Autor Tema: PC PES-Serbia World Cup 2018 - TURNIR = Pobjednik Kamenorezac (Španija)  (Pročitano 11246 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tolle

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 432
    • Pogledaj profil
Re: PC PES-Serbia World Cup 2018 - TURNIR
« Odgovor #45 poslato: 6. avgust 2018, 22:41:45 »
1/4

Morocco (Boris) vs Denmark (Tolle) 1:2
Kartoni: /



Kao sto rekoh i Borisu odmah posle utakmice, ovo mi je najodvratnija pobeda u skorije vreme. Boris je sjajno parirao sa slabijom ekipom, da bi u finisu utakmice dao neverovatan autogol tako sto je dodavao svom golmanu koji je iz nekog razloga stajao pored gola i lopta je usla. Umesto da tu poklekne, odmah je izveo odlican napad i izjednacio, medjutim minut kasnije jos jedan samar Borisu od strane Konamija i jos jedan bilijar-polu-autogol. Istakao bih i izuzetno korektan pristup Borisa nakon takvog poraza, mogu samo da zamislim sta bi pojedinci radili na njegovom mestu. GG Borise, svakako podvig sa Marokom a uz malo srece je mogao jos dalje.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Sneg_Veje, 186boris

senkavetra

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 630
    • Pogledaj profil
Re: PC PES-Serbia World Cup 2018 - TURNIR
« Odgovor #46 poslato: 6. avgust 2018, 22:58:47 »
SRBIJA (SV7)  6-1 KOLUMBIA (Kerix waw)
Zuti:
Crveni:
] [/URL]

Odigrali su orlovi SVIM SRCEM za svoju zemlju i svoj narod u domovini do zadnjih atoma snage i ostvarili ubedljiv trijumf van granica realnosti. Prvi put igram sa protivnikom, komunikacija protekla dobro, sama utakmica takodje dobro, ima preporuku od mene za naredna takmicenja, lige i sl. GG
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Sneg_Veje, football-freak, kerix waw

Admiral_Kolchak

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 904
    • Pogledaj profil
Re: PC PES-Serbia World Cup 2018 - TURNIR
« Odgovor #47 poslato: 6. avgust 2018, 23:05:19 »
Admiral_Kolchak (Sweden) 4:1 (Senegal) Makki22



Zuti Kartoni:

90' T. Abalo (Senegal)


Golovi:

31' O. Hiljemark (Sweden)
70' M. B. Diouf (Senegal)
72' C. Nyman (Sweden)
85' C. Nyman (Sweden)
91' J. Guidetti (Sweden)
« Poslednja izmena: 6. avgust 2018, 23:07:21 od strane Admiral_Kolchak »
 

Kamenorezac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 665
    • Pogledaj profil
Re: PC PES-Serbia World Cup 2018 - TURNIR
« Odgovor #48 poslato: 7. avgust 2018, 00:28:30 »
1/2 finala

kamenorezac(Spanija) - Admiral_Kolchak(Svedska) - 3:2



Zuti kartoni: /
Crveni kartoni: /

Mislim da mi je ovo prva pobeda u 18 ici protiv Admirala i to bas sad kad je u najboljoj formi i kad gazi sve redom,dok su Svedjani imali snage napadali su sa svih strana,ali kako se mec priblizavao kraju sve je vise do izrazaja dolazila ogromna razlika u kvalitetu ovih ekipa.GG
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Admiral_Kolchak, Sneg_Veje, senkavetra, braned98, football-freak

Tolle

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 432
    • Pogledaj profil
Re: PC PES-Serbia World Cup 2018 - TURNIR
« Odgovor #49 poslato: 7. avgust 2018, 20:29:59 »
1/2:

Denmark (Tolle) vs Serbia (senkavetra) 4:3 nakon produzetaka

Zuti kartoni: Kordic, Krznar



Neverovatna utakmica. Od sedam golova, bar cetiri-pet su gluposti Konamija ili pokloni. Ja sam poveo 2:0 tako sto sam sutirao direktno u golmana koji je nekako uspeo da ubaci loptu sebi iza ledja u gol. Videlo se da je to uticalo na Senku koji je ispucao loptu sa centra do mog golmana (naravno da mu je odmah bila vracena), ali brzo pokazuje zasto je sampion mng lige i jedan od najboljih igraca ovde, plete mrezu do kraja utakmice i zasluzeno izjednacuje. Produzeci ista prica, par gresaka i glupih golova na obe strane, na kraju je klackalica prevagnula na moju stranu, izmedju ostalog i zbog duze klupe sto je u ovako dugim utakmicama vrlo bitno. Nije mala stvar kad igrac kao sto je Poulsen (i to raspolozen) ulazi sa klupe. GG Senka, svaka cast na fantasticnom rezultatu sa orlovima!
« Poslednja izmena: 7. avgust 2018, 20:55:46 od strane Tolle »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: senkavetra

senkavetra

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 630
    • Pogledaj profil
Re: PC PES-Serbia World Cup 2018 - TURNIR
« Odgovor #50 poslato: 7. avgust 2018, 20:39:44 »
Citat: Tolle;1501564
1/2

Denmark - Serbia 4:3 (nakon produzetaka)

Pun izvestaj kasnije, u zurbi sam velikoj. GG Senka!

Poklonio sam jedan gol Tolletu na pocetku, i to me je i kostalo prolaza dalje, na 3:3 u poslednjim sekundama meca lepa dubinska lopta medjutim prespori Prijovic jedva da je uputio i sut iako je imao prednost od 3,4m ali je golman paradom spasio ekipu Danske. Borili su se Orlovi do kraja i u produzetku ali nisu imali snage za potpuni preokret iako su ostavili srce na terenu svih 120 minuta. GG Srecno dalje.
 

Kamenorezac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 665
    • Pogledaj profil
Re: PC PES-Serbia World Cup 2018 - TURNIR
« Odgovor #51 poslato: 8. avgust 2018, 01:16:27 »
Finale

kamenorezac(Spanija) - Tolle(Denmark) - 4:4 , posle penala 5:4



Zuti kartoni: /
Crveni kartoni: /

Kakav je ovo neverovatan mec bio,snimio bih ga celog da sam znao da ce ovako da prsti.Znao sam da je Tolle majstor i da mi nece mnogo pomoci jaca ekipa ako ne odigram bas dobro.Tako je i bilo,potpuno izjednacen mec i onda gol u 118 om minutu za vodstvo Danske i kad sam se vec pomirio s porazom dajem gol iz kornera posle nekih odbitaka u 120 om i dolazimo do penala.Sutiram dva puta po sred gola a nisam hteo,Tolle jednom brani,imali smo po jos jedan promasaj i dolazimo do zadnje serije gde je protivnik imao sut za pobedu,ali De Gea skida prilicno jak i precizan sut,da bi u sledecoj seriji Poulsen pogodio stativu za pobedu dva puta prezaljene Spanije.GG brate,svaka cast na igri i hvala Senki i tebi sto ste mi izasli u susret da ovo uopste odigramo.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: braned98, Admiral_Kolchak, Tolle, makki22, football-freak, Sneg_Veje, kerix waw, gustavo_fring, senkavetra, 186boris

Tolle

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 432
    • Pogledaj profil
Re: PC PES-Serbia World Cup 2018 - TURNIR
« Odgovor #52 poslato: 8. avgust 2018, 01:27:41 »
Sta reci, stvarno epic! Jos uvek mi nije jasno kako sam uspeo u toliko navrata da bacim pobedu :D

Sam sam kriv za poraz jer sam odlucujuci penal sutirao protivno svojim uverenjima - Penal za titulu uvek sutiram panenku po sredini pa makar sto finala izgubio, a sad sam sutnuo kao pizda u stranu. Cestitke tebi i svim ucesnicima :).

Drago mi je i sto je mng elita imala priliku da igra utakmice u zamenjenim ulogama, neki su se bolje a neki malo losije snasli ;)

Jos jednom cestitke svima, vidimo se u Kataru :D
 

MeGusta18

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 258
    • Pogledaj profil
Re: PC PES-Serbia World Cup 2018 - TURNIR
« Odgovor #53 poslato: 8. avgust 2018, 08:03:23 »
Cestitke svima trpaj toleta pozz
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Sneg_Veje, stefke, pumba

football-freak

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1716
  • Prkos moćnome, zaštita slabome!
    • Pogledaj profil
Re: PC PES-Serbia World Cup 2018 - TURNIR = Pobjednik Kamenorezac (Španija)
« Odgovor #54 poslato: 8. avgust 2018, 15:16:30 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Sneg_Veje, pumba, Admiral_Kolchak, Kamenorezac, senkavetra

senkavetra

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 630
    • Pogledaj profil
Re: PC PES-Serbia World Cup 2018 - TURNIR = Pobjednik Kamenorezac (Španija)
« Odgovor #55 poslato: 9. avgust 2018, 15:01:15 »
senkavetra (SRBIJA)  4-1 Admiral_Kolchak (Svedska)
Zuti
Crveni
] [/URL]

Odigralo smo hrabro, videlo se da reprezentativci Srbije vise zele to trece mesto i to je najvise uticalo na ovako visok rezultat. Na kraju mozemo biti zadovoljni rezultatom, SRBIJA je pruzila svoj maksimum i na veoma lep nacin zatvorila takmicenje.
« Poslednja izmena: 9. avgust 2018, 15:03:35 od strane senkavetra »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Admiral_Kolchak, Kamenorezac