Autor Tema: Najava odsustva, žalbe na službene rezultate...  (Pročitano 23262 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Najava odsustva, žalbe na službene rezultate...
« poslato: 16. jun 2016, 18:03:40 »
U ovoj temi, možete najaviti svoje odsustvo i žaliti se eventualno na službeni rezultat. Još desetak dana imamo za odigravanje ovih mečeva iz "regularnog" dela sezone pa se potrudite što pre da se odigraju. Momci koji su najavili da imaju problema, razumemo ih, samo pokušajte što pre da rešite jer imamo jako malo vremena i puno mečeva. Svakako neće biti u prvoj sezoni finansijskih kazni za te službene rezultate. Biće evidentirane automatski ali ću ih brisati ili dodati onoliko para koliko ste i napravili službenih. Svakako ne ide u prvoj sezoni da se kažnjavamo :D
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: Najava odsustva, žalbe na službene rezultate...
« Odgovor #1 poslato: 28. jun 2016, 20:32:45 »
Ne zalim se na sluzbeni rezultat jer taj neko "nije kriv", iako je zadrzavao 10 x 6-7 sekundi kod golmana i imao bar 8 divljackih startova u roku od 50 minuta meca.
Ne zalim se na kaznu opomene jer se nece promeniti.
Najavljujem odsustvo zauvek iz ovog PSML PS takmicenja. Bas zato sto taj neko nije kriv za takvu igru. Ne svidja mi se odluka. Nisam pitao da li je dozvoljeno da bih ja to radio, nego cisto da cujem vise da li (mu / nam) je dozvoljeno, a pre bih izasao nego igrao tako ili trpeo takvo igranje. To sam rekao i stojim iza toga. Toga ima u online divizijama, ne mora ovde. Za 3 godine koje ponosno pominjem, to nisam video ovde.
Moja greska je sto sam brojao necije sanse tokom (prvog) meca iako je bilo veoma specificno da neko sutne 6 od 6 (bravo, kompliment), a posto sam ja imao 17 suteva i dao 7 golova, na protivnikovo ironicno pitanje da li sam srecan na kraju, rekao sam da je moglo i bolje, ne ironicno nego stvarno mislim tako. Moze zvucati i kao provokacija. Njega je to pogodilo i strasno me je izvredjao u komentaru (i onog ko me je doveo, tu gde je on zbog zabave). Na opomenu je komentar promenjen. Da li sam zasluzio da u sledecem mecu meni govori nakon 3:0 kako cu videti njegovu pravu snagu i da 50 minuta zadrzava najgore i da cepa najgore, ne bih rekao. Rekao sam na poluvremenu ok bolji si danas, samo igraj fer, zamolio bez tog zadrzavanja kod golmana, moze i bez toga. Za taj "mec" ili situacije na tom "mecu" nisam kriv. Ali moja zalba se pretvorila u kaznu sto sam uopste ucestvovao u konfliktnom mecu, a bilo je jos par gde su mi izlazili i slicno. Na njegovo bahato i bezobrazno ponasanje (u mecu i nakon meca trazenje GG-a) pretio sam izbacivanjem jer sam cvrsto verovao u to, a organizator bi tek uradio to ako misli da treba. Gori nefer mec nisam video i posto nije izbacen smatram to nagradom za njega i meni dovoljnim razlogom da ovo takmicenje ne smatram ozbiljnim i vrednim mog ucestvovanja (i vrsenja presinga na GK-a i kliktanja na share dugme, ne zelim da snimam, nego da igram), i zbog takvih odluka na situacije koje mozda nisu dovoljno ni analizirane, i zbog uopste skupljanja kojekakvih zbrda zdola, koji su i tamo negde kaznjavani zbog nedolicnog ponasanja.
Igracu sa Semihom, Sasom i slicnim normalnim igracima, a za rec normalan neka se slobodno uhvati ko god hoce, znam ja kako mislim. Za jadnu grupu sam svih 100% mislio slabija i nikako drugacije. I promenio sam sad misljenje, a samo je u tom trenutku Marko bio ne znam treci pa samo na osnovu nasih igara uporedio ga sa Nixom i projektovao mu poziciju ovamo. Marko je posle pao. Miha ume da igra dobro i zasluzuje drugo/trece mesto sigurno. Jednak je kao prvih 4-5 igraca ovamo, a Kepa je nivo iznad. Mozda nije grupa toliko losija. Jednaka ne moze uvek pa i ne mora biti.
Mozda Nix zasluzuje da upadne na moje mesto u toj visoj ligi, ionako je skupio 36 bodova naspram nekog sa 31 tamo. Bolje nego da se pisu svima pobede protiv mene, to vi vec vidite.

Nece me zanimati odgovor na svaki deo recenica ovde, izvrtanje. Napustam ovo. Moja odluka o napustanju je konacna. A ligi zelim prosperitet. Ne ide nam u "braku" pa je "razvod" logicna posledica.
Hvala.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Mihajlodc, Marko.mil

chelikmanutd

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1091
    • Pogledaj profil
    • http://www.bellahusk.com
Odg: Najava odsustva, žalbe na službene rezultate...
« Odgovor #2 poslato: 29. jun 2016, 13:31:03 »
Moram da kazem da mi je zao sto si napustio ligu. Znam koliko volis PES i znam koliko se trudis oko svega vezano za Ligu. Bio sam u slicnoj situaciji, mislim da je vecina nas bila....na kraju igra je pobedila.
Mislim da si previse licno shvatio ovu opomenu koja je po meni potpuno opravdana i na mestu.
Velika vecina nas je kupila Ps4 iskljucivo zbog Pesa i zelje da ga igramo normalno i lepo kao nekad. Docekao sam dan kad ce se u svakom komentaru pisati o tome ko je bio bolji i ko je koga nadmudrio. Konacno se opet igramo, ucimo jedni od drugih...usavrsavamo igru. Ponovo sve ima smisla.
Neko je sve ovo organizovao, napravio nam sajt...dao nam mogucnost da se druzimo i igramo.

Sve druge stvari koje nemaju veze sa ovim gore navedenim, nesmeju da budu prisutne pa po cenu da nas ima trojica u ligi.
Nesudim o vasem slucaju niti bilo kome solim pamet ovde ovim postom. Ovo sve i vrapci znaju.
Pisem jer mi je zao sto si napustio i sto sam hteo da te pobedim sada oba puta u play-offu :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Mihajlodc, Marko.mil, darko_pfc

Pendula30

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 404
    • Pogledaj profil
Re: Najava odsustva, žalbe na službene rezultate...
« Odgovor #3 poslato: 29. jun 2016, 15:50:08 »
Darko, mislim da ti je pogrešan stav oko svega. Iz priče sam ponešto zaključio o celom događaju i moram ti reći da si kulturno trebao da sačekaš ko će sledeći među vama imati ispad prema ostalim članovima. Pošto se iz dosadašnjeg učešća na sajtu može očekivati da to nećeš biti ti onda ne znam o čemu brineš. Sačekaš sledeći susret i pošteno ga nakantaš ako si bolji. Ako bude opet izvodio gluposti leti napolje, a ako ne bude onda će morati da trpi poraz i postavi GG. Ti sebi činiš loše jer još nisi naušio da se kontrolišeš. Pa nemaš 13 godina čoveče. Ako uopšte budete više igrali obzirom da ste u različitim divizijama. Nemoj biti dete.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Marko.mil, darko_pfc

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: Najava odsustva, žalbe na službene rezultate...
« Odgovor #4 poslato: 29. jun 2016, 23:22:44 »
Hvala ljudi. Nije do opomene meni, to sam prihvatio, nego ne svidja mi se kazna njemu. Neko ce reci da sam morao da prihvatim, progutam, ali ne mogu i to je to. Cvrsto sam mislio da nije dozvoljeno takvo igranje, pa sam samo zbog toga napustio. Mozda jos jedino u toj mojoj odluci igraju ulogu obaveze koje slede. A da ne zamerim onome koji je odlucivao mozda je takva jer nisam imao dovoljno dokaza, a dobar deo cini i cinjenica sto su akteri konflikta isti.
Uzivo bih sa svima verujem nasao zajednicki jezik, bolje bi razumeli i sale i komplimente i primedbe i realno sagledavanje stvari. Kad je neko naeletrisan nakon teskog poraza nece prihvatiti ni moje realno 6/6 ni moglo je i bolje. Da smo kasnije popricali malo vise, mozda bi se sporazumeli, bolje upoznali i sprijatelji. Sta je tu je. poz:
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 

Pendula30

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 404
    • Pogledaj profil
Re: Najava odsustva, žalbe na službene rezultate...
« Odgovor #5 poslato: 29. jun 2016, 23:45:09 »
Znate li, svi koji ovo budete čitali, koje je ovde najzanimljivije zapažanje???
Darko se ubi od objašnjavanja o razlozima i nepravdi, a mi od nagovaranja da ne bude budala, a ovog drugog savršeno zabole. Nepravda najčešće boli pravednika.
Budi srbenda i igraj u inat.:gunsmilie:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: darko_pfc

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: Najava odsustva, žalbe na službene rezultate...
« Odgovor #6 poslato: 30. jun 2016, 00:22:14 »
Hahaha. Evo i Chelik me ubi na chatu pricajuci mi da ne smem ja da odustajem i da razmislim. :) Nisam svetac, neka. Ako mi ne odgovara nesto necu igrati (mozda ni ja ne odgovaram, pa je dobro za obe strane). Jeste da progutam ponekad kao i svi, budemo nekad i nepravedno kaznjeni po nasem misljenju, iako je drugi cinio lose stvari u mecu, nema napusavanja. Mogu i da cutim jer nekog pogadja istina ili izvrce istinu.
Ipak, ovde nisam video opomenu za lose ponasanje u mecu. A recimo jedan igrac je kaznjen opomenom da ne sme da daje auto golove, krlja ili izlazi, izvinio se ljudski i to sigurno nece raditi ako mu je ostanak tu bitan.


Edit: "- Marinu poslednji put gledam kroz prste. Svaki sledeci problem bice izbacen iz lige."

Ovo je promenjeno, ovo sad tek vidim i ovo mi se svidja. Ne da zelim nekome izbacivanje - ista kazna preti i meni i svakome ako se ponasa lose. A istome zelim dug opstanak u ligi uz najnormalnije druzenje i igranje. Nakon faze upoznavanja ljudi mogu biti bolji, blizi, nadam se.
Sigurno u takoreci pilot verziji cilj nije izbacivanje, nego upoznavanje s pravilima i skretanje paznje sta se ne sme.

Ako je povratak dozvoljen, vratio bih se. Pripazio bih na komunikaciju naravno.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 

trunkadelic

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 203
    • Pogledaj profil
Re: Najava odsustva, žalbe na službene rezultate...
« Odgovor #7 poslato: 30. jun 2016, 01:27:01 »
Eee jbg, a ja taman pikirao Guarina da ti otmem. :P
PSN: trkulja
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: darko_pfc

Yoda

  • Sedam
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1184
    • Pogledaj profil
Re: Najava odsustva, žalbe na službene rezultate...
« Odgovor #8 poslato: 30. jun 2016, 06:26:34 »
Ponekad u fudbalu moras davati golove!!!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: darko_pfc

marino

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 277
    • Pogledaj profil
Re: Najava odsustva, žalbe na službene rezultate...
« Odgovor #9 poslato: 30. jun 2016, 08:59:30 »
Ova rasprava moze ici u nedogled, pogotovo ako nam se mišljenja razdvajaju, a valjda je svima jasno da ne vodi nikud nego smao u daljnju raspravu na 10 strana i 100 postova ja sam tebe, ti si mene...

Drago mi je Darko da si se odlučio vratit u ligu i želim ti svu sreću, da igraš još 100 godina u ovoj ligi i nadam se da ćemo našu sljedeću tekmu odigrat onako kako je trebalo bit u prvoj, da nije bilo podbadanja na chatu u igri (podbadanja sa obje strane da se razumijemo)... ovo je igra i ja na to gledam kao igru, iako moram priznat da me nekad izbaci iz tracnica i frustrira ali šta je tu je, pregrmi se, da mi je poraz u pesu najveći problem u životu živio bi ko kralj
znao sam imat i 20 suteva na gol protivnika a iz 1(1) od strane protivnika primit gol i izgubit 1-0 pa jbg, bio sam lud, ali znao sam i pobjedit iz identičnih situacija, tako da to je sve danas meni sutra tebi i tako je već godinama u krug.
Ja sam pogrešno reagirao na neke stvari, kada sam se ohladio sam shvatio i to, ispričao sam se javno u komentaru od tekme, ispričavam se i ovdje svima koji su na temelju toga dobili lošu sliku o meni, jasno mi je kao dan da sam otišao u obračun krivim putem, ali desi se i to živom čovjeku, nije samo stvar tog glupog pesa, nakupi se problema kroz cijeli dan, tjedan, mjesec, jbg negdje mora puknut, a puklo je u krivo vrijeme na krivom mjestu.
Eto to je sve sta imam rec na ovu temu, obećao sam još nakon tekme da neću više ništa komentirat vezano za ovo, ali sad sam stvarno rekao sve sta sam imao i mislim da nema potrebe da se ide u neku daljnju polemiku jer ne donosi nikome ništa dobro :thumbup:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: darko_pfc

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: Najava odsustva, žalbe na službene rezultate...
« Odgovor #10 poslato: 30. jun 2016, 09:30:24 »
Moram da napomenem da se namerno ovde nisam izjasnjavao do sada jer sam prakticno sa obavestenjem izneo svoju odluku i obrazlozio je. Darka sam odmah pitao da preispita svoju odluku jer je po mom misljenju bila ishitrena.

Obavestenje nisam menjao i ta opomena koju je darko sada video je od starta tu. Sto me samo dovodi do misljenja da odluku zbog koje je darko odustao od lige nije ni citao i da je pravi razlog odlaska kazna koja je upucena njemu.

Bilo kako bilo ako Darko zaista veruje u to da moze da se vrati i fokusira se na igru a menje na komentare, podbadanja i provokacije kroz izvestaje i za vreme i posle meca. Rado cu te vratiti ako to mozes da mi obecas.

Kao i uvek culi smo samo jednu stranu price i na osnovu toga sudili. Ja sam cekao sa odlukom dok nisam cuo obe strane pa tek onda napisao obavestenje.

Fokusirajte se na igru i na ubijanje vremena umesto na prepucavanja.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Marko.mil, darko_pfc

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: Najava odsustva, žalbe na službene rezultate...
« Odgovor #11 poslato: 30. jun 2016, 17:51:33 »
Drago mi je da smo i Marino i ja shvatili da nije u redu to što smo činili. Zbog njega posebno, jer sam čuo od drugih on će napraviti još sličnih gluposti. Ne mora napraviti ako vidi da ovde to ne prolazi. :) Rešio si da mi se osvetiš i zeznuo me, dvostruko. Nisu bitni bodovi, bio si bolji tad i to je to. Danas ja, sutra ti. Moglo je bez toga. Sad već verujem da ćemo igrati normalne mečeve, ćutke.

Da, Miho, obećavam, fokusiraću se na igru. Valjda neće biti potrebe da snimam bilo koga, ni da se ko žali na mene.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: chelikmanutd, marino

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: Najava odsustva, žalbe na službene rezultate...
« Odgovor #12 poslato: 30. jun 2016, 18:27:21 »
Ok, vracen ti je tim na sajtu. Pamet u glavu!
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: chelikmanutd

trunkadelic

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 203
    • Pogledaj profil
Re: Najava odsustva, žalbe na službene rezultate...
« Odgovor #13 poslato: 4. jul 2016, 15:54:36 »
Drugari, ja sam od srede na odmoru, dakle mogu večeras i sutra preko dana i uveče da odigram playoff utakmice. Ako neko ne može u ova dva dana jbg pišite mi službene ili kako već.
PSN: trkulja
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Mihajlodc

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: Najava odsustva, žalbe na službene rezultate...
« Odgovor #14 poslato: 4. jul 2016, 16:41:01 »
Hajmo da ispoštujemo čoveka, da u ova dva dana spiči tih 10 mečeva. Čim vidiš nekog šalji invite. Ja sam se danas vratio na posao ali videću da te ispoštujem za mečeve.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !