Autor Tema: Aplikacija - Frank  (Pročitano 5281 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Morfeo

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 45
    • Pogledaj profil
Aplikacija - Frank
« poslato: 19. jun 2019, 16:07:36 »
a) Datum rodjenja i grad gde zivite: Tuzla
b) Discord adresa: F10 #0996
c) Rezultati konekcije: https://www.speedtest.net/result/8349878334
d) vrsta interneta koji koristite i ime provajdera: kablovski mediasky
e) Da li ste igrali neke PES6 online igre (ukolike jeste navedite ime i da li ih i dalje igrate?) BSC prije par godina, kad sam to prestao sve do sada 2vs2 default/no patch. Vise volim 2vs2 nego 1vs1 ali eto da se malo probam takmiciti ako me primite.
 

Morfeo

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 45
    • Pogledaj profil
Re: Aplikacija - Frank
« Odgovor #1 poslato: 19. jun 2019, 16:12:41 »
Protiv Marjan-WH



Vodili smo velike borbe u BSC, znamo se jako dobro. Potrebno mi je malo vremena da igru prilagodim vasim pravilima da bih mogao igrati velike meceve. Sinoc je baki odigrao bolje i pobjedjivao. GG
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: MaRJaN963

Morfeo

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 45
    • Pogledaj profil
Re: Aplikacija - Frank
« Odgovor #2 poslato: 19. jun 2019, 16:17:19 »
Protiv kdb



Ovaj decko je imao neke i odbijene koji nije htio zavrsiti, a ja sam imao malo vise srece pa sam dobio.
Svidja mi se fer plej s njegove strane. Objasnio mi je ukratko neka pravila i time mi je pomogao.
GG!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Gracanin

MaRJaN963

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 161
    • Pogledaj profil
Re: Aplikacija - Frank
« Odgovor #3 poslato: 19. jun 2019, 23:30:55 »
Citat: Morfeo;1519795
Protiv Marjan-WH



Vodili smo velike borbe u BSC, znamo se jako dobro. Potrebno mi je malo vremena da igru prilagodim vasim pravilima da bih mogao igrati velike meceve. Sinoc je baki odigrao bolje i pobjedjivao. GG

Pre svega jako dobar čovek. Mnogo mudra glava sto se tice stila igre. Savrsena kontrola igrača. Internet veza okej. Dosta dobar i iskusan igrac.Malo samo da se prilagodi nasim pravilima(obilazenje,dribling u 16m nad golmanom) sve ostalo pet.
Poznajemo se od mog prvog pocetka igranja Online Lige. Zaista sve na mestu. Veliki + od mene za ulazak. Samim tim po meni i + na kvalitetu lige.
GG Majstore.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Morfeo

Morfeo

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 45
    • Pogledaj profil
Re: Aplikacija - Frank
« Odgovor #4 poslato: 20. jun 2019, 00:20:39 »
Protiv Milos00



1-1 prvo poluvrijeme nakon sto je postigao gol ja nisam vratio loptu nazad, iako mi je marjan rekao prije pocetka tekme za to pravilo, koje su mi pomenuli i sinoc.. onda pauzi na poluvremenu mi milos kaze da bih trebao vracati.. krecem starta vratim jer je svjeze u glavi to pravilo.. posle kad je postigao gol za 2-1 skoro sam siguran da nisam vratio loptu.. Potrebno mi je utakmica u kojima cu vratiti loptu nazad, da bih stekao naviku..


Sto se tice patcha imam problem, igra mi zabada kada odaberem bilo koji tim.. tako da igram bez patcha, ako ima neko ko se razumije da objasni zasto ovo zabada.. Sve imam skinuto, ali zeza me nesto
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Milos00

Morfeo

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 45
    • Pogledaj profil
Re: Aplikacija - Frank
« Odgovor #5 poslato: 20. jun 2019, 02:09:01 »
Protiv Bole007



Bole i ja smo slicni dribleri, samo mi je krivo sto ne dribla tako puno kao ja. On smatram da bih ja trebao da doziram, ja smatram da bi on trebao da pojaca. GG! :D
 

Milos00

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 247
    • Pogledaj profil
Re: Aplikacija - Frank
« Odgovor #6 poslato: 20. jun 2019, 22:11:31 »
Citat: Morfeo;1519813
Protiv Milos00



1-1 prvo poluvrijeme nakon sto je postigao gol ja nisam vratio loptu nazad, iako mi je marjan rekao prije pocetka tekme za to pravilo, koje su mi pomenuli i sinoc.. onda pauzi na poluvremenu mi milos kaze da bih trebao vracati.. krecem starta vratim jer je svjeze u glavi to pravilo.. posle kad je postigao gol za 2-1 skoro sam siguran da nisam vratio loptu.. Potrebno mi je utakmica u kojima cu vratiti loptu nazad, da bih stekao naviku..


Sto se tice patcha imam problem, igra mi zabada kada odaberem bilo koji tim.. tako da igram bez patcha, ako ima neko ko se razumije da objasni zasto ovo zabada.. Sve imam skinuto, ali zeza me nesto



Sve odlicno, vremenom ce doci  i to vracanje lopte  ;) svaka čast za driblanje :) + od mene ;)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Morfeo

bole 007

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 718
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Aplikacija - Frank
« Odgovor #7 poslato: 20. jun 2019, 23:10:45 »
Citat: Morfeo;1519814
Protiv Bole007



Bole i ja smo slicni dribleri, samo mi je krivo sto ne dribla tako puno kao ja. On smatram da bih ja trebao da doziram, ja smatram da bi on trebao da pojaca. GG! :D



Ako bih i ja pojacao to bi licilo na ragbi xD Bolje ti smanji drimbling i tajming za dodavanja i vise se opusti, ;) a radio slobodno pojacaj :D Ma imas plus od mene :) samo nastavi sa fr.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Morfeo

Morfeo

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 45
    • Pogledaj profil
Re: Aplikacija - Frank
« Odgovor #8 poslato: 21. jun 2019, 20:14:17 »
protiv RIKII



Rikii je cijelo vrijeme napadao, a ja sam se branio, nije to nesto sto sam ja zelio prije meca, ali Rikii je takav ritam i takvu taktiku postavio da sam jedva dolazio do lopte.. GG
 

Morfeo

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 45
    • Pogledaj profil
Re: Aplikacija - Frank
« Odgovor #9 poslato: 22. jun 2019, 00:06:13 »
protiv medicinar





Teske tekme je medinicar igra jako ozbiljnu defanzivu. U mom visegodisnjem igranju ove igre, protiv afrikanaca, amerikanaca i evropljana nisam se susreo sa ovako ozbiljnom odbranom. Prvu utakmicu nisam uspio nista uraditi, medicinar je lijepim sutem sa 25m pogodio jednom i to je bilo to za tu utakmicu. Drugu utakmicu na medicinarevo insistiranje da uzmemo jace timove, bilo mi je dosta lakse probiti tu odbranu. Ovaj gospodin mi je na kraju rekao da sam daleko od ulaska i da cu od njega dobiti minus.
Nisam bas siguran zasto se ljutio i zasto nije pisao GG, bilo bi lijepo da to ovde napise u cemu je tacno problem.
GG od mene jos jednom ! :)
 

medicinar

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 876
    • Pogledaj profil
Re: Aplikacija - Frank
« Odgovor #10 poslato: 22. jun 2019, 00:54:42 »
Citat: Morfeo;1519850
protiv medicinar





Teske tekme je medinicar igra jako ozbiljnu defanzivu. U mom visegodisnjem igranju ove igre, protiv afrikanaca, amerikanaca i evropljana nisam se susreo sa ovako ozbiljnom odbranom. Prvu utakmicu nisam uspio nista uraditi, medicinar je lijepim sutem sa 25m pogodio jednom i to je bilo to za tu utakmicu. Drugu utakmicu na medicinarevo insistiranje da uzmemo jace timove, bilo mi je dosta lakse probiti tu odbranu. Ovaj gospodin mi je na kraju rekao da sam daleko od ulaska i da cu od njega dobiti minus.
Nisam bas siguran zasto se ljutio i zasto nije pisao GG, bilo bi lijepo da to ovde napise u cemu je tacno problem.
GG od mene jos jednom ! :)



Pisanje gg ne pisem jer ne pricam strane jezike i ne znam sta to znaci. Kad das lijep gol ja napisem zgoditak vise puta i to je dovoljno. Minus sam mislio da ti dam iz jednog prostog razloga. Kroz ovu prijavu spustio si se, ****ga, bar 2 levela ispod. Kroz utakmicu sam postavio i test ljudskosti, odnosno fer pleja. Prosao si. U jednom trenutku sam pomislio ovaj se *****ava, nece da igra kako zna. Posle mi je rekao da moze 50 posto bolje a da ne moze da pokaze zbog nasih pravila. Kroz kasnije dopisivanje je pomalo bio nepristojan i bahat koristeci mangupske izraze "ostavljena riba" "ne treba mi tvoj plus" "za mene je ovaj razgovor zavrsen". Mislio sam da odigramo jos neku, pitao ga, ali je usledio jos jedan mangupski izraz "za to ne postoji sansa". Dobro, ne moramo, i za ove dve tekme, po pruzenom po nasim pravilima, zasluzujes plus. Za kasniju bahatost nemam ocenu, to su trebali oceniti ucitelji iz mladjih dana. Sve u svemu, jako kvalitetan igrac. Plus za ulazak u ligu.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Morfeo

Morfeo

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 45
    • Pogledaj profil
Re: Aplikacija - Frank
« Odgovor #11 poslato: 22. jun 2019, 01:44:51 »
protiv Mr Bean



Protivnik koji je odigrao jednako lagano kao i ja, bez agresivnosti. Ovakve meceve volim. Ovo je '' fr '' mec.
GG :)
 

Gracanin

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 834
    • Pogledaj profil
Re: Aplikacija - Frank
« Odgovor #12 poslato: 22. jun 2019, 03:30:52 »
Citat: Morfeo;1519796
Protiv kdb



Ovaj decko je imao neke i odbijene koji nije htio zavrsiti, a ja sam imao malo vise srece pa sam dobio.
Svidja mi se fer plej s njegove strane. Objasnio mi je ukratko neka pravila i time mi je pomogao.
GG!

Jako dobar igrac Pesa, bit ce veliki izazovi igrati protiv njega :D + Od mene
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Morfeo

mr bean

  • Gost
Re: Aplikacija - Frank
« Odgovor #13 poslato: 22. jun 2019, 21:16:22 »
Citat: Morfeo;1519853
protiv Mr Bean



Protivnik koji je odigrao jednako lagano kao i ja, bez agresivnosti. Ovakve meceve volim. Ovo je '' fr '' mec.
GG :)

sve pohvale za ovog igraca sve na svom mestu malo vise dribla to je njegov stil igra atkraktivno sa dosta lepih akcija i pokusaja ali sam uspeo uvek da ga izblokiram,sretno u daljoj prijavi i naravno + od mene
i jedna zamerka sto si izgubio sa junajtedom Milos ce da se ljuti samo da znas :) i to bas od Liverpula :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Morfeo

Morfeo

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 45
    • Pogledaj profil
Re: Aplikacija - Frank
« Odgovor #14 poslato: 23. jun 2019, 19:14:00 »
protiv dread





Dread je obje dobio, mogli bi neki pomisliti kako sam igrao slabije zarad lakseg ulaska kao sto pricaju, zaista nije bilo tako. Trudio sam se, imao sam igru, diktirao tempo, ali nije islo, lose raspolozenje i malo nisam imao srece i obje utakmice sam izgubio. A uz sve to dread je jako kvalitetan igrac.

GG :)