Autor Tema: Forum pita, Bhatti odgovara!  (Pročitano 13028 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: Odg: Forum pita, Bhatti odgovara!
« Odgovor #45 poslato: 29. jun 2017, 18:57:08 »
Citat: shokanito;1470897

- Online divizija :    Da  se smanje malo poeni za Real i slično , jel 90 posto utakmica svi biraju real  .  

I dalje bi birali Real. Biraju Real jer je najjaci (ili ga najvise vole iz drugog razloga). Dakle ne zanima mnoge napredak u vise divizije, nego pobede, procenat pobeda u igri ili bodovi za PES League, a veca je sansa da ce pobediti sa Realom nego sa Sautemptonom.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 

real022

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 827
    • Pogledaj profil
Re: Forum pita, Bhatti odgovara!
« Odgovor #46 poslato: 29. jun 2017, 21:32:06 »
Da li će uvesti team star level filter u Online Divisions?
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: Forum pita, Bhatti odgovara!
« Odgovor #47 poslato: 29. jun 2017, 23:54:15 »
-Da li će biti ubačen stadium editor kao što je bio u PES 13? - IDE NA LISTU
-Da li planiraju da srede nerealne ocene igrača na kraju utakmice? To ozbiljno utiče na BaL mod.
-Da li će biti nekih većih promena u ML i BaL?
-Da li planiraju sneg za ovu verziju? - IDE NA LISTU
-Da li će PC opet trpeti zarad nekih PS4 ekskluziva, kao stadioni recimo?
-Stamina igrača kad se podesi malo kvalitetnija taktika opada na 0 skoro celom timu već u 60. minutu, da li planiraju to da malo redukuju?
-
Da li ce na PS4 kad se ubacuju dresovi moci da se ubace i brojevi i fontovi? - NE MOGU DA SE UBACUJU, ALI SE MOGU BIRATI IZ BAZE.
- Da li ce napraviti realnije ocene sto se tice stabilnosti igraca i brzine?
- Da li ce poboljsati golmana,da bolje prati igru i da ne bude zakucan za liniju ?
- Da li ce komentatora malo da pobojsaju posto mislim da vec 3 god. Jedno te isto govori ?:smartass:
1. Da li imaju u planu FUTSAL?
2. SDK je nesto sto siguno nedostaje PESu pa eto pitanje: Da li planiraju SDK alat za bolje modovanje igre?
3. Momentumi takodje fale: Da li planiraju vise momentima u igri? [ animacija izmene i cesce reagovanje igraca/trenera na dogadjaje ]
- Za online,da li ce moci da se menja tezina utakmice u lobiju?Ono regular,profesional,super...Bilo je to na starijim verzijama.
2.Da li se moze ocekivati neka poboljsanja vezana za neke dodatne stvari kojih ranije nije bilo u ML modu?
3.Da li planiraju ubacivanje vise liga (Nize lige najpoznatijih liga) u nadolazecim verzijama? - IDE NA LISTU
-
Да ли ће се напокон моћи купити игра из нашег региона? Стим верзија.
-Ако нам је слаб интернет у региону нека онда бар ограниче да можемо међусобно да играмо.
-
Da li su dodati neki novi driblinzi tj trikovi?Da li su pooljsani postojeci?Da li ce komentatori imati veci recnik?
-Da li će biti bolje uradjena publika i mogućnost ubacivanja navijača?
-Ponekad mi se čini da kad sam gost i domaća publika da se raduje kad dam gol...
- Da li ce moci da se bira s kim se sastajemo u Divizijama gledajuci region ili razdaljinu?
- Da li ce moci da se sutira glavom od zemlje na Advanced Shot Type postavkama ako vec ciljamo ispravno, ka svom golu?
- Da li ce stati vise slika dresova na PS4?
- Da li Highlights meca moze krace da traje, da nam ne pokazuje predugo sanse (osim one kod gola)? Ujedno, okvir gola je dobra sansa, a to se cesto ne pokazuje. Why?
- Da li ce moci da se procaska sa rivalom nakon meca i u drugim online modovima osim u Friendly Lobby-ju, mislim na PC, da bude kao na PS?
Pitanja za OFFLINE:
1. Reklamiraju se na utakmicama kvalifikacija za SP, a nemaju taj mod u igri!?! Da li planiraju da dodaju kvalifikacije za SP? (mislim da je zadnji put bilo za PES 5)
2. Da li planiraju da dodaju mogućnost simuliranja dela utakmice u BAL kada nisi u igri?
Pitanja za ONLINE:
1. Da li imaju u planu mod za takmičenja timova u co-op modu? 2v2, 3v3 ili 11v11 da bude kao liga, a ne samo friendly mode.
2. Da li planiraju da konačno reše lag čitere?
-Vise pitanje zazexsim-a posto ce on da proba PES, kakav je odziv komandi jer ,ako nisam pogresno cuo u podcast-u sa footy united, cini im se da malo kasni odziv ?
-Da li će uvesti team star level filter u Online Divisions?


Zex izdvojio sam pitanja iz teme u jedan post, pa ti vidi šta ima smisla pitati i šta bi bilo najinteresantnije.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG