Autor Tema: [S3] PALERMO - senkavetra  (Pročitano 2828 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

DM11

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1654
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/Gagi95
[S3] PALERMO - senkavetra
« poslato: 28. april 2016, 00:59:15 »
YOUR  LOVE  MAKES  ME  STRONG,  YOUR  HATE  MAKES  ME  UNSTOPPABLE.
 

senkavetra

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 630
    • Pogledaj profil
Re: [S3] PALERMO - senkavetra
« Odgovor #1 poslato: 11. maj 2016, 00:15:03 »
2.   senkavetra - Palermo   1 - 2   UC Sampdoria - Yoda
Zuti
Crveni
senkavetra KONAMI 1 2
GG Yoda
] [/URL]
 

senkavetra

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 630
    • Pogledaj profil
Re: [S3] PALERMO - senkavetra
« Odgovor #2 poslato: 12. maj 2016, 22:13:06 »
4.   senkavetra - Palermo   4 - 4   Udinese - chelikmanutd   
Zuti Cristante
Crveni
Do sada zuti Cristante
Bio sam mnogo bolji, zasluzio pobedu, protivnik nije imao sut ka golu u prvom, vodio sam 3 0, 4 2, onda rezija Konamija da pocnem da primam otpadke, moji su skroz pali, reakcija nije postojala, plus protivnikov zadnji napad koji traje jedno 5 minuta, igra naravno ne prekida dok ne primis gol.
GG Celik
] [/URL]
 

senkavetra

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 630
    • Pogledaj profil
Re: [S3] PALERMO - senkavetra
« Odgovor #3 poslato: 12. maj 2016, 23:02:26 »
3.   turkijan - SSC Napoli   1-6   Palermo - senkavetra
Zuti Trajkovski
Crveni
Do sada zuti Cristante, Trajkovski
GG Turkijan
] [/URL]
Ovo mi je bila utakmica za dusu, prvi put posle 100 godina da sve ide, nema bagove, skoro pa svaki pas je isao tamo gde sam hteo sto je postalo cudno kad se desi u ovom pesu ali eto ovaj put mi se desilo.
 

senkavetra

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 630
    • Pogledaj profil
Re: [S3] PALERMO - senkavetra
« Odgovor #4 poslato: 14. maj 2016, 17:53:53 »
1.   perica - FC Internacionale   1-1   Palermo - senkavetra
Zuti Quaison
Crveni
Do sada Cristante, Quaison, Trajkovski
Gg perica
Ovakav rezultat se desi kada po prvi put uzmes da vezbas advanced shoot i to u takmicarskom mecu. Izgubljena dva boda za mene.
] [/URL]
« Poslednja izmena: 14. maj 2016, 17:56:39 od strane senkavetra »
 

senkavetra

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 630
    • Pogledaj profil
Re: [S3] PALERMO - senkavetra
« Odgovor #5 poslato: 19. maj 2016, 16:35:56 »
7.   Riky_93 - AC Milan   2-1   Palermo - senkavetra
Zuti
Crveni
Do sada Cristante, Quaison, Trajkovski
] [/URL]
Bravo za Rikija decko igra odlicno sjajan je u posedu, predobar za mene, tehnicki potkovan, dodaje se pet puta izmedju dva igraca, 88 posto uspesnih dodavanja, pitam ga posle sto on to meni kao nesto vraca za menager gde ja navodno zadrzavam loptu. Igras sa Milanom pobedio bi i ovako, a ja sa mrtvim Palermom ali ne decko ima svoj stil igre, evo porucujem mu i ovde ako ce ovako da igra kao SLEPAC neki protiv mene mogu svaku utakmicu da mu dam nije nikakav problem, a zadrzavanje lopte odnosno namerno dodavanje izmedju igraca je cak i zabranjeno bar sam tako procitao ovde. Ovo je bilo gore nego on line da igram sa BAGERIMA i DODAVACIMA. Tamo se bar dodaju na kraju ovaj covek je krenuo od prvog minuta to da radi za koga sam smatrao da je izuzetno korektan igrac. I sad treba vremena da se naviknem da ce toga biti i ovde na PES SERBIA sajtu NAZALOST!!!! E TO JE NAJVECA TUGA!!!!
GG RIKI
« Poslednja izmena: 19. maj 2016, 16:59:55 od strane senkavetra »
 

Riky_93

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 490
    • Pogledaj profil
Re: [S3] PALERMO - senkavetra
« Odgovor #6 poslato: 19. maj 2016, 18:06:47 »
Ovo što ti pričaš veze nema. Ti si jedini čovek na forumu koji je za mene reko da nisam fer. Što se mene tiče ako misliš da sam uradio nešto protiv pravila ja sad odma odustajem od daljeg takmičenja. Nije ti lijepo što prozivaš ovako.. Ja sam posle tekme u menadzer ligi šuteo tebe nisa ni pomenuo.
 

senkavetra

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 630
    • Pogledaj profil
Re: [S3] PALERMO - senkavetra
« Odgovor #7 poslato: 19. maj 2016, 20:38:13 »
Nemas ti nista da napises za menadzer, a ja kad napisem da nisi fer onda ima razloga za to koje ovde ne bi dodatno navodio, to cu zadrzati za sebe, ovde sam se osvrnuo samo na ovu utakmicu, nista te ne prozivam, (kao igrac na terenu do sada je sve bilo korektno) sve sto sam napisao je tacno, sam si mi jos potvrdio na chatu da ti meni kao vracas, odnosno da se setim menadzera (a dao sam ti gol u 90 plus 3 da ti je to mozda tesko palo ne znam) pa mi jos na sve to saljes na kraju neki smajli kao namigujes nesto, ja to vec dozivljavam kao podjebavanje neko sto necu da dozvolim. Ako se dodajes po pet puta brojao sam, izmedju dva igraca na tri metra jedan od drugog ne znam sta si ocekivao da napisem, znaci odigrao si KAO slepac (nezrelo kao neki klinac, tako igraju on line iskreno ti kazem), od pocetka meca se dodajes, ali procitaj dobro moj moj komentar, gde sam napisao da sam smatrao da si fer i korektan igrac, znaci za teren pricam, a ne generalno a prema meni si se poneo na nacin koji sam napisao. Nemas sta da se ljutis, ne mozes ovako da se ponasas a onda jos da si ti kao toboze uvredjen. Nase meceve ubuduce cu snimati pa cu onda sa dokazima da izlazim gde treba. (posto tako mora ocigledno) A ovako ako igras i treba da odustanes od daljeg takmicenja i svako ko tako igra, ne bi trebalo na ovom sajtu da ucestvuje u bilo kom takmicenju.
Ako sam te nesto necim uvredio evo ja ti se izvinjavam, neka bude da je senka sve ovo preuvelicao, da ja tebe vredjam, prozivam, a ti nastavi da se ponasas kako ti mislis da treba i da igras kako mislis da treba ali samo u okviru pravila igre, a o nekoj korektnosti ovako moralnoj kao coveka da kazem vidim da je glupo da pisem.
 

senkavetra

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 630
    • Pogledaj profil
Re: [S3] PALERMO - senkavetra
« Odgovor #8 poslato: 23. maj 2016, 16:30:48 »
9.   Seena_BIH - Fiorentina    4-1   Palermo - senkavetra
Zuti
Crveni
Do sada Cristante, Quaison, Trajkovski
GG seena
Zasluzena pobeda sine bio je bolji i konkretniji, na 2 1 mali bag stojim sa mojim odbrambenim stiskam pas on ne reaguje, i sena kao sa ledja spusta loptu u gol, to je prelomilo utakmicu.
GG
] [/URL]
 

senkavetra

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 630
    • Pogledaj profil
Re: [S3] PALERMO - senkavetra
« Odgovor #9 poslato: 25. maj 2016, 23:14:19 »
8.   senkavetra - Palermo   1-1   Bologna - dan1lo
Zuti G Gonzales
Crveni
Do sada zuti kartoni: Cristante, Quaison, Trajkovski,G Gonzales  
GG Danilo
] [/URL]
« Poslednja izmena: 25. maj 2016, 23:19:22 od strane senkavetra »
 

senkavetra

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 630
    • Pogledaj profil
Re: [S3] PALERMO - senkavetra
« Odgovor #10 poslato: 26. maj 2016, 00:02:00 »
10.   senkavetra - Palermo   1-1   Torino FC - AST
Zuti Rispoli
Crveni
Do sada zuti kartoni: Cristante, Quaison, Trajkovski,G Gonzales, Rispoli
GG AST
] [/URL]
 

senkavetra

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 630
    • Pogledaj profil
Re: [S3] PALERMO - senkavetra
« Odgovor #11 poslato: 29. maj 2016, 10:18:30 »
5.   186boris - Roma     2-1   Palermo - senkavetra
Zuti F. Vasquez
Crveni
Do sada zuti kartoni: Cristante, Quaison, Trajkovski,G Gonzales, Rispoli, F. Vasquez
Dosta nepovezana igra na obe strane, uspeo sam nekakao u jednom trenutku da se vratim u mec za 1:1 ali nisam mogao vise od toga. Nastavlja se trend da u svakom mecu dobijem zutu kartu tako da ja mislim da cu na kraju sa svakim igracem dobiti zutu karticu.
GG meku

] [/URL]
« Poslednja izmena: 31. maj 2016, 13:00:25 od strane senkavetra »
 

senkavetra

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 630
    • Pogledaj profil
Re: [S3] PALERMO - senkavetra
« Odgovor #12 poslato: 1. jun 2016, 02:00:05 »
11.   djar - SS Lazio   4-3   Palermo - senkavetra
Zuti Andjelkovic
Crveni
Do sada zuti kartoni: Cristante, Quaison, Trajkovski,G Gonzales, Rispoli, F. Vasquez, Andjelkovic
GG Djar
] [/URL]
 

senkavetra

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 630
    • Pogledaj profil
Re: [S3] PALERMO - senkavetra
« Odgovor #13 poslato: 6. jun 2016, 00:58:56 »
13.   Yoda - UC Sampdoria   2-2   Palermo - senkavetra
Zuti
Crveni
Do sada zuti kartoni: Cristante, Quaison, Trajkovski,G Gonzales, Rispoli, F. Vasquez, Andjelkovic
GG Yoda Dosla je i ta utakmica u klasiku u kojoj nisam dobio zuti karton. :D
] [/URL]
 

senkavetra

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 630
    • Pogledaj profil
Re: [S3] PALERMO - senkavetra
« Odgovor #14 poslato: 6. jun 2016, 21:57:15 »
12.   senkavetra - Palermo   5 - 1   FC Internacionale - perica
Zuti
Crveni
Do sada zuti kartoni: Cristante, Quaison, Trajkovski,G Gonzales, Rispoli, F. Vasquez, Andjelkovic
GG Perice

] [/URL]