Autor Tema: Drugi PES - Serbia Ranking Turnir - Parovi i Izveštaji - Pobednik CuleNBGD  (Pročitano 14576 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

CuleNBGD

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 586
    • Pogledaj profil
Re: Drugi PES - Serbia Ranking Turnir - Parovi i Izveštaji
« Odgovor #45 poslato: 5. mart 2016, 18:29:40 »
FINALE

DM11 (Bayern) 2:4 CuleNBGD (Bayern)



Fantasticno finale koje nije moglo biti reseno u 90 minuta i bilo je neophodno ici u dodatnih 30.. imali smo inicijativu veci deo meca ali isto tako i srecu da DM nije iskoristio zicer u 90+ koji bi vrlo verovatno znacio osvajanje trofeja za njega i njegov tim. U dodatnih 30 minuta bolje sam se snasao iskoristio obe sanse koje sam imao i dosao do zasluzene pobede.. Cestitke protivniku na fer i korektnoj igri i vise srece u narednim takmicenjima !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DM11, AST, gustavo_fring, pilojac85, senkavetra, Kepa, djar, Loki87, leka034, VajgadonnaDalabonna, Nemanja

DM11

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1654
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/Gagi95
Re: Drugi PES - Serbia Ranking Turnir - Parovi i Izveštaji
« Odgovor #46 poslato: 5. mart 2016, 18:34:45 »
Dobar meč, vodio sam 2-1 dugo, ali pred kraj utakmice lopta srecno nakon odbitka dolazi kod Culetovog Lewandowskog na prazan gol i idemo u produžetke . Mašim još 2 odlične šanse, tokom celog meča lepta nije htela u gol. Falilo je taj mali atom sreće da se sve završi kako treba, ali nema veze. Sve u svemu lep meč! Bravo Cule! Zaslužio si!
YOUR  LOVE  MAKES  ME  STRONG,  YOUR  HATE  MAKES  ME  UNSTOPPABLE.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CuleNBGD

gustavo_fring

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1123
    • Pogledaj profil
Završen Drugi Pes-Serbia Ranking Turnir!

Čestitke Culetu na osvojenom trofeju, čestitke DM-u na dominantoj igri, verujem da će se u budućnosti konstatno boriti za trofeje. Bili ste prilično redovni, nije bilo previše službenih i na tome čestitke svima.

Osvojeni bodovi za Rang Listu:

CuleNBGD - 450 bodova

DM11 - 350 bodova

leka034 - 250 bodova

Kepa - 250 bodova

max - 150 bodova

Seena_BIH - 150 bodova

Vojo_90 - 150 bodova

Mirela89 - 150 bodova

dvar (san iker) - 50 bodova

AST - 50 bodova

Toja - 50 bodova

rolex91 - 50 bodova

Hadis Zekic - 50 bodova

chelikmanutd - 50 bodova

dan1lo - 50 bodova

Strahinja19 - 50 bodova