Autor Tema: Fk Partizan(Totalni fudbal,povratak na sampionske staze)  (Pročitano 8765 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Totall Foodball

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
Fk Partizan(Totalni fudbal,povratak na sampionske staze)
« poslato: 17. april 2019, 00:29:07 »

7:30
Toplo majsko jutro,lagano dolazim u SC Teleoptik parkiram kola i po navici pravac svlacionica.Igraci polako pristizu ja se konsultujem sa pomocnicima kako i sta ce mo raditi danas.Pre nekoliko dana stupio sam na duznost sefa strucnog staba,da ekipu vodim na par utakmica do kraja sezone i izbora novog strucnog staba.Citav zivot odnosi se na trenerski posao u Teleoptiku.Kao trener pionira,kadeta,pomocnik Rasovicu u prvoj ekipi pomenutog kluba bio sam jedno vreme.Nista toga dana nije licilo na to da ce se bilo sta vazno desiti.

8:15

Na terenu smo ekipa se lagano zagreva,momci trckaraju ja sam pored terena belezim nesto.Vidno nervozan ljutim se na poslednjeg u kolini Jovana Kokira.
*Koki pomeri du*e malo,ajde oces da igras, pokreni se decko!
Vidim sa moje leve strane prilazi covek u parnom odelu zuri,malo bolje pogledam Milos Vazura gen.direktor Partizana.

*Treneru,izvini sto ti prekidam rad trebas mi na sekund!
-Recite Milose stojim vam na raspolaganju.
*Salje me gospodin Vucelic predsednik Fk Partizana,zeli da te vidi posle treninga.Mozes li doci?
-Naravno Milose,posle treninga sam gore.Znate li o cemu je rec?
*Druze sprema se nesto veliko,bice ti ponudjeno nesto o cemu su mnogi treneri sanjali.
-Hvala Milose.
(rekao sam ne sluteci o cemu se radi)


10:00
Penjem se u zgradu u kancelariji ceka me vidno raspolozen predsednik Vucelic.

*Pozdrav Mirko,nadam se da me znas ja sam predsednik FK Partizan.Hteo sam da te vidim i da popricamo.
-Hvala predsednice,kao i svaki navijac i neko ko voli ovaj klub,sve sto mogu da pomognem tu sam,recite!
*U krizi smo znas i sam,smenili smo u protekloj sezoni dva trenera,doveli Savu Milosevica nije to ono sto smo ocekivali.Nismo kup uspeli odbraniti,titula odavno izgubljena.Ove sezone igramo Ligu Sampiona bice tesko,treba selektirati sastaviti dobar tim sa okosnicom od igraca iz nase skole.Nadam se razumes me?
-Razumem naravno pomno sam pratio situaciju u klubu,godina nikako nije dobra za nas.Pregazise nas komsije,jos mi teze bre da gledam kako se ekipa muci na terenu.Ali kakve to veze ima samnom?
*Bicu otvoren Mirko,nudimo ti mesto sefa strucnog staba.Mlad si perspektivan trener,citav zivot si u ovom klubu naucio si puno od trenera sa kojima si saradjivao,misljenja smo da si idealno resenje za klub bas ti.Nudimo ti cetvorogodisnji ugovor  i garancije da kakav god rezultat ostvaris u 1.sezoni neces biti smenjen imaces punu podrsku.Trazi se da kroz najtalentovanije nase mlade igrace izgradis tim i spremis za iducu sezonu.Mozes li ti to?
-Predsednice zatecen sam,nije mi padalo na pamet jutros kad sam ustao da cu cuti ovo.Ovo je nesto sto mnogi bolji treneri od mene nikada nisu docekali meni se nudi recimo bez dana samostalnog vodjenja tima.Moje ne iskustvo mislite li da moze biti problem?
*Rekao sam ti misljenje upravnog odbora je da si pravi covek.Dobijas jak ugovor,garancije da ostajes prvu sezonu kakav god rezultat na kraju bude bio.Sticaces iskustvo,svakim danom naucicies nesto novo.Sansa ti je da ugrabis ovo i ako je teska situacija mnogi beze od klupe Partizana tebi je ovo prilika da dokazes koliko vredis.
-Predsednice ubedili ste me,volim ovaj klub grb ovaj na vasem zidu za mene je svetinja.Krvaricu za Partizan da stvorim tim koga ce se u ovoj nasoj ligi svi plasiti.
*Cestitam legendo.Sutra ti je promocija,zatim imas interviju sa Panticem to je obicaj i praksa navicices.Strucni stab ces oformiti sam,po izboru.Dajemo ti odresene ruke i poziciju tim menadzera u prvoj sezoni.Para nema puno,ali dovodi sta god zelis i smatras da ti je potrebno.
-Hvala predsednice,nastojacu u tome da opravdam poverenje.Imam posla oko izbora strucnog staba i ostalog,razumete?
*Naravno samo napred,vidimo se sutra.



12:00 Toplo vedro a u meni sve prsti od adrenalina,misli vode na to da cu dati sve od sebe da stvorim mocan Partizan od koga ce zazirati svi klubovi u nasoj ligi,koga ce opet ceniti u Evropi.Treniracu jednog Sasu Ilica,imacu tim od 25 igraca da sastavim po svojoj zelji.Covece sta mi se pruzilo smatrao sam ovo kao lep san iz koga ne zelim da se budim.


                                                                                         nastavak uskoro...
« Poslednja izmena: 17. april 2019, 00:34:51 od strane Totall Foodball »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG

Totall Foodball

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
Re: Fk Partizan(Totalni fudbal,povratak na sampionske staze)
« Odgovor #1 poslato: 17. april 2019, 13:06:39 »

Partizan promovisao Vukica



Pres sala Fk Partizan danas je bila krcata novinarima raznih medijskih kuca,svi oni dosli su da isprate imenovanje noivog sefa strucnog staba Fk Partizan gospodina Mirka Vukica.Partizan je osetio momenat da je vreme osloniti se na sopstvene resurse,kako trenerske tako i igracke pa je sa novim sefom potpisana saradnja na cetiri godine,podvlacimo bez uslova rezultata u prvoj sezoni u kojoj se pak trazi formiranje ekipe koju ce ciniti mladi fudbaleri ponikli u Partizanovoj skoli.Od ove sezone igrace se i novo takmicenja Super kup Srbije,dobili smo dva mesta u Ligi Sampiona i to je veliki uspeh tako da Partizan ove godine ceka puno izazova.Sto se tice imenovanja strucnog staba novi trener ce to uciniti i obelodaniti na prvom danu priprema.Crno beli ce pokusati da oforme ekipu do starta priprema kako bi novi trener imao jasnu sliku onih na koje moze da racuna.




Partizan ce predvodjen novim trenerom i strucnim stabom pripreme obaviti u Grckoj,a zavrsni deo kako ga zovu uigravanje bice u Sloveniji u Kopru.Imace ekipa dosta test meceva pred start sampionata,ovih dana sastavice se spisak protivnika crno belih.Ocekuje se da strrucni stab bude pojacan iskusnim trenerima,koji ce u mnogome pomoci mladom Vukicu u sezoni koja dolazi.Iz tabora Partizana za sada niko ne prica o pojacanjima,a ono sto se sigurno zna to je da se u Partizan vracaju neki igraci sa pozajmica Enake,Ozegovic.Konkurencija ce biti vise nego jaka na svakoj poziciji,videcemo ko ce napuniti kasu a kome ce ukazati sansu novi trener.Ocekuje se znacajno poboljsanje na polju finansija,a medju mogucim odlascima najrealniji je Rikardo koji bi trebao biti prva Zvezda prelaznog roka.




"Dobar dan postovani predstavnici medija,postovani navijaci Partizana clanovi uprave.Ja sam Mirko Vukic do sada sam radio kao pomocni trener u Fk Teleoptik gde sam predhodnih dana imenovan i za trenera prvog tima.Radio sam i kao trener u svim mladjim selekcijama kluba,sto bi se reklo citav yivot sam tu pri klubu.Velika mi je cast i veliko zadovoljstvo sto mi je uprava ukazala sansu i pruzila priliku imenovajuci me za novog sefa strucnog staba Partizana.Svestan sam velicine ovog kluba,svestan njegove tradicije jasno znam kakve su velicine sedele na mestu na kom cu i ja od sada.Ocekujem da uz dobar rad i uz zajednicko razumevanje pokusamo da stvorimo novi stari Partizan.Mislim pre svega na sampionski tim koji ce u ovoj ligi ponovo gaziti koji ce da zari i pali po terenima sirom Srbije,zelim tim od koga ce se plasiti svi i da protivnik brine o nama a ne mi o njemu kako je bilo na zalost predhodnih sezona.Imam jasnu viyiju kako ce nas tim igrati i iygledati,ne treba pocenjivati nasu skolu koja je medju 5 najboljih i najprotuktivnijih po izvozu igraca.Stvoricemo tim u kom ce okosnica biti mladi igraci ponikli u nasoj skoli,a opet popunjeni iskusnijim momcima koji su sto sta prosli u karijerama i imaju iskustva u svemu."









Prvi interviju sa novim trenerom!


*Postovani treneru dobar dan i dobro mi dosli u Partizanov vesnik.
-Hvala bolje vas nasao Zeljko,nadam se da ce mo saradjivati dobro.
*Recite mi kakvi su prvi utisci Mirko,za samo par dana u vasoj karijeri trenerskooj puno toga se izdesavalo za kratko vreme,zar ne?
-Bas tako sve ste vec lepo formulisali sve se izdesavalo jako brzo.Imenovan sam za trenera prvog tima Teleoptika i kad sam poceo da razradjujem planove svega vezanog za tim meni stize gen.direktor kluba i kaze da me predsednik zeli videti posle treninga.Odlazim gore gde posle kraceg vremena dobijam ponudu koju prihvatam i evo me sad sam tu.
*Ako se ne varam vama je ponudjen jak ugovor?Uz garancije da necete biti smenjeni u prvoj sezoni bez obzira na rezultate koije ostvarite?
-Tako je mi smo sklopili takav dogovor od mene se  ocekuje da stvoprim tim kome ce okosnica biti igraci iz nase skole,i najvaznije je za tako nesto nemamo omcu oko vrata u vezi rezultata sto omogucuje miran rad.
*Imenovani ste u ovoj sezoni za tim menadzera,sto iskreno puno veca imena od vas nisu imala priliku?
-Velika mi je cast i zadovoljstvo da cu imati odresene ruke u vezi sastavljanja tima.Odgovornost je u ovom slucaju sva na meni i dragio mi je zbog toga.
*Mirko vi dolazite u istoriskom trenutku,vracamo se u Ligu sampiona,kako gledate na to?
-Zeljko odrasli smo ljudi to jeste veliki podstrek i samo kad pomislim na huk tribine na mecevima sa velikanima Evropskog fudbala,ali tek smo poceli daleko je do toga treba prvo formirati tim uigrati ga.
*Moji sinovi pitaju tata moze li nam taj trener vratiti titulu?
-(:haha:)Iskren da budem price o tituli u prvoj sezoni ne treba podgrevati.Razumece svi navijaci Partizana ne kazem da se necemo boriti ali mi imamo druge planove i vizije da sastavimo mlad dominantan tim.Docice pehari nek se klinci ne brinu."
*Za kraj Mirko recite mi ocekujte li pun Kradjordje na final;u super kupa sa Zvezdom?
-Ocekujem podrska navijaca bice nam preko potrebna ako zelimo ostvairiti uspeh.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG

Totall Foodball

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
Re: Fk Partizan(Totalni fudbal,povratak na sampionske staze)
« Odgovor #2 poslato: 17. april 2019, 17:11:23 »

Partizan poceo pripreme,na prvoj prozivci 31. igrac




Fudbaleri Partizana poceli su pripreme za predstojecu sezonu,predvodjeni novim trenerom i novim strucnim stabom.Uvedene su znacajne novine sto se tice rada na treninzima osim ne procenjivog iskustva Stepanovica,svaki deo igre tipa golman,odbrana veza i napad svaki deo igre sa grupom igraca radice jedan trener.Tako je tu prekaljeni Djojrdjevic bivsi kapiten Partizana covek koji je bio stub odbrane sampiona vise godina.Sada je tu da svojim znanjem pomogne i sto bolje uigra defanzivce.Kad je rec o golmanima sa njima ce raditi Radisa Ilic novo staro lice.Vezni red bice pod palicom Zvonimira Vukica bivseg veziste mnogih klubova izmedju ostalog i Sahtjhora iz Donjecka.Napad ce biti prepusten Zarku Lazeticu,sam izbor pomocnika stavlja do znanja svima da sef strucnog staba zeli da podigne sve na najvisi nivo kao sirom Evrope.



Govor pred prvi trening igracima su odrzali celni ljudi kluba,koji su najavili da ce ova teska vremena ubrzo proci i da je sve sada na igracima i trenerima.Receno je da igraci treniraju i rade vredno platece biti koliko toliko redovne.



Ekipa ce u Beogradu ostati jos sutra kada cebiti obavljeni pregledi i kad ce trener morati da presece i neke igrace ne povede put Grcke.Ocekuje se da se spisak imena skrati,bice i nekih pojacanja u predstojecim danima.Ekipa ce u Grckoj obaviti najtezi deo pripreme i odigrati tri kontrolna meca.Prvi sa Gentom 13.jula,drugi sa Apoelom 17.jula i treci sa ekipom Maribora 20.jula.Izbor rivala pokazuje koliko ozbiljno zeli da istestira svoje igrace trener Vukic i ima jasnu sliku sto se tice izbora tima.Drugi i finalni deo priprema ekipa ce obaviti u Sloveniji u Kopru gde ce imati dva kontrolna meca,od toga26.jula sa Steauom i generalku 30.jula sa Kineskim Guangzhou.



"Krecemo sa radom,svi su jednaki svako se bori za svoje mesto u timu"
 

"Danas smo Bogu hvala krenuli sa pocetkom priprema iskren da budem jedva sam cekao.Ja i moji saradnici sacinili smo plan priprema i sve se zna sta i kako sada je na svakom igracu da pruzi svoj maksimum i svi su mi jednaki.Svako ce se boriti za svoje mesto u timu,na kontrolnim mecevima svima cu dati jednake sanse pa ce mo da vidimo kako i sta.Bitno je da nas izbegnu povrede i lose vreme.Pojacanja ce biti ali puno zavisi i od odlazaka ja sam spisak pojacanja napravio i znam moje prioritete.Moje nove saradnike ste videli tu je iskusni stari vuk Stepi koji ce biti moj asistent,tu su jos Radisa,Zvone i Djordjevic.Svi ce mo raditi najbolje sto mozemo da uigramo i spremimo ekipu."
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG

Totall Foodball

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
Re: Fk Partizan(Totalni fudbal,povratak na sampionske staze)
« Odgovor #3 poslato: 17. april 2019, 23:34:27 »

Partizan trojkom pobedio sarenoliki Gent


Ekipa Partizana danas je odigrala prvi pripremni mec u Grckoj protiv ekipe Genta.Gosti su izasli u sarenolikom sastavu nisu zeleli nista da rizikuju.Trener Vukic odlucio se za sledecih 11:Kljajic,Cucin,Urosevic,Pavlovic,N.R.Miletic,Zdjelar,Vakulko,Musa,Ivanovic,Rikardo,Ozegovic.Igrali su jos:Stojkovic,Ostojic,Markovic,Sehovic,Vulicevic,Scekic,Pantic,Zakaric,Bosic,Tosic,Nikolic.Od starta nametnuo je Partizan svoj stil  danas za formaciju 4-4-2.Utakmica u kojoj se videlo da su noge i jednima i drugima  bile teske da su pripreme tek sada pocele.


"Noge su teske,uvek je lepo pobediti"


"Drago mi je danas da su momci odradili odlicnu utakmicu za ovaj deo pripreme izgledali su odlicno.Zaddovoljan sam onim sto su prikazali moji momci,igrali smo sa dva tima hocu da svaki momak dobije odredjenu minutazu i pokaze da vredi.Bilo je dobrih i losih stvari u nasoj igri ali mi ce mo to popraviti u daljem periodu.Ipak imajte u vidu da su oni igrali u promesanom sastavu."




Partizan prodao talentovanog golmana



Fk Partizan danas je objavio da je doskorasnji talentovani cuvar mreze Aleksandar Popovic (19) prodat ekipi Istvica.Obestecenje je procenjeno na nesto vise od 2 miliona i 400 hiljada eura.Jos jedan mlad biser napusta klub u momentu kada je to jedino resenje da bi se finansiski stalo na noge.Partizan ovih dana prema recima nasih izvora pregovara sa novim golmanom koji bi popunio upraznjeno mesto."
« Poslednja izmena: 17. april 2019, 23:41:15 od strane Totall Foodball »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG

Totall Foodball

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
Re: Fk Partizan(Totalni fudbal,povratak na sampionske staze)
« Odgovor #4 poslato: 19. april 2019, 14:20:27 »

Partizan porazen od Apoela,igra sve bolja!






Partizan pegazio Maribor,sad generalka sa Kinezima
Otkaza Steaua

 

Totall Foodball

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
Re: Fk Partizan(Totalni fudbal,povratak na sampionske staze)
« Odgovor #5 poslato: 19. april 2019, 14:59:53 »

Partizan porazen u generalci,razloga za zadovoljstvo ima puno
 

Totall Foodball

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
Re: Fk Partizan(Totalni fudbal,povratak na sampionske staze)
« Odgovor #6 poslato: 19. april 2019, 17:25:00 »

Zdjelar u Vukic pred finale SUper kupa




Pred sutrasnje veliko finale prvog istoriskog Super kupa Srbije medijima su se u pres centru Partizan obratili Sasa Zdjelar i Mirko Vukic trener ekipe.Obojica su isticali kako igraju sa velikim rivalom,koji ima sjajan igracki kadar popunjeni na svakoj poziciji sa po dva igraca.Jasno je po obojici da Partizan sutra mora hrabro da izadje na teren i ostavi poslednji atom snage.Ni jedan nije pominjao osvajanje sto je malo cudno,ipak je to derbi koji nema veze sa jacinom ekipa.Navijaci ce uzivati u ovom klasiku to je sigurno.



"Postovani predstavnici medija kolege dobro dosli u pres medija centar Fk Partizan.Sutra je veliki mec ya nas finale kupa sa nasim najvecim rivalom,a vise o tome reci vam sef struke gospodin Mirko Vukic i nas fudbaler Sale Zdjelar."




"Sutra je za mene i sve moje igrace vazan mec,ali ne presudan to je samo jedan mec gde nema popravnog.Ceka nas veliki i najveci nas rival C.zvezda strasan tim popunjen odlicnim pojedincima,koji zadnje dve godne dominiraju u nasoj ligi.Poseban akcenat vodice se na bocnim pozicijama kroz koje Zvezda najcesce napada preko Marina,Bena.Brzi pojedinci dovoljan je trenutak ne paznje i oni to kazne.Sugerisao sam mojoj ekipi da u mec moramo uci hladne glave paziti na sve sto se dogovorimo u svlacionici.Najbitnije mi je da ekipa ostavi srce na terenu i da mi odigramo jednu dobru utakmicu.Favoriti su to je sigurno,ali ovo je derbi a u njemu nikad ne mora da pobedi jaci i onaj ko je u boljoj formi.Zdravstveni bilten je odlican svi igraci su spremni i imacu slatke muke oko odabira tima.Fokusiracemo se da odigramo jako na sredini da te nicije lopte uzimamo mi a onda kroz neku polu kontru i kontru pokusamo da napravimo povoljne situacije i ako mozemo zapretimo.Velika utakmica za navijace oba kluba,ovo bi trebalo da bude jedan spektakl za sve nas."



"Zvezda je sampion i osvajac duple krune,ali mi je se ne plasimo ni malo.Postujemo ih kao velikog rivala ali sutra ce mo u mec uci hrabro i bez straha to je jedini nacin da im se suprostavimo.Raduje me sto smo odradili pripreme dobro,svi smo zdravi imamo ite kako cim da im se suprostavimo.Moramo dati srce na teren,pa sta nam Bog da.Grobari verujte uz vas snovi postaju java."

DOBRO PAMTIM SVE!!
 

Totall Foodball

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
Re: Fk Partizan(Totalni fudbal,povratak na sampionske staze)
« Odgovor #7 poslato: 21. april 2019, 23:16:18 »

Tosic doneo Partizanu Super kup!







Izjave aktera utakmice:
Spoiler

"Hvala ljudi svima na cestitkama,ali ja jedno veliko hvala hocu da uputim mojim igracima,strucnom stabu,upravi i svim navijacima.Ovo je velika stvar,osvojili smo prvi trofej u sezoni,i ako smo rekli u najavi da je Yveyda apsolutni favorit u ovom mecu.Borili smo se to smo obecali,izasli smo hrabro na teren i mislim po svemu sto ste videli da smo danas bili bolji tim i zasluzeno pobedili.Zao mi je sto Rikardo nije resio onim izlaskom 1 na 1 sa Borjanom drugacije bi se utakmica odvijala.Imala je i ZVezda sanse nekoliko puta lopta je zavrsavala pored naseg gola a situacije su bile izgledne za njih.Mozda su nas danas malo i potcenili,ali ne zelim o rivalu ovo je velika pobeda ove generacije Partizana.Predhodne godine nismo se radovali trofeju sada navijaci imaju razlog za slavlje.Mislim da je nas vezni red odradio vrhunski posao zaustavio Zvezdine veziste i mozda je bas to prevaga ovog meca.Pitate me sto sam usao sa mladim tandemom stopera,Markovic i Bosnjak su buducnost Partizana strasni talenti uvek ce imati mesta u timu dok sam ja trener.Djrlek je odigrao odlicno odradio zadatke na sredini,posebno me raduje igra Dace Pantica i opet mu se nije dalo da postigne gol opet je precka bila saveznik rivala.Cestitke kolegi Milojevicu i Zvezdi na fer i korektnoj igri."



"Necu duziti zelim da se zahvalim Grobarima,mojim saigracima i treneru na ovom trofeju i sjajnom uvodu u sezonu koja predstoji.Ovo je lep pocetak jedne nove generacije Partizana drago mi je sto sam kapiten bas takvim momcima ponosim se njima.Bili smo bolji od ZVezde i zasluzeno slavili,potukli smo ih na sredini sto je po meni resilo mec."



"Cestitke kolegi Vukicu i igracima Partizana na potpuno zasluzenoj pobedi i osvajanju trofeja.Od starta usli su tvrdje od nas,dopustali smo da grade igru na sredini i kada su preuzeli kontrolu meca pitanje je bilo kada ce taj gol pasti.Tosic je majstorski utekao,moji igraci nisu uspeli da ga zaustave.Zalim za propustenim sansama a bilo ih je videli ste.Moramo analizirati ovoaj mec dobro i videti gde smo gresili.Okrecemo se startu prvenstva kroz nekoliko dana."



"Sta da kazem posle ovog poraza,jako tesko za mene za citavu svlacionicu Zvezde tesko ovo pada.Imali smo sanse bili smo bolji niko me nece ubediti u suprotno.Dali su gol na srecu iz nikakve sanse greskom nase odbrane.Videcemo se u prvenstvu,izgubljena bitka ne znaci izgubljen rat."
 

Totall Foodball

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
Re: Fk Partizan(Totalni fudbal,povratak na sampionske staze)
« Odgovor #8 poslato: 22. april 2019, 01:17:37 »

Bambi u 90.minutu slomio Zemun






Izjave trenera i igraca:
Spoiler
"Pre svega zelim da naglasim da je ova pobeda u velikoj meri bila potrebna da bi sezonu poceli kako treba.Odlucio sam da promesam karte bukvalno citav tim,momci su posle Zvezde bili ispraznjeni a i konkurencija je ogromna hteo sam da dam sansu nekim igracima.Ne kajem se pa ni da nismo uspeli pobediti,opet bih uradio isto.Hteo sam da dominiramo da zadnja linija mog tima stoji visoko da vrsimo pritisak na Zemun.U svemu smo uspeli,samo taj gol se cekao i predugo po mom misljenju.Igraci su stvarali sanse ali je njihov golman bio sjajan i skidao dosta zicera.Na kraju uvodjenjem Tosica uspeli smo dobiti na probojnosti,posle jednog odbitka on je bio na mestu uradio sta treba i pokazao jos jednom da je jedan od vodja ovog tima."



"Jako bitna pobeda za nas,posle osvojenog pehara bilo je vazno da psiholoski udjemo dobro u novu sezonu i otvorimo je pobedom.Uspeli smo i po sansama i po igri da vise nego zasluzeno savladamo ekipu Zemuna.Sad se okrecemo sledecem mecu koji je najvazniji za nas.Nije mi bitno gde igram vazno mi je da sam u timu da imam kontinuitet igre,odgovoricu sefu na svakoj poziciji gde god me stavi dacu maksimum."

Rezultati 1.kola Super lige i tabela:









Rikardo prodat,dvojica dobila ciste papire



Fk Partizan objavio je danas da napadac tog kluba Rikardo Gomes prelazi u ekipu Nemackog Frajburga.Obestecenje se procenjuje na negde malo preko cetiri miliona eura sto ce znacajno popuniti kasu Partizana.Klub ocekuje da dovede adekvatnu zamenu u nekoliko narednih dana.Ciste papire dobii su Bojan Ostojic i Gabriel Enake koji su slobodni u izboru nove sredine.Svoj trojici Fk Partizan zeli sve najbolje u nastavku karijere.



Grobari srecni,Lukac ponovo na golu Partizana


Iskusni 32.godisnji cuvar mreze Milan Lukac vraca se u klub u kom je napravio do sada najvece uspehe u karijeri.Posle nekoliko sezona po zemljama u insostranstvu iskusni golman prihvatio je ponudu svog bivseg kluba i postao novi stari clan.Grobarima je usao u srce sjajnim odbrana u sezoni 2013-2014 kada je na jednom derbiju odbranio dva penala Zvezdi i tako usao u srca svih navijaca Partizana.




Partizan doveo strahovita pojacanja
U jednom danu Kacar,Mihajlovic i Pavlovic!



Fk Partizan nekoliko dana nakon prodaje jednog od najboljih fudbalera Rikarda Gomesa u jednom danu doveo je tri mega pojacanja za predstojecu sezonu.Klub pojacava na mestu stopera prekaljeni reprezentativac nase zemlje Gojko Kacar covek sa velikim inostranim isustvom moze da odigra na vise pozicija.Ocekuje se da ce ekipi najvise trebati u Evropskim mecevima zbog cega je i prihvatio poziv crno belih.Potpisao je cetvorogodisnji ugovor,kako kaze zeli da se posveti Partizanu igrama u klubu i da bude blize svojoj porodici.Zaradjivace godisnje nesto manje od 500.000 eura i dolazi kao slobodan igrac.Drugi koji je smatra novim starim clanom je Neca Mihailovic bocni napadac izvanredne tehnike i brzine i od njega se puno ocekuje na svim frontovima.Proveo je nekoliko sezona u Holandiji gde se nije najbolje snasao u klub stize kao slobodan igrac.Trece i mozda najzvucnije pojacanje je strasni golgeter Andrija Pavlovic koji je predhodnih godina dovodjen u vezu sa nasim najvecim klubovima,ali sada je kako kaze prihvatio poziv voljenog kluba zeljan je da pomogne ekipi.Ugovor potpisuje na tri godine i zaradjivace slicno kao i Gojko Kacar.Navijaci Partizana samo su mogli da sanjaju ovakva pojacanja u jednom danu.



Bosic otisao na jednogodisnju pozajmicu


Talentovani krilni napadac Partizana Radivoj Bosic poslat je na jednogodisnju pozajmicu u ekipu Chanchung Jataji.Usled prevelike konkurencije klub je odlucio da se mladi krilni igrac na pozajmici nadje do kraja tekuce sezone.
 

Totall Foodball

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
Re: Fk Partizan(Totalni fudbal,povratak na sampionske staze)
« Odgovor #9 poslato: 22. april 2019, 23:54:52 »

Partizan u teskoj grupi,ponovo ce mo gledati Seltik,Inter i Bazel u Humskoj!




*Sefe kako vidite danasnji zreb?
-Zeljko da se ne zavaravamo ovde nema slabih timova,ovo je takmicenje u kome igra sama Evropska elita.Cast je igrati sa klubovima poput Intera,Bazela i Seltika.Zadovoljan sam zrebom mislim da smo mogli i teze da prodjemo.Pogledajte grupu naseg vecitog rivala slozicete se za nijansu jaci timovi.Boricemo se vidcemo koliko mozemo.
*Ponovo ce mo igrati sa Interom ocekujete li pun stadion na svakom mecu?
-Iskreno ocekujem mislim da ovaj tim to zasluzuje u svakom pogledu.
*Imamo li sanse da prezimimo u Evropi?
-Pa videcemo Zeljko sve je jos rano imamo pauzu reprezentacija pa kup i tek onda gostovanje u Milanu.Bice tesko ali mislim da ce mo moci da se borimo za to trece mesto i plasman u nokaut rundu Evropa lige.
*Recite mi kako vam se cine pojacanja?Kacar veliko ime odlican igrac,tu je i ovaj momak u napadu desetka Pavlovic koji vec pokazuje zbog cega je tu.Naravno i mali Mihailovic?
-Pa mislim da je vredelo cekati pojacanja do bukvalno zadnjih dana prelaznog roka.Sve su to momci top kvaliteta puno ce nam znaciti kako u nasoj ligi,jos vise u Evropskom takmicenju.Treba vreme da se uklope da udju u sistem.
*Stabilizovali ste Partizan cim ste dosli eto trofej Super kupa,nizu se pobede u domacoj ligi.Kako vi gledate na sve to?
-Polako sezona je tek pocela,mislim da ima puno da se igra i videcemo kroz vreme.Poceli smo dobro sto je jako bitno za ovaj tim Partizana.Vracamo samopouzdanje igracima,pokusavamo da vratimo klub gde pripada gde mu je mesto.
*Od ove godine nema podele bodova play ofa i auta?
-Tako je i mislim da i to samo pokazuje koliko ce svaki bod biti vazan za nas nema podele moramo igrati dobro i koncentrisano svaki mec dati svoj maksimum.



Raspored prva tri kola Lige Sampiona:
Spoiler






Najbolji tim Avgusta Super liga Srbije!
Dominira Partizanov napadacki trio





Zreb za prvu rundu kupa,Partizan ide u Krusevac!






U zadnjim satima prelaznog roka levi bek Partizana Subic odlazi u Italiju na pozajmicu.