Autor Tema: Bal - mk  (Pročitano 8248 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Bal - mk
« poslato: 2. maj 2016, 09:12:45 »



DARMSTADT-OV DIRK SCHUSTER DAJE PRILIKU MLADOM IGRAČU KOJI DONOSI PREOKRET I POBJEDU U DRAMATIČNOJ UTAKMICI!



U prvoj utakmici ovogodišnje Bundeslige SV Darmstadt 98 doćekao je na domaćem terenu FSV Mainz-a.
Loše je počelo za domaćine jer gosti u pola sata utakmice već imaju velikih 0:2 i nije bilo nikakve ideje od Darmstadt-a prema naprijed.
Na poluvrijeme se otišlo sa 0:2 i Darmstadt je morao nešto izmijenit.
U drugom dijelu ulazi mladi igrač u napad Darmstadt-a, njegova prva profesionalna utakmica.
Nisu navijači bili oduševljeni odlukom trenera ali kroz 45min poluvremena se dogodilo čudo na terenu.
53min. K. Marin prima loptu na rubu kaznenog prostora i šutem u daljni kut smanjiva na 1:2.
 
Nada je stvorena u bod i domaćin je počeo da pritišće, 75min domaćin kreće u kontru desnim krilom preko
G. Garics koji pronalazi K. Marina. Marin prolazi pored 3 obrambena i šalje loptu iza leđa golmana Mainz-a i to je 2:2.
Devedeset i prva minuta utakmice i ne pažnja u obrani Mainza donosi presjecanje lopte od K. Marina i to je prilika jedan na jedan s golmanom koju mladi napadač ne promašuje i to je 3:2.




DIRK SCHUSTER: '' Nisam vjerovao da možemo išta napraviti nakon 0:2 i zbog toga sam dao priliku mlađim igračima,
na kraju se to pokazalo kao savršena odluka i veliko iznenađenje za navijače jer imamo novog napadača u ekipi.
K. Marin je tek došao našu ekipu, doselio se iz Hrvatske i upisao u klub i evo sad iznenađuje svakog sa svojom odličnom igrom. ''




K. MARIN: '' Umoran sam i jedva stojim na nogama, danas sam imao sreće da zaigram u Bundesligi i danas mi je najsretniji dan u mojoj tek započetoj karijeri.
3 gola na početku,pa neznam šta da vam kaže, mislim da sam imao dosta sreće pri dva gola jer obrana gostiju je stajala dosta loše zadnjih pola sata i srećom sam iskorstio sve svoje prilike.
Nadam se da ću dobiti još koju priliku da zaigram jer mislim da mogu pomoći ovoj ekipi. ''











« Poslednja izmena: 2. maj 2016, 09:15:20 od strane enzocro92 »
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926, rma_7, InoMessi, Bayern-fussball

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: Bal - mk
« Odgovor #1 poslato: 3. maj 2016, 03:18:39 »
K. MARIN OPET U STRIJELCIMA, DARMSTADT-U BOD PROTIV FC KOLN-A




Drugo kolo Bundeslige donosi zanimljivu utakmicu između Darmstadt-a i FC Koln-a.
16min je trebalo domaćinu da pogodi mrežu gostiju, K. Rausch se dobro postavio i odbijenu loptu šalje u praznu mrežu za 1:0.
 
Gosti se nisu povlačili nego počeli pritiskati domaćina i to im se isplatilo u 21min kada S. Zoller pogađa za 1:1.
Vidno šokiran domaćin radi dosta grešaka u obrani to ih košta još jednog pogotka samo 4 min poslije i rezultat je 1:2 za Koln.
39min utakmice, gosti gube loptu na centru i Darmstadt koristi kontru savršeno i dolaze brzo do gola u par dodavanja gdje
K. Marin sjajno ulazi u prostor prima loptu i pogađa za 2:2.
 
Pred poluvrijeme je bila još jedna akcija domaćina ali K. Marin nije imao mirnoću u završnici i lopta je otišla pored vratnice za kraj prvog dijela.

Drugi dio započinje mirno i nije bilo previše dobre igre, obe ekipe su čekale grešku suprotne strane.
Koln je dočekao grešku obrane Darmstadt-a i u laganoj akciji Zoller jedan na jedan s golmanom nije imao velikog posla i to je 2:3.
Domaćin je se borio zadnjih 10min za bod i natjerao goste da se povuku i brane.
Čekala se rupa u obrani Kolna i desio se šok u 89min utakmice kada K. Marin promašuje čistu priliku za gol ali odbijanac posprema  J. Rosenthal i to je 3:3.
 
Nadoknade nije bilo i Darmstadt se opet spašava u zadnjim minutama utakmice.




DIRK SCHUSTER: '' Previše lako primamo golove, danas smo imali sreće i vratili se 2 puta u utakmicu.
Imamo srce ali to ne pomaže previše ako ne pazite u obrani. Velik je ovo bod za nas jer smo ga izborili minutu prije kraja.
K. Marin je danas bio opet dobar i nadam se da će biti jedan od nositelja igre u idućoj utakmici.
Sad treba zaboraviti na ovu utakmicu i gledati ka sljedećoj i mogućim bodovima. ''









K. MARIN: '' Čini se da ne znamo bez drame igrati hehe,
dobro smo na kraju odigrali i zaslužen bod.
Ja sam promašio svoju priliku ali sreća pa imamo Rosenthal-a koji spašava stvar hehe.
 ''






SLJEDEĆE KOLO:

YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7, Istok1926

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: Bal - mk
« Odgovor #2 poslato: 4. maj 2016, 19:27:59 »
K. KURANYI SRUŠIO DARMSTATD, K. MARIN U TIMU MJESECA!



U trećem kolu Bundeslige Hoffenheim je na domaćem terenu svladao Darmstadt sa 1:0.
Susret nije bio pun dobrih akcija ili previše lijep za oko navijača. Obje momčadi su zatvorile prilaze golu i čekale grešku protivnika.


Hoffenheim je imao samo jedan udarac na utakmici i to je bio koban za Darmstadt.
K. Kuranyi je okrenuo igrača na 15m od gola i lagano pogodio suprotni kut od golmana i razveselio već uspavane navijače.
Gosti nisu imali previše vremena da se vrate u utakmicu. K. Marin je imao dva od svega tri udarca ekipe ali nije bio precizan za svoju momčad.


K. KURANYI: '' Jako teška utakmica, bio sam čuvan cijelo vrijeme i
nisam nalazio prostora za šut. Jedna prilika se ukazala na kraj susreta i
sve je ispalo kako treba i donio sam nam važna 3 boda. ''



DIRK SCHUSTER: '' Nisam sretan sa rezultatom, nismo imali ideje
prema naprijed, a u obrani smo zaspali na kraj utakmice i primili gol.
Sad ćemo analizirati ovu utakmicu i početi se spremati za Dortmund. ''




K. MARIN: '' Nisam zadovoljan sa konačnim ishodom ove utakmice,
zaslužili smo bar bod ako ne i pobjedu. Nesretno smo primili gol na kraj
utakmice i to nas je pogodilo i nismo se stigli više vratiti.
Imao sam dobru priliku za gol danas ali nisam bio hladne glave i ispričavam se navijačima zbog toga.
Izabran sam u timu mjeseca?, to je za mene velika stvar jer mi je to prvi put u životu i zahvalan sam na svima koji su glasali za mene. ''









SLJEDEĆA UTAKMICA:

« Poslednja izmena: 4. maj 2016, 19:36:21 od strane enzocro92 »
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926, rma_7, Bayern-fussball

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: Bal - mk
« Odgovor #3 poslato: 7. maj 2016, 10:34:57 »
BLIJEDO IZDANJE K. MARINA, AUGSBURG DO MINIMALNE POBJEDE!



Peto kolo lige nam donosi dvoboj između Augsburga i Darmstadt-a.
Darmstadt je bdobro otvorio utakmicu sa dvije prilike na gol, jedna u 3min i jedna u 12min
ali K. Marin je promašio obje prilike. Augsburg je poslije toga ubio igru gostiju u prvom poluvremenu i zatvorio sve prilaze golu.
Došla je 37min, kontra domaćina predvođena Baierom i ne pažnja obrane gostiju donosi vodstvo Augsburgu preko Moraveka.

Darmstadt odlazi na poluvrijeme sa zaostatkom i velikim problemom u napadu.

Drugo poluvrijeme počinje povlačenjem Augsburga i napadima gostiju.
Prva opasna prilika je u 54min. kada K. Marin promašuje udarac glavom sa 6m.
Gosti se nisu predavali i slijede još 3 napada u 67, 70 i 85min ali kao i cijelu utakmicu K. Marin ne pronalazi gol.
Došla je 90.min K. Marin je probio krilo i od očekivanog dodavanja na 5m gledala se sebičnost u završnici i još jedan promašaj i novi poraz za Darmstadt.





DIRK SCHUSTER: '' Razočaran sam rezultatom nakon 90min,
zaslužili smo pobjedu. Domaćin jedan udarac i to je završilo u našoj mreži.
Danas smo imali jako lošu realizaciju i to moramo popraviti brzo.
Analizirati ćemo susret i znati ćemo točno di su nam najveće greške bile danas.
Idemo dalje i nema više osvrtanja, što je bilo, bilo je. ''








K. MARIN: '' Danas smo izgubili zbog mene, trudio sam se maksimalno da dadnem gol i
to nas je koštalo. Sve prilike sam promašio a u nekima je bila i bolja opcija od one koju sam izabrao.
Iz ovog se ući i biti ću bolji idući put. ''





Darmstadt nakon poraza pada na četrnaesto mjesto u ligi i trenutno ekipa Dirk Schustera ne izgleda dobro,
Unatoč što imaju vodećeg strijelca lige K. Marina, to im nije dovoljno i za sada gledaju donji dio lige.






YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7, Bayern-fussball

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: Bal - mk
« Odgovor #4 poslato: 7. maj 2016, 11:09:38 »
K. MARIN SRUŠIO HSV SA DVA GOLA I VAŽNA TRI BODA ZA DARMSTADT!


Došao je vikend i vrijeme za šesto kolo Bundeslige u kojem Darmstadt dočekuje HSV.
Rano je počelo veselje za domaćine jer K. Marin u solo driblingu prolazi par igrača HSV-a i pogađa za 1:0 i već nakon 8min HSV pada u zaostatak.
 

Darmstadt nije stao da igra i nastavili su napadati,nizale su se prilike u prvom poluvremenu ali na semaforu je ostalo 1:0.

Drugo poluvrijeme otvara opet domaćin sa sjajnom prilikom u 47min ali vratnica se našla na putu povećanja vodstva.
55min. Darmstadt vodi kontru preko desnog krila, Garics ubaciva K. Marinu koji u primanju prolazi obranmebong igrača HSV-a i plasira loptu u dalji kut gola i to je 2:0.
 

67min. Darmstadt okružuje gol HSV-a i pokušava rijšiti susret, ali golman gostiju drži svoju ekipu u igri sa 3 velike obrane u razmaku od par sekundu.
Do kraja utakmice HSV nije pokazivao ideje za ići naprijed i samo se gledala domaća ekipa u sjajnim prigodama i velikim obranama Rene Adlera.
Utakmica završava 2:0 i bodovi ostaju domaćinima nakon uvjerljive igre na svom terenu.









K. MARIN: '' Zaslužena 3 boda na našem terenu i pred našim navijačima,
mislim da možemo biti zadovoljni prikazanim u ovoj utakmici.
Brzo smo preuzeli inicijativu na terenu i mislim da je to iznenadilo goste i
nisu znali kako da promjene naš ritam igre.
Jako sam sretan što sam pridonio pobijedi sa gola i nadam se da e ih biti još. ''










YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926, rma_7

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: Bal - mk
« Odgovor #5 poslato: 9. maj 2016, 10:51:42 »
LUIS LEAL I K. MARIN SRUŠILI HOFFENHEIM U KUPU!



Darmstadt ugostuje Hoffenheim i željni osvete za ligaški poraz.
Uspavljujuče prvo poluvrijeme je završilo bez udaraca i vrijeme za promjene u taktikama ekipa.
Domaćin je očito nešto uradio na poluvremenu jer u 48min lopta pronalazi mrežu, K. Marin je odlično ubacio loptu u prostor pred Luis Leal-a koji pogađa za 1:0.
 
73min Darmstadt se povlači u obranu i pokušava da izgura rezultat i to gosti koriste jako dobro, Mark Uth koristi gužvu u obrani i pogađa za 1:1.
K. Marin je pokušao još par puta opucati po golu ali do kraja 90min nije bilo više golova.
Produžetci počinju odlično za domaćina jer u 96min K. Marin kupi odbijenu loptu i šalje u praznu mrežu  za 2:1.
 
Gosti se počinju otvarati i nastaju rupe u obrani, držali su se do 110min ali tada K. Marin nastavlja dobru utakmicu i opet asistira  Luisu  Lealu koji pogađa za 3:1.
 
117min K. Marin orima loptu na 14m i puca na gol ali vratnica se našla na putu Darmstadtovog napadača.
118min. Nepažnja u obrani Hoffenheima i K. Marin otima loptu na desnoj strani i savršeno upošljava Luis Leala koji je opet miran i to je 4:1.
 
Više nije bilo prilika na utakmici i domaći sastav je izborio sljedeći krug nakon dugih 120min.








LUIS LEAL: '' Danas smo pokazali da možemo pobijediti i kad ne ide sve po planu,
bilo je teško probiti obranu u regularnom vremenu i još smo primili gol iz prve njihove prilike na naš gol.
K. Marin je danas bio na visokoj razini i mislim da je njegov gol preokrenuo produžetke u našu korist i da je od tada sve krenu savršeno.
Jako sam sretan što sam dao tri gola u ovako važnoj utakmici za klub, izborili smo sljedeći krug i vjerujem da možemo daleko dogurati. ''




K. MARIN: '' Igrač utakmice je definitivno Luis Leal, uništio je gostujuću obranu u produžetku i olakšao cijelom timu.
Zbog njega smo priveli utakmicu mirno kraju i sada sretni gledamo na sljedeći krug. ''





DIRK SCHUSTER: '' Osijediti ću zbog ovakvih utakmica, jako teška utakmica i
jako sam sretan što smo pokazali da imamo kvalitetu da pobijedimo i kad ne ide.
Imamo odličan napad koji je u formi i očekujem dosta toga ove sezone od ovog dvojca.
Sljedeći krug je naš i san se nastavlja. ''








YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926, rma_7, Bayern-fussball

ГрујоДелија

  • Gost
Odg: Bal - mk
« Odgovor #6 poslato: 9. maj 2016, 14:09:02 »
Bravo! Samo napred!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: Bal - mk
« Odgovor #7 poslato: 9. maj 2016, 18:41:28 »
Citat: ГрујоДелија;1428814
Bravo! Samo napred!

Hvala :ziveli:
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: Bal - mk
« Odgovor #8 poslato: 9. maj 2016, 19:38:29 »
K. MARIN ASISTENCIJA I GOL ALI HERTHA IPAK JAČA OD DARMSTADTA!


Sedmo kolo donosi iznenađenje u Bundesligi, devet golova na samo jednoj utakmici lige.
Darmstadt je dočekao Herthu pun samopouzdanja nakon prolaska u kupu.
7min. Pritisak Darmstadt-a se isplatio i K. Marin pronalazi mrežu u malom solo prodoru do gola i to je 1:0.
 
Domaćin kao da je probudio zvijer iz zimskog sna jer Hertha počinje dominirati terenom i redati napad za napadom.
14min. Hertha dobiva korner i iz istoga slijedi pogodak za 1:1, sjajno glavom pogađa V. Stocker.
16min. Katastrova za domaćine jer gosti ne staju i odmah u sljedećem napadu pogađaju za 1:2, u gužvi pred golom se sjajno se snašao V. Ibišević.
33min. Solo prodor V. Stockera po sredini terena doveo ga je na 24m od gola i pun samopouzdanja odlučio se na udarac koji završava u gornjem desnom kutu i to je 1:3.
39min. Prekršaj na Ibiševiću i loptu odmah uzima sebi Ronny Heberson, udaljenost je 32m ali to ne pometa Ronny-a koji pogađa preko zida u donji lijevi kut za 1:4.
Poluvrijeme dolazi kao spas za Darmstadt koji je uništen u prvih 45min susret.
Hertha počinje drugo poluvrijeme i nastavlja sa laganim pritiskom i pokušajem sa desne strane ali lopta odlazi u prazno.
52min. donosi nove probleme za domaćina jer Ibišević zarađiva kazneni udarac i sam ga izbodi za sigurnih 1:5.
68min. Nevidljivi Darmstadt pravi kontru preko K. Marina koji pronalazi Sancheza u kaznenom prostoru i to je 2:5.
 
74min. Opuštanje gostiju donosi još jednu rupu u obrani koji koristi Luis Leat i pogađa dalji lijevi kut gola i to je 3:5.
 
80min. Darmstadt je dobio nadu u moguće čudo ali to gosti uništavaju sa još jednim pogotkom, ovaj put mrežu pogađa G. Haraguchi i to je 3:6.

Utakmica završava traumatično za domaće navijače, dok će gosti sigurno slaviti duboko u noć.







DIRK SCHUSTER: '' Katastrofa i samo to se može reći.
Cijela ekipa se previše oslonila na napadače i to nas je koštalo u prvom poluvremenu previše.
Zaslužena pobjeda Herthe koja je koristila sve naše greške. ''






PAL DARDAI: '' Nisam očekivao ovako loše domaćine, ali
sam očekivao dobru igru moje ekipe.
Odlično smo reagirali na primljen gol i vratili se brzo i riješili susret još u prvom dijelu.
Tri boda su tu i sad idemo dalje još sigurniji u sebe .''






K. MARIN: '' Neznam šta se desilo, još sam u šoku.
Samo smo nestali sa terena i nismo mogli ništa napraviti u prvom dijelu.
Sve su nam akcije pročitali i za blokirali smo, nažalost težak poraz po nas ali moramo učiti iz ovoga. ''









« Poslednja izmena: 9. maj 2016, 19:40:32 od strane enzocro92 »
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: Bal - mk
« Odgovor #9 poslato: 9. maj 2016, 20:29:37 »
DARMSTADT BOLJI OD SCHALKE-A 04!


Darmstadt ugošćuje Schalke 04 i pod pritiskom domaćih navijača moraju da naprave rezultat.
Dvadeset minuta se čekalu na neki pomak u igri i prvi korak su uradili gosti sa udarce izvan 16m koji odlazi direktno u ruke domaćem vratara.
34min. Prekid sa desne strane za Darmstadt, Marcel Heller namješta loptu i ubacuje oštro na 5 metara.
A. Uchida pokušava da izbije loptu ali lopta prelazi preko noge i pogađa vratnicu od koje lopta skreće u gol za 1:0.
Nesreća za goste donosi mirnu završnicu poluvremena za domaćine.
Schalke otvara drugo poluvrijeme sa blagim pritiskom ali svi udarci završavaju daleko pored gola.
56min. Gosti griješe u obrani, K. Marin otima loptu i trči na desno krilo di ubacuje na već spremnog Luis Leal-a koji pogađa za 2:0.
 
Schalke se otvorio i počele su greške u dodavanjima, što daje Darmstadtu dosta prostora u kontrama ali bez svaki napad je završavao u rukama Ralfa Fährmanna koji još nije odustao od utakmice..
Do kraja susreta nije bilo previše izglednih prilika i Darmstadt uzima nova tri boda.










K. MARIN: '' Za mene osobo jako čvrsta i dosadna utakmica u prvih 45min.
Sreća za nas pa smo poveli zbog autogola i to je natjeralo goste da se otvore.
Drugi naš gol nam je donio olakšanje jer Schalke nakon toga više nije pokušavao sustići rezultat i veliki bodovi za nas. ''




A. UCHIDA: '' Mislim da nismo imali sreće, jako sam razočaran sa porazom,
pogotovo jer sam skrivio gol. Mislim da smo mogli više danas izvuči iz ovog susreta. ''





YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: Bal - mk
« Odgovor #10 poslato: 9. maj 2016, 22:08:59 »
K. MARIN SRUŠIO LEVERKUSEN U GOSTIMA!


 U desetom kolu Bundeslige Bayer Leverkusen dočekuje Darmstadt, domaćinu su potrebni bodovi jer imaju jako loš start u sezonu.
Darmstadt je počeo utakmicu snažni i zaprijetio odmah u 2 minuti susreta, ali prolazi pokraj vratnice.
16min K. Marin prelazi igrača na 16m i dobiva čist prilaz golu ali prečka spašava Leverkusen.
18min. Luis Leal puca iz teške situacije sa 20m i iznenađuje B. Lenu koji ne može stiči loptu ali ima sreće jer lopta završava tik uz vratnicu.
30min. Domaća obrana se izgubila na trenutak i dala dovoljno vremena K. Marinu da preotme loptu i zatrese mrežu za 0:1.
 
Odlazi se na poluvrijeme sa zasluženim vodstvom gostiju koji su dominirali kroz prvih 45min.
Darmstadt kreće drugi dio povučeno i to koristi domaćin koji uzima loptu i počinje tražiti rupu u obrani.
77min. je bila kobna za goste koji su vidno umorni, J. Hernandez bježi obrani i lagano pogađa za 1:1.
85min.  J. Hernandez dobiva još jednu priliku iz prekida, ali šalje loptu daleko preko gola.
90min. Darmstadt je izborio korner u zadnjoj minuti utakmice i K. Marin se nalazi na pravom mjestu u pravo vrijeme i zabija za 1:2.
 
Gosti nose nova 3 boda kući.











K. MARIN: '' Presretan sam sa rezultatom, odlično smo otvorili utakmicu.
Mogli smo dati više golova ali na kraju je bilo dosta i dva.
Kada smo dobili korner imao sam osjećaj da ću dati gol i
na kraju sam je zabio svom snagom od sreće kad je došla do mene.''









YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926

ГрујоДелија

  • Gost
Odg: Bal - mk
« Odgovor #11 poslato: 10. maj 2016, 13:51:54 »
Ides tempom prosle teme kidao si BaL! :) :ziveli:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: Bal - mk
« Odgovor #12 poslato: 10. maj 2016, 21:06:14 »
Citat: ГрујоДелија;1428935
Ides tempom prosle teme kidao si BaL! :) :ziveli:

Ova je ekipa dosta lošija od Norwich City-a ali nadam se da ću do kraja sezone nagurati level 72 :D

U prošlom BAL-u mi propao save game kad je nestalo struje u kući haha :D
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: Bal - mk
« Odgovor #13 poslato: 11. maj 2016, 11:12:29 »
ROSENTHAL DONIO BOD DARMSTADTU PROTIV BAYERN MUNCHENA, K. MARIN NE PRIMJETAN NA TERENU!


Darmstadt ugostio veliki Bayern i oduševio navijače sa borbenošću na vlasitom terenu.
Bayern Munchen uobičajeno  ima veliki posjed lopte, ali domaćin je našao način kako im zaustaviti igru.
Posjed lopte je bio 52% - 48% za goste šta govori o njihovoj dosta o lošoj igri u ovom susretu.
Robben je pokušao 2x da zaprijeti gol domaćina ali sve je to završavalo daleko od neke ozbiljne prijetnje za domaćeg golmana.
38min. Ribery prolazi 2 igrača sa lijeve strane i probija do šesnaesterca i upošljava Lewandowskog koji ostaje sam i pogađa za 0:1.
S tim rezultatom je utakmica otišla na poluvrijeme.
Drugi dio kreće bolje za domaći sastav koji je dobio sigurnosti u svojoj igri prema naprijed.
Unatoč par dobrih prilika K. Marina domaćin je tek u 82min. postigao gol za 1:1. preko Rosenthala nakon lijepog ubačaja od Sirugu-a sa desne strane.
 
Još jedna prilika je bila za domaćine ali Luis Leal je pucao direktno u golmana i time riješio pitanje rezultata.
Utakmica za vršava 1:1 Darmstadt sigurno neće biti tužan zbog boda.





P. GUARDIOLA: '' Jako loša utakmica s naše strane i
mislim da iz ovoga možemo dosta naučiti.
Uglavnom ovo se ne smije više događati i moramo svaku utakmicu biti na visokom nivou
jer imamo kvalitetu i širinu klupe za to. ''






K. MARIN: '' Danas nisam bio u svom najboljem izdanju i drago mi je da nas to nije koštalo nego smo izborili bod.
Imao sam 2 prilike danas i morao sam bar jednu dati, ali Neuer me je zaustavio i frustrirao nas je dosta dugo. ''









YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: Bal - mk
« Odgovor #14 poslato: 11. maj 2016, 20:13:26 »
RASPAD DARMSTADT-A NAKON 0:2 VODSTVA, T. HAZARD HEROJ U PREOKRETU!


Darmstadt dolazi pun samopouzdanja u goste Borussii Monchengladbach i to vidilo na agresivnosti u napadu kroz ovu utakmicu.
Domaćini nisu izgledali dobro na terenu u prvom poluvremenu, a prva greška koja ih je koštala dogodila se u 18min.
K. Marin koristi zbunjenost obrane i kupi loptu ispred 2 obrambena i kažnjava šutem za 0:1.
 
Gosti su nastavili napadati ali i nastavili promašivati velike prilike sve do 38min kada Rausch pogađa za 0:2. i donosi veliku prednost svojoj ekipi.
 
41min. Prva kontra gostiju na utakmici pronalazi mrežu, T. Hazard dodaje Hrgoti koji smanjuje zaostatak na 1:2.
Na poluvrijeme se ide sa rezultatom od 1:2 za Darmstadt.
Drugi dio počinje presingom gostiju u nadi za trećim golom ali to im se obija od glavu i u 58min dolazi kontra za domaćine koju koristi Ziyech i to je 2:2.
Nisu se dali obeshrabriti igrači Darmstadta i nastavili su napadati ali i tako nastavili promašivati sve prilike.
Trenutak istine dolazi u 90+3 minuti susreta kada T. Hazard donosi preokret i 3 boda svojoj ekipi.














K. MARIN: '' Jako sam ljut na našu igru, ispustiti 0:2
je sramota i nema oprosta za naše greške.
Previše promašaja nas je koštalo 3 boda danas i to je velik problem. ''






T. HAZARD: '' Mislim da nam je ovo najteža utakmica ove sezone koju smo pobijedili,
imali smo grč u prvom dijelu ali srećom smo se vratili u drugom dijelu i na kraju sam srećom
i dobio priliku da donesem tri boda.
Igrač utakmice? to mi je drago čuti jer je lijepo viditi da neko vidi tvoj trud na terenu. ''









YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926