Autor Tema: PES-Serbia.net Patch SLS 2016 - Problemi i pitanja  (Pročitano 84622 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

ГрујоДелија

  • Gost
Odg: PES-Serbia.net Patch SLS 2016 - Problemi i pitanja
« Odgovor #30 poslato: 1. maj 2016, 19:32:19 »
Mozete li za sledeci update da dodate facu za Sinisu Mihajlovica, prosle godine je bila a ove ne...?
I koja je razlika izmedju nesinog i obicnog gameplaya? Meni svaki isti :D
 

=Leonidas=

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 517
    • Pogledaj profil
Odg: PES-Serbia.net Patch SLS 2016 - Problemi i pitanja
« Odgovor #31 poslato: 1. maj 2016, 19:57:57 »
Nesin je mnogo realisticniji, tezi za igranje. Igraj na nesin gejmplej na superstar, a igraj na obican.. Na obican kad vodis i drzis loptu kod golmana oko 80 min oni te i ne napadaju dok ti ne krenes napred, kod nese je drugacije.. Bolji pokret i odbrane golmana, bolje se ponasaju igraci, bolji trzaj i jos mnogo mnogo toga.. Bice za Sinisu u update-u, nema brige. :)
 

Shark M.

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 34
    • Pogledaj profil
Odg: PES-Serbia.net Patch SLS 2016 - Problemi i pitanja
« Odgovor #32 poslato: 1. maj 2016, 20:05:16 »
e ok evo recimo ovaako moje misljenje naravno trudicu se da budem objektivan :) Lukovic primarna mu je LB 76 a na CB 72 eto recimo koliko ja pratim on je zanjeg puta igrao levog beka jos Udinezeu posle u Zenitu stopera i na osnovu toga trebalo bi promeniti odnos tipa cb 75 a lb 70 jer se stariji,sporiji i tako to :) ibanjez je recimo relano najbolji levi bek lige ocena mu je 78 mada moze i 77 po meni i to bi bilo realno, e da Edson nerelano je 75 trabalo bi mnu smanjiti  na 72 da bude u rangu sa rendulom, i moja najveca zamerka je LE Talek primarna mu je SS sa 72 medjutim on to nije igrao jos od dortmunda a na DMF je 66 a CMF 67 eto recimo te dve pozicije bi trebale da mu budu primarne i sa najvecom ocenom bar 73 po meni ....ponavljam moje misljnje da isto bih zamoli ako ste u mogucnosti da napravite bar jos dva mladja igraca tipa u spicu joveljica malog i ovog  stojanovica koji je igrao zanju protiv cuke...cisto zbog master lige da se moguu forsirati ... i hvala za objasnjenje nisam znao da su ocene sa FM
« Poslednja izmena: 1. maj 2016, 20:07:21 od strane Shark M. »
 

ДејанР

  • Edit Tim
  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 427
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch SLS 2016 - Problemi i pitanja
« Odgovor #33 poslato: 1. maj 2016, 20:16:44 »
Све похвале за печ. :clap2:
Једино што сам примјетио након 10-ак одиграних утакмица у МЛ, јесте то да Михајловић и Стевановић имају погрешну јачу ногу и друга ствар је да је replay у МЛ од Француске лиге1 (да ли је то до мене или је свима тако?) и видим да је неко већ рекао за Божинова... остало без ријечи, још се чекају стадиони (надам се у пакету са Е. Силва стадионима 40+). Ово су за мене ситнице на које и не обраћам пажњу, нога се може у едиту средити, ово друго мање-више није ни битно, али ето ако мора нешто да се издвоји.  И да, Шкулетић нема лице- црн је и виде се само очи и уста, бар из едита, из саме игре нисам гледао. poz:
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch SLS 2016 - Problemi i pitanja
« Odgovor #34 poslato: 1. maj 2016, 20:26:13 »
Sve će to biti sređeno sem E Silva stadiona, za njih nećemo raditi podršku.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ДејанР

KoridaNS

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 28
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch SLS 2016 - Problemi i pitanja
« Odgovor #35 poslato: 1. maj 2016, 20:59:37 »
Citat: Korida;1427571
Ako moze neko da mi pomogne,imam problem sa Master Ligom,igrao sam sve normalno,sacuvao i kada sam pokusao ponovo da udjem nisam mogao...........posle krenem da igram ispocetka,sacuvam,krenem da udjem ponovo ne moze !! JEL ZNA NEKO U CEMU JE PROBLEM ? [ATTACH=CONFIG]26751[/ATTACH]

imam isti problem... nadam se resenju sto pre, jer je patch bomba :D

EDIT: ipak sam nasao resenje tu iznad, hvala leonidi :D
« Poslednja izmena: 1. maj 2016, 21:03:44 od strane KoridaNS »
ŽUTO PLAVI NOVI SAD
[/B]

NAPRED PLAVI, NAPRED ŽUTO PLAVI !!
[/B][/SIZE][/FONT]
 

=Leonidas=

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 517
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES-Serbia.net Patch SLS 2016 - Problemi i pitanja
« Odgovor #36 poslato: 1. maj 2016, 21:28:30 »
Citat: Shark M.;1427662
e ok evo recimo ovaako moje misljenje naravno trudicu se da budem objektivan :) Lukovic primarna mu je LB 76 a na CB 72 eto recimo koliko ja pratim on je zanjeg puta igrao levog beka jos Udinezeu posle u Zenitu stopera i na osnovu toga trebalo bi promeniti odnos tipa cb 75 a lb 70 jer se stariji,sporiji i tako to :) ibanjez je recimo relano najbolji levi bek lige ocena mu je 78 mada moze i 77 po meni i to bi bilo realno, e da Edson nerelano je 75 trabalo bi mnu smanjiti  na 72 da bude u rangu sa rendulom, i moja najveca zamerka je LE Talek primarna mu je SS sa 72 medjutim on to nije igrao jos od dortmunda a na DMF je 66 a CMF 67 eto recimo te dve pozicije bi trebale da mu budu primarne i sa najvecom ocenom bar 73 po meni ....ponavljam moje misljnje da isto bih zamoli ako ste u mogucnosti da napravite bar jos dva mladja igraca tipa u spicu joveljica malog i ovog  stojanovica koji je igrao zanju protiv cuke...cisto zbog master lige da se moguu forsirati ... i hvala za objasnjenje nisam znao da su ocene sa FM

Ovo za Lukovica sam odmah promenio malo pre nego sto si napisao, tek sam tad video, tako da je to sredjeno za update. Ibanjez i jeste na igrici najbolje levi bek, Edsona je FM tako ocenio i to ne nas skaut, vec brazilski na osnovu mnogo odgledanih utakmica u proslim timovima.. Za sada ostaje ta ocena, u Zvezdi se nije puno naigrao i nismo videli da li je vredno skidanja ocena, forma je prolazna, klasa je vecna. Za Le Talek-a, obecavam da cu obratiti paznju, dobra sugestija, nisam zapazio da je na igrici SS. Stojanovic je planiran za update, a za Joveljica videcemo. (necu da obecam)


Citat: ДејанР;1427664
Све похвале за печ. :clap2:
Једино што сам примјетио након 10-ак одиграних утакмица у МЛ, јесте то да Михајловић и Стевановић имају погрешну јачу ногу и друга ствар је да је replay у МЛ од Француске лиге1 (да ли је то до мене или је свима тако?) и видим да је неко већ рекао за Божинова... остало без ријечи, још се чекају стадиони (надам се у пакету са Е. Силва стадионима 40+). Ово су за мене ситнице на које и не обраћам пажњу, нога се може у едиту средити, ово друго мање-више није ни битно, али ето ако мора нешто да се издвоји.  И да, Шкулетић нема лице- црн је и виде се само очи и уста, бар из едита, из саме игре нисам гледао. poz:
Mihajlovic je odmah promenjen, zapazio sam tokom prve utakmice sa Partizanom, za update je to sredjeno, za Stevanovica nisam zapazio, dobra sugestija, ako je greska ispravice se. Bozinov bice sredjen, za stadione si dobio odgovor, za Skuletica smo i mi odmah primetili po izlasku peca, za update bice sredjen. Ima jos par igraca i primetili smo sve te greske, nema brige. Hvala na komentaru! Pozdrav! poz:




Za master ligu i BL napisao sam iznad, mislim da nije potrebno postavljati oko toga pitanja, bice sredjeno ukoliko bude mogucnosti. (a nadamo se da hoce)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ДејанР

Christiano

  • Edit Tim
  • Professional
  • ***
  • Poruke: 107
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES-Serbia.net Patch SLS 2016 - Problemi i pitanja
« Odgovor #37 poslato: 1. maj 2016, 21:29:50 »
Skuletic je napravljen samo mu treba vratiti frizuru na default u editu i to je to...poz:
 

ГрујоДелија

  • Gost
Odg: Re: PES-Serbia.net Patch SLS 2016 - Problemi i pitanja
« Odgovor #38 poslato: 1. maj 2016, 21:30:47 »
Citat: ДејанР;1427664
Све похвале за печ. :clap2:
Једино што сам примјетио након 10-ак одиграних утакмица у МЛ, јесте то да Михајловић и Стевановић имају погрешну јачу ногу и друга ствар је да је replay у МЛ од Француске лиге1 (да ли је то до мене или је свима тако?) и видим да је неко већ рекао за Божинова... остало без ријечи, још се чекају стадиони (надам се у пакету са Е. Силва стадионима 40+). Ово су за мене ситнице на које и не обраћам пажњу, нога се може у едиту средити, ово друго мање-више није ни битно, али ето ако мора нешто да се издвоји.  И да, Шкулетић нема лице- црн је и виде се само очи и уста, бар из едита, из саме игре нисам гледао. poz:

Idi samo na hairstyle i stavi default za Skuletu ima faca nego kosa menjana a nepravilan model pa nece da moze :)
 

vlidi

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 15
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch SLS 2016 - Problemi i pitanja
« Odgovor #39 poslato: 1. maj 2016, 21:35:57 »
Sve pohvale za patch,stvarno je sjajan. Slazem se potpuno sa Shark M. sto se igraca zvezde tice stim sto bi dodao jos da je Marku Mijailovicu primarna pozicija RB
 

Shark M.

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 34
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES-Serbia.net Patch SLS 2016 - Problemi i pitanja
« Odgovor #40 poslato: 1. maj 2016, 21:38:27 »
Citat: =Leonidas=;1427670
Ovo za Lukovica sam odmah promenio malo pre nego sto si napisao, tek sam tad video, tako da je to sredjeno za update. Ibanjez i jeste na igrici najbolje levi bek, Edsona je FM tako ocenio i to ne nas skaut, vec brazilski na osnovu mnogo odgledanih utakmica u proslim timovima.. Za sada ostaje ta ocena, u Zvezdi se nije puno naigrao i nismo videli da li je vredno skidanja ocena, forma je prolazna, klasa je vecna. Za Le Talek-a, obecavam da cu obratiti paznju, dobra sugestija, nisam zapazio da je na igrici SS. Stojanovic je planiran za update, a za Joveljica videcemo. (necu da obecam)

e super sto se Joveljica tice sigurno ce zaigrati do kraja prvenstva mozda mu se i posreci pa postigne i neki gol i odmah ce svi da traze pa da ih preduhitrimo ;) salim se malo puno pozdrava pa se cujemo nakon updet-a poz:
 

=Leonidas=

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 517
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES-Serbia.net Patch SLS 2016 - Problemi i pitanja
« Odgovor #41 poslato: 1. maj 2016, 21:48:23 »
Citat: Shark M.;1427677
Citat: =Leonidas=;1427670
Ovo za Lukovica sam odmah promenio malo pre nego sto si napisao, tek sam tad video, tako da je to sredjeno za update. Ibanjez i jeste na igrici najbolje levi bek, Edsona je FM tako ocenio i to ne nas skaut, vec brazilski na osnovu mnogo odgledanih utakmica u proslim timovima.. Za sada ostaje ta ocena, u Zvezdi se nije puno naigrao i nismo videli da li je vredno skidanja ocena, forma je prolazna, klasa je vecna. Za Le Talek-a, obecavam da cu obratiti paznju, dobra sugestija, nisam zapazio da je na igrici SS. Stojanovic je planiran za update, a za Joveljica videcemo. (necu da obecam)

e super sto se Joveljica tice sigurno ce zaigrati do kraja prvenstva mozda mu se i posreci pa postigne i neki gol i odmah ce svi da traze pa da ih preduhitrimo ;) salim se malo puno pozdrava pa se cujemo nakon updet-a poz:

Moram da proverim registracije Zvezde, ako je registrovan bice i Joveljic.. Marku Mijailovicu je pozicija desnog beka primarna, tako da bice stavljen. U mladjim kategorijama je cas igrao na poziciji stopera cas je igrao desnog beka, tek je u rezervistima Zvezde postao standardan desni bek kada je i postigao pogodak. Zato mu nije bila stavljena RB pozicija, ali, bice sredjeno u update-u. Nema brige! :)
 

Shark M.

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 34
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES-Serbia.net Patch SLS 2016 - Problemi i pitanja
« Odgovor #42 poslato: 1. maj 2016, 22:07:00 »
Citat: =Leonidas=;1427681
Citat: Shark M.;1427677

Moram da proverim registracije Zvezde, ako je registrovan bice i Joveljic.. Marku Mijailovicu je pozicija desnog beka primarna, tako da bice stavljen. U mladjim kategorijama je cas igrao na poziciji stopera cas je igrao desnog beka, tek je u rezervistima Zvezde postao standardan desni bek kada je i postigao pogodak. Zato mu nije bila stavljena RB pozicija, ali, bice sredjeno u update-u. Nema brige! :)

:thumbup:
 

KoridaNS

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 28
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch SLS 2016 - Problemi i pitanja
« Odgovor #43 poslato: 1. maj 2016, 22:27:15 »
Pokrecem preko selectora, ali mi konstanto malo secka, dok u nekim trenucima mi bas bas jako zasece.. Postoji li resenje?
ŽUTO PLAVI NOVI SAD
[/B]

NAPRED PLAVI, NAPRED ŽUTO PLAVI !!
[/B][/SIZE][/FONT]
 

Delija Brate

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 171
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch SLS 2016 - Problemi i pitanja
« Odgovor #44 poslato: 1. maj 2016, 22:29:25 »
Citat: Delija Brate;1427574
Imam 2 pitanja:
Prvo, zna li se otprilike kad ce biti update da znam zbog master lige
I drugo, ima li sanse da se nađu još neki naši stadioni osim zvezdinog i partizanovog?


Moze li odgovor?