Autor Tema: Pro Evolution Soccer 2018 DEMO  (Pročitano 127193 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nemanja

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2018 DEMO
« Odgovor #540 poslato: 16. septembar 2017, 22:00:53 »
Citat: redza;1476876
Može mala pomoć.Kada igram demo sve OK ali kada treba izaći iz igrice ne mogu izaći jer nema te komande i moram svaki put na Task manager.Da li znate kako izaći iz demo igrice bez Task Managera? Hvala.


Alt + F4
 

redza

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 21
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2018 DEMO
« Odgovor #541 poslato: 16. septembar 2017, 22:30:35 »
ok hvala,a na džojstiku jel ima
neka komanda?
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2018 DEMO
« Odgovor #542 poslato: 16. septembar 2017, 22:53:48 »
Ako nema u samom meniju igre quit onda ne.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

woofer2009

  • Regular
  • **
  • Poruke: 76
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2018 DEMO
« Odgovor #543 poslato: 17. septembar 2017, 22:36:36 »
Citat: MaErAkLoIJA;1476812
Znaci ne mozes da pobedis pa je neigrivo ili je nesto drugo u pitanju? Prvu utakmicu na demo verziji na superstar sam odigrao sa Liverpulom protiv Dortmunda i pobedio 2-1.
Inace obzirom da igram samo protiv prijatelja off line i ovo je retkost da odigram protiv kompa jer sam hteo da vidim da li mi je konfiguracija ok, gotovo uvek uklizavam, retkost je da napravim faul i drugari me "mrze" kada im skinem loptu sa noge prilikom suta. Iz tvog teksta mogu da zakljucim da si igrao fifu pa si presao na pes i sad oces da dominiras kao u fifi. Pa nece bato!!! Treba malo da se zaznoji dupe i stekne rutina. I tada tesko da moze da se izdominira kao u fifi jer fifa je arkada i napravljena je da se deca navlace. Uzme neki klinac pes i fifu i vidi da u fifi pobedjuje i naravno da batali pes. Kad ostari i sazri onda se obicno shvati kakav je pes fudbal. Mozda kada se uporedi grafika, animacije i slicno da dominira fifa i to moze da se prihvati ali ovo prethodno nisi upravu. Naravno da hoce da smori ako si mislio da uzmes pes i izdominiras u ML ligi na superstar istog momenta. Mene pa smori kad ne treba da se pomucim. Jbg sto ljudi sto cudi :D


A gdje sam to ja napisao da ne mogu da pobjedim na Superstar? Naprotiv, Superstar uopće nije težak u smislu da je teško pobjedit. I nece me smorit u ML to sto bi izdominirao CPU ko od sale, nego cinjenica da CPU doslovno ima jednu jedinu taktiku(nacin) na koji igra. Ne znam ja koji sam ja, a koji ti demo igrao, ali ako je ovo tebi ok sto se tice AI, onda tebi ne treba puno da se zabavis s igrom. Stavis B Dortmund kao protivnika, superstar tezina i doslovno CPU cim uzme loptu instant ide duga lopta prema Reusu ili Aubameyangu, nebitno gdje CPU oteo loptu, znaci doslovno CB otme loptu i automatski je napuca ka Aubameyangu, 9/10 puta. Iznio sam svoje utiske iz demoa, ali ocigledno je circlejerk ovdje prevelik sto se tice PES-a da uopce nema poante pisat ista. I zalosno je sto se svaka kritika shvaca kao negativna i kao napad na PES, a ne kao pozitivnu kritiku u nadi da ce mutavi Japanci ispravit neke stvari koje se protezu godinama u PESu. Aj cao, pozdrav.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Denes, Bayern-fussball, Rio Ferdinand

MaErAkLoIJA

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 149
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2018 DEMO
« Odgovor #544 poslato: 18. septembar 2017, 01:25:44 »
Citat: woofer2009;1477033
A gdje sam to ja napisao da ne mogu da pobjedim na Superstar? Naprotiv, Superstar uopće nije težak u smislu da je teško pobjedit. I nece me smorit u ML to sto bi izdominirao CPU ko od sale, nego cinjenica da CPU doslovno ima jednu jedinu taktiku(nacin) na koji igra. Ne znam ja koji sam ja, a koji ti demo igrao, ali ako je ovo tebi ok sto se tice AI, onda tebi ne treba puno da se zabavis s igrom. Stavis B Dortmund kao protivnika, superstar tezina i doslovno CPU cim uzme loptu instant ide duga lopta prema Reusu ili Aubameyangu, nebitno gdje CPU oteo loptu, znaci doslovno CB otme loptu i automatski je napuca ka Aubameyangu, 9/10 puta. Iznio sam svoje utiske iz demoa, ali ocigledno je circlejerk ovdje prevelik sto se tice PES-a da uopce nema poante pisat ista. I zalosno je sto se svaka kritika shvaca kao negativna i kao napad na PES, a ne kao pozitivnu kritiku u nadi da ce mutavi Japanci ispravit neke stvari koje se protezu godinama u PESu. Aj cao, pozdrav.

Moj previd...  
Jesi li pokusao sa promenom taktike, dubine, sirine i sl...... i da li je kod svih timova tako ili se mozda razlikuje u zavisnosti od taktike???
Generalno mislim da to nije neki problem da se sredi samo ako se usvoji ta primedba...
 

woofer2009

  • Regular
  • **
  • Poruke: 76
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2018 DEMO
« Odgovor #545 poslato: 18. septembar 2017, 02:20:27 »
Heh, to je problem kod demo verzije. Ne moze se mijenjati taktika, niti ista od tih postavki. Siguran sam da se u full verziji moze namjestiti puno bolje, zato ovo i jesu utisci demo verzije.
 

duster

  • Regular
  • **
  • Poruke: 54
    • Pogledaj profil
Odg: Pro Evolution Soccer 2018 DEMO
« Odgovor #546 poslato: 18. septembar 2017, 02:51:53 »
Imam pitanje desava mi se da mi u po frke dok igram utakmicu na demu kao ugasi ekran i onda se upali. nije do ekrana jer to mi se desava samo kad igram soker, inace da radi citav dan bilo koja druga igrica gta v,csgo nece se nikad ugasiti. ne kontam u cemu je problem ? nece mi se valjda to i na full verziji desavati inace nikad mi se prije nije to desavalo na sokerima a ovo su mi specifikacije koje soker pokazuje:




ne vjerujem da je problem do procesora...
 

MaErAkLoIJA

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 149
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2018 DEMO
« Odgovor #547 poslato: 18. septembar 2017, 14:39:25 »
Citat: duster;1477069
Imam pitanje desava mi se da mi u po frke dok igram utakmicu na demu kao ugasi ekran i onda se upali. nije do ekrana jer to mi se desava samo kad igram soker, inace da radi citav dan bilo koja druga igrica gta v,csgo nece se nikad ugasiti. ne kontam u cemu je problem ? nece mi se valjda to i na full verziji desavati inace nikad mi se prije nije to desavalo na sokerima a ovo su mi specifikacije koje soker pokazuje:




ne vjerujem da je problem do procesora...

Pokusaj da namestis da ti se ekran ne gasi posle odredjenog vremena. Demo je verzija i kao da kompijuter ne registruje aktivnost dok je igrica u toku vec kao da je u stanju mirovanja pa gasi monitor.
U full verziji ovo nikako ne bi trebalo da se desava jer ce se tada igrica normalno gasiti na exit  a ne na alt-f4 kao demo. Mislim nije do exita nego ce tada igricu ucitavati kao sto inace ucitava kao i prethodnu 2017. Ovo je nesto skroz minimalno i okrnjeno. Mislim da je samo do toga...
Pokusaj pa javi da znaju i drugi... :D
« Poslednja izmena: 18. septembar 2017, 14:44:31 od strane MaErAkLoIJA »
 

TomcaT-Kv

  • Regular
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2018 DEMO
« Odgovor #548 poslato: 18. septembar 2017, 19:46:11 »
Citat: woofer2009;1477033
A gdje sam to ja napisao da ne mogu da pobjedim na Superstar? Naprotiv, Superstar uopće nije težak u smislu da je teško pobjedit. I nece me smorit u ML to sto bi izdominirao CPU ko od sale, nego cinjenica da CPU doslovno ima jednu jedinu taktiku(nacin) na koji igra. Ne znam ja koji sam ja, a koji ti demo igrao, ali ako je ovo tebi ok sto se tice AI, onda tebi ne treba puno da se zabavis s igrom. Stavis B Dortmund kao protivnika, superstar tezina i doslovno CPU cim uzme loptu instant ide duga lopta prema Reusu ili Aubameyangu, nebitno gdje CPU oteo loptu, znaci doslovno CB otme loptu i automatski je napuca ka Aubameyangu, 9/10 puta. Iznio sam svoje utiske iz demoa, ali ocigledno je circlejerk ovdje prevelik sto se tice PES-a da uopce nema poante pisat ista. I zalosno je sto se svaka kritika shvaca kao negativna i kao napad na PES, a ne kao pozitivnu kritiku u nadi da ce mutavi Japanci ispravit neke stvari koje se protezu godinama u PESu. Aj cao, pozdrav.

Nivoi u Demo modu su bili smesni. U full igri je sasvim druga prica, Super Star AI je veoma, veoma ozbiljan protivnik, a o Legendary bolje ni da ne pricam. :) A sto se tice taktike, to je bas ono sto me najvise odusevljava u igri, svaki tim ima svoju taktiku, a nemali broj puta je i menja u toku igre. Bas protiv Dortmunda, poceli su prvo dugim pasovima, a onda u drugom poluvremenu poceli jak presing i kratke pasove.

Jednostavno, svako ima neka svoja ocekivanja, ali, sto se mene licno tice, PES 2018 je najsavrseniji fudbal do sada napravljen! :)
« Poslednja izmena: 20. septembar 2017, 23:51:22 od strane TomcaT-Kv »
 

djar

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 271
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2018 DEMO
« Odgovor #549 poslato: 4. oktobar 2017, 06:51:55 »
Dal je moguće da ne mogu instalirati DEMO pes18 na steamu, jer već imam orginal cijelu igricu?
 

shoninho111

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2018 DEMO
« Odgovor #550 poslato: 4. oktobar 2017, 10:12:25 »
Citat: djar;1478980
Dal je moguće da ne mogu instalirati DEMO pes18 na steamu, jer već imam orginal cijelu igricu?
Meni se cini da mi je instalacija igre obrisala demo iako je bio na drugom nalogu