Autor Tema: PES 2019 MyClub  (Pročitano 42977 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

uskee1512

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 716
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2019 MyClub
« Odgovor #30 poslato: 20. septembar 2018, 22:01:54 »
Мене још неће баш екстра играчи али шта да се ради,играти се мора!
[ATTACH=CONFIG]30981[/ATTACH]
Прошлу недељу сам први пут играо сваки дан и ...добро је за сад :)
[ATTACH=CONFIG]30980[/ATTACH]
Ale,ale ale-ooooo...AJMO SVI SAD PES DA IGRAMOOOOO
 

VEK1NG

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1469
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2019 MyClub
« Odgovor #31 poslato: 21. septembar 2018, 16:04:22 »
Imam napadače za izvoz.Od crnih imam lvl 30 Borhu, Čalova, Moru, loan Romaria(još ga nisam iskoristio) i lvl 1 Suareza.Svi osim Suareza i Romaria su Featured Players.Od zlatnih imam Defrela(Featured Players), Balotelija i Fran Sola(Featured Players).Svi zlatni su lvl 30.
 

VEK1NG

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1469
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2019 MyClub
« Odgovor #32 poslato: 21. septembar 2018, 16:46:11 »
Ovog čoveka imam sada i u Menadžer ligi i u myClub-u.Eh, da ovakvu ocenu ima i u PSML. :D

 

Коста

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1832
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 MyClub
« Odgovor #33 poslato: 21. septembar 2018, 16:50:38 »
Evo kako trenutno meni izgleda klub:
[ATTACH=CONFIG]30982[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]30983[/ATTACH]
Zali Boze za duplog Mesija i Mbapea.
Evo i statistike:
[ATTACH=CONFIG]30984[/ATTACH]
 

uskee1512

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 716
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2019 MyClub
« Odgovor #34 poslato: 21. septembar 2018, 23:07:06 »
Извукао сам Неимара..какав апгрејд тима!
Ale,ale ale-ooooo...AJMO SVI SAD PES DA IGRAMOOOOO
 

real022

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 827
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 MyClub
« Odgovor #35 poslato: 22. septembar 2018, 00:30:55 »
Citat: Коста;1505842
Zali Boze za duplog Mesija i Mbapea.

Pa ok su duplikati.
Napraviš još neki squad, jer možeš da ih koristiš kao dva različita igrača.

Mada..ne znam koliko mi je dobra taktika da igram jednu utakmicu sa najjačim timom, pa drugu sa nešto slabijim, treću lvl3, pa u krug.

Teško je tako održati kontinuitet, jer mi je trener za lvl3 različit, pa se drugačije igra. Onda se u stvari nisam ušemio ni sa jednom ekipom kako treba.

Varijanta je da igram sim, ili protiv kompa, ali to nema šanse, jer smara neviđeno...
 

Коста

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1832
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 MyClub
« Odgovor #36 poslato: 22. septembar 2018, 00:39:19 »
Citat: real022;1505873
Pa ok su duplikati.
Napraviš još neki squad, jer možeš da ih koristiš kao dva različita igrača.

Mada..ne znam koliko mi je dobra taktika da igram jednu utakmicu sa najjačim timom, pa drugu sa nešto slabijim, treću lvl3, pa u krug.

Teško je tako održati kontinuitet, jer mi je trener za lvl3 različit, pa se drugačije igra. Onda se u stvari nisam ušemio ni sa jednom ekipom kako treba.

Varijanta je da igram sim, ili protiv kompa, ali to nema šanse, jer smara neviđeno...

Imam ja drugu postavu, to je sa onim menadzerom koji se na pocetku bira. Sa tom postavom igram simulaciju ili COM Cup utakmice, i tako uopste ne trosim staminu za prvu postavu, pa ih imam preko 60. Nekad kad me mrzi, onda osvezim i potrosim malo. Posto je taj prvi menadzer slab, uglavnom koristim silver i zlatne igrace. Da stavim 2,3 crne, lagano bi preslo total costs, a ne bih da apgrejdujem tog menadzera. Cekam da se pojavi neki bolji, pa da potrosim ovih 2k koinsa, e onda cu imati 2 jake postave za rotiranje.
 

real022

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 827
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2019 MyClub
« Odgovor #37 poslato: 25. septembar 2018, 11:16:19 »
Da li vredi uzeti Klopa ili Lopeteguia?
Imam B.Rogersa sa 3-4-1-2 formacijom i 500 skill, rado bih se vratio na četiri u odbrani (i da pojačam tim).

Taman sam mislio da sam naučio, kako sam prišao ranku 700 i onda vežem 11 poraza! ne baš u nizu, ali skoro.
Baš sam bio uporan da izgubim što više :)

U stvari, čim sam počeo da dobijam protivnike mog ranka i više sve je krenulo niz brdo.
Sve su to porazi za gol, vrlo nesrećni, (sem gospodina @Koсте КМ koji mi je dao 4 gola bez ikakve muke, mada sam tada prvi put morao da kombinujem tim zbog čak tri crvene strelice! glavnih igrača ...i još me nešto požurivali ukućani itd..al opet) :)

Posle sam se malo povratio, pa će reset tima još sačekati.

I sve to je rezultiralo kupovinom oba gore navedena trenera.

Klop je odličan, ali trenutno nemam odgovarajuće igrače za njega. Mesi i Kutinjo npr, na krilima nemaju veze ovde. Kod Klopa su krila za neke igrače koji mogu da istrče brzinom munje dvesta kilometara razdaljine, i to samo pravo...I da pri tome otresaju sa sebe odbranu. Mane, Costa, Salah...
Ne pomaže ni stavljanje na SS, stoje mi isto daleko.

Kod Lopeteguia je već sve uglavnom ok, ali opet imam problem sa Mesijem koji bi ovde igrao AMF. Pogba se nalazi na CMF i Mesi konstanto ide IZA njega, a Pogba napred?...Dok Ziyech ide u napad najnormalnije. Kad sam stavio Perišića umesto Mesija, i on ide ispred Pogbe... Samo Mesi štrajkuje.

[ATTACH=CONFIG]30994[/ATTACH]

Sad čekamo četvrtak za još pojačanja. Svima po jedan Ronaldo i Suarez i taman.
« Poslednja izmena: 26. septembar 2018, 11:58:01 od strane real022 »
 

real022

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 827
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 MyClub
« Odgovor #38 poslato: 13. oktobar 2018, 12:41:17 »
Tri u.srana Mbapea.

1. Sva tri su iz "Featured Players".

2. Ni jedan mi ne radi kako treba. Ne vide se na terenu. Da li na rwf, ili cf, isti k.urac.
Kad ubacim npr Balotelija ili Defrela, druga priča. Ko igra myClub zna o čemu pričam. Jednostavno nekad igrač ne funkcioniše u timu kako bi trebalo.
Probao sam sa par menadžera. Ostalo još da ga stavim na RM.

3. Da li mogu da ih zamenim za jednog igrača iste kategorije?
Mogu k.určinu. Smislili su da je ove nedelje featured Mbape ipak različita "karta". Tako da ih imam 2+1.

4. Ne znam kako drugi, ali u 250 utakmica nisam video mnogo Mbape-a (svi su kod mene valjda :)), a još da me uništavaju npr. Isto se ne vide u igri.
 

Narednik73

  • Regular
  • **
  • Poruke: 77
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES 2019 MyClub
« Odgovor #39 poslato: 23. novembar 2018, 11:39:47 »
оља игривост је била у ПЕС 18 у односу на ПЕС 19.У ПЕС 19,лакше се свира фаул и реалнији је офсајд а сам фудбал бољи је у ПЕС 18. Rеалнији je фудбал у ПЕС 18 док у ПЕС 19,су убачени су елементи гемплеја од Фифе.Кретање лопте и игривост боља је у ПЕС 18, док у ПЕС 19,компијутерски играчи праве грешке које нису реалне,погубе се у дефанзиви без потребе али не увек повремено.Игра је у ПЕС 18,спорија реалнија док је у ПЕС 19,веома брза и нереална.Мој утисак да је ПЕС 18 бољи мислим на гемплеј док је Мој Клуб боље урађен и лакше се добијају бољи играчи у ПЕС 19.Мој Клуб је лоше одрађену односу на Дивизије,где у истој све супер функционише,уђеш у Мој Клуб као да играш другу игру.Свима играчи лете по терену,играм са ликом од 300 рејтинг,мој тим бољи али нема шансе да га победиш ни у лудилу.У Мој Клубу рејтинг ми је 530 а у Дивизијама 720 и тамо сам играо са лошијим клубом против Реала,Ситија и Ливерпула,лагано парираш имаш игру,одбрана се понаша нормално.
То је моја констатација ПЕСА 19...игра није ****е само је Мој Клуб ****е,са свим набуџеним играчима што дају и што дају стално црне лопте,глупо је и није занимљиво.
 

Narednik73

  • Regular
  • **
  • Poruke: 77
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES 2019 MyClub
« Odgovor #40 poslato: 23. novembar 2018, 11:41:24 »
Боља игривост је била у ПЕС 18 у односу на ПЕС 19.У ПЕС 19,лакше се свира фаул и реалнији је офсајд а сам фудбал бољи је у ПЕС 18. Rеалнији je фудбал у ПЕС 18 док у ПЕС 19,су убачени су елементи гемплеја од Фифе.Кретање лопте и игривост боља је у ПЕС 18, док у ПЕС 19,компијутерски играчи праве грешке које нису реалне,погубе се у дефанзиви без потребе али не увек повремено.Игра је у ПЕС 18,спорија реалнија док је у ПЕС 19,веома брза и нереална.Мој утисак да је ПЕС 18 бољи мислим на гемплеј док је Мој Клуб боље урађен и лакше се добијају бољи играчи у ПЕС 19.Мој Клуб је лоше одрађену односу на Дивизије,где у истој све супер функционише,уђеш у Мој Клуб као да играш другу игру.Свима играчи лете по терену,играм са ликом од 300 рејтинг,мој тим бољи али нема шансе да га победиш ни у лудилу.У Мој Клубу рејтинг ми је 530 а у Дивизијама 720 и тамо сам играо са лошијим клубом против Реала,Ситија и Ливерпула,лагано парираш имаш игру,одбрана се понаша нормално.
То је моја констатација ПЕСА 19...игра није ****е само је Мој Клуб ****е,са свим набуџеним играчима што дају и што дају стално црне лопте,глупо је и није занимљиво.
 

Igor1987

  • Regular
  • **
  • Poruke: 60
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 MyClub
« Odgovor #41 poslato: 6. decembar 2018, 20:39:49 »
Recite mi da li imate problem da nadjete protivnika u My Club? Imam US nalog i kupio sam pes na PS Store, da li je to mozda problem? Trazi protivnika i po 15min i nema nikog... Da li to ima veze sa regionom gde je kupljen PES tj regionom PS naloga?

Mozda nije pravo mesto za pitanje ali je vezano za My Club najvise.
« Poslednja izmena: 6. decembar 2018, 21:00:00 od strane Igor1987 »
 

MeGusta18

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 258
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 MyClub
« Odgovor #42 poslato: 7. decembar 2018, 09:15:13 »
Ima pes je region locked. Mozes da igras samo sa ljudima sa US verzijama ne mozes da igras protiv ovih iz evrope. Ja sam se zeznuo prosli pes tako pa sam morao da kupim UK verziju jbg nema drugog nacina da igras sa nasim ljudima
 

risfeanor

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 MyClub
« Odgovor #43 poslato: 13. decembar 2018, 16:34:31 »
Citat: Igor1987;1510648
Recite mi da li imate problem da nadjete protivnika u My Club? Imam US nalog i kupio sam pes na PS Store, da li je to mozda problem? Trazi protivnika i po 15min i nema nikog... Da li to ima veze sa regionom gde je kupljen PES tj regionom PS naloga?

Mozda nije pravo mesto za pitanje ali je vezano za My Club najvise.

Isti problem, i imao sam isto pitanje :)
Relativno dosta ljudi ima u sitne sate (posle 2 AM), ali i to uglavnom u Co-Op ili Clan modu, a i tu uci u utakmicu je umetnost... Nemam problema sa lagom, ali su mi igraci i generalno igra nekako usporeni, kao da apsoluto nema veze ko od igraca je na terenu
Sto se tice Ranked meceva, jbg, iskljuci sve restrikcije i budi spreman da te terorisu kojekakvi juznoamerikanci uz gomilu portugalskog jer sam do sada naisao na gomilu ljudi koja apsolutno nema nameru da se skine sa voice coma i non stop se dernjaju :D
PS
Da li postoji mogucnost da se neku Mute-uje u PES-u?
 

risfeanor

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 MyClub
« Odgovor #44 poslato: 13. decembar 2018, 16:36:30 »
Citat: MeGusta18;1510665
Ima pes je region locked. Mozes da igras samo sa ljudima sa US verzijama ne mozes da igras protiv ovih iz evrope. Ja sam se zeznuo prosli pes tako pa sam morao da kupim UK verziju jbg nema drugog nacina da igras sa nasim ljudima

AKO se uzme UK/EU CD da li moze da se nastavi sa MyClub karijera ili se krece od nule i kako se bira koji se igra (da li prethodno instalirani sa US PS store-a mora da se obrise)?