Autor Tema: PES 2019 online - Čiteri  (Pročitano 13031 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

VladaJ

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 223
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 online - Čiteri
« Odgovor #15 poslato: 26. septembar 2018, 01:21:20 »
kakvo crno blokiranje ovakvih likova, pa bas bih ih jurio sa tim dragocenim predznanjem. da onda mogu da ih ubijem u pojam sa posebnim zadovoljstvom. nista kao kad takvim retardima na 5:0 u 89. minutu pritisnes ful pauzu.
 

Kamenorezac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 665
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 online - Čiteri
« Odgovor #16 poslato: 26. septembar 2018, 01:28:12 »
Meni zadnja tri puta kad je protivnik pokusavao da kvari vezu prekinuto i 3:0 za mene
 

VladaJ

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 223
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 online - Čiteri
« Odgovor #17 poslato: 26. septembar 2018, 01:54:01 »
i protiv mene im je uspelo mozda jednom, a mozda nijednom, takodje sam dobio pobedu svaki put.
 

Tolle

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 432
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 online - Čiteri
« Odgovor #18 poslato: 26. septembar 2018, 02:10:01 »
Citat: pilojac85;1506154
U svakom slucaju zapamtite to ime mareVozd. Taj ne sme da prodje :D.


Da si ti ziv i zdrav, ja sam za ovog lika cuo pre godinu dana iako cak ni nemam ps4 :D

Bar 10 njih je kacilo slike kakve morbidne poruke lik salje kad gubi, neki su se cak bili ozbiljno nameracili da ga nadju :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pilojac85

MeGusta18

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 258
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 online - Čiteri
« Odgovor #19 poslato: 26. septembar 2018, 08:09:28 »
marevozd legenda PS4
 

Kovacevic.

  • Gost
Odg: Re: PES 2019 online - Čiteri
« Odgovor #20 poslato: 26. septembar 2018, 16:44:47 »
nije lik citer igrao sam s njim vise puta !
 

LunatiKremenko

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 online - Čiteri
« Odgovor #21 poslato: 28. septembar 2018, 11:09:34 »
Nisam nasao adekvatan podforum, pa cisto da se moje ime ne nadje odje :D.
Zivim kao podstanar u dijelu kuce, i dijelim internet sa stanodavcem. U 90% slucajeva nemam sjeckanje, lag i probleme sa netom, ali eto, juce se desilo, moze i opet protiv nekog od vas.
Ono sto me interesuje, koristi li neko modem na prepaid, pa da ima podatak koliko resursa se trosi na jednu utakmicu, jer bih rado to uzeo, i da sam miran :).
Izvinjavam se adminima za ovaj post odje, ali eto, cisto da vidite :)
Mislio sam da uzmem 30gb mjesecno, sto bih koristio iskljucivo za pes, pa morah da pitam :)
Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima, isto je i kad si glup .
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: football-freak

Zvakoslav

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 online - Čiteri
« Odgovor #22 poslato: 5. oktobar 2018, 18:17:37 »
@shoninho111

ti si se decko istripovao...ja sam samo otisao sa kompa ...kakav god da se ***** desio, nije do mene...
 

Mihael

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1859
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 online - Čiteri
« Odgovor #23 poslato: 10. oktobar 2018, 03:22:49 »
Citat: shoninho111;1506137
Zvakoslav, nas lik, pauza prekid veze da se mec ne racuna...


Magarcic mali, znao sam da ga je neko vec spominjao na forumu pa sam bio spreman na malo magarence. Izasao u 89 minutu dok sam vodio 2-1. Lepo snimio sve i uslikao i poslao Konamiju. Mada, radije bih mu koju roditeljsku opalio, ali neka, moze i koja nedelja pauze za govance malo. Poruka i za ostale, kad naletite na njega, snimajte ili slikajte obavezno, trebace vam.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: football-freak

Zvakoslav

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 online - Čiteri
« Odgovor #24 poslato: 10. oktobar 2018, 14:23:48 »
@Mihael meni se to desilo sve zajedno 4 puta, meni je bagovalo jos od 1:0 za mene, mec je bio odlican i bzvz sto je void, posalji privatnu poruku kad god hoces da ti predam jedan mec, za " magrac " i " roditeljsku " i "govance malo" , stariji sam  od tebe BAREM 10 godina i mozes da budes ljut al ne i bezobrazan, iskreno mi je zao sto se na tebi slomilo a ne na nekom smradu jer je mec bio stvarno vrhunski, pisi mi u privatno da cu ti i fon ili fejs da se cujemo i ako si me ne daj boze stavio na block , skini me jer bi hteo da igramo opet, ne lozim se ja na % pobeda i sl jer u pesu to nema nikakvu ulogu, mnogo je bolje da odigras 2 dobra meca nego da gazis losije 10 meceva . Nista od ovog nije isfolirano a ti ga prihvati ili nemoj, za status " citera " na ovom forumu me briga, al ti me skini sa blocka ako si me stavio da mozemo opet da igramo, to je i jedini cilj ove poruke.
 

Mihael

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1859
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 online - Čiteri
« Odgovor #25 poslato: 10. oktobar 2018, 15:12:30 »
Citat: Zvakoslav;1507228
@Mihael meni se to desilo sve zajedno 4 puta, meni je bagovalo jos od 1:0 za mene, mec je bio odlican i bzvz sto je void, posalji privatnu poruku kad god hoces da ti predam jedan mec, za " magrac " i " roditeljsku " i "govance malo" , stariji sam  od tebe BAREM 10 godina i mozes da budes ljut al ne i bezobrazan, iskreno mi je zao sto se na tebi slomilo a ne na nekom smradu jer je mec bio stvarno vrhunski, pisi mi u privatno da cu ti i fon ili fejs da se cujemo i ako si me ne daj boze stavio na block , skini me jer bi hteo da igramo opet, ne lozim se ja na % pobeda i sl jer u pesu to nema nikakvu ulogu, mnogo je bolje da odigras 2 dobra meca nego da gazis losije 10 meceva . Nista od ovog nije isfolirano a ti ga prihvati ili nemoj, za status " citera " na ovom forumu me briga, al ti me skini sa blocka ako si me stavio da mozemo opet da igramo, to je i jedini cilj ove poruke.

Druze, nemoj da glumis tu nekog finog momcica, sve se jasno vidi na slikama, ali i na videu. Jos si pokusao da izadjes u 88 pa nisi uspeo, pa krljao odmah da mozes da stisnes novu pauzu kako bi ponovo izasao :). Budi covek, nauci se da prihvatis odgovornost, jer ako ne mozes da prihvatis poraz u igri, neces moci ni u zivotu. Nauci da gubis kao covek, a ne da se ponasas ko magare i pribegavas citerskim metodama kad si sateran u cosak. I kao sto rekoh, nadam se da ces bar od Konamija dobiti kaznu, jer sam im sve lepo prilozio, a prilozicu i svaki sledeci put kad se desi. A to savetujem i svima koji budu igrali protiv tebe i tebi slicnima.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: football-freak

Zvakoslav

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 online - Čiteri
« Odgovor #26 poslato: 10. oktobar 2018, 15:49:24 »
" @Mihael meni se to desilo sve zajedno 4 puta, meni je bagovalo jos od 1:0 za mene " ? jel si ti malo sporiji ili ne umes da citas? Meni se to desava i kad ja pobedjujem, i pre meca , konamiju mozes da saljes sta hoces znaju da ima problem http://prntscr.com/l4gd1v  evo i jos http://prntscr.com/l4gdda jos mi popujes tu i *****s o zivotu, jao jadan ti neko te je izcitao mnogo si dobar u pesu ...jel ti se ikad desi da se mec nastavi ako te neko cituje ? meni ne ? zasto se nas mec nastavio ? tebi za ljubav ? Ja sam samo rekao da bi hteo da igramo ponovo, sad me i za to boli *****, debil si jer mislis da se svet vrti oko tebe.
 

Mihael

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1859
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 online - Čiteri
« Odgovor #27 poslato: 10. oktobar 2018, 16:15:21 »
Druže, stiskas pauzu u 89 minutu, vijas mi igrače i krljas namerno kako bi izasao iz igre :D. Mora da je do tvog neta, nema drugog objasnjenja :D. Kao što rekoh, možeš da se pravdaš koliko hoćeš, oprati se ne možes. Ponavljam, nadam se da će KONAMI adekvatno da te kazni, a drugi koji čitaju ovo će sigurno obratiti pažnju na tebe i "pucanje tvog neta" u utakmicama u kojima si nemoćan i gubiš, pa neka i oni pošalju slike i video i prijave te i svi srećni i zadovoljni. I tako dok god ne naučiš da igraš fer. Možda će te to naučiti kako da igraš igru pošteno.

Da ne gušim temu više, online igrači su videli o kome je reč, znaće kako da se postave kada nalete na tebe, pa neka im je sa srećom. Toliko od mene.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: football-freak

msasabrdy

  • Regular
  • **
  • Poruke: 82
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 online - Čiteri
« Odgovor #28 poslato: 11. oktobar 2018, 09:36:24 »
Citat: TONI 4 BLACE;1506168
Ajde više nek uvedu da mogu da blokiram username pre nego što uđem uopšte u pes.... Gledaj lika šta radi.. konstantno pritiska pauzu kad imam posed i ometa. 2 gola postignem bez obzira na to i krenem u kontru i on opet krene da pritiska i omete me i promašim 2 zicera... iznerviram se, ubacim sve napadače i raširim odbranu i pustim ga da pobedi kreten. Nek bude srećan.

Gledajte šta kreće da radi od 13. sekunde...

Ja bas volim sa tim debilima da igram, to njihovo ometanje mene uopste ne tangira, samo se prebacim na cuvanje lopte i moze da ga samo da mi ga popase do krja meca.
 

Zvakoslav

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Re: PES 2019 online - Čiteri
« Odgovor #29 poslato: 12. oktobar 2018, 00:57:52 »
http://prntscr.com/l526nv Moc " citera " na delu...odlican mec opet drago mi je sto me nije blokirao @Mihael, ( za bodove i mec kad god hoces da predam 1 sam ti duzan  http://prntscr.com/l527vf )