Autor Tema: PES2018 - PC Specifikacije  (Pročitano 108844 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

lfc1990

  • Regular
  • **
  • Poruke: 82
    • Pogledaj profil
Odg: Pro Evolution Soccer 2018 PC Specifikacije
« Odgovor #30 poslato: 4. avgust 2017, 04:22:00 »
moci ce, bez problema
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2018 PC Specifikacije
« Odgovor #31 poslato: 4. avgust 2017, 06:46:17 »
Ajde ne pričaj više gluposti, od starta imaš jedan kršten post.
Ovo je možda medium.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

ficicaaa

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 389
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2018 PC Specifikacije
« Odgovor #32 poslato: 4. avgust 2017, 09:34:50 »
to je mozda medium, igrica trazi i7 ali sam zato ja rtd jer kazem da je moj i5 za pes (do duse od jednom) za djubre.
To su te razlike admina i nas smrtnika...sve je dozvoljeno BEZ posledica.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2018 PC Specifikacije
« Odgovor #33 poslato: 4. avgust 2017, 10:02:16 »
Ko je rekao da je i5 za djubre?
On jedva da ispunjava uslove.
A ovaj bratić lupeta kao nekršten generalno, dok si ti priča za sebe :*


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

ficicaaa

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 389
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2018 PC Specifikacije
« Odgovor #34 poslato: 4. avgust 2017, 10:13:56 »
Citat: Darcoolio;1473359
Ko je rekao da je i5 za djubre?
On jedva da ispunjava uslove.
A ovaj bratić lupeta kao nekršten generalno, dok si ti priča za sebe :*

zato je onda najbolje da se ulozi citavih 200e u upgrade pc-a time sto se uzme ps4 i imamo banju...al to treba shvatiti.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2018 PC Specifikacije
« Odgovor #35 poslato: 4. avgust 2017, 10:15:21 »
Naravno, pod uslovom da neko uopšte želi konzolu, da kupi igru i da plaća pretplatu.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

ficicaaa

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 389
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2018 PC Specifikacije
« Odgovor #36 poslato: 4. avgust 2017, 10:17:28 »
Citat: Darcoolio;1473364
Naravno, pod uslovom da neko uopšte želi konzolu, da kupi igru i da plaća pretplatu.

nek to izadje i na 250e o5 je na duzi rok isplativije, s`obzirom da je tu kraj pitanja "ocu li moci sa ovim ovo da pokrenem"
a piraterija ionako NAZALOST polako ali sigurno izumire tako da...
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2018 PC Specifikacije
« Odgovor #37 poslato: 4. avgust 2017, 10:21:12 »
Ne izumire ni najmanje, to je čista glupost.
Konzola za samo jednu igru je neisplativa, to je moje mišljenje, naravno neka uzima ko šta hoće, ja sam sebi uradio upgrade na vreme i miran sam.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: vasa93

Dejan7

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 10
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2018 PC Specifikacije
« Odgovor #38 poslato: 4. avgust 2017, 21:43:58 »
[ATTACH=CONFIG]28917[/ATTACH]

Da l' će moći sa ovim?
 

bob spuzva

  • Regular
  • **
  • Poruke: 93
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2018 PC Specifikacije
« Odgovor #39 poslato: 5. avgust 2017, 09:50:44 »
U jednu ruku mi zao sto je Konami za PES18 pojacao konfiguraciju a u drugu drago,jer drugacije nebi nikad upgrade comp :)
PES mi bio mjerilo za sve,dok on moze meni je comp dobar i dovoljano jak...
 

Pistol

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 276
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2018 PC Specifikacije
« Odgovor #40 poslato: 5. avgust 2017, 13:06:43 »
da li ce moci ili ne najvise zavisi od KONAMI-a , ipak radi se o firmi koja je poznata po tome da na sve nacine pokusava da unisti svoje proizvode.

Realno po grafici i animacijama PES 2018 sigurno nije nista ispred FIFA-e 17 (mozda izgleda bolje , ali to je taj nivo) , dakle morao bi moci sa quad core , 4GB rama (ne znam uopste zasto bi ovakvoj igri trebalo 8GB rama) i nekom grafickom GeForce 400 serije (mozda cak i godinu starijom) ili vise  ... e sad da li ce Konami za****ti i staviti da igra nece ni da se pokrene bez minimalne konf (da ti izbaci poruku ili neku gresku) to je pitanje , ali ovo gore nabrojano je sigurno dovoljno za medium ako cemo suditi po izgledu igre na ovim klipovima i to usporediti sa slicnima - dakle koliko je zahtjevan PES 2017 i koliko FIFA 17
 

milancedr

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1295
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2018 PC Specifikacije
« Odgovor #41 poslato: 5. avgust 2017, 13:36:07 »
Ljudi uzmite lepo PS4 dok nadogradite kompove taman ce vas isto izaci, ja sam bio fan PC PES-a dugo god i prosle god uzmem PS4 i nisam se pokajao. Nemas problema da li ce ti seckati, kociti, svake god da se cimas oce li ti komp podrzati PES. Okej ko ima para da svake god nadogradjuje komp ali ko nema a msm da je takvih vecina skupis lepo ili na rate uzmes PS i uzivancija. Jeste da ne mozes ubacivati face i tako ali igra kao igra je 5 puta bolja za uzivanje. Moje neko misljenje :daa
О Партизане, о шампионе, уз тебе увек смо ми зато победи, песме се оре и бакље горе јер ми смо твоји ГРОБАРИ!
 

Lune83

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 744
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2018 PC Specifikacije
« Odgovor #42 poslato: 5. avgust 2017, 14:33:33 »
Poucen ranijim iskustvom sa PES-om i Konamijem, misljenja sam da konfiguracija nikada nije igrala neku toliko bitnu ulogu vec optimizacija. Optimizacija je uvek bila usko grlo PES-a i vrlo verovatno ce se to i sada pokazati kao tacno. Smatram da su minimal i recommended requirements daleko iznad sto bi ovakva igra realno trebalo da zahteva. Mnoge, dosta zahtevnije igre zahtevaju slabije konfiguracije od one koje je Konami naveo kao minimalnu i preporucljivu. Ja koristim komp za obradu video materijala, renderovanje, i slicno ( i7, 32gb, 2xssd 240, 2x2TB HDD, HD7970.... ) i najzahtevnije zadatke komp obavlja bez problema a ti zadaci su sigurno daleko tezi za obradu od video igre, tako da smatram da je System Requirements samo izgovor za moguce probleme oko optimizacije ( koja je vec tradicionalna slabost pes-a ). Nevoljno to priznajem, ali mislim da buducnost PES-a na PC-ju nije svetla, pogotovo zbog PES LEAGUE moda.Ako cemo "poverovati" Konamiju u vezi sistemske zahtevnosti, relano, ko kupuje novi komp, treba mu minimum 500-600 eura za kuciste da bi mogao da se igra i to veliko pitanje da li u full detaljima a PS4 moze da se kupi za 200 eura ( polovan naravno, pun ih je kupujem prodajem ) sto je opet jos jedan veliki plus za PS4. Kao odlican primer mozete videti nase top igrace, ( Kepa, Pilojac i kompanija ) koji vise ne igraju ove nase lige i takmicenja na PC-ju vec iskljucivo na PS4. To bi valjda trebalo da znaci nesto. U svakom slucaju, unapred se radujem novom pes-u i kupicu ga i za pc i za PS4 pa kom obojci kom opanci :)
« Poslednja izmena: 5. avgust 2017, 14:36:28 od strane Lune83 »
 

dj90

  • Non mollare mai
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 7546
    • Pogledaj profil
Odg: Pro Evolution Soccer 2018 PC Specifikacije
« Odgovor #43 poslato: 5. avgust 2017, 15:15:38 »
koliko bi meni pomoglo ako bih uzeo još 4 giga rama?

moj komp ima više od 5 god i nisam ga nadograđivao, tako da su gluposti da za pes moraš da nadograđuješ stalno
zapravo tek od skoro ne mogu da igram ni zahtevnije igrice tipa assasins creed ili batlfield, a sniper elite 4 mogu bez problema

ni pes nije isključeno da će moći da pokrene
« Poslednja izmena: 5. avgust 2017, 15:20:48 od strane dj90 »
Prima squadra della capitale !
 

Inter90

  • Regular
  • **
  • Poruke: 50
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2018 PC Specifikacije
« Odgovor #44 poslato: 5. avgust 2017, 16:21:36 »
Kao i svake godine ima da ga pokrene dual core celeron XD. Salu na stranu, izgleda da ce i graficki biti napucaniji u odnosu na ranije godine dok su ovakve specifikacije stavljene. Cak i 30 GB HDD je potrebno za skladistenje, a do sad 8! Ocito je da ce biti igra raznovrsnija. Mada, siguran sam da ce mnogo slabije masine moci da pokrenu PES 2018 . Ima da sa svojim i5, hd7750 i ramom 8/gb ovo sve na ultra high pokrenem.