Autor Tema: Problem HITNO!  (Pročitano 10096 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Talex

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 24
    • Pogledaj profil
Problem HITNO!
« poslato: 14. decembar 2018, 22:14:40 »
Krenuo sam da pravim miniface za zvezdine igrace u patchu sls2017 v3. Sve sam uradio kao sto je uradio gari na youtubu ali meni te miniface nema, bukvalno sam sve uradio kao i on ali nje nema...  Da li je mozda zbog patcha problem jer sam u onom smilemoddingu nasao ID igraca iz zvezde u tom pathcu.Ako ima neko iskusniji i ako mu nije problem da odgovori na ovo bio bih mu mnogo zahvalan.HVALA!
 

vukasin98

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 554
    • Pogledaj profil
Odg: Problem HITNO!
« Odgovor #1 poslato: 15. decembar 2018, 00:19:49 »
Citat: Talex;1511023
Krenuo sam da pravim miniface za zvezdine igrace u patchu sls2017 v3. Sve sam uradio kao sto je uradio gari na youtubu ali meni te miniface nema, bukvalno sam sve uradio kao i on ali nje nema...  Da li je mozda zbog patcha problem jer sam u onom smilemoddingu nasao ID igraca iz zvezde u tom pathcu.Ako ima neko iskusniji i ako mu nije problem da odgovori na ovo bio bih mu mnogo zahvalan.HVALA!

Moras da nadjes ID svakog igraca u SLS pecu, ne mozes da koristis ID iz drugih peceva jer nisu isti. Treba ti OF editor, ocitas EDIT fajl i nadjes ID igraca. Takodje, moras da pronadjes tacan folder gde se nalaze miniface u SLS pecu, nemoj gledati druge na yt koji rade u ko zna kojim pecevima.
 

Talex

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 24
    • Pogledaj profil
Odg: Problem HITNO!
« Odgovor #2 poslato: 15. decembar 2018, 01:11:17 »
Slusaj brate... pomogo si mi znaci hvala do neba ljubim te u dupe!!!!!!!!!!!
(EDIT) Samo ako mi mozes reci gde je folder minifaca u sls patchu
 

Talex

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 24
    • Pogledaj profil
Odg: Problem HITNO!
« Odgovor #3 poslato: 15. decembar 2018, 17:31:22 »
Uradio sam sve kao sto si mi rekao. Skinuo OF Editor pronasao fajl sa minifacama ubacio svoju koju sam pretvorio u dds file cak sam i pogledao Rasov tutorijal na yt ali uzalud. Usao u igricu i nema miniface ****ga, videcu jos nesto da uradim
 

vukasin98

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 554
    • Pogledaj profil
Odg: Problem HITNO!
« Odgovor #4 poslato: 15. decembar 2018, 20:41:53 »
Negde gresis, ne mogu ti tu pomoci.
 

Talex

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 24
    • Pogledaj profil
Odg: Problem HITNO!
« Odgovor #5 poslato: 16. decembar 2018, 13:15:14 »
Uspeo sam Bogu hvala sad!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: vukasin98