Autor Tema: КЉАЈИЋ-ПОЧЕТАК ТРЕНЕРСКЕ КАРИЈЕРЕ У ПАРТИЗАНУ (СА 2017/18 ТРАНСФЕРИМА)  (Pročitano 6418 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

ZoblaTerbra

  • Gost
НОВИ ПОЧЕТАК У ПАРТИЗАНУ,НАКОН МИРОСЛАВА ЂУКИЋА,КЉАЈИЋ(ФОТО)
Spoiler
[ATTACH=CONFIG]28819[/ATTACH]
Након одласка М.Ђукића,Б.Кљајић долази на клупу Фудбалсог клуба Партизан.
Да ли то доноси радост?Тугу?Нови почетак?Сазнаћемо.
 

ZoblaTerbra

  • Gost
ВРАЋА СЕ НА КОЛЕНИМА:ПОСЛЕ ЛОШЕГ РАСТАНКА ОД ПАРТИЗАНА,АНДРИЈИ ЖИВКОВИЋУ СВЕ ЈЕ ОПРОШТЕНО И ВРАЋА СЕ!
Млади талентовани А.Живковић вратио се у ФК Партизан после бурне епизоде у СЛ Бенфика.
"Желим да надокнадим све што нисам пружио у претходном периоду овде.Сада имам конкуренцију,Армина Ђерлека,а ни остала три "бисера" нису занемарљива.Потрудићу се да заслужим место у првом тиму.Партизан је моја кућа!"

Б.Кљајић је довео лепо појачање,а каже да није то све "Овај тим ће бити  потпун уз још неколико играча.Полако се састављамо,а ако све прође у реду,биће и изненеђења за вас!"
 

ZoblaTerbra

  • Gost
ОВО ЈЕ ТО ИЗНЕНАЂЕЊЕ:ПАРТИЗАН ПАР ДАНА ПРЕД ВЕЧИТИ ДЕРБИ КРАДЕ БАБУНСКОГ ОД ЗВЕЗДЕ! (ФОТО)
Млади везиста је променио боје!Бабунски иде на црно-белу страну Топчидерског Брда,и то два дана пред дерби са Ц.Звездом.
[ATTACH=CONFIG]28821[/ATTACH]
"Изненађен сам,никада нисам био у тиму са оваквом атмосфером!Осећам да је ово место где ћу моћи добро да играм"
« Poslednja izmena: 3. jul 2017, 17:38:17 od strane ZoblaTerbra »
 

ZoblaTerbra

  • Gost
ОДЕ "БИСЕР":ЛАЗАР НИКОЛИЋ ЈЕ НА ПОЗАЈМИЦИ У ФК ЛОЗНИЦА (ФОТО)
Млада нада Партизана одлази на позајмицу у Лозницу,уз могућност откупа уговора за 7.700.910 евра.
[ATTACH=CONFIG]28822[/ATTACH]
Сама цена позајмице је 392.280 евра.
« Poslednja izmena: 3. jul 2017, 17:38:03 od strane ZoblaTerbra »
 

ZoblaTerbra

  • Gost
155. Вечити дерби-ФК Црвена Звезда 0:1 ФК Партизан (ФОТО УБОД)
ФК Партизан је у гостима поразио Црвену Звезду са 0:1 .
Партизан је имао иницијативу,држао високи пресинг дисциплиновано,и победио.
Бледе шансе на обе стране су се ређале све до 48. минута,када је капитен Саша Илић,на асистенцију Армина Ђерлека у дуелу 1 на 1 са Кахриманом постигао погодак.
[ATTACH=CONFIG]28823[/ATTACH]
У 65. минуту,Партизан је извршио дуплу измену којом су уместо Илића и Косовића шансу добили млади Јовковић и Бабунски.
У 79. минуту,Звезда је покушала да продрма играче уводећи Доналда и Мијаиловића који су касније носили екипу,али без ефекта.
Ево и коментара Саше Илића ''Имао сам осећај да ћемо победити,и драго ми  је да сам био у праву.''
Сада се Партизан фокусира на Плеј-Оф рунду квалификација за Лигу Шампиона.Прву утакмицу игра прекосутра на ЈНА,а 26. Августа у Глазгову игра другу утакмицу.
 

ZoblaTerbra

  • Gost
КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЛШ:ПАРТИЗАН САВЛАДАО СЕЛТИК,АЛИ БЕЗ ОПУШТЕНОГ ПРИСТУПА РЕВАНШУ (ФОТО)
[ATTACH=CONFIG]28824[/ATTACH]
Партизан головима Николе Лакчевића и Андрије Живковића савладао јачег противника
Партизан је трпео жестоке нападе Селтика до 76. минута када је млади Живковић на асистенцију Ђурђевића затресао мрежу клуба са Острва.
Од тог тренутка Партизан је преузео иницијативу,што се у 93. минуту исплатило када је Јовковић спојио Лакчевића са голом.
Следећи меч рунде игра се у Глазгову 26. Августа,а шансе за пролазак Партизана у ЛШ су никад веће.
« Poslednja izmena: 3. jul 2017, 17:34:48 od strane ZoblaTerbra »
 

ZoblaTerbra

  • Gost
КЉАЈИЋ ШАЉЕ А.СТЕВАНОВИЋА И ЈОШ ЈЕДНОГ БИСЕРА НА ПОЗАЈМИЦУ (ИНФО)
А.Стевановић одлази на позајмицу у Раднички из Ниша за 392.280 евра уз могућност откупа за 7.059.150 евра.
Н.Лакчевић одлази на позајмицу у Алијансу Лиму за 365.820 евра уз могућност откупа за 6.443.640 евра
Ево и коментара Б.Кљајића ''Алену треба искуство у мање квалитетним екипама да би,када се врати,умео да цени Партизан.Добар је он играч,али некада заборави шта је Партизан.Николи треба искуство у Јужној Америци да би покупио неке трикове и искуства,да би после,када се буде вратио,почео да прави разлику.''
 

ZoblaTerbra

  • Gost
БОРБА ЗА ТИТУЛУ:ПАРТИЗАН ОДИГРАО 0:0 СА ЈАГОДИНОМ,ЗВЕЗДА ПОБЕДИЛА БОРАЦ 0:1 (ИНФО)
РЕЗУЛТАТИ 2. КОЛА СЛС-А:
БОРАЦ 0:1 ЗВЕЗДА
ЧУКАРИЧКИ 3:0 ОФК БЕОГРАД
ЈАГОДИНА 0:0 ПАРТИЗАН
ЈАВОР 1:0 РАД
МЕТАЛАЦ 1:1 РАДНИЧКИ НИШ
МЛАДОСТ 1:0 РАДНИК СУРДУЛИЦА
НОВИ ПАЗАР 2:4 СПАРТАК*
ВОЖДОВАЦ 1:0 ВОЈВОДИНА
*НАЈЗАНИМЉИВИЈИ МЕЧ
 

ZoblaTerbra

  • Gost
ПАРТИЗАН ПРОШАО У ЛШ,ДЕБАКЛ СЕЛТИКА (ФОТО)
Партизан је агресивном игром савладао Селтик са 5:0!
[ATTACH=CONFIG]28825[/ATTACH]
4 гола постигао је Михајловић,и један гол Јовковић.
Партизан је својом предивном игром пасова парализовао Селтик.Прва 3 гола су постигнута великим тимским радом,после је све било лакше.
 

DM11

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1654
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/Gagi95
Daj malo više slika, ne deluje loše, samo monotono. Ubacaj slike preko img tagova, a ako ih imaš više onda u spoiler tag :)
YOUR  LOVE  MAKES  ME  STRONG,  YOUR  HATE  MAKES  ME  UNSTOPPABLE.
 

ZoblaTerbra

  • Gost
Nažalost,ušao sam i bilo je "save data is corrupted" (objašnjenje:glup sam i obrisala mi se master liga.).Bolje gledaj kod nekog pametnog Grobara..... :o