Autor Tema: maremasovi PES 2017 video tutorijali!  (Pročitano 25005 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

manastirac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 561
    • Pogledaj profil
Re: maremasovi PES 2017 video tutorijali!
« Odgovor #15 poslato: 21. septembar 2016, 22:08:28 »
Znam da se prikaze ta strelica, ali fora je sto mozes da sutnes u samo 8 pravaca (gore, dole, levo, desno, gore-levo, gore-desno, dole-levo i dole-desno). Okvir gola pogadjam samo kad sam naspram gola i to tacno, ali i tad sutne pravo u golmana. Ako stavim gore levo ili gore desno ode nekih 10-ak metara od gola, a samo gore ili samo dole u aut :). Probao sam da promenim dzojstik, reko mozda je crko analog kad prepoznaje samo tih 8 pravaca, medjutim isti slucaj je i sa drugim (Logitec dzojstik, nije krs neki). I stvarno ne znam sta treba da uradim da moj igrac udari loptu glavom kad sam u napadu, cini mi se da kad stisnem kocku majstor umesto da skoci i udari sagne se... :)
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: Re: maremasovi PES 2017 video tutorijali!
« Odgovor #16 poslato: 21. septembar 2016, 23:39:08 »
Citat: manastirac;1442572
Imas li neki tutorial za manual shot?
Ja sam koristio L2 u početku kao pomoć, mada mi više odmaže nego pomaže :)
 

salto_mortale

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 133
    • Pogledaj profil
Re: maremasovi PES 2017 video tutorijali!
« Odgovor #17 poslato: 22. septembar 2016, 13:35:24 »
Citat: manastirac;1442937
Znam da se prikaze ta strelica, ali fora je sto mozes da sutnes u samo 8 pravaca (gore, dole, levo, desno, gore-levo, gore-desno, dole-levo i dole-desno). Okvir gola pogadjam samo kad sam naspram gola i to tacno, ali i tad sutne pravo u golmana. Ako stavim gore levo ili gore desno ode nekih 10-ak metara od gola, a samo gore ili samo dole u aut :). Probao sam da promenim dzojstik, reko mozda je crko analog kad prepoznaje samo tih 8 pravaca, medjutim isti slucaj je i sa drugim (Logitec dzojstik, nije krs neki). I stvarno ne znam sta treba da uradim da moj igrac udari loptu glavom kad sam u napadu, cini mi se da kad stisnem kocku majstor umesto da skoci i udari sagne se... :)

Proveri u kalibraciji da li ti rade svi pravci, tj. 360°. Ako rade, onda proveri jesi li podesio analog u settingsu kako treba.

Yoda

  • Sedam
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1184
    • Pogledaj profil
Re: maremasovi PES 2017 video tutorijali!
« Odgovor #18 poslato: 22. septembar 2016, 15:24:05 »
Ja znam samo da je sad meni uzas sa sutevima... na basic mi brane 90% i popizdeo sam a na advanced mora samo da se pipne kad se sutira jer redovno ide u precku ili stativu a na manual bih samo sam sebi dao gol ;) ... malo kao uzeo na treningu da vezbam sut na advanced i kao sve ide ok provalio sam al' ajd' sad na tekmi kad je frka samo da se pipne, nema pojma, navika je cudo... zadnji put sam se ovako zezao kad sam prelazio na analog...muke jbt ;)
Ponekad u fudbalu moras davati golove!!!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Admiral_Kolchak, manastirac

manastirac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 561
    • Pogledaj profil
Re: maremasovi PES 2017 video tutorijali!
« Odgovor #19 poslato: 22. septembar 2016, 19:54:13 »
Sve te razumem, osecam se kao da prvi put u zivotu drzim joystick u ruci i prvi put igram PES (matora konjina od 30 godina :)) Nesto sam resio da igram ovaj pes na full manual i gotovo. Sad sa posla dosao, krecem master ligu sa Torinom, spremio sam pola vlase Rubenstajna i benzdos za smirenje :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: PesManijak95

Chovus

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 9
    • Pogledaj profil
Re: maremasovi PES 2017 video tutorijali!
« Odgovor #20 poslato: 23. septembar 2016, 02:03:26 »
Sta li to znaci RT (znam da je R2 tj rigth trigger) "Fix direction and trajectory" kod slobodnih , i "Fix pass direction and trajectory" kod kornera...ali kilkom na to (RT) se nista ne desava. DI GRESIM?! Razumem engleski, ali sam izgleda degen :-D

p.s. Da googlao sam, ali nista jos o tome (igramo na PC-u). Zna li neko cemu to sluzi. Izvinjavam se maremas-u (ako je objasnjavao u tutorijalu), posto smo upravo skinuli i tek sutra gledamo tutorijale, vreme je da omazemo koju tekmu i spavanje :-D
p.s.s. Mozda neko sa diskom da pogleda u manual-u (knjizici, ako i daju...nekada su bile full color, pa su poceli i tu da zakidaju i stampaju crno bele) :-D
 

Chovus

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 9
    • Pogledaj profil
Re: maremasovi PES 2017 video tutorijali!
« Odgovor #21 poslato: 23. septembar 2016, 02:11:28 »
Sad se setismo da ima i HELP dugme. Ispadne da "automatski ispravlja greske", tipa da smanjuje jacinu udarca......ipravite nas ako gresimo. Hvala. No mozda i prvalimo posle druge tekme
p.s. Vidim da ce biti dobrih fora sa taktikama iz kornera (levi D-pad) 4 za onog sto ubacuje, i 3 za odbranu.
 

Stevan

  • Stevan
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2634
    • Pogledaj profil
Re: maremasovi PES 2017 video tutorijali!
« Odgovor #22 poslato: 26. septembar 2016, 16:11:33 »
Odlicno kao i uvek mare,ako moze jedan speed test ,ali najbrzi vs najsporiji,milsim da je ovaj pes sto se tice toga u zadnjih par godina najbolji,onaj iz dortmunda vs mertesaker,tako nesto
Vod Kanockers
 

LARSSON1921

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: maremasovi PES 2017 video tutorijali!
« Odgovor #23 poslato: 21. oktobar 2016, 17:53:15 »
Bravo, i hvala puno ;)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: maremas

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: maremasovi PES 2017 video tutorijali!
« Odgovor #24 poslato: 24. januar 2017, 17:40:44 »
 

psnonline

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
    • http://psncodegenerator.us
Re: maremasovi PES 2017 video tutorijali!
« Odgovor #25 poslato: 30. maj 2017, 12:09:57 »
thank you very much
i come from usa :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: maremas