Autor Tema: PES 2019 MyClub  (Pročitano 43112 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

real022

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 827
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 MyClub
« Odgovor #60 poslato: 6. jun 2019, 10:01:30 »
Citat: erm1n;1519043
Mozda da malo ojacas sredinu, po meni wijanaldum henderson beckham itd. nisu neka sreca za 433 ali eto to je moje misljenje. Mozda tebi leze. Kutinjo je vec solidan kao ofanzivni vezni.

Poslije prve utakmice sa tobom mi dodje fatalya (2120 rating). Povedem ga 4-0 i u 40. minuti izadje iz meca. Znaci moji letili po terenu. Kako nekad ovaj pes zna biti uzivancija ali isto tako i *****e tesko.

Jeste Kutinjo je bolji za sredinu od Hendersona, dobro kažeš. Ja sam više tu koncentrisan na odbranu, pa ga zato ne stavljam odmah (ili ako neko nije u formi, pa ide kao zamena).

Gvardiola bi trebalo da igra na posed, ali protiv tebe je to neizvodivo.
Moram mnoooogo ubrzati da bih parirao..Probaću da ubacim drugog trenera pomoćnog, pa ako opet budemo igrali da imam drugačiji odgovor..Ovako ne vidim da mogu bilo šta.

Možda De Brujne - Kutinjo - Mesi da budu sredina..nemam pojma...

Imam i Eriksena, Bernarda Silvu.. (Mesi nekim čudom ne radi u napadu na svojoj poziciji, sem kao CF, tako da ga i ne stavljam na krila).

Igrao sam i ja sinoć protiv tog fatalya, vodio sam 1-0 do 80-tog minuta, i pukao 2-1 na kraju, bez veze.. Bio je lvl 4 i stavio je TS da bude 65..Naravno, igra kao da je 99.  Da sam dobio bio bih sretan kao malo dete, ali panika me obuzela pred kraj :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: msasabrdy

erm1n

  • Regular
  • **
  • Poruke: 57
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 MyClub
« Odgovor #61 poslato: 6. jun 2019, 13:00:25 »
Ako ces ici sa ofanzivnijom varijantom onda moras imati jednog koji moze pokrivati i nazad npr. Kante. Modric je jako dobar za 433.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: real022

real022

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 827
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 MyClub
« Odgovor #62 poslato: 6. jun 2019, 14:32:54 »
Kantea i Modrića čekam od početka i nikako da ih dobijem. Alan, Toreira, Džaka, Rakitić, Naingolan...njih imam, ali Bekam se najbolje pokazao do sada.

Međutim, GP se istopio, ako ne bude nekog nagradnog GP-a za login (za mobilnu verziju su dali 200.000), ne vidim kako ću igrati uopšte.
 

djolewsky

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 MyClub
« Odgovor #63 poslato: 6. jun 2019, 15:23:57 »
jel moze pomoc oko menadzera posto sam nov i nzm kako da dobijem tim spirit a da mogu da mi igraju igraci koje imam ovako samo mogu  sa nekim igracima [ATTACH=CONFIG]31682[/ATTACH]

Nemam onaj managment boost ili familiar  moze li pomoc sta da radim ? :) Hvala !
 

erm1n

  • Regular
  • **
  • Poruke: 57
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 MyClub
« Odgovor #64 poslato: 6. jun 2019, 15:43:34 »
Moras imati menadzera sa vecim 'cost', taj ti ima 270 i nedovoljno je. Vidi sta ti odgovara, mozda ce ti trebati coinsi za bolje menadzere ako nemas dovoljno odigranih utakmica, a kasnije ces moci i za GP. Moj savjet, trazi nekog sa min. 600 menadzment skills da ima prostora i kasnije.
« Poslednja izmena: 6. jun 2019, 15:47:20 od strane erm1n »
 

djolewsky

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 MyClub
« Odgovor #65 poslato: 6. jun 2019, 21:05:45 »
Citat: erm1n;1519057
Moras imati menadzera sa vecim 'cost', taj ti ima 270 i nedovoljno je. Vidi sta ti odgovara, mozda ce ti trebati coinsi za bolje menadzere ako nemas dovoljno odigranih utakmica, a kasnije ces moci i za GP. Moj savjet, trazi nekog sa min. 600 menadzment skills da ima prostora i kasnije.

hm a kako da kupim coinse preko steam walleta ?  posto vidim da neki manageri kostaju sa gp preko 8k GP
 

erm1n

  • Regular
  • **
  • Poruke: 57
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 MyClub
« Odgovor #66 poslato: 6. jun 2019, 22:25:11 »
Ako ti se trosi na to onda preko steam walleta. Mozes i uzeti nekog menadzera za GP najboljeg koji je dostupan pa nakon nekog vremena upgradujes ga boljim kad budu dostupni.
 

SuperSlaw

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 22
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 MyClub
« Odgovor #67 poslato: 7. jun 2019, 10:07:08 »
@djole zloba procitao sam tvoj post,uglavnom vise sam ja sebe pobedio nego ti mene,koliko se secam bilo je nekih golova na odbijanje,uglavnom gg pobede je pobeda,vodio sam 3-1 izgubio 4-3 to mi se ne desava cesto,uglavnom cestitam,ovde cu pisati ipak ona tema je za nesto drugo pa da ne pisemo nista vezano tamo vise za my club nego samo ovde.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DjoleZloba

wozdra

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 34
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 MyClub
« Odgovor #68 poslato: 21. jun 2019, 02:55:08 »
moze  li  se  block  lista povecati   na  vise od100  upadaju likovi sa ts55 60 a moj sa 99 nemocan(nece da trce,para koraka pa stane)
popunjena je block  lista ali kandidati se gomilaju za istu,pa ima li neki nacin da se poveca broj slobodnih mesta ?
 

milosma

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 105
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 MyClub
« Odgovor #69 poslato: 21. jun 2019, 09:31:01 »
^Nema mogucnosti za to (nazalost).
 

DzajaPb

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 336
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES 2019 MyClub
« Odgovor #70 poslato: 23. jun 2019, 23:00:36 »
Alo superslaw sto izlazis na 4-0 za mene a tek 55 minut ipak je special match!! Sta je bilo boli guza. Hvala za free staminu. Svasta sam ti spremio za dug jezik

Nisi na gol sutnuo pa izlazis jujuju. Garant ti konami smestio.

Sedi 1!!!!!!!!
 

SuperSlaw

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 22
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 MyClub
« Odgovor #71 poslato: 23. jun 2019, 23:24:31 »
Cestitam na pobedi prvi put si me pobedio lepo je slaviti,druze moj treba da se stidis na koji nacin si vodio 4-0,prva dva gola na odbitke si dao,ja nisam imao volju igrati sa tako glupim primljenim golovima posle toga,tolko se radujes toliko jadnoj pobedi na odbitke jel drugcije i ne mozes me pobediti pre toga kad smo igrali kad je bio fudbal dobio sam te,kao i sto si reko u recenici Garant ti konami smestio upravu si vidis da znas i te kako da ti igra navlacila na tebe procitam te kod prvog gola i tebi se odbije lopta a ko drugog sa pola terena ti se odbila lopta pravo na ronalda druze sedi ti bolje ti je ahah cemu se raduje,jedino me i mozes dobiti na odbitke :D
 

DzajaPb

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 336
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES 2019 MyClub
« Odgovor #72 poslato: 24. jun 2019, 01:08:31 »
Citat: SuperSlaw;1519902
Cestitam na pobedi prvi put si me pobedio lepo je slaviti,druze moj treba da se stidis na koji nacin si vodio 4-0,prva dva gola na odbitke si dao,ja nisam imao volju igrati sa tako glupim primljenim golovima posle toga,tolko se radujes toliko jadnoj pobedi na odbitke jel drugcije i ne mozes me pobediti pre toga kad smo igrali kad je bio fudbal dobio sam te,kao i sto si reko u recenici Garant ti konami smestio upravu si vidis da znas i te kako da ti igra navlacila na tebe procitam te kod prvog gola i tebi se odbije lopta a ko drugog sa pola terena ti se odbila lopta pravo na ronalda druze sedi ti bolje ti je ahah cemu se raduje,jedino me i mozes dobiti na odbitke :D

4-0 55 ti minut. Pa sramota. Nego ranije nisam zapinjao protiv tebe, posle tvojih komentara je tako slatko igrati ozbiljno. Sad gde te vidim ima da dobijes 4 komada pa da tiltujes :).  Prici golu neces. Sad vezbaj fudbal posto kung fu ti lose ide.
 

SuperSlaw

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 22
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 MyClub
« Odgovor #73 poslato: 24. jun 2019, 09:00:08 »
^Vidi se koliko ti je stalo da me pobedis po prvi put cim si toliko zapeo protiv mene ostvario si decacki san bravo majstore,ja sinoc malo dremao,malo igrao protiv tebe posto te ne smatram nekim sad igracem gde ja moram da zapinjem kao sto ti rece,igras ok i nista vise od toga to sto si me pobedio po prvi put ne znaci i da si bolji tako da vezbacu ja taj fudbal,ali lep fudbal a ne pobedjivati na odbijanje lopte ko ti,mene je iskreno stid i sram kad pobedim nekog na odbianje lopte ko da nisam ni igrao,a ti druze mnogo se ****is brate pobedio si me ok bravo i dosta vise mrzi me pisati ovde i na tvoje postove odgovarati,polovina foruma po meni bolje igra od tebe tako da ne leti visoko...

Jedino gde mora se zapeti u mom slucaju je kad igram sa Erminom...
« Poslednja izmena: 24. jun 2019, 09:02:38 od strane SuperSlaw »
 

DzajaPb

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 336
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 MyClub
« Odgovor #74 poslato: 24. jun 2019, 13:53:05 »
Citat: SuperSlaw;1519906
^Vidi se koliko ti je stalo da me pobedis po prvi put cim si toliko zapeo protiv mene ostvario si decacki san bravo majstore,ja sinoc malo dremao,malo igrao protiv tebe posto te ne smatram nekim sad igracem gde ja moram da zapinjem kao sto ti rece,igras ok i nista vise od toga to sto si me pobedio po prvi put ne znaci i da si bolji tako da vezbacu ja taj fudbal,ali lep fudbal a ne pobedjivati na odbijanje lopte ko ti,mene je iskreno stid i sram kad pobedim nekog na odbianje lopte ko da nisam ni igrao,a ti druze mnogo se ****is brate pobedio si me ok bravo i dosta vise mrzi me pisati ovde i na tvoje postove odgovarati,polovina foruma po meni bolje igra od tebe tako da ne leti visoko...

Jedino gde mora se zapeti u mom slucaju je kad igram sa Erminom...
Svaki put po 4 opusteno, samo ti spavaj

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SuperSlaw