Autor Tema: Pro Evolution Soccer 2019  (Pročitano 1318814 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Pro Evolution Soccer 2019
« poslato: 28. april 2018, 12:45:23 »





Navodni datum izlaska igre je 30. avgust.




The store description states:


  • AUTHENTIC LEAGUES: Huge addition of licensed leagues
  • NEW MYCLUB: Every element has been redone, from how you sign players, to special versions of players released throughout the year
  • MAGIC MOMENTS: Player individuality taken to the next level  with 11 new skill traits, score great goals with improved shooting  motion and animation and see stamina have an impact with Visible Fatigue
  • THE BEAUTIFUL GAME: Photo-realism with stunning animation flow in 4K HDR
  • ML REAL SEASON: Experience life as a real manager with 3 significant changes: ICC pre-season, in-depth transfer system and new league licenses






Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2019
« Odgovor #1 poslato: 6. maj 2018, 11:45:32 »


I dalje saradnja sa Barsom.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG, pecanac82, senkavetra, donatelo3

makki22

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1649
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2019
« Odgovor #2 poslato: 6. maj 2018, 15:45:26 »
Hoćemo konačno videti crnu loptu od naših?  Tipa Sergej,  mislim da moze makar 85-86?
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2019
« Odgovor #3 poslato: 6. maj 2018, 16:34:19 »
Nije on za više od zlatne.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Pistol

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 276
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2019
« Odgovor #4 poslato: 6. maj 2018, 16:56:54 »
Ako je datum izlaska tako rano (pola mjeseca prije nego 2018-ka) onda cemo sigurno na E3 koji je za mjesec dana vidjeti mnogo toga oko PES-a 2019 - jer je prosle godine isto to bilo za 2018. Jedino ako ne bude neki DLC ili neko iznenadjenje vezano za World Cup, ali ne vjerujem jer bi znali do sada.
 

VEK1NG

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1469
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019
« Odgovor #5 poslato: 6. maj 2018, 17:20:55 »
Citat: Pistol;1495467
Ako je datum izlaska tako rano (pola mjeseca prije nego 2018-ka) onda cemo sigurno na E3 koji je za mjesec dana vidjeti mnogo toga oko PES-a 2019 - jer je prosle godine isto to bilo za 2018. Jedino ako ne bude neki DLC ili neko iznenadjenje vezano za World Cup, ali ne vjerujem jer bi znali do sada.

Da urade kao što su uradili 2014. i biću zadovoljan.Drugo ništa i ne možemo da očekujemo što se tiče SP.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: senkavetra

Marecar

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1016
    • Pogledaj profil
Odg: Pro Evolution Soccer 2019
« Odgovor #6 poslato: 6. maj 2018, 21:03:32 »
Najava igre 9.maja



[tw]https://twitter.com/officialpes/status/993212558533382144[/tw]
« Poslednja izmena: 6. maj 2018, 23:04:20 od strane Marecar »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: bojanredstar, Darcoolio, Admiral_Kolchak, VEK1NG, Loki87, donatelo3

Pistol

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 276
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2019
« Odgovor #7 poslato: 6. maj 2018, 22:44:22 »
Citat: Marecar;1495475
Najava igre 9.maja



Full reveal u srijedu , are you f*****g kiding me .... ali vjerovatno nece biti gameplay videa gdje bi se mogle vidjeti te nove animacije, ali svejedno sam iznenadjen ovako ranom full reveal
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG, donatelo3

VEK1NG

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1469
    • Pogledaj profil
Odg: Pro Evolution Soccer 2019
« Odgovor #8 poslato: 6. maj 2018, 23:13:05 »
Ekskluzivno!Osetite atmosferu meča između Barselone i MD White-a.Samo u PES-u 2019.
« Poslednja izmena: 7. maj 2018, 00:29:23 od strane VEK1NG »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: woofer2009, real022, trunkadelic

Коста

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1832
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2019
« Odgovor #9 poslato: 6. maj 2018, 23:32:11 »
Za pocetak vise stadiona, ili vise slotova da mogu naknadno da se ubacuju. Malo zanimljivija Master Liga, kao i My Club, problem sa citerima je mozda i najveci problem. Face su super, kao i grafika i optimizacija, gameplay je skoro pa vrhunski, mozda neke sitne prepravke. Sto se tice licenca, ne vidim problem da se i to naknadno doda preko nekog patcha. Plasim se da od promene komentatora nema nista ni ove godine.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2019
« Odgovor #10 poslato: 7. maj 2018, 00:00:44 »
Citat: VEK1NG;1495484
Ekskluzivno!Osetite atmosferu na meča između Barselone i MD White-a.Samo u PES-u 2019.
Krajnje nebitno.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

VEK1NG

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1469
    • Pogledaj profil
Odg: Pro Evolution Soccer 2019
« Odgovor #11 poslato: 7. maj 2018, 00:24:06 »
Više bih voleo da budu licence za još neku ligu ili timove, nego za LŠ.LŠ grafika se lagano ubaci preko peča.Ionako je u toj PES-ovoj LŠ bilo vrlo malo licenciranih timova.

Citat: Коста;1495487
Za pocetak vise stadiona, ili vise slotova da mogu naknadno da se ubacuju. Malo zanimljivija Master Liga, kao i My Club, problem sa citerima je mozda i najveci problem. Face su super, kao i grafika i optimizacija, gameplay je skoro pa vrhunski, mozda neke sitne prepravke. Sto se tice licenca, ne vidim problem da se i to naknadno doda preko nekog patcha. Plasim se da od promene komentatora nema nista ni ove godine.

Peter Drury je najbolji komentator na ostvru.Samo treba da snime više rečenica, a ne da se konstanto ponavlja jedno te isto.Već unapred u svakoj situaciji znam šta će komentator da kaže, upamtio sam napamet sve rečenice.
 

Pistol

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 276
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2019
« Odgovor #12 poslato: 7. maj 2018, 09:00:27 »
Citat: Коста;1495487
Za pocetak vise stadiona, ili vise slotova da mogu naknadno da se ubacuju. Malo zanimljivija Master Liga, kao i My Club, problem sa citerima je mozda i najveci problem. Face su super, kao i grafika i optimizacija, gameplay je skoro pa vrhunski, mozda neke sitne prepravke. Sto se tice licenca, ne vidim problem da se i to naknadno doda preko nekog patcha. Plasim se da od promene komentatora nema nista ni ove godine.


Tacno se vidi kako smo podijeljeni oko PES-a ... nekima je sve super , nekima ne valja gameplay (meni recimo), nekima fale licence itd itd ....

Hrabri me to sto gore u najavi pise da su promijenili animacije i nacin davanja golova (ako sam dobro razumio), a to mi je najveca zamjerka PES-u vec duuuuggggoooooo vremena. Svaki gol je isti manje-vise, lopta leti na isti nacin, istom brzinom, isto ulazi u mrezu, golman se isto baci, animacija suta je ista .... dosadno do bola i ja se nadama da ce to najvise promijeniti. U proslom su lijepo popravili animacije i dodavanja, stvarno su napravili iskorak po tom pitanju u odnosu na 2017-ku ... valjda ove godine isto naprave za suteve. Naravno katastrofalan AI i stalo igranje peta+na krilo necu ni da spominjem
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: woofer2009, TONI 4 BLACE

bojanredstar

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1257
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2019
« Odgovor #13 poslato: 7. maj 2018, 09:16:18 »
Мени су последња два песа покидали, играм их оба и не планирам да станем :)
Волети Црвену звезду није мала ствар, озбиљно вам кажем!
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2019
« Odgovor #14 poslato: 7. maj 2018, 10:15:27 »
Citat: Pistol;1495502
Svaki gol je isti manje-vise, lopta leti na isti nacin, istom brzinom, isto ulazi u mrezu, golman se isto baci, animacija suta je ista
Mislim da ovo veze nema sa istinom.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG, LegionOfBoom, djar, witchfighter