Autor Tema: Online problem  (Pročitano 3090 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

PedjaNcz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 535
    • Pogledaj profil
Online problem
« poslato: 15. jun 2017, 22:34:48 »
Drugari,igram trenutno na PC-u i imam problem oko nalaženja protivnika.Sad nas trenutno u kupu ima 60 i pola sata ne mogu ni jednu da odigram,tako je vec par dana...Npr. sinoc sam usao u kup i bilo nas 16.posto isto toliko prolaze sacekao sam da vidim da li ce raditi u "drugoj" rundi.Posle toga sam odigrao normalno 3.tekme u nokaut fazi ali sada opet isto.Pomažite ako Boga znate,ne znam sta da radim vise odlepicu definitivno...Hvala
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: Online problem
« Odgovor #1 poslato: 15. jun 2017, 23:14:12 »
Koristis neki patch?
Da li taj patch ima switch u kojem mozes da ukljucis da zelis da igras online, a ne offline?
Ako nema, javi, da ti kazem kako da sredis problem. Ako znas da koristis "DpFileList Generator 1.3", onda tu pre tog online igranja probaj da ti budu oznacena samo 3 DLC-a, a ne ostali CPK-ovi. Probaj tad da li ce da te spoji.

Konami je od ovog PES-a uveo neke restrikcije, ko ubacuje dodatke u download folder, a da to nije kroz zvanicne DLC fajlove, nego pored njih (mali dpfile list fajl ako ne ukljucuje samo dlc 1, 2 i 3), onda nalazenje protivnika ne radi.
U nokaut fazi vas je spojio jer je tako moralo.

Eto, ja mislim da je to.

Dalje, ako zelis ipak lepe dresove i grbove dok igras online, dacu ti ja neki patch.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: PedjaNcz

PedjaNcz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 535
    • Pogledaj profil
Re: Online problem
« Odgovor #2 poslato: 15. jun 2017, 23:21:25 »
Darko koristim PTE patch.U selektoru sam namestio online mod default..Na zalost ne znam da koristim DpFileList pa ako imas vremena objasni sta i kako da namestim.
 

bojanredstar

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1257
    • Pogledaj profil
Re: Online problem
« Odgovor #3 poslato: 5. jul 2017, 12:28:55 »
Исто, узео оригинал, Пте печ на онлајн мод али неће ни са ким да ме споји..
Волети Црвену звезду није мала ствар, озбиљно вам кажем!