Autor Tema: PES2018 - MyClub  (Pročitano 213191 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

shoninho111

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
Re: PES2018 - MyClub
« Odgovor #30 poslato: 17. septembar 2017, 17:47:12 »
ocistio sam sve kupove 3 protiv kompa i 3 online uz farm ocajan tim sam sastavio :(


 

bedazzled

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 406
    • Pogledaj profil
Re: PES2018 - MyClub
« Odgovor #31 poslato: 18. septembar 2017, 04:34:01 »
Nalećem na silovanje centaršuteva sve češće ,,,Ja ne verujem da opet to neko siluje i tako unakazi užitak igranja online,doduše smanjen je sad efekat toga ali eto,ima ludaka ,prosto neverovatno...Ne znam jel se ovo smatra reklamom al malopre sam baš strimovao na svom yt kanalu my club pa pogledajte te neke tekme ...Ako se smatra reklamom obrišite post slobodno :)

https://www.youtube.com/watch?v=sEwk2symyLI
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: maremas, МилошЦЗБГ

Zoki22

  • Regular
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Re: PES2018 - MyClub
« Odgovor #32 poslato: 18. septembar 2017, 09:21:06 »
Ima ko siluje centarsuteve, ima onih koji siluju thrue ball, ima ko siluje lofted pass, neko r2 van 16m, svako siluje nesto sto je koristio u predhodnom pesu dok ne shvati da to vise nece moci pa ce morati da menjaju filozofiju, samo polako. Ja sam od kako je izasao pes primio svega par golova glavom, a da se siluje siluje se :D Vrlo je bitno ne zaletati se sa odbranom, u sekundi se napravi rupa i sansa za protivnika. Dosada najbolje izbalansiran fudbal.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: bedazzled

pajoslav83

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 10
    • Pogledaj profil
Re: PES2018 - MyClub
« Odgovor #33 poslato: 18. septembar 2017, 09:34:35 »
Meni zadnji red stoji kao da ne postoje, i primim po 7 golova, dajte neki savet sta i kako postaviti, neki trener/formacija nesto? Bilo kakav savet samo da ne stoje kao red drveca. Jel postoji nacin da se trener nekako poboljsa ili mora da se kupi novi? :D

Nub pitanja, sta cu nov sam :D To u Valderami nije postojalo kad sam ja igrao!
« Poslednja izmena: 18. septembar 2017, 09:37:37 od strane pajoslav83 »
 

shoninho111

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
Re: PES2018 - MyClub
« Odgovor #34 poslato: 18. septembar 2017, 10:43:27 »
Citat: pajoslav83;1477082
Meni zadnji red stoji kao da ne postoje, i primim po 7 golova, dajte neki savet sta i kako postaviti, neki trener/formacija nesto? Bilo kakav savet samo da ne stoje kao red drveca. Jel postoji nacin da se trener nekako poboljsa ili mora da se kupi novi? :D

Nub pitanja, sta cu nov sam :D To u Valderami nije postojalo kad sam ja igrao!

Kakav ti je team spirit? Fora je ako je team spirit los, onda igraci losije dodaju, sutiraju, krecu se, golmani nista ne brane
 

Yoda

  • Sedam
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1184
    • Pogledaj profil
Re: PES2018 - MyClub
« Odgovor #35 poslato: 18. septembar 2017, 12:27:33 »
Kako se gasi ona teska glupost, strelica koja pokazuje sledeceg koji se pali? Ono nema veze sa mozgom uopste samo smeta...
Ponekad u fudbalu moras davati golove!!!
 

Sneg_Veje

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 328
    • Pogledaj profil
Re: PES2018 - MyClub
« Odgovor #36 poslato: 18. septembar 2017, 12:34:51 »
Citat: Yoda;1477101
Kako se gasi ona teska glupost, strelica koja pokazuje sledeceg koji se pali? Ono nema veze sa mozgom uopste samo smeta...

Na kocku u seledt sides, ona data podesavanja... next player indicator stavi na off...
Ako koristis kocku za presing moze da bude korisno jer vidis koji igrac ide na loptu, a ne menja se ako ne pustis kocku kao sto je bio slucaj u ranijim verzijama...
Tako da najbolje je da menjas igrace na desni analog a to da ti sluzi da vidis koji igrac ide na kocku, ja tako koristim :)
 

pajoslav83

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 10
    • Pogledaj profil
Re: PES2018 - MyClub
« Odgovor #37 poslato: 18. septembar 2017, 19:25:03 »
Citat: shoninho111;1477087
Kakav ti je team spirit? Fora je ako je team spirit los, onda igraci losije dodaju, sutiraju, krecu se, golmani nista ne brane

Hvala, cu da obratim paznju na to, verujem da je katastrofa :(
 

Stević

  • G.O.A.T.
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5780
    • Pogledaj profil
Re: PES2018 - MyClub
« Odgovor #38 poslato: 18. septembar 2017, 19:44:10 »
ok ekipa da namucim asistente
 

TomcaT-Kv

  • Regular
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Re: PES2018 - MyClub
« Odgovor #39 poslato: 18. septembar 2017, 19:52:43 »
Ja pored vec prethodno postavljenog screen-shota dobih jos Iniestu, i Golden Ball golmana (ne mogu da se setim sada koji tacno bese), ali odbrana ni da mrdne, bekovi me nece, pa nece!
 

МилошЦЗБГ

  • ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!!
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 6301
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES2018 - MyClub
« Odgovor #40 poslato: 18. septembar 2017, 20:03:22 »
Citat: bedazzled;1477071
Nalećem na silovanje centaršuteva sve češće ,,,Ja ne verujem da opet to neko siluje i tako unakazi užitak igranja online,doduše smanjen je sad efekat toga ali eto,ima ludaka ,prosto neverovatno...Ne znam jel se ovo smatra reklamom al malopre sam baš strimovao na svom yt kanalu my club pa pogledajte te neke tekme ...Ako se smatra reklamom obrišite post slobodno :)

https://www.youtube.com/watch?v=sEwk2symyLI

Као да себе гледам. :D
 

shoninho111

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
Re: PES2018 - MyClub
« Odgovor #41 poslato: 18. septembar 2017, 20:12:16 »
@bedazzled
znaci bukvalno te nisam ni trunku zamisljao da izgledas tako

savet za igru: po meni je bitnije da skupis odbranu prvo, ja sam pre isao uvek samo napad pa cu polako, ali bolje ti je da otvoris 10 agenata za D i par za golmana
 

Yoda

  • Sedam
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1184
    • Pogledaj profil
Re: PES2018 - MyClub
« Odgovor #42 poslato: 18. septembar 2017, 20:41:43 »
Citat: Sneg_Veje;1477102
Na kocku u seledt sides, ona data podesavanja... next player indicator stavi na off...
Ako koristis kocku za presing moze da bude korisno jer vidis koji igrac ide na loptu, a ne menja se ako ne pustis kocku kao sto je bio slucaj u ranijim verzijama...
Tako da najbolje je da menjas igrace na desni analog a to da ti sluzi da vidis koji igrac ide na kocku, ja tako koristim :)


Ok, to cu tamo da promenim... ali meni i dalje nije jasno kako menjate na desni analog ako u odbrani drzis x ili kocku... to cu morati da isprobavam online jbg meni dodje neprirodno tako da prebacujem al' jbg muka tera jer su mi pola prebacivanja pogresna a to obicno znaci i primanje golova zbog pravljenja rupa u odbrani...
Ponekad u fudbalu moras davati golove!!!
 

Grobari_bgd

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1735
    • Pogledaj profil
Re: PES2018 - MyClub
« Odgovor #43 poslato: 19. septembar 2017, 10:34:34 »
Iskreno nisam odusevljen kako funkcionisem MyClub, em sto je potrebna citava vecnost da se nadje protivnik em sto kasne komande i igra nije glatka uopste. I verovatno ce neko da pomisli da je do hemije ali nije to sam i ja prvo mislio ali evo isto se desava i ako mi je hemija na 97% trenutno i imam sasvim solidan tim na 1700 poena onih,ako se nesto ne promeni online nece biti igrivu uopste.
By order of the Peaky Blinders
 

Loki87

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
Re: PES2018 - MyClub
« Odgovor #44 poslato: 19. septembar 2017, 10:58:53 »
Odigrao sam 10ak utakmica MyClub i 15ak Division,igra fantasticno radi.Pogledaj teme o podesavanjima u igri i nekom optimizacijom, Darcoolio je kacio.