Autor Tema: MNG Edit za sezonu 23  (Pročitano 3448 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
MNG Edit za sezonu 23
« poslato: 2. april 2016, 11:35:24 »
Novi edit za novu sezonu.
Izvinjavam se zbog malog odlaganja, znam da su mnogi cekali EDIT pre igranja utakmica, ali verujem da cemo stici da odigramo ovu nedelju na vreme, a mozda i UO izadje u susret.
DLC 3 je poremetio neke stvari, ali sredjeno je sada sve.

- Svi timovi su u svojim ligama D1 i D2.
- Svi igraci (pa i Deleted) su u svojim MNG timovima, cak i u evropskim, sto moze znaciti i kod igranja offline s prijateljima. Sredite Vasu formaciju (i brojeve po zelji) i odradite offline ML team save.
  Postoji 3 igraca koje nije bilo moguce prebaciti... Navescu ih, a vi ih prijavite u odredjenoj temi. Mbappe Lottin - Vasariste, D. Vlahovic - Breaking Bad, Sam - Zarkovo.
- Sredjeni ili dodati dresovi Koci (3), Goranu (3), Shokanitu (3), Internacionalu (3), Nixu (3), Lokiju (2), Miloradu (2), Rikiju (2). Ostaje jos Hadisu naknadno nekoliko.




Mozete skinuti Edit (250 MB) preko ikonice na sajtu PSML.
Sve iz arhive save.zip raspakujte u Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2016\save


[/HR]
Druga stvar, koja nije vezana za dresove i timove nego za izgled menija i ostalog, a pisao sam i postavio link na dan izlaska DLC-a...
ukoliko zelite da vidite dodatke (70 MB) kao sto su PSML intro, plavi PSML meni, nas scoreboard (SK), MNG replay logo, MNG lopta i korner zastavica, raspakujte ovo u "download" folder koji se nalazi tamo gde Vam je instalirana igra.
« Poslednja izmena: 2. april 2016, 12:44:34 od strane darko_pfc »
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:

max

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 291
    • Pogledaj profil
Re: MNG Edit za sezonu 23
« Odgovor #1 poslato: 2. april 2016, 13:18:48 »
Jedno kratko pitanje, da li ja moram da skidam edit ako sam rucno prebacio svoje igrace u svoj tim?
 

MakiBor

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2422
    • Pogledaj profil
Re: MNG Edit za sezonu 23
« Odgovor #2 poslato: 2. april 2016, 14:24:45 »
Ne moras.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: max

gorantz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1053
    • Pogledaj profil
Re: MNG Edit za sezonu 23
« Odgovor #3 poslato: 4. april 2016, 18:20:30 »
ne moras max ali bilo je nekih izmjena prebaceni timovi koji su promovisani iz D2 u D1 a i timovi koji su ispali iz D1 sada su u D2 pa neces niti ti vidjeti tacan naziv i dresove tih timova i obrnuto
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: darko_pfc