Autor Tema: PES 6 na Windows 10, može li to?  (Pročitano 14755 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

musampa89

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
PES 6 na Windows 10, može li to?
« poslato: 2. septembar 2018, 01:06:51 »
Uzeo sam nov komp i pre svega popizdeo što sam maltene bio primoran da instaliram win 10, jer kad sam probao da instaliram win 7, matična odluči da usb tastatura i miš odjednom prestanu da rade, iako su pre toga u BIOSu normalno radili. Nego ajde, na win 10 ću nekako i da se naviknem, ali ako bi mogao neko da mi pomogne i objasni kako da instaliram PES 6 na win 10, bio bih vam neizmerno zahvalan. Instalirao sam pa brisao jedno desetak puta i uvek kada uspe instalacija, kada probam da pokrenem igru, izađe error na kome piše: The game was not properly installed. Bilo kakav predlog je dobrodošao, i izvinjavam se ako postujem na pogrešnom mestu. Ako budem još morao da se odreknem jedinog krštenog PESa ikada kreiranog onda nek ide sve u peršun.
 

gixnsczwb

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 277
    • Pogledaj profil
Re: PES 6 na Windows 10, može li to?
« Odgovor #1 poslato: 2. septembar 2018, 09:43:54 »
Citat: musampa89;1504065
Uzeo sam nov komp i pre svega popizdeo što sam maltene bio primoran da instaliram win 10, jer kad sam probao da instaliram win 7, matična odluči da usb tastatura i miš odjednom prestanu da rade, iako su pre toga u BIOSu normalno radili. Nego ajde, na win 10 ću nekako i da se naviknem, ali ako bi mogao neko da mi pomogne i objasni kako da instaliram PES 6 na win 10, bio bih vam neizmerno zahvalan. Instalirao sam pa brisao jedno desetak puta i uvek kada uspe instalacija, kada probam da pokrenem igru, izađe error na kome piše: The game was not properly installed. Bilo kakav predlog je dobrodošao, i izvinjavam se ako postujem na pogrešnom mestu. Ako budem još morao da se odreknem jedinog krštenog PESa ikada kreiranog onda nek ide sve u peršun.

Jesi probao compatibility mode?
Nista gore od hladne zene,toplog piva i loseg centarsuta :haha:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: musampa89

musampa89

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Re: PES 6 na Windows 10, može li to?
« Odgovor #2 poslato: 2. septembar 2018, 10:38:40 »
Jesam, probao sam i za XP (service pack 2 i 3), i za win 7 i za win 8. Sad je prestala da mi izlazi ta poruka The game was not properly installed, pokrenem pes.exe, u procesima u task manager-u mi stoji pes6.exe, ali igrica neće da se pokrene, ništa se ne desi. Najjače od svega je što mogu da uđem u settings, namestim sve kontrole za palicu, rezoluciju itd., ali sama igrica neće da se pokrene. Jel ima neko da igra pes na win 10, zanima me da li je to uopšte moguće? I da li ima razlike ako je igrica original sa cd-om ili neki image skinut s neta?
 

musampa89

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Re: PES 6 na Windows 10, može li to?
« Odgovor #3 poslato: 2. septembar 2018, 14:51:54 »
Uspeli smo drugar i ja nekako da ga napravimo da radi, skinuli smo neki random registry fajl sa nekog random foruma. Pokrenuli smo pes, ali sad ne kapiram zašto i dalje onako ponekad secka, kao da ima neki frame drop, a na ovom novom kompu to ne bi trebalo da bude tako. Nego to je manje bitno, bitno je da radi.
 

darkojovanovic1

  • Regular
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Re: PES 6 na Windows 10, može li to?
« Odgovor #4 poslato: 25. jul 2020, 21:26:35 »
Citat: musampa89;1504091
Uspeli smo drugar i ja nekako da ga napravimo da radi, skinuli smo neki random registry fajl sa nekog random foruma. Pokrenuli smo pes, ali sad ne kapiram zašto i dalje onako ponekad secka, kao da ima neki frame drop, a na ovom novom kompu to ne bi trebalo da bude tako. Nego to je manje bitno, bitno je da radi.


Nije baš da je manje bitno. Mene itekako iritira to seckanje.. Valjda je stvar u tome da Windows 10 nije dobro optimizovan za starije igrice, zato secka. Bilo bi lepo ako je neko rešio ovaj problem da podeli to sa nama ovde.
 

Charlie_Bronson

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Odg: PES 6 na Windows 10, može li to?
« Odgovor #5 poslato: 3. decembar 2023, 21:43:36 »
Ćao ljudi, 

ja sam uspeo da pokrenem PES 6 bez problema na Windows 10ci (prebacio mi automatski na XP u Compatibility mode) ... 
sta je samo problem kod mene, rezolucija. Gledao sam po internetu, ima neki Patch (PES 6 Internal Resolution Modifier Tool), medjutim nema nigde Link koji funkcionise da se skine, pa ako neko od vas ima rešenje, bio bih zahvalan.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Odg: PES 6 na Windows 10, može li to?
« Odgovor #6 poslato: 4. decembar 2023, 09:11:37 »
https://sharemods.com/r76x0gf6o9lg/PES6_Internal_Resolution_Modifier_v1.2.rar.html

Mada većina pečeva koje budeš skidao to ima u sklopu kitservera.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.