Autor Tema: Video izveštaji  (Pročitano 2874 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Video izveštaji
« poslato: 12. maj 2016, 09:38:54 »
Originalna zamisao je bila da se ne uzima video izveštaj jer je previše komplikovano ali kao što to obično biva, bilo je komplikovano samo zato što nismo istražili sve opcije. Hvala bogu ima i pametnih među nama pa smo došli do poprilično jednostavnog rešenja koje će mi umnogome olakšati posao oko finansija jer je video jedan od glavnih prihoda koje timovi imaju u našoj PSML na PC-u.

Sve što je potrebno jeste da instalirati Youtube aplikaciju na Vašu konzolu i izvršite par podešavanja. Darko će se nadovezati na ovaj post i tako objasniti svima. Dakle uzimanje video izveštaja posle meča će biti obavezno ukoliko želite da imate dovoljno para :D
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: darko_pfc

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: Video izveštaji
« Odgovor #1 poslato: 12. maj 2016, 09:54:14 »
Hej, super što se nadam se usvaja taj predlog za video. :) Neka kaže neko ako mu je preteško, ali mislim da nije. YT aplikacija na Soniju ne zauzima mnogo. Lako je skinuti je i ulogovati se na svoj account.

Snimanje videa se pokreće preko dugmeta Share tako što se stisne brzo 2 puta. Isto tako se i prekida snimanje. Dok se SS uzima jednim dužim klikom.
Onda pre upload-a ako uopšte želite možete preimenovati naziv klipa, promeniti trajanje snimka, birati dostupnost javnu, privatnu itd.
Fajl od minut koji se upload-uje ne zauzima mnogo, a 720p je. OK je kvalitet. Mislim da je .mp4 format. Možete obrisati klip ili nakon nedelju-dve klipove pošto su već upload-ovani, da vam ne budu na hardu konzole. Isto je i sa slikama koje kačimo na sajt.

To je moje znanje o tome koliko sam video za kratko vreme. I funkcioniše kako treba. Ima u settings-u da se podesi da bude trajanje tačno 1 minut, a i to je taman dovoljno za highlights.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: chelikmanutd

Nix92

  • Gost
Re: Video izveštaji
« Odgovor #2 poslato: 12. maj 2016, 18:23:17 »
Bravo momci, odlicna stvar, deluje mi prosto i brzo.. cak mozda i lakse nego na PC-u ;)
 

shokanito

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1041
    • Pogledaj profil
Odg: Video izveštaji
« Odgovor #3 poslato: 16. jul 2016, 00:37:32 »
Imam problem sa upload  videa ,  pojavljuje mi se  ,, cannot upload ,, .     Na pocetku mi se to desvalo pa je proradilo , sad evo opet .