Autor Tema: Pitanja i odgovori  (Pročitano 78048 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Riky_93

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 490
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja i odgovori
« Odgovor #90 poslato: 5. septembar 2016, 19:34:39 »
Kazne su upisane bez veze, realno. Šta je tebi Vojo pricao ja ne znam, ali kaznama nisi ništa postigao još plus prediskljucenje neko pominješ, nema potrebe za tim uopšte. Kakvih je sve ovde bilo problema dok si ti bio u uprsvi na pc mng ligi pa nije bilo isterivanja a ti sad nešto prijetis za mrtvi faul koji uopšte nije bio sa namerom. Jos kazes da se žalimo sto bih se žalio kad si već upisao kaznu, sta god da kažem tebi je Vojo u pravu...
 

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja i odgovori
« Odgovor #91 poslato: 5. septembar 2016, 19:37:54 »
Postoji jasna razlika izmedju baleta i fudbala ali i fudbala i tuce na terenu. Ovde si jasno isao na igraca a ne na loptu jer je lopta dolazila sa kontra strane. Da smo trcali za loptu, rame uz rame pa da kazes da si zakasnio. Ovde oba igraca sotje u mestu, tvoj igrac nekoliko koraka iza mog igraca. Lopta dolazi sa kontra strane od tvog igraca, tako da sa tim startom ne da nisi mogao da dodjes do te lopte, nego to na sta se ti vadis nema veze sa vezom.  Tako da ni pod tackom razno ne moze da se kvalifikuje kao zakasneli start na loptu. I da OVI STARTOVI NIKADA I NIKAD NECE BITI DOZVOLJENI U OVOJ LIGI.

@Riky
Citat
Kazne su upisane bez veze, realno. Šta je tebi Vojo pricao ja ne znam, ali kaznama nisi ništa postigao još plus prediskljucenje neko pominješ, nema potrebe za tim uopšte. Kakvih je sve ovde bilo problema dok si ti bio u uprsvi na pc mng ligi pa nije bilo isterivanja a ti sad nešto prijetis za mrtvi faul koji uopšte nije bio sa namerom. Jos kazes da se žalimo sto bih se žalio kad si već upisao kaznu, sta god da kažem tebi je Vojo u pravu...

Slozicemo se da se ne slazemo. Napisao sam da imate pravo da se zalite, da prigovorite, ako mi argumentujete zbog cega ne bi trebala da se pise kazna rado cu je obrisati. Ako mislis da je ovo moj neki hir, mogu samo da ti kazem da se varas. Sva tri videa sam podelio sa nekoliko ljudi, sto iz lige, sto van iste i svi su rekli da su kazne adekvatne i da su opravdane. Potenciras na prici da je Voja napricao, ja ti opet odgovaram da se sve vidi na video zapisu. Ja sam bio u upravi PC lige od njenog osnivanja pa sve do kraja sezone 23, punih 6 godina. Problema je bilo, problema ce biti, nikom nije preceno, svi su dobijali opomene, svi su dobili sansu da poprave utisak, neki su je iskoristili, neki nisu. Ko nije iskoristio, bio je izbacen iz lige. Da li je to zbog namernog fauliranja, da li je zbog losih izvestaja, malverzacija ili neceg cetvrtog to je ne bitno, svako je bio opomenut pa onda izbacen iz lige.

Ovu ligu ne vodim sam i za svaku kaznu ili opomenu se savetujem sa nekoliko razlicitih ljudi unutar lige ili van iste. Jedan od prvih kojima se prvo obratim jeste Hadis, tu su Kepa, Darko... Na kraju sve saberem i oduzmem i tek onda napisem svoje misljenje.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 

Anelka 39

  • Regular
  • **
  • Poruke: 78
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja i odgovori
« Odgovor #92 poslato: 5. septembar 2016, 19:41:35 »
Ako se neko slaze sa tobom neka se javi. Ako neko vidi tu namjerni faul ja nemam tu vise sta radit.

- - - Updated - - -

Ne znam di si ti igrao nogomet ali ovo da napises eto mene je sram umjesto tebe
 

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja i odgovori
« Odgovor #93 poslato: 5. septembar 2016, 19:58:43 »
@Anelka

ja se trudim da ti odgovorim na svako pitanje koje imas i da obrazlozim svoju odluku dok od tebe dobijam samo uvrede. To sto ti ne znas da komuniciras sa drugima to je tvoj problem ali cu te zamoliti da drzis neki normalan nivo komunikacije. Najlakse je u nedostatku argumenata posegnuti i za smajlicima i ovakvim izjavama da je tebe sram u necije ime.

Mozda ti treba jos primera?

53 sekunda


ili prvi mec protiv Rikija ili mozda crveni karton protiv Hadisa u prvom delu sezone.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 

Anelka 39

  • Regular
  • **
  • Poruke: 78
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja i odgovori
« Odgovor #94 poslato: 5. septembar 2016, 20:10:17 »
Pa za Rikia jesam. I on je mene u drugom mecu isto pa nije dobio nista ali to mene ne dira..neka radi sta hoce. Sa Hadisom isto sam mislio da cu loptu. Ali neda mi se vise raspravljat jer mozemo do sutra raspravljat
 

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja i odgovori
« Odgovor #95 poslato: 5. septembar 2016, 20:30:16 »
Citat: Anelka 39;1440208
Ali neda mi se vise raspravljat jer mozemo do sutra raspravljat

Slazem se sa tobom ovde. Opet kazem da meni nije problem da priznam ako sam pogresio i da me razuverite i da obrisem kaznu. Od sve tri kazne jedino mi je za Rikija bilo nedoumica i jedino mi je taj faul od onih za koje bih mogao da obrisem kaznu. To je jedini faul koji moze da se kvalifikuje kao zakasneli i da je vise isao sa strane. Ali sa druge strane ponovo je bio previse daleko da bi stigao do lopte da bi taj klizeci mogao da stigne na vreme i pokupi loptu a ne igraca.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 

Anelka 39

  • Regular
  • **
  • Poruke: 78
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja i odgovori
« Odgovor #96 poslato: 5. septembar 2016, 20:41:52 »
Radite kako hocete. Ali kaznjavat ako mislite onda kaznjavajte bas kad se polomi sa leda a ne sastrane.
Ja iovako nemam para jos sa ovom kaznom sam banana :D
 

Hadis Zekic

  • PS4 PSML United
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2630
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanja i odgovori
« Odgovor #97 poslato: 5. septembar 2016, 21:25:03 »
Ja predlazem da predjemo na UFC2 :), da se lepo svi izudaramo pre novog pesa, i da lepo budemo spremni za novi pes i novu sezonu :)...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Marko.mil, CuleNBGD

Marko.mil

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 587
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Pitanja i odgovori
« Odgovor #98 poslato: 5. septembar 2016, 21:40:31 »
Citat: Hadis Zekic;1440219
Ja predlazem da predjemo na UFC2 :), da se lepo svi izudaramo pre novog pesa, i da lepo budemo spremni za novi pes i novu sezonu :)...

Skupa igrica ;)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Hadis Zekic

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: Pitanja i odgovori
« Odgovor #99 poslato: 5. septembar 2016, 23:10:57 »
Malo je nezahvalno sad usporeno i iz drugog ugla kad se gleda reci da je bilo kasno, da je to neko mogao da vidi tad, jer u igri se u delicu sekunde donose odluke i ugao je drugaciji.
Cisto radi manje trosenja energije na to (pa i virtuelnih para), predlazem da se kaznjava samo kad je 1 na 1 s ledja i to kad vodi loptu bar par koraka.
Ako ostane ovako, ni to nije lose.

Ne svidja mi se optuzivanje "cim je Vojo", ne znam na sta se tu aludira, na nacionalnu pripadnost, navijacku ili po godinama staza u ligama na ovom forumu, ali znam da Miha ne pravi razlike ni po kojem pitanju, a najmanje nacionalnom.

Zanimljivo je gledanje Mihe evo raznih meceva, faulova, koliko vidim bilo je i pogresnog snimka (verovatno slucajno, a i tu predlazem kazne da se ni slucajno ne pokusa), a svidja mi se to jer znaci da ce i kaznjeni i svi mi (potencijalno kaznjeni) biti na oprezu, da ce se igrati vise fer.

Ne svidjaju mi se generalno otvorene sezone (ali s razlogom sto je bila sezona kupanja), pa neki igraju zvanican mec kasno, na samom kraju, mozda da bi videli razvoj situacije na tabeli, dakle igraju kasno iako su prijatelji, iako igraju frendlije i frendlije. Nema tu dokaza zasto bas tad, ali radi fer pleja mogli bi ranije da odigraju pa da sa direktnim protivnicima odluce o mestu na tabeli. Sad ce valjda biti takmicenje na nedeljnom nivou pa mozda nece biti toga.

Sacekajte dan-dva, ne primajte kazne k srcu, to je opomena za sve nas da se nesto ne tolerise. Ne znaci da ce neko odmah na sledecem koraku biti izbacen. Mozda kazna nekad zastareva, mozda Miha zaboravi, mozda drugi uticu koje pita, ali bar neka se to ne ponavlja cesto, to je najbitnije.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Hadis Zekic

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja i odgovori
« Odgovor #100 poslato: 5. septembar 2016, 23:43:49 »
Citat: Mihajlodc;1440161
Video iz tvog izveštaja, dok je sa Aladinovog meča video prosledio Voja jer je Aladin okačio pogrešan i taj video mu je obrisan. Što se Anelke tiče ima u video izveštaju sa našeg meča.

Kako pogresan video ??? Evo uplodovacu bas mec vs voja opet u izvestaju...  Lepo bi bilo da se obavesti-- jer se snimci cuvaju, moguce da je greskom postavljen drugi.
 

Riky_93

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 490
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja i odgovori
« Odgovor #101 poslato: 6. septembar 2016, 00:05:04 »
Darko znas i sam da tebe poštujem i da smo u dobrim odnosima tako da te molim da se ovoga pitanja kloniš.. Nisam uopšte mislio kako si ti shvatio.. Pusti snimak protiv Voja pa ćeš videt da je probao sa strane da ukliza nikako namerno da zaustavi igraca koji ide 1 na 1. Mnogo ovo ode daleko sad bez potrebe.
 

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja i odgovori
« Odgovor #102 poslato: 6. septembar 2016, 00:22:27 »
Sve bi rekao da sam bas ovaj snimak postavio, ali otom potom- sada je odgovarajuci snimak postavljen
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: Pitanja i odgovori
« Odgovor #103 poslato: 6. septembar 2016, 00:43:26 »
"Nisam uopste mislio kako si ti shvatio.."
Kako sam shvatio? I kako si ti mislio?

Ja ni ne znam ko je pominjao, mozda i vise igraca, pa samo kazem cudno je i glupo kazati to. Nek mi je 100 puta drug. Jedna recenica viska napravi glupost. Zasto ne pricas o konkretnim stvarima nego insinuiras "zato sto je Vojo, onda..." I izneo sam 3 teorije zbog cega je neko to rekao. Koja to moja je pogresna, jesu li sve, i zarko zelim da cujem cetvrtu ako postoji, zasto bas Vojo? Jel on stari igrac pa ima protekciju, a neko sebe smatra dodjosima, novajlijama, pa oni nemaju?

Da, snimak samo treba gledati. Ne vidim ni ja 100% nameru, a moze sve biti. I sad ce neko da pazi (valjda) u takvim delikatnim situacijama, da ne proba ni na loptu da ne bi pokupio nogu u 1 na 1.
Moj post je da je to cini mi se opomena, nista strasno, ako neko igra fer nece biti izbacen. I vazi za sve nas... Da je ostalo neprimeceno, nepropraceno, nastavilo bi se sa istom praksom.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 

Anelka 39

  • Regular
  • **
  • Poruke: 78
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja i odgovori
« Odgovor #104 poslato: 6. septembar 2016, 02:07:26 »
Bolje da se zabrani kad se krene sa centra nego faul sa leda. Odvratnije mi je to.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Marko.mil, shokanito