Autor Tema: Konkurs za moderatora PC Online liga  (Pročitano 3577 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

football-freak

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1716
  • Prkos moćnome, zaštita slabome!
    • Pogledaj profil
Konkurs za moderatora PC Online liga
« poslato: 29. oktobar 2018, 15:31:25 »
Zbog sve više obaveza kako na forumu tako i van njega otvaram konkurs za Moderatora i voditelja Online liga u PC djelu na PES-Serbia forumu. Svi zainteresovani neka se prijave u ovoj temi, iznesu svoje zamisli i ideje kako bi sve to organizovali pa ćemo na kraju konkursa imenovati novog voditelja online liga.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pumba, BeLLicus, Admiral_Kolchak

BeLLicus

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 435
    • Pogledaj profil
Re: Konkurs za moderatora PC Online liga
« Odgovor #1 poslato: 29. oktobar 2018, 16:31:08 »
Ja se prijavljujem, imam 27 godina i dosta slobodnog vremena, osobno smatram da je već prošlo dosta vremena od izlaska pesa i da smo mi koji igramo na PC zakinuti sa natjecanjima. Naravno pes na PC je imao probleme prvih tjedana no evo i ovaj turnir koji se još uvijek igra traje već pre dugo neki su davno ispali i a osobno smatram da su prijave za ligu već mogle početi. Pes meni osobno na PC je jako kvalitetan ove godine konekcije su odlične i sa tim više jedno klasik natjecanje po 3 utakmice tjedno će dobro doći za onoga tko ne igra manager ligu, i tko nema previše vremena za ostale stvari. Ja imam iskustva sa CROpesa tamo smo odradili dosta liga dok je pes još bio aktualan na PC, ovaj forum je jedini ostao kao takav sa donekle solidnom bazom PC igrača, inače na forumu sam još od 2014 i igrao sam lige još dok je Toja vodio.

Moje zamisli su da se naprave 2 lige znači očekivao bih barem 20 prijava bilo bi odlično da bude i više naravno ali barem 20 za formiranje 2 klasik lige. Na koji način bi jedni bili u ligi 1 drugi u ligi 2 stvarno ne znam jer smatram da nije pošteno da se to random odradi, pa eto moje osobno mišljenje neka ovaj prvi ranking turnir bude smjernica za određivanje prve lige koja će naravno činiti one najbolje igrače na PC, dok kroz drugu ligu će se igrači boriti da bi došli do prve, natjecanje dobiva na zanimljivosti i mislim da je to dobra stvar, što se tiče samog igranja lige, znači po 3 utakmice na tjedan + kup utakmice. I osobno bih volio da se igra sa klubovima Od klase B pa na niže tj. sa klubovima kakav je i sam turnir odigran. Da se vratimo na formiranje prve lige, osobno kad bi završile prijave prvih 10 (to može biti naravno i više ovisi o prijavama) igrača sa turnira bi išlo u prvu ligu ostali u drugu. Ako netko ima netko drugo rješenje kako formirati prvu ligu neka slobodno kaže ovo su samo opcije.

Mislim da nam kvalitetna PC klasik liga treba a premda je to čak i ovdje dosta zapostavljeno ja bih se posvetio tome, naravno svaka čast Freaku čovjek igra i ps4 i PC i još se trudi na 2 strane sasvim je razumno da čovjek ne stigne sve. Ja bih snjim još prošao detalje što i kako. Hvala lijepo
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: football-freak, senkavetra, Sneg_Veje, VaLe

pumba

  • Cerak United
  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1025
    • Pogledaj profil
Re: Konkurs za moderatora PC Online liga
« Odgovor #2 poslato: 29. oktobar 2018, 17:24:39 »
Dosta slobodnog vremena, a ne odgovori mi za PM za trenera :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Admiral_Kolchak

BeLLicus

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 435
    • Pogledaj profil
Re: Konkurs za moderatora PC Online liga
« Odgovor #3 poslato: 29. oktobar 2018, 18:27:48 »
Citat: pumba;1508586
Dosta slobodnog vremena, a ne odgovori mi za PM za trenera :D

Mah, vidio sam poruku u medjuvremenu sam cackao nesto po forumu i skroz smetnuo sa uma inbox na kraju. Onda kasnije vise nisam htio nista ni pisati jer sam pretpostavio da ste trenera nasli pisalo je da trebate brzinski odgovor...
 

pumba

  • Cerak United
  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1025
    • Pogledaj profil
Re: Konkurs za moderatora PC Online liga
« Odgovor #4 poslato: 29. oktobar 2018, 19:36:53 »
Verovao ili ne, nismo, ako si zainteresovan i dalje ekstra. A ako si zaintersovan i ozbiljan za online moderatora podrzavam
« Poslednja izmena: 29. oktobar 2018, 20:42:20 od strane pumba »
 

VaLe

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 395
  • HŽV!
    • Pogledaj profil
Re: Konkurs za moderatora PC Online liga
« Odgovor #5 poslato: 30. oktobar 2018, 22:08:33 »
Podrška za BeLLicusa, samo po meni bi trebao, ako krecemo od 0 ovaj pes, prvo formirat random divizije, ISTOK, ZAPAD, nakon toga dijelit igrace na D1, D2. Tipa karikiram bude 20 prijava, 10 u istok, 10 u zapad, prvih 5 u divizijama u d1, ostalih 5 u D2. Uvest opet onu rang listu koja je bila prije, da se zna, nakon odigranog serijala (PES 19), tko u iducem (PES 20) nastupa u d1, tko u d2 i tako redom.

Sretno!!!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pumba, senkavetra

dan1lo

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 420
    • Pogledaj profil
Re: Konkurs za moderatora PC Online liga
« Odgovor #6 poslato: 30. oktobar 2018, 22:33:05 »
Slažem se sa Vale, odlična dopuna Bellicusove dobre ideje. Podrška za Bellicus moderatora. Molba ostalima da ne pretjerujemo sa novim idejama i detaljima oko lige kako bi se što prije osmislila liga i krenulo sa igrom.

srećno
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: senkavetra

football-freak

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1716
  • Prkos moćnome, zaštita slabome!
    • Pogledaj profil
Re: Konkurs za moderatora PC Online liga
« Odgovor #7 poslato: 1. novembar 2018, 09:04:51 »
Bellicus je novi moderator online PC liga
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: BeLLicus, uskee1512