Autor Tema: U pohodu na zvezde(Dusan Vukotic Bal)  (Pročitano 5127 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
U pohodu na zvezde(Dusan Vukotic Bal)
« poslato: 27. novembar 2016, 19:20:07 »

Radnicki predstavio svoje dete,Vukotic"Velika mi je cast ovde sam ponikao"


Fudbalski klub Radnicki Nis predstavio je momka iz svog omladinskog pogona,talentovanog napadaca Dusana Vukotica.Ugovor sa mladim fudbalerom Niski superligas potpisao je na dve sezone,jer igrac jos uvek nije stekao punolestvo.Rec je o brzonogom napadacu,koji je predhodnu omladinsku kvalitetnu ligu zario i palio sto nije promaklo sefu strucnkog staba i sportskom direktoru kluba koji su odmah ponudili profesionalni ugovor mladom fudbaleru koji je potpisan na obostrano zadovoljstvo.Celni ljudi kluba ubedjeni su da je rec o biseru Srpskog fudbala,nekom ko ce uz dobar rad i zalaganje u predstojecim godinama postati cak i A reprezentativac i napraviti dobru karijeru,sto ce naravno u finansiskom smislu zadovoljiti klub.Mladi fudbaler izabrao je broj 9 na dresu.


Izjave sportskog direktora i fudbalera:
Spoiler"Dusan je napadac kakvog bi pozeleo svaki trener,dokazujemo da u nasoj skoli ima talenta da se radi ozbiljno"


"Na moje veliko zadovoljstvo danas smo tu da predstavimo igraca iz naseg omladinskog pogona.Rec je o Dusanu Vukoticu momku koji igra na poziciji centralnog napadaca,i slobodno mogu da kazem da se radi o velikom talentu i nekom u koga smo ulagali godinama.On nije tu od jednom,momak je prosao sve mladje selekcije Radnickog konacan sjaj prikazao je u nasem omladinskom timu predhodne sezone kada je bio najbolji strelac.S obzirom da ga vec dugo pratimo i u razgovoru sa trenerom Rastavcem i trenerima mladjih selekcija odlucili smo da ga prekomandujemo u prvu ekipu.Dusan je ovde dosao sa 7 godina,on zna kako ovaj stadion dise i uz trenera kakav je Rastavac moze da napravi puno u daljem toku karijere.Na njemu je sada da pozrtvovano radi na treninzima,da ceka svoju sansu i da koristi svaki minut na terenu.Rec je o veoma brzom igracu nekom ko oseca prostor,ume da se ubaci iza ledja odbbrane i lako resava situacije jednom reciju klasicna devetka.Dugo je nasa omladinska skola osporavana,ali sada dokazujemo da se radi po planu i da ovo nije iz vedra neba nego je u igraca ulagano godinama.Sa njim smo potpisali ugovor na dve godine,a Dusan ce u narednim sezonama nositi broj 9 na dresu.Rec bih dao nasem mladom fudbaleru kome bih cestitao prvi profesionalni ugovor i pozeleo sve najbolje u daljem toku karijere."

"Ponosan sam sto sam prvotimac,Radnicki mi je dao sve,oduzicu se dobrim igrama"
 

"Ja na samom pocetku mog obracanja zelim da se zahvalim Fk Radnicki na ukazanoj mi sansi,ovo je za mene i moju karijeru veliki dan.Sa svega 17 godina postajem prvotimac i sve sto mogu da kazem je da sam presrecan i ponosan sto sam ovde pred vama.Ja sam kao dete kako ste vec culi dosao u Nis,prosao sve mladje selekcije i sve sto sam uradio dosada zasluzni su moji treneri iz mladjih selekcija i klub.Dolazim sa Kosova,kada sam stigao nisam imao nista ljudi su mi zaposlili roditelje dali stan skolovanje ja sam na tome vecno zahvalan to je nesto sto ne moze da se zaboravi.Oduzicu se mom Radnickom igrama i pozrtvovanjem na svakom treningu i izgaracu na terenu koliko god da mi trener ukaze sansu.Nazalost pripreme sa prvom ekipom nisam prosao ali nadam se da cu se jako brzo uklopiti u kolktivu.Radujem se saradnji sa trenerom Rastavcem,i jedva ceka da pocne sezona da istrcim na Cair.Hvala sportskom direktoru na lepim recima i pohvalama,ali svestan sam da je ovo samo jedan korak puno stepenica je potrebno da bih nesto napravio.Na meni je da radim jos jace i da koristim svaku sansu.Ginucu za ovaj dres,mogu da obecam jedno a to je svoj maksimum koliko god igrao."





Slike sa promocije:
Spoiler

       
       
       


Profil igraca i detalji o tezini na koju igram:
Spoiler

       
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: U pohodu na zvezde(Dusan Vukotic Bal)
« Odgovor #1 poslato: 27. novembar 2016, 21:38:21 »

Cukaricki dominirao Radnickom bod, debitovao Vukotic



U okviru 1.kolo Super lige Srbije bodove su na Banovom brdu podelili domaci Cukaricki i Radnicki iz Nisa.Publika je mogla da gleda jednu tvrdu utakmicusa puno prekida,bez izrazitih sansi za golnesto konkretnija bila je ekipa Cukarickog.U dva navrata igraci Cuke sutirali su iz 16 metara ka golu Radnickog ali je novajlija na golu gostiju Douglus sjajno pokazao i zaustavio te udarce.Moze se reci da je upravo on najzasluzniji za ovaj bod Nislija.Za ekipu iz Nisa debitovao je mladi napadac Vukotici zanimljivo u startnih jedanaest.


Izjave nakon meca:

Spoiler"Bili smo bolji,Radnicki imao srece"


"Pre svega zelim da istaknem da nisam zadovoljan rezultatom s obzirom da smo bili bolji tokom citavog mecaali fali nam taj zavrsni pas sto je ocigledno.Nismo gostima dozvolili ni jednu pravu sansu,i uz nasu dominaciju smatram da je rezultat ne zasluzen.Bili smo cvrsci,imali posed pas igra je bila korektna ali falio je gol.Fofana,pa Matic neverovatno je da danas nismo pobedili.Ne zelim niukom slucaju da ponizim ili uvredim protivnika,igracima Radnickom i mom kolegi zelim sve najbolje.Trudim se da budem objektivan,a kolegi zelim u nastavku prvenstva sve najbolje.Moramo jos da radimo da bih dostigli zeljeni nivo igre."

"Losi smo bili,kako smo igrali bod je kao kuca"


"Realno mislim da danas moja ekipa nije bila na ocekivan nivou i da nismo pokazali koliko mozemo.Pre meca smo pricali o tome kako da napadnemo rivala ali igraci to nisu sproveli u delo,ova igra nije na nivou onoga sto prikazujemo zadnjih sezona tako da koliko smo bili bledi za nas je bod kao kuca.Zelim da cestitam kolegi i igracima Cukarickog na fer i korektnoj igri.Imali smo rivala koji u timu ima sjajne individualce kao Matica,Bojica i Fofanu da ne nabrajam dalje to je jedan dobar tim i mislim da mogu da doguraju daleko.Na nama je da analiziramo greske i da se sto bolje spremimo za naredni mec a to je u Gornjem Milanovcu protiv Metalca."



Statistika meca i ocene igraca:
Spoiler
       
       


       

Galerija slika sa meca:
Spoiler
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

Rezultati 1.kola i tabela:

Spoiler
 
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Bayern-fussball

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 373
    • Pogledaj profil
Re: U pohodu na zvezde(Dusan Vukotic Bal)
« Odgovor #2 poslato: 28. novembar 2016, 11:52:16 »
Za nas sa slabijim masina na kojima ne radi pes 17 ,svaka cast samo napred :clap:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Messi 10 El maestro

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: U pohodu na zvezde(Dusan Vukotic Bal)
« Odgovor #3 poslato: 28. novembar 2016, 17:27:10 »
A pa upravo tako,ali ne damo da nam to ubije draz za igranjem pesa:player:
Inace hvala ti svaka podrska znaci:thumbup1:
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: U pohodu na zvezde(Dusan Vukotic Bal)
« Odgovor #4 poslato: 28. novembar 2016, 19:54:15 »

Kakva ludnica u Milanovcu Metalac vodio Vukotic doneo produzetak Nislijama,penalima u cetvrt finale prosla ekipa Radnickog
URL=http://www.igreklik.com/slike/][/URL]


                                                                                         [/URL]        

U okviru druge runde kupa Srbije fudbalski sladokusci imali su itekako sta da vide na stadionu Metalca u Gornjem Milanovcu gde su snage odmerili pomenuti Metalac i Niski Radnicki.Od pocetka je prstalo sa obe strane redjale su sa sanse a onda u 34.min Metalac stize do vodstva i delirijum radosti na klupi Milanovcana.Domace je do dostva doveo Rui Forte golom sa nekih pet metara posle centarsuta Panica i slabe intervencije odbrane Radnickog.Posle tog gola Metalac je stvarao sanse a Radnicki se grcevito branio.U drugom delu nista posebno a onda je dosao 2.minut kada je Radnicki posle duplog pasa i lopte iza ledja odbrane igrac Metalca ocajno reagovao spetljao se dopustio da mu krilni napadac Nislija oduzme loptu prevari golmana i postigne prvenac u seniorskom timu i kakva radost mladog fudbalera iz Medvedje na kolenima proslavlja ovaj pogodak.Nakon gola bilo je jos par sansi mladi Vukotic je radio sta je hteo dva puta izbijao na golmana Metalca ali lopta u gol nije htela.Na produzetcima nista se posebno nije dogadjalo pa su se pucali penali.Dosta preokreta u penal seriji na kraju Radnicki ide u cetvrt finale kupa Srbije.


Izjave nakon meca:
Spoiler"Cestitam Radnickom,mali Dusan je cudo od igraca"

"Da budem iskren i posten i pored neresenog rezultat u regularnom delu i produzetcima,mislim da su igraci Radnickog zasluzeno prosli dalje.Mi smo u prvom delu bili bolji poveli stvarali sanse,ali u nastavku nas fakticki nigde nije bilo.Odusevio me momak sa broje 9 u Radnickom onako sitan i malen,hitro je bezao nasoj zadnjoj liniji ulazio u sanse bukvalno u svakoj situaciji,cak nam je dao i gol.Nasa zadnja linija nije bila na nivou to drugo poluvreme dosta smo pali.Cestitam mom kolegi Minji na pobedi igracima njegovim takodje,mi smo zavrsili takmicenje ovde okrecemo se prvenstvu."

"Radnicki u drugom poluvremenu izgledao je kako ja zelim,zasluzeno idemo dalje"
 
"Ovde je bilo svacega danas od nase lose igre od toga da nas u prvom delu nadigraju do toga da se u drugom delu konsolidujemo potpuno usresredimo na nas i nasu igru i to je urodilo plodom.Drugo poluvreme je recept kako mi treba da izgledamo ove sezone,momcima zelim da cestitam na pobedi i dobroj igri,posebno mom krilnom napadacu Duci(Dusan Vukotic)koji je danas pokazao kakva je klasa i kako se fudbal igra jednostavno kada ga igra onaj ko zna.Dao je gol meni je izuzetno drago mogao je jos koji ali to je fudbal mi smo pobedili idemo u cetvrt finale zasluzeno.Kolegi Vanicu i Metalcu zelim sve najbolje."

"U momentu je stalo sve,kada je usla u mrezu hteo sam da poletim"
 
"Jako sam zadovoljan pobedom i naravno svojom igro danas,sve sto me u predhodnim mecevima nije htelo danas je sve islo za nogom.Cini mi se da su i saigraci konacno poceli da na najbolji nacin koriste moju brzinu koja mi je glavni kvalitet.Kada sam postigao gol na trenutak se niceg nisam secao,kada sam video kako lopta ulazi u mrezu srce je htelo iz grudi da iskoci cini mi se da sam hteo da poletim.Divan ambijent i dobar teren ovde u Milanovcu,njihovoj ekipi cestitam na fer igri a mojim saigracima  na pobedi naravno."

Statistika meca,postave i ocene igraca:
Spoiler




Galerija slika sa utakmice:

Spoiler



Pogodak moj prvanac:
Spoiler
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: U pohodu na zvezde(Dusan Vukotic Bal)
« Odgovor #5 poslato: 29. novembar 2016, 11:54:19 »

Kakav mec na Cairu,Vijeira pobedio Radnicki!



U derbi mecu 8.kola kola Super lige Srbije na Cairu sastali su se domaci Radnicki i sampion Srbije C.zvezda.U mecu koji je obilovao sansama,i golovima ali pre svega majstorijama Zvezdinog Portugalca Vijeire gostujuci tim na kraju je dosao do tri poda i posle kiksa Partizana pobegao na tabeli.Imao se utisak da Hugo radi sta zeli davao je majstorske golove,na kraju tripleto Portugalca dovoljan za tesku pobedu crveno belih.Tokom celog meca ZVezda je imala sanse ali je Radnicki iz par suteva uspevao da smanjuje prvo na 1-1 pa na 2-2.Dvostruki strelac za Nislije bio je napadac Hamza,a sansu da se upise imao je i mladi krilni napadac Vukotic kada je pretrcao odbrambenog igraca Zvezde iskosa sutirao ali je kahriman desnom nogom odbranio na odbitak je naleteo Hamza i zatresao mrezu Beogradjana.Na kraju sjajni Portugalac stavlja tacku i donosi svom timu 7 pobedu u sampionatu.Vijeira je do sada na  utakmica dao isto toliko golova,jasno je u kakvoj se formi nalazi.Radnicki je pri dnu i ako je pruzio solidan otpor danas ostao je bez bodovasto pre moraju poceti da sakupljaju bodove kako bi pobegli iz opasne zone.


Izjave nakon meca:
Spoiler"Steta imali smo bod,tesko je zaustaviti ovako silovitu Zvezdu"
 
"Mislim da je danasnji mec opravdao epitet derbija kola i da su obe ekipe uspele da zadovolje ukuse publike,bilo je sansi golova lepih poteza.Ja sam zadovoljan igrom i borbenoscu moga tima igracima mojim nemam sta dazamerim,samo mi je njih zao imali smo bod u rukama ali eto primili smo i treci gol i Zvezda nosi tri boda.Vidite kada su njihovi igraci koji su fantasticni pojedinci u ovakvoj formi tesko ih je zaustaviti.Znali smo da nam od Vijeire preti najveca opasnost,na zalost nismo uspeli da ga zaustavimo.Cestitke Grofu i igracima Zvezde zelim da ovako nastave.Sto se tice mog tima mora pod hitno da se pocne sakupljanje bodova u donjem smo domu tabele sto ne zasluzujemo i po igrama i po timu koji imamo."

"Ko dan je jasno najbolji fudbl igramo,bravo Hugo"

"Mislim da smo danas uradili sve ono sto se od nas ocekivalo,dobro smo igrali dali tri gola pobjedili utakmicu.U samoj pripremi meca znao sam da Radnicki ima svoje kvalitete i da moze da nas ugrozi ako im se i malo prostora otvori.Kod rezultata 1-2 za nas njihov fudbaler ovaj mali devjetka pretrci naseg stopera sutira Kahriman brani i opet kiks lopta se odbija do njihovog napadaca koji je smesta u mrezu.Moramo da popravimo igru u odbrani,a sto se napada tice videli ste.Mislim da smo i danas dokazali da igramo najljepsi fudbal u Srbiji i da smo zasluzeno prvi.Radnicki ce poceti da dobija moj kolega izvanredno radi ne sumnjam u to,nije realno mesto na kom su na tabeli.Hvala navijacima i jednog i drugog tima bio je pravi spektakl."

"Kakva luda utakmica,tri golaposvecujem pokojnoj supruzi"

"Kakva utakmica danas pa svasta je bilo ovde u Nisu.Odusevio me ambijent pune tribine,i u takvim uslovima nama igracima je puno lakse da pokazemo sta znamo.Igrali smo protiv dobre ekipe koju pamtim iz prosle sezone a cuo sam da Zvezda u nisu nikada lako ne pobedjuje,tako da rezultat ne treba da cudi.Htelo me je danas i ja sam presrecan lepe golove sam dao pogotovo drugi,svea tri posvecujem pokojnoj supruzi."

"Ne mogu da verujem da nismo uzeli bod,svaka cast Zvezdi od srca im zelim titulu"

"Kad bih vam rekao da nisam tuzan i razocaran lagao bih,pa bili smo na korak do osvajanja boda i eto desio se taj gol na kraju i nismo uspeli.Dali smo sve od sebe igrali smo kao jedan i zao mi je zbog mojih saigraca i trenera.Sta da se radi moramo da se okrenemo sledecim mecevima i da pokusamo da uzimamo sto vise bodova na tabeli ne stojimo dobro.ZVezda je odigrala sjajno pokazala kakav je tim ja im cestitam i jasno se videlo da zasluzuju titulu i ove godine,ja im to od srca zelim.Imao sam taj zicer nisam ga dao ali je Hamza naleteo i dobro se zavrsilo dali smo gol."
[/FONT]



Statistika meca,postave i ocene igraca:
Spoiler






Galerija slika sa meca:
Spoiler


       
       
       
       
       
       


Golovi i sanse sa meca:
Spoiler




Rezultati 8.kola i tabela Super lige:
Spoiler


« Poslednja izmena: 29. novembar 2016, 12:01:28 od strane Messi 10 El maestro »
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: U pohodu na zvezde(Dusan Vukotic Bal)
« Odgovor #6 poslato: 1. decembar 2016, 21:55:07 »
Cisto da porucim ovih dana sam u guzvi inace pisacu i dalje planiram da ovo doguram do kraja uz dosta textova.
Veliki pozz za sve koji prate ovo :)
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: U pohodu na zvezde(Dusan Vukotic Bal)
« Odgovor #7 poslato: 4. decembar 2016, 16:39:43 »

Dusan Vukotic dobio sat za gol kola



Mladi napadac Niskog Radnickog Dusan Vukotic po izboru gostiju u emisiji Total Soker na Sos kanalu dobio je Lotos sat na poklon,jer je postigao najlepsi gol 12.kola Super lige.Sat mu je urucen u prostorijama Sos Kanala,a pobednicki gol obisao je i sajtove regionala.O voleju klinca sa Nisave puno ce se pricati.Da li se radja neki novi Pancev?
Mlad je,na njemu je da radi Sos kanal mu cestita i zeli sve najbolje.



Izjave novinara Nebojse Petrovica i mladog fudbalera:
Spoiler

"Po izboru nasih gostiju i mom glasu odluceno je u vecini glasova da ovoga puta za gol kola bude strahovit volej Dusana Vukotica mladog centarfora Radnickog.Vidi se kako je veliki talanat neosporan,ali imali smo igraca poput Markovica,Jojica koji su ovde blistali a posle ih nigde nije bilo,nadamo se da tako nece biti sa malim Dusanom.Od srca mu cestitam i zelim sve najbolje u daljem toku sezone."



"Zaista nisam ni znao da sam ja dobio sat od Sos kanala i sindikata nezavisnih fudbalera,dan nakon meca sa Spartakom usao sam u svlacionicu i kapiten Sale Jovanovic mi je rekao.Iskreno drago mi je i srecan sam zbog ovoga,zahvaljujem svima koji su glasali za mene.Nije mi bitno da li cu dati gol ili asistirati bitno je da Radnicki sakupi sto vise bodova do polusezone i zimske pauze."



Najlepsi gol 12.kola Super lige Srbije:
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: U pohodu na zvezde(Dusan Vukotic Bal)
« Odgovor #8 poslato: 7. decembar 2016, 10:37:30 »
Zbog velikih problema sa greskama u racunaru zavrsavam ovo,zao mi je ali sta da se radi.
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub: