Autor Tema: Najbolji patch za pes 2017  (Pročitano 4959 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

bgaljan

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 116
    • Pogledaj profil
Najbolji patch za pes 2017
« poslato: 19. januar 2017, 15:10:09 »
Pozdrav drustvo.Nisam dugo igrao pes i sad instalirah pes 2017.Interesuje me koji je najbolji patch koji uradjen.Konkretno interesuje me da je ubaceno dosta faca i tako nekih detalja.Razmisljao sam izmedju ovog pes galaxy i pte patch.Hvala na predlozima i izvinite sto otvaram novu temu  :):)
 

alebre

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 252
    • Pogledaj profil
Re: Najbolji patch za pes 2017
« Odgovor #1 poslato: 19. januar 2017, 19:07:21 »
PTE Patch ili pes tunning skini i ne brini se
Po zimi kiši suncu snegu ili košavi
mi bodrimo te uvek ZVEZDO ma gde bila ti
pravi DELIJA veran je ko pas-pas uvek
ZVEZDO računaj na nas.
 

shommyM

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 136
    • Pogledaj profil
Re: Najbolji patch za pes 2017
« Odgovor #2 poslato: 20. januar 2017, 00:00:13 »
Po mom mišljenju PTE je bolji ali ima daleko manji broj faca. Ja sam povadio face iz Pes Galaxy-ja i stavio u PTE, tako da sam rešio taj problem. Takođe sam ubacio Donyavia stadione pa sam i taj nedostatak pokrio.
 

bob spuzva

  • Regular
  • **
  • Poruke: 93
    • Pogledaj profil
Re: Najbolji patch za pes 2017
« Odgovor #3 poslato: 20. januar 2017, 15:42:24 »
Pes Tuning,nema nikakve dileme,garantujem.
 

MaErAkLoIJA

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 149
    • Pogledaj profil
Re: Najbolji patch za pes 2017
« Odgovor #4 poslato: 20. januar 2017, 18:21:53 »
Da li neko moze konkretno da navede sta je to bolje ili vise sto ima patch koji preporucuju u odnosu na neki drugi? Koristim Smoke patch i skroz sam zadovoljan jer je obiman a skrojen je i za original i za cpy... Dakle sta recimo taj Tuning patch ima vise i bolje u odnosu na Smocke, PTE, Galaxy...takodje koje su mu mane... ???
 

bob spuzva

  • Regular
  • **
  • Poruke: 93
    • Pogledaj profil
Re: Najbolji patch za pes 2017
« Odgovor #5 poslato: 21. januar 2017, 17:36:58 »
Citat: MaErAkLoIJA;1455329
Da li neko moze konkretno da navede sta je to bolje ili vise sto ima patch koji preporucuju u odnosu na neki drugi? Koristim Smoke patch i skroz sam zadovoljan jer je obiman a skrojen je i za original i za cpy... Dakle sta recimo taj Tuning patch ima vise i bolje u odnosu na Smocke, PTE, Galaxy...takodje koje su mu mane... ???

Samo je jedan nacin da dobijes odgovor na to sto pitas,da instaliras sve te patcheve i vidis sam,tako smo i svi mi radili...
 

bogos

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Re: Najbolji patch za pes 2017
« Odgovor #6 poslato: 24. januar 2017, 17:11:30 »
Pozz svima. Interesuje me ovi patchevi sto ovde postoje da li rade na x box 360?? Ako ne gde bih mogao naci patch pes 2017 za x box360?? HVala