a? :)
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Re: Pokrenuti Real sa Nisave
« Odgovor #22 poslato: 5. septembar 2019, 20:24:37 »
Ajde dovedite se u red.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: vukasin98

VEK1NG

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1469
    • Pogledaj profil
Re: Pokrenuti Real sa Nisave
« Odgovor #23 poslato: 5. septembar 2019, 21:18:48 »
@vukasin98 Sve zavisi ko piše.Ja lično volim da vidim kako izgledaju tuđe ML i BAL karijere.Lepo je videti kad je neko aktivan na ovom forumu, pa nek piše i takve priče.
« Poslednja izmena: 5. septembar 2019, 21:22:21 od strane VEK1NG »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: solunac28

solunac28

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 42
    • Pogledaj profil
Re: Pokrenuti Real sa Nisave
« Odgovor #24 poslato: 6. septembar 2019, 01:20:01 »

Radnicki poceo pripreme
Nema jakih izjava i obecanja
Nenadic oprezan "Da se spremimo,pa cemo onda o Evropi"





Fudbaleri Radnickog danas su startovali pripreme za predstojecu sezonu,na prvom okupljanju pojavilo se 28.fudbalera.
Pred start prvog treninga igracima i strucnom stabu obratio se predsednik Toncev,rekao je da je klub postavio standarde,
da ne ocekuje nista manje uspesnu sezonu nego predhodnu i da je imperativ da se pored Super lige napravi rezultat u Evropi.
Ova sezona bice vise nego teska oci navijaca Radnickog uprave kluba pa i cele nase javnosti bice uprete u igrace od kojih se ocekuje puno.
U narednim danima ekipa se seli na Zlatibor gde ce boraviti 10.dana i odraditi fizicki deo priprema.Na Zlatiboru nece biti kontrolnih meceva.
Finalno uigravanje ekipa ce odraditi u Slovenackim Termama Cartez gde ce ekipa odigrati 4.jaka kontrolna meca.
U narednom periodu ocekuju se dolazak minimum jednog a mozda i dva leva beka,trenutno u sastavu Radnicki nema niti jednog.


Plan priprema


"Daleko je start Evropskog takmicenja,prvo da se spremimo kako treba"



"Mislim da ne bi trebalo sada stavljati teret na ledja ovih momaka sto se tice ocekivanja u Evropi,pa mi smo se tek okupili danas startovali pripreme.
Najpre da se pripremimo fizicki da se uigramo kako treba,moramo ici stepenik po stepenik ako zelimo da napravimo pozitivne stvari.Doslo je nekioliko fudbalera,mnogi nosioci igre otisli su tesko je jako nadomestiti njihov odlazak ali mi cinimo sve da ojacamo ekipu i sto bolje spremimo za predstojecu sezonu.Odlucio sam se za dosta jake kontrolne meceva zelim pravu sliku koliko mozemo,ne trebaju mu pobede protiv amaterskih ekipa.Radimo na dovodjenju levog beka."
"Zato cu ici od manastira do manastira i govoriti svakom kaludjeru da dok je svjeta i vjeka Srbin nemcu nevjeruje,jer ne izdajem ja cara niti odstupam od date reci vec car izadje mene i ceo narod moj."  Aleksa Nenadovic:punk:
 

Wolfy03

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Odg: Pokrenuti Real sa Nisave
« Odgovor #25 poslato: 25. septembar 2019, 00:15:13 »
Kako napreduju pripreme?
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: vukasin98

solunac28

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 42
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Pokrenuti Real sa Nisave
« Odgovor #26 poslato: 27. septembar 2019, 15:34:36 »
Citat: Wolfy03;1524832
Kako napreduju pripreme?
"Zato cu ici od manastira do manastira i govoriti svakom kaludjeru da dok je svjeta i vjeka Srbin nemcu nevjeruje,jer ne izdajem ja cara niti odstupam od date reci vec car izadje mene i ceo narod moj."  Aleksa Nenadovic:punk:
 

vukasin98

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 554
    • Pogledaj profil
Odg: Pokrenuti Real sa Nisave
« Odgovor #27 poslato: 27. septembar 2019, 15:42:44 »
Neko je zaboravio da uzme terapiju
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Wolfy03

Wolfy03

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Pokrenuti Real sa Nisave
« Odgovor #28 poslato: 27. septembar 2019, 16:09:09 »
Citat: solunac28;1524966
****m ti majcicu u ****u tako napreduhu! ������

Šta se odmah trzaš, ja te pitam dobronamerno, oduvek me je interesovao ishod pripremne utakmice Radnički - Peking :D

A sada da se uozbiljimo malo, i sam vidiš da priču ne možeš doterati dalje od priprema, sa kojeg god profila da pišeš i da je besmisleno dalje spamovati ovu zajednicu.

PS. Sledeću temu koju budeš otvarao možeš nazvati i Hot Sexy Teen Pics, iskreno ne vidim preveliku razliku u kvalitetu sadržaja tih i tvoje teme (koja se svela na tvojih 15 postova u kojima lečiš lične frustracije), a ovako barem da krenemo da čistimo polako razne Total Footbale, RBLe, Viteze Koje i ostale.
« Poslednja izmena: 27. septembar 2019, 16:27:56 od strane Wolfy03 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: vukasin98