Autor Tema: pomoc,imam gresku u igri  (Pročitano 8799 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

AiN

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1095
    • Pogledaj profil
Odg: pomoc,imam gresku u igri
« Odgovor #15 poslato: 5. februar 2018, 12:59:48 »
Da li si ostavio iskljucen anti virus i nakon reinstalacije i pokretanja igre?
Da li si pokusao da reinstaliras net framework kao i ms visual c++?
Da li si pokusao sa update drajvera?
 

nenad24

  • Regular
  • **
  • Poruke: 68
    • Pogledaj profil
Odg: pomoc,imam gresku u igri
« Odgovor #16 poslato: 5. februar 2018, 13:58:15 »
Za antivirus nisam bas 100 posto siguran ali mislim da je bio ugasen framevork sam reinstalirao ms visual c++ nisam reinstalirao iskreno neznam ni kako se to radi a update sam drajvere.Znam da me nesto od toga zeza sigurno trenutno nisam kuci pa nemogu da probam jos jednom ovo sa antivirusom nisam bas siguran da mi je bio ugasen i posle reinstalacije igre.
 

AiN

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1095
    • Pogledaj profil
Odg: pomoc,imam gresku u igri
« Odgovor #17 poslato: 5. februar 2018, 15:12:17 »
Najverovatnije je problem do anti virusa.
 

nenad24

  • Regular
  • **
  • Poruke: 68
    • Pogledaj profil
Odg: pomoc,imam gresku u igri
« Odgovor #18 poslato: 5. februar 2018, 16:30:36 »
Ok sad cu da pobam da instaliram ponovo sa iskljucenim antivirusom pa cu ti javiti sta sam uradio.U svakom slucaju kako god bude tebi hvala sto si se potrudio da mi pognes.Pozdrav.
 

nenad24

  • Regular
  • **
  • Poruke: 68
    • Pogledaj profil
Odg: pomoc,imam gresku u igri
« Odgovor #19 poslato: 5. februar 2018, 16:46:15 »
Nevredi druze nece pa nece.Pokrene instalaciju ucita mi ono gde pise konami na pocetku i kada teba da krene dalje sa ucitavanjem odmah izbaci pes 2017 has stopped working.Nemam pojma sta je nesto me zeza opasno znaci poludeo sam.U svakom slucaju hvala ti jos jednom na izdvojenom vremenu.
 

AiN

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1095
    • Pogledaj profil
Odg: pomoc,imam gresku u igri
« Odgovor #20 poslato: 6. februar 2018, 01:12:58 »
Pokusaj da iz my documents>konami>pes 17 izbrises sve, pa zatim proveri da li igra radi.
 

nenad24

  • Regular
  • **
  • Poruke: 68
    • Pogledaj profil
Odg: pomoc,imam gresku u igri
« Odgovor #21 poslato: 6. februar 2018, 12:29:54 »
Probacu mada sam sinoc reinstalirao sistem i kada sam ga pokrenuo instalirao sam pes i radio je ali mi je seckao posto mi je malo stariji racunar i stariji je driver za grafiku.E sad ja imam neki program driver booster koji skida najnovije drivere  i kada sam instalirao njega opet mi se desilo isto da nece da ucita.Definitivno je problem zbog toga.
 

VEK1NG

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1469
    • Pogledaj profil
Re: Odg: pomoc,imam gresku u igri
« Odgovor #22 poslato: 6. februar 2018, 14:11:52 »
Citat: nenad24;1489229
Nevredi druze nece pa nece.Pokrene instalaciju ucita mi ono gde pise konami na pocetku i kada teba da krene dalje sa ucitavanjem odmah izbaci pes 2017 has stopped working.Nemam pojma sta je nesto me zeza opasno znaci poludeo sam.U svakom slucaju hvala ti jos jednom na izdvojenom vremenu.


Koji ti je proizvođač grafičke?Ako je NVIDIA najbolje je onda da drajvere skidaš preko Geforce Experience-a.
 

AiN

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1095
    • Pogledaj profil
Odg: pomoc,imam gresku u igri
« Odgovor #23 poslato: 6. februar 2018, 14:18:00 »
@nenad24, izbrisi drajvere za graficku i zatim skini sa zvanicnog sajta i instaliraj. Ukoliko problem bude i dalje prisutan pokusaj sa nekim starijim drajverima.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG

nenad24

  • Regular
  • **
  • Poruke: 68
    • Pogledaj profil
Odg: pomoc,imam gresku u igri
« Odgovor #24 poslato: 7. februar 2018, 08:57:43 »
Resio sam problem tako sto sam preinstalirao sistem i obrisao onaj program driver booster koji mi je i napravio problem tako sto mi jeU skinuo driver za graficku koji je sve pomrsio.Sad mi radi sve ok skinuo sam ja sam driver za grafiku i radi sve sad ok.U svakom slucaju hvala ti druze jos jednom na izdvojenom vremenu kako bi mi pomogao da resim problem.Pozdrav.
 

Nislija

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Re: pomoc,imam gresku u igri
« Odgovor #25 poslato: 7. oktobar 2018, 18:45:58 »
Ja imam slican problem,skinuo sam igricu sa nosteama i ponekad pukne i pise pes 2017 online warriors has stoped working,i to npr kad igrAM SRBIJA BRAZIL u exhibitionu ili isto danas kad sam hteo da igram siti junajted kao gost crashovala je.ne znam da li je do peca(pes 2017 world cup version 2),ili do igre same,ali svejedno molim za pomoc,unapred hvala.
 

ukiop

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 24
    • Pogledaj profil
Re: pomoc,imam gresku u igri
« Odgovor #26 poslato: 8. oktobar 2018, 18:55:04 »
iskljucio sam clasic players i poceo novu master ligu a  i dalje imam duplih kolarov ivanovic pogba srna itd