Autor Tema: OFK Beograd- Pantic- Povratak Romanticara  (Pročitano 5147 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cvarkov Djordje

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 10
    • Pogledaj profil
OFK Beograd- Pantic- Povratak Romanticara
« poslato: 2. maj 2016, 20:46:02 »
[ATTACH=CONFIG]26755[/ATTACH]
                                                       

                                                                                 PREDSTAVLJEN NOVI TRENER OFK BEOGRADA


Novi trener OFK Beograda je Dusan Pantic koji za sada nije poznat srpskoj javnosti. On je jako mlad trener i ovo je njegovo prvo iskustvo kao trener. Da li je gospodin Drakce Dimitrijevic doneo dobru odluku da ovako mladog i neiskusnog trenera stavi na klupu posle katastrofalne sezone gde je OFK-a jedva opstala u Jelen Super Ligi.

                                                                                                                    [ATTACH=CONFIG]26756[/ATTACH]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876, enzocro92, Bayern-fussball, boske, rma_7

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: OFK Beograd- Pantic- Povratak Romanticara
« Odgovor #1 poslato: 2. maj 2016, 21:19:37 »
Sretno, neka bude odmah naslov na početku hehe :D
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Cvarkov Djordje

Cvarkov Djordje

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 10
    • Pogledaj profil
Re: OFK Beograd- Pantic- Povratak Romanticara
« Odgovor #2 poslato: 3. maj 2016, 00:25:10 »
PANTIC STIGAO NA STADION!!!
                                                       [ATTACH=CONFIG]26760[/ATTACH]
Odradio je svoju prvu press konferenciju
N: Dobar dan gospodine Panticu kako se osecate danas kada ste zvanicno postali trener OFK Beograda?
P: Pa hvala na pitanju odlicno veoma sam srecan sto sam postao trener.
N: Ovo je vase prvo iskustvo kao trener?
P: Da,da zaista ovako mlad nisam ocekivao da cu postati trener ovako jednog kluba koji igra u prvoj ligi Srbije. Inace sam bio pomocni trener Teleoptika i Zemuna.
N: Koji je vas cilj ove sezone?
P: Pa ove sezone cilj mi je da budemo u prvih 6 ekipa u Super Ligi Srbije to bi zaista bila dobra sezona barem po mojoj proceni.
N: Da li vec imate nekog igraca u planu da dovedete sada na pocetku?
P: Nisam jos razmisljao o tome, ali bicete obavesteni ako dodje do necega. Da li ima jos nekih pitanja? (tisina) Ovim bi vam se zahvalio na dolasku ovde i na pitanjima. Dovidjenja!
« Poslednja izmena: 3. maj 2016, 00:29:22 od strane Cvarkov Djordje »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: boske, enzocro92, Nikola9876

Cvarkov Djordje

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 10
    • Pogledaj profil
Re: OFK Beograd- Pantic- Povratak Romanticara
« Odgovor #3 poslato: 3. maj 2016, 00:40:44 »
TRANSFER BOMBA NA KARABURMI: RIO FERDIRNAND I ARCAS POTPISALI ZA OFK BEOGRAD
 [ATTACH=CONFIG]26761[/ATTACH]
  Legendarnog Ria Ferdinanda imacemo priliku da gledamo u Srbiji u dresu OFK Beograda. Takodje i mladi spanac Arcas je potpisao za "romanticare".
[ATTACH=CONFIG]26762[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]26763[/ATTACH]
Pre neki dan Pantic nije znao koga da dovede ali danas nas je sokirao zaista i Pantic je ovim najavio kraj dovedjenja igraca a da li ce neko napustiti klub to jos nije najavljeno.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: boske, enzocro92, rma_7, Petrix, Nikola9876

Petrix

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 49
    • Pogledaj profil
Re: OFK Beograd- Pantic- Povratak Romanticara
« Odgovor #4 poslato: 3. maj 2016, 14:15:17 »
Arcas legenda na PESU 16 :)
Neces zazaliti!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Cvarkov Djordje

Cvarkov Djordje

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 10
    • Pogledaj profil
Re: OFK Beograd- Pantic- Povratak Romanticara
« Odgovor #5 poslato: 3. maj 2016, 14:43:03 »
1. KOLO SUPER LIGE SRBIJE: OFK-A OSTVARILA POBEDU U GOSTOVANJU BORCU IZ CACKA, DEBI PANTICA,FERDINANDA I ARCASA
[ATTACH=CONFIG]26764[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]26765[/ATTACH] 2-1[ATTACH=CONFIG]26766[/ATTACH]
Jako zanimljiva utakmica OFK-a je dominirala tokom celog meca na svim stranama terena. Cvrsta odbrana nije dozvolila toliko pokusaja Borca da dodje do gola.
Dakle na utakmici je bilo 3 gola:
Prvi je "pao" u 27' minutu kada Josic probija sa desne strane sutira lopta se odbija od golmana i stize do Arcasa koji sutira i postize gol.
Drugi gol u 44' Jovovic centrira loptu u sesnesterac Andric se probija kroz odbranu Borca dolazi do lopte prolazi skoro do mrtvog ugla sutira i postize pogodak.
I u 68' minutu odbrana OFK-e se uspaval al Supic odlicno reaguje korner, centarsut Supic ovog puta gresi izleteo je Vukobratovic udara glavom te se odbija lopta od Supicevu ruku i ulazi u mrezu autogol.
Dalje se nista nije menjalo.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball, Nikola9876

Cvarkov Djordje

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 10
    • Pogledaj profil
Re: OFK Beograd- Pantic- Povratak Romanticara
« Odgovor #6 poslato: 3. maj 2016, 20:28:28 »
2. Kolo super lige Srbije: "Romanticari" remizirali protiv Cukarickog
[ATTACH=CONFIG]26767[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]26768[/ATTACH]2-2[ATTACH=CONFIG]26769[/ATTACH]J
Jako napet mec za igrace i jednog i drugog tima. Uz dosta gresaka sa obe strane rezultat je bio 2:2. Pantic je posle ove utakmice izjavio da je ova utakmica morala da bude njihova jer imaju taj kvalitet da savladaju Cukaricki, ali da im danas nije takav dan bio nazalost.
Vec na pocetku meca Cukaricki je poveo preko Sorlana prosao je pored "uspavane" odbrane "romanticara" i lako savladao Supica u 3' vodstvo Cukarickog.
Ne bas zadugo zatim u neverovatnom napadu uz dosta pasova lopta stigla do Zlatkovica koji odlicno sutira i postize pogodak izjednacneje u 18'
Do 72' minuta nista znacajno se nije desavalo sve dok Galvao uz jako jako losu reakciju odbrane sa lakocom postize pogodak za 2:1
I u 83' Jovovic postize izjednacujuci pogodak za konacni rezultat 2:2
OFK Beograd se trenutno nalazi  na 12. poziciji i sledecu utakmicu igrace protiv Javora.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball, Nikola9876

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: OFK Beograd- Pantic- Povratak Romanticara
« Odgovor #7 poslato: 3. maj 2016, 22:08:30 »
Prati se!
Za slike ti je najbolje ovako: :D
Lepse je i preglednije :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Cvarkov Djordje

Cvarkov Djordje

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 10
    • Pogledaj profil
Re: OFK Beograd- Pantic- Povratak Romanticara
« Odgovor #8 poslato: 3. maj 2016, 23:38:51 »
3.KOLO SUPER LIGE SRBIJE: OFK-A PALA U POSLEDNJEM MINUTU NA KARABURMI

[SIZE=9]0[/SIZE]-[SIZE=9]1[/SIZE]
OFK Beograd je tokom cele utakmice dominarao terenom. Imao je svo vreme veci posed lopte, sutevi bukvalno sve osim srece. Javor se cvrsto drzao nije davao da se lopta nekako nadje u njihovoj mrezi i u tome su uspeli. I posle toliko napora da OFK-a postigne gol oni su se umorili i vise nisu mogli ni da sutiraju ni da brane gol sto ih je i kostalo te u 90' minutu kada je Micanovic prosao pored odbrane Supic je lose reagovao i lopta je zavrsila u njegovoj mrezi. Posle je Arcas imao odlicnu sansu za gol ali je promasio posle ove prilike sudija je prekinuo utakmicu.

Pantic ce pre sledece utakmice odrzati press konferenciju sa predsednikom kluba gospodinom Drakcetom Dimitrijevicem. Posle 3. utakmice OFK-a se sa 4 boda nalazi na 12. poziciji, ali ovo je tek pocetak.

P.S Hvala na podrsci i na pomoci oko slika. Nastavite pracenje! :thumbup:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball, boske, Istok1926, Nikola9876, enzocro92

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: OFK Beograd- Pantic- Povratak Romanticara
« Odgovor #9 poslato: 4. maj 2016, 10:28:34 »
Ti slučajni golovi su najgori :D
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Cvarkov Djordje

Cvarkov Djordje

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 10
    • Pogledaj profil
Re: OFK Beograd- Pantic- Povratak Romanticara
« Odgovor #10 poslato: 4. maj 2016, 17:03:04 »
PRESS KONFERENCIJA

D.Dimitrijevic: Dobar dan gospodo novinari hvala sto ste dosli na ovu Press Konferenciju.
Pantic: Dobar dan i sa moje strane!
N: Imam pitanje za gospodina Dimitrijevica. Koliko je vase poverenje u gospodina Pantica?
D.Dimitrijevic: Pa veliko verujem u njegovu mladost mislim svakom treba vremena dok se malo upozna sa poslom  on jeste bio pomocni trener, ali sada je glavni.
N: Gospodine Panticu pocetak sezone i nije bas najbolji.  Vase mislejnje o tome?
Pantic: Pa svaki pocetak je tezak moramo malo da se uskladimo neku konekciju sto bi se reklo da se uspostavi i bice to dobro ja se nadam.

N: A gospodine Dimitrijevicu vase misljenje posle 3 utakmice i 4 boda i 12. mesto?
D.Dimitrijevic: Ma ajde pocetak verujem ja u pobede nek bude slaba ova polu sezona da sledecu polu sezonu odigramo bas dobro, ali ako lose bude mora otkaz(smeh, Pantic zbunjen). Salim se momak, ali pazi sta radis.
Pantic: Moj posao i ja snosim posledice za poraze kluba i ako treba snosicu posledice u budcnosti ako bude bilo bas lose ili ako se OFK-a ne bude pomerila sa "mrtve" tacke.
N: Doveli ste Brulsa misljenje o njemu??
Pantic: Dobar je to igrac verujem u njega. Da li ima jos nekih pitanja? (tisina) Gospodine Dimitrijevicu da li se slazete da odemo da se odmaramo, hehe (Drakce kroz osmeh klima glavom). E pa onda hvala vam na dolasku, dovidjenja.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876