Autor Tema: [S1] Liga Šampiona - POBEDNIK pilojac85  (Pročitano 10057 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: [S1] Liga Šampiona
« Odgovor #30 poslato: 3. januar 2017, 18:20:56 »
1/2 finale

Pilojac85 2:3 LapceSRB

bez kartona

LapceSRB 3:6 Pilojac85

bez kartona

Nenormalni mecevi. Vidi se da je Lapce iskusan online igrac (odigrao preko 1000 online meceva do sad), sa dobrom taktikom, formacijom koja lezi Chelziju i kojoj je tesko parirati. Poceli smo da igramo i dok sam se prisecao kako izgleda PES na PC-u on je vec vodio 0:2. Direktniji fudbal, jaci igraci, dobijaju duele, lopte se odbijaju sve na nogu, ma cudo jedno. Nekako sam uspeo da se koliko toliko rezultatski vratim u mec i dodjem do 2:3, sto i nije tako lose.

Drugi mec krece i vec do 6. minuta horor. 2:0 za Lapceta, oba autogola, u obe male mrezice pored same stative. Da je on sutirao ne bi sutnuo bolje. Sad vec imam zabrinjavajucu situacuju, ali govorim sebi da u svakom slucaju moram dati 3 gola. Nastavljam sa svojom igrom, i uz malo srece u napadu dolazim do 2:3 a potom i 2:4. Tad se Lapce malo otvorio vise pa sam postigao jos 2 gola, da bi Kosta postavio konacnih 3:6.
Mecevi za srcku, moj najveci "come-back" od kad igram PES online.

GG Lapce, cestitke na polufinalu, nadam se da se srecemo i naredne sezone da igramo ovako ludacke meceve.
Strikers win games, defenders win titles !
 

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: [S1] Liga Šampiona
« Odgovor #31 poslato: 4. januar 2017, 20:34:09 »
Finale

Admiral_Kolchak 1:3 Pilojac85

bez kartona

Odmah na pocetku da kazem da je bio prisutan blagi delay, lag, kako vec hocete. Standardna pojava kad god igramo nas dvojica, bilo da je mng ili klasik liga. Igrivo je, ali to blago kasnjenje zna da iritira, posebno ako napravis gresku pozadi pa primis gol bas zato sto igrac nije hteo odmah da odreaguje. Imamo slican stil igre, pa taj delay zna da pravi velik problem u tranziciji lopte. Nekad ide na ruku njemu, nekad meni. Ovog puta islo je na moju vodenicu.
Sam mec dosta tvrd, dosta taktiziranja, sto i prilici finalu. Odbrane igramo obojica dobro i tesko se ulazilo u sanse. Ipak dolazim do vodjstva, upravo nakon greske u predaji lopte u zadnjoj liniji Italijana. Potom Inaki Wiliams nakon odbitka dovodi Baskijce do velikih 0:2.  Nastavilo se sa tvrdom igrom, dobrim odbranama, sve do tog 70. minuta kada Gabigol donosi 1:2 i neizvesnu zavrsnicu. Igralo se pazljivije, sigurnije u redovima Spanaca. Uspeli smo da ponovo nakon kontre i karambola dodjemo do 1:3 i privedemo mec kraju za odbranu titule LS.
Admiral jednostavno nije imao svoje vece sa tim odbijanjima i greskama.
GG tebra, cestitke na dolasku u finale i velikoj borbi u ovom mecu.
Strikers win games, defenders win titles !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Admiral_Kolchak, djar, football-freak, LegionOfBoom, Spale80