Autor Tema: PES 2018 na PS3 - Objašnjenje instalacije peča?  (Pročitano 14468 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jagodinac1

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
PES 2018 na PS3 - Objašnjenje instalacije peča?
« poslato: 22. novembar 2018, 16:23:47 »
Pozdrav svima.
Povratnik sam u PES sektu... Nigde ne mogu da pronađem detaljno uputstvo kako se instalira patch za PES 2018 na PS3. Pride, ništa ne kontam koji patch trebam da skinem i odakle. Molim za pojašnjenje, objašnjenje, pomoć... Hvala unapred.
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: PES 2018 na PS3 - Objašnjenje instalacije peča?
« Odgovor #1 poslato: 22. novembar 2018, 18:59:13 »
Citat: Jagodinac1;1509807
Pozdrav svima.
Povratnik sam u PES sektu... Nigde ne mogu da pronađem detaljno uputstvo kako se instalira patch za PES 2018 na PS3. Pride, ništa ne kontam koji patch trebam da skinem i odakle. Molim za pojašnjenje, objašnjenje, pomoć... Hvala unapred.

Treba ti flash (USB). Prati neko od uputstava.
http://www.youtube.com/results?search_query=how+to+install+pes+2018+patch+on+ps3
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Jagodinac1

Jagodinac1

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 na PS3 - Objašnjenje instalacije peča?
« Odgovor #2 poslato: 22. novembar 2018, 19:32:38 »
Ma za PC sam se snalazio bez problema, ali za PS3 ne kontam ni odakle da skinem, jer na svakom linku nailazim na sve samo na download link ne... Kao da sam retardiran. Previše World of Tanks-a, previše...

Odakle skidate te pečeve?

Odledao sam tonu videa na jutjubu, izguglao gomilu linkova i nigde linka za download koji radi. U čemu grešim?
« Poslednja izmena: 22. novembar 2018, 19:39:39 od strane Jagodinac1 »
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: PES 2018 na PS3 - Objašnjenje instalacije peča?
« Odgovor #3 poslato: 22. novembar 2018, 19:51:00 »
Citat: Jagodinac1;1509815
Ma za PC sam se snalazio bez problema, ali za PS3 ne kontam ni odakle da skinem, jer na svakom linku nailazim na sve samo na download link ne... Kao da sam retardiran. Previše World of Tanks-a, previše...

Odakle skidate te pečeve?

Odledao sam tonu videa na jutjubu, izguglao gomilu linkova i nigde linka za download koji radi. U čemu grešim?

Evo ti link koji radi. http://www.mediafire.com/file/i32eaegaptz7ygx/Mods+Opcionales+V6.1+ByCisso.rar

To je ovaj. Password imas u opisu videa. https://www.youtube.com/watch?v=2Vf7nD2BJaY


Edit: Izvini, ne znam, nadam se da ti neko moze pomoci oko PS3.
« Poslednja izmena: 23. novembar 2018, 03:52:31 od strane darko_pfc »
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Jagodinac1

Jagodinac1

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 na PS3 - Objašnjenje instalacije peča?
« Odgovor #4 poslato: 22. novembar 2018, 19:53:04 »
Hvala, bratac. Živ bio i svaka ti dala!
Javljam šta sam uradio.

Dodato:
Dok se ovo skida... Verzija PES 2018 je 1.05.02, ali kaže mi da je Data Pack Unimplemented. Šta to znači?

Dodato 2:
Ok. Skinuo, otpakovao, prekopirao na usb i pratim uputstvo odavde: https://www.youtube.com/watch?v=2Vf7nD2BJaY
Medjutim, ja nigde nemam taj fajl BLES02252...
I zaglavih se... Isuviše komplikovano za mene...
« Poslednja izmena: 22. novembar 2018, 21:13:50 od strane Jagodinac1 »
 

Jagodinac1

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 na PS3 - Objašnjenje instalacije peča?
« Odgovor #5 poslato: 24. novembar 2018, 12:09:03 »
Mislim da ovde, na forumu nedostaje nekakvo uputstvo kako se na PS3 za PES 2018 instalira patch i šta je sve potrebno da se to uradi. Poput option file-a i patcha za PC. Uputstvo za početnika, tako nešto. Možda i postoji negde, ali ja ne mogu pronaći, izvinjavam se moderatorima ako postoji.
 

Jagodinac1

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 na PS3 - Objašnjenje instalacije peča?
« Odgovor #6 poslato: 24. novembar 2018, 15:01:52 »
Dakle, ovako stoje stvari posle prvog pokušaja.

Skinuo sam sve sa linkova koji su dati u opisu ovog videa:


i pratio uputstvo dato u samom klipu.
USB sam formatirao na FAT32, skinute fajlove sam raspakovao i dobio pkg ekstenziju za svaki NLP i 3.0 i 3.1 i 3.3 i Update 1.08... Prekopirao i to i PS3 folder... PS3 je bez problema video usb.
Rezultat je - nikakva promena u samoj igri, nema pravih timova, isti meni kao i pre. Jedina promena je što kada učitava PES 2018 izbaci poruku tipa ''Live Data Update unimplemented. Data Update can not be implemented'' I to je to.
Šta dalje ni sam ne znam...
 

Jagodinac1

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 na PS3 - Objašnjenje instalacije peča?
« Odgovor #7 poslato: 28. novembar 2018, 01:19:40 »
Ni posle prvog pokušaja nisam odustao.
Probao sam:
Next Level Patch, Fantasy Patch, OF Andrew PES V3 i OF Andrew PES V4 i - NIŠTA!
Naravno da sam brisao igru i to dva puta, ponovo je instalirao i ponovo instalirao da ne bi bila dva peča i - NIŠTA!

Imam multiman i preko njega kopiram BLES i BLUS foldere kako sva moguća uputstva kažu, a .pkg instalacije instaliram preko package manager-a...

Ništa mi nije jasno ili sam ja lud ili ne znam gde grešim ili je nemoguće da instaliram peč. Da li iko ima ikakvu ideju šta i kako?