Autor Tema: Xbox One X  (Pročitano 26755 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

VEK1NG

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1469
    • Pogledaj profil
Xbox One X
« poslato: 19. januar 2018, 12:04:34 »
Tema će služiti za diskusija o Xbox One X konzoli.



Specifikacije:

 

InoMessi

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 958
    • Pogledaj profil
Odg: Xbox One X
« Odgovor #1 poslato: 25. januar 2018, 15:02:04 »
Vrijedi li kupovati ovo ,skupio sam nesto love pa kontam da kupim kozolu samo radi fife i pesa.Bas nekako glupo aa ? Pucacine nebi mogao igrati na gamepadu to je isto kao da bi igrao PES na volanu haha

Ili da sklopim konfu sebi ?

Da cujem vas prijedlog ? :D
 

AiN

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1095
    • Pogledaj profil
Odg: Xbox One X
« Odgovor #2 poslato: 25. januar 2018, 18:59:16 »
Za mene je uvek najbolja opcija sklopiti konfiguraciju.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Sneg_Veje, VEK1NG

Pejko

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4471
    • Pogledaj profil
Re: Xbox One X
« Odgovor #3 poslato: 25. januar 2018, 19:10:02 »
Vidi ovako,ja sam skoro postavio sebi isto pitanje,odlucio se za komp...koji je kostao 60 crvenih novcanica (samo kuciste) konf - gtx 1050 ti,amd athlon x4 860k quad core,8 giga ram...I odma da ti kazem,ni slucajno ne uzimaj taj procesor,za open world igrice je uzas zivi...u svakom slucaju,ukoliko zelis da vrtis igrice u 60 fps-a,moraces nesto jace da uzmes...ukoliko ti 60 fps-a nisu prioritet,onda uzimaj sve ovo,samo menjaj procesor,preporucice ti neko vec...

Ja sam odlucio da uzimam konzolu kad sakupim neke pare,i da se vise ne jebavam sa budzenjem kompa,jer svaki dan izlaze nove grafe i kostaju boga oca...draze mi da ustekam pare za igricu za soni,i da igram kao covek,nego da se nerviram kad mi vrti igru u 30 fps-a.

Pa sad ti odluci,sta ti vise odg.
KK Crvena Zvezda Beograd
 

grobarinbgd

  • Црно-бели!
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3100
    • Pogledaj profil
Re: Xbox One X
« Odgovor #4 poslato: 25. januar 2018, 19:39:49 »
Ma koji ce ti djavo X, kada prvo mora da imas PRAVI 4k i HDR tv a ne ove fejkove sto napisu samo pa prodaju pod time.
Uzmi obican ONE S za manje od 200e, za ostalo uzmes igre i cepaj.
Наш си завет само ти,трибина Гроби пева ти,у срцима те чувамо,забораву не дамо!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG, InoMessi

InoMessi

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 958
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Xbox One X
« Odgovor #5 poslato: 25. januar 2018, 20:17:07 »
Citat: Pejko;1488262
Vidi ovako,ja sam skoro postavio sebi isto pitanje,odlucio se za komp...koji je kostao 60 crvenih novcanica (samo kuciste) konf - gtx 1050 ti,amd athlon x4 860k quad core,8 giga ram...I odma da ti kazem,ni slucajno ne uzimaj taj procesor,za open world igrice je uzas zivi...u svakom slucaju,ukoliko zelis da vrtis igrice u 60 fps-a,moraces nesto jace da uzmes...ukoliko ti 60 fps-a nisu prioritet,onda uzimaj sve ovo,samo menjaj procesor,preporucice ti neko vec...

Ja sam odlucio da uzimam konzolu kad sakupim neke pare,i da se vise ne jebavam sa budzenjem kompa,jer svaki dan izlaze nove grafe i kostaju boga oca...draze mi da ustekam pare za igricu za soni,i da igram kao covek,nego da se nerviram kad mi vrti igru u 30 fps-a.

Pa sad ti odluci,sta ti vise odg.

Skolipicu konfu momci u pravu ste,znam za AMD nikad to nebi uzeo INTEL je INTEL.

Vidi za fine pare moze se sklopiti dobra kofna max na HIGH da sutas,ja licno ne furam igre na ULTRA tj nisam zaludjenik sad ganjaj 4K ... itd
Bitno mi je samo da PES i FIFA idu na najvecim detaljima bez problema a za ostalo manje vise :D

BTC je kriv za grafe te sto izlaze te sto kostaju puno.

Kada objave sistemske zahtjeve za igre,vecinom nisu tacne vise baca na marketinski trik.

Primjer FAR CRY 5 moci ce ga gurati i3 processor i solidna grafa :)

btw : Hvala momci za preporuku.
 

AiN

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1095
    • Pogledaj profil
Odg: Xbox One X
« Odgovor #6 poslato: 25. januar 2018, 20:29:29 »
Amd Ryzen su odlicni procesori koji su u vecini slucajeva bolji od intel i5/i7 7 generacije.