Autor Tema: pes koci  (Pročitano 2914 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

tosic

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1149
    • Pogledaj profil
pes koci
« poslato: 4. novembar 2016, 14:12:47 »
rolasi imam problem cak i na low koci pes uradio sam sistem i nista imal ko kakvo rijesenje

Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7600 @ 3.06GHz x 2 ‎(3.06Ghz)‎
Ram 4GB
AMD Radeon HD 5450 1gb

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Re: pes koci
« Odgovor #1 poslato: 4. novembar 2016, 14:17:52 »
Dobro je da ti na tome radi i PES 6.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VajgadonnaDalabonna

tosic

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1149
    • Pogledaj profil
Re: pes koci
« Odgovor #2 poslato: 4. novembar 2016, 14:21:56 »
jel do graficke

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Odg: pes koci
« Odgovor #3 poslato: 4. novembar 2016, 14:47:42 »
Da, iako je 1 GB, 64 bit-a je, takt 650 MHz, dosta je slaba (imao sam, zeznuo se). Nije bitno sto PES kaze da je good, u praksi nazalost nije.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 

tosic

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1149
    • Pogledaj profil
Re: pes koci
« Odgovor #4 poslato: 4. novembar 2016, 14:49:08 »
samo da nju promjenim stavarno  je losaa ja je platio90 km nova :angry:

dulex94

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 465
    • Pogledaj profil
Re: pes koci
« Odgovor #5 poslato: 4. novembar 2016, 15:04:03 »
Ja imam Istu graficku, Intel Core 2 Duo e7500 i 2GB Rama i igram na high 1024x768 i ne koci mi... Doduse koristim ovaj racunar samo dok mi stigne novi, ali opet. U settings kad se udje 3 su mi na good, 1 na ok, i tako se i igra ponasa.
PES FAN
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Пете Дунхам, tosic

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Odg: pes koci
« Odgovor #6 poslato: 4. novembar 2016, 15:22:50 »
Ok, ja sam tad imao neki blesav Pentium D procesor za koji sam mislio da radi na 2 x 3.4 GHz, ali nije tako, mozda je bilo do njega. Ne secam se ni da li je radio neki stari PES, ali je sistemski ventilator te slabe brend masine bio jako bucan dok radi igra, nije se mogao smanjiti broj obrtaja, pa sam se ponovio boljim kompom. Uglavnom nije ta graficka za 1920x1080 svakako.

Dobro je da neko ima bas slican kao Tosic i kaze da moze da radi.

Dule, mozes slobodno da probas i na medium, mislim da nema razlike u medium-high, mozda samo u publici, ako je kao na prosla 2-3 PES-a.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 

tosic

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1149
    • Pogledaj profil
Re: pes koci
« Odgovor #7 poslato: 4. novembar 2016, 15:26:46 »
Citat: dulex94;1447537
Ja imam Istu graficku, Intel Core 2 Duo e7500 i 2GB Rama i igram na high 1024x768 i ne koci mi... Doduse koristim ovaj racunar samo dok mi stigne novi, ali opet. U settings kad se udje 3 su mi na good, 1 na ok, i tako se i igra ponasa.

kod je sve na good i nmg igrat a jucer racunar ocistio od prasine novu pastu stavio

Loki87

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
Re: pes koci
« Odgovor #8 poslato: 4. novembar 2016, 15:27:58 »
Napravili su neki ***** sa poslednjim DP, mozda je do toga. Meni su se pobrisali drajveri za graficku posle updejta igre, a igrao sam pes na high i sve je bilo ok u podesavanjima. Instalirao sam drajvere opet,odradio sam updejte drajvera i sve je poslednja verzija, ali npr jos u igri mi stoji da je nemoguce da se prepozna VRAM. Pri svakom pokretanju izbaci poruku,i vise nemam opciju da igram na high pes. Igra radi normalno , nemam problema samo eto mi bode oci to sto ne uspeva da detektuje vram. Ja takdje imam radeon ,AMD Radeon R7 200 Series , tako prvo pokusaj sa updejtima, pa onda i sa ovim dxcpl (meni licno nije resio problem) .
 

dulex94

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 465
    • Pogledaj profil
Re: Odg: pes koci
« Odgovor #9 poslato: 4. novembar 2016, 16:13:14 »
Citat: darko_pfc;1447542
Ok, ja sam tad imao neki blesav Pentium D procesor za koji sam mislio da radi na 2 x 3.4 GHz, ali nije tako, mozda je bilo do njega. Ne secam se ni da li je radio neki stari PES, ali je sistemski ventilator te slabe brend masine bio jako bucan dok radi igra, nije se mogao smanjiti broj obrtaja, pa sam se ponovio boljim kompom. Uglavnom nije ta graficka za 1920x1080 svakako.

Dobro je da neko ima bas slican kao Tosic i kaze da moze da radi.

Dule, mozes slobodno da probas i na medium, mislim da nema razlike u medium-high, mozda samo u publici, ako je kao na prosla 2-3 PES-a.


Ma meni nije ni bitno, samo da radi Ali da, na high u toj rezoluciji bez problema, cak i sweetFX ubacen jer nisam mogao loptu da vidim.
PES FAN