Autor Tema: PES 2018 Online chat-room  (Pročitano 7191 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

pilojac85

• Superstar
    • Pogledaj profil
PES 2018 Online chat-room
« poslato: 20. septembar 2017, 17:20:23 »
Chat room za okupljanje PES 2018 Online igrača. Chat služi za dogovaranje termina igranja mečeva, traženje protivnika za prijateljske mečeve, druženje i ubijanje slobodnog vremena.

>>>LINK CHAT ONLINE<<<

Kada se budete logovali na čet, logujte se sa nikom koje koristite na forumu, radi lakše komunikacije. Hvala!

- Admini na četu imaju odobrenje da izbacuju sa četa i banuju sve koje se prijavljuju sa default-nim nikovima sa mibbit-a.
Strikers win games, defenders win titles !

Yoda

• Sedam
  • Superstar
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 Online chat-room
« Odgovor #1 poslato: 26. novembar 2017, 21:39:18 »
Imam problem sa ulaskom na cet pa ako neko zna o cemu se radi... desava se vec oko 2 nedelje da povremeno imam problem sa ulaskom, pojavi mi se ovako kao na slici i onda kad nekoliko puta odradim reload bude sve ok ali evo danas vec jedno 30-ak puta i nece. Kao da sam usao na cet, vidim zadnje sta je pisano ali sa strane nema nista i ne mogu nista da kucam...

Ponekad u fudbalu moras davati golove!!!

Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Sneg_Veje

Sneg_Veje

• Top player
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 Online chat-room
« Odgovor #2 poslato: 26. novembar 2017, 21:51:40 »
Citat: Yoda;1484218
Imam problem sa ulaskom na cet pa ako neko zna o cemu se radi... desava se vec oko 2 nedelje da povremeno imam problem sa ulaskom, pojavi mi se ovako kao na slici i onda kad nekoliko puta odradim reload bude sve ok ali evo danas vec jedno 30-ak puta i nece. Kao da sam usao na cet, vidim zadnje sta je pisano ali sa strane nema nista i ne mogu nista da kucam...

Ista stvar i kod mene, samo sto kod mene obicno iz drugog ili treceg puta radi, nije mi do sada trebalo vise...