Autor Tema: Pokrenuti Real sa Nisave  (Pročitano 31296 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

solunac28

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 42
    • Pogledaj profil
Pokrenuti Real sa Nisave
« poslato: 1. septembar 2019, 01:09:03 »

Anonimni Nenadic preuzeo vice-sampiona Srbije!



Samo nekoliko dana nakon odlaska Nenada Lalatovica,Fk Radnicki promovisao je novog sefa struke gospodina Vuka Nenadica.35.godisnji strucnjak do sada je potpuno nepoznat fudbalskoj javnosti Srbije,i na veliku scenuz stupa kako bi nas narod rekao na "velika vrata".Ocekuje ga jako tezak posao uzima u ruke tim koji je predhodne godine zario i palio na domacoj sceni,koji je posle mnogo vremena obezbedio kvalifikacije za Ligu Evrope.Igracki kadar je dosta oslabljen,ekipu su napustili nosioci poput golamana Ristica,kapitena Drnicnica,golgetera Haskica i Randjelovica i to ce itekako da oteya posao mladom strategu u formiranju tima za predstojecu sezonu.Problem mu pravi i dosadasnji prelazni rok u kom je klub vec doveo neka pojacanja koja bez obzira na kvalitet nije birao Nenadic.Puno posla,malo vremena to je ono sto moze da opise trenutno stanje u kom je trenutno novi trener Radnickog.


"Privilegija je biti trener Radnickog iz Nisa,dacu svoj maksimum"

"Pre svega moram da istaknem da je velika cast i privilegija da budes trener prve ekipe Radnickog.Svi znamo kakvi igraci,treneri kakve uspehe je kroz istoriju belezio Radnicki iz Nisa,setice se stariji navijaci popularni Real sa Nisave.Veliko hvala predsedniku Toncevu,upravi kluba trudicu se da opravdam ukazanu mi sansu,dadam svoj maksimum i da odrzimo rezultate i standarde koje je postavio moj kolega Lalatovic ali i uprava kluba.Tesko je kad vidim da je veliki deo nosilaca igre napustio Radnicki,pred nama je nekih 10.dana do starta pripremamalo vremena da se pojacamo moramo sve to u hodu da radimo,i jako ce biti tesko.Ceka nas jaka domaca liga,pre svega obaveza u kvalifikacijama za Ligu Evrope da damo svoj maksimum i ostvarimo dobar rezultat."


"Nebrinite vi za nas,gazice Radnicki i dalje"

"Ziveti se morai klub cepostojati i posle sjajne predhodne sezone,moramo nastaviti da radimo da se borimo.Cinimo sve napore da ekipa ima sve uslove za dobre pripreme,da omogucimo treneru pojacanja na svimpoyicjimana kojim mu bude trebalo igraca.Ja verujem u ekipu,verujemu nas celne ljude mislim da svi zajedno mozemo da ponovimo makar iste rezultate od prosle sezone.Trener Nenadic je bio moja zelja i moj izbor,za njega sam odgovoran ja sta god da uradi,mogao sam ja i veca trenerska imena da dovedem ali hteo sam njega.On je fanatik entuzijasta i neko ko je posvecen fudbalu stopostotno."






(Pozdrav za sve Pesoholicare,ljubitelje naseg domaceg fudbala.Rezultate ostalih ekipa uzimacu iz Mster lige,svoje utakmice igracu u excibition modu,zelim da igram i plej of i aut i kvalifikacije za Le,Ls  da totalno realnu pricu napravim.Neka mi niko ne zameri timove ekipa u Evropi kojih nema sastavljacu pomom misljenju sam da budu realne jacine.Igram na profesional tako da ne bude zamerki i kritika kazem odmah.Bice reportaya sa priprema,treninga,kvalifikacije cu pisati sve meceve posebno,dok cu izlige davati izvestaje sa tipa 6,7 utakmica po poluseyonmi naravno Zvezda,Partizan obavezno.Ukljucivacu i tv emisije,kritike trenera i puno toga.)
"Zato cu ici od manastira do manastira i govoriti svakom kaludjeru da dok je svjeta i vjeka Srbin nemcu nevjeruje,jer ne izdajem ja cara niti odstupam od date reci vec car izadje mene i ceo narod moj."  Aleksa Nenadovic:punk:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG

Samke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1117
    • Pogledaj profil
Re: Pokrenuti Real sa Nisave
« Odgovor #1 poslato: 1. septembar 2019, 11:51:19 »
Hahahahah idemo opet, ako dođeš dalje od priprema, **** mi sve :haha:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: solunac28, vukasin98

vukasin98

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 557
    • Pogledaj profil
Odg: Pokrenuti Real sa Nisave
« Odgovor #2 poslato: 1. septembar 2019, 13:27:02 »
Realno, dzabe se cimas. Niko nece pratiti to sto pises. Kome se igra, taj ce sam pokrenuti pes i igrati.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Samke

VEK1NG

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1469
    • Pogledaj profil
Re: Pokrenuti Real sa Nisave
« Odgovor #3 poslato: 1. septembar 2019, 13:34:40 »
Šteta, nekada je bilo zaista popularnih tema.
 

Samke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1117
    • Pogledaj profil
Re: Pokrenuti Real sa Nisave
« Odgovor #4 poslato: 1. septembar 2019, 13:39:08 »
Možda zato sto je bilo ljudi koji zapravo pišu i istraju? Na stranu sto ovakve teme niko ne čita, ovaj batica već 3 godine unazad nema pričicu koja traje duže od 1 strane. I za PES i za NBA. Samo spamuje. Al bitno da ima 30 razlicitih naloga.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG, vukasin98

vukasin98

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 557
    • Pogledaj profil
Odg: Pokrenuti Real sa Nisave
« Odgovor #5 poslato: 1. septembar 2019, 14:41:29 »
Niti je bilo ljudi, niti ikoga ovo zanima. Od 35 tema, samo dve imaju vise od jedne stranice. Nikakav hejt za momka, ali trositi vreme da kacis slike i sastavljas tekstove da bi dobio par pregleda, jednostavno nema logike.
 

Totall Foodball

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
Re: Pokrenuti Real sa Nisave
« Odgovor #6 poslato: 1. septembar 2019, 15:12:39 »
Samo napred druze ima koji pratimo. :gun_bandana:
 

Samke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1117
    • Pogledaj profil
Re: Pokrenuti Real sa Nisave
« Odgovor #7 poslato: 1. septembar 2019, 15:20:41 »
Citat: Totall Foodball;1523693
Samo napred druze ima koji pratimo. :gun_bandana:

Brate hahahahahahaha, da li me *****avas da pišeš sam sebi podršku?
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: vukasin98

VEK1NG

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1469
    • Pogledaj profil
Re: Pokrenuti Real sa Nisave
« Odgovor #8 poslato: 1. septembar 2019, 15:58:39 »
@vukasin98 Itekako je bilo ljudi, pogledaj teme sa nekih starijih PESova.
 

vukasin98

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 557
    • Pogledaj profil
Odg: Pokrenuti Real sa Nisave
« Odgovor #9 poslato: 1. septembar 2019, 16:17:10 »
Konkretno sam mislio na PES 2017. Od 35 tema, samo dve imaju vise od jedne strane. Ne mozete me ubediti da ima ljudi koji bi ovo gledali, jer je na forumu aktivno mozda 200 ljudi, od toga pola zbog menadzer liga. Ova tema je najblaze receno, smesna.

Edit: PES 2018 tri teme, PES 2019 jedna tema. Ima ljudi hahahaha
« Poslednja izmena: 1. septembar 2019, 16:26:28 od strane vukasin98 »
 

VEK1NG

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1469
    • Pogledaj profil
Re: Pokrenuti Real sa Nisave
« Odgovor #10 poslato: 1. septembar 2019, 17:15:17 »
Mislio sam na PESove, starije od 17-ice.
 

vukasin98

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 557
    • Pogledaj profil
Odg: Pokrenuti Real sa Nisave
« Odgovor #11 poslato: 1. septembar 2019, 17:25:07 »
Tih ljudi na forumu vise nema, mislim da je to vise nego ocigledno.
 

VEK1NG

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1469
    • Pogledaj profil
Re: Pokrenuti Real sa Nisave
« Odgovor #12 poslato: 1. septembar 2019, 17:31:03 »
Nije problem što nema tih ljudi, već je problem što uopšte više nema ljudi koji pišu takve priče.Nisu toliki problem priče, problem je to što je generalno aktivnost na forumu mala.
 

AiN

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1095
    • Pogledaj profil
Odg: Pokrenuti Real sa Nisave
« Odgovor #13 poslato: 1. septembar 2019, 18:55:43 »
Pa kada su iste te price napisane kao da je pisao neko ko je 3. razred osnovne. Takvih tekstova je barem 90%.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: vukasin98

solunac28

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 42
    • Pogledaj profil
Re: Pokrenuti Real sa Nisave
« Odgovor #14 poslato: 1. septembar 2019, 19:05:10 »
"Zato cu ici od manastira do manastira i govoriti svakom kaludjeru da dok je svjeta i vjeka Srbin nemcu nevjeruje,jer ne izdajem ja cara niti odstupam od date reci vec car izadje mene i ceo narod moj."  Aleksa Nenadovic:punk: