Autor Tema: [S2] Liga Šampiona - POBEDNIK (opet) DM11  (Pročitano 8800 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: [S2] Liga Šampiona
« Odgovor #15 poslato: 5. april 2016, 18:08:06 »
Grupa D

Pilojac85 4:3 Djar


Djar 2:4 Pilojac85

kartoni:
-Pilojac : Nelom (zuti)
-Djar : Ogbonna, Reid, Kouyate (zuti)

Dobri mecevi i neki pocetnicki i cudni golovi na obe strane, u oba meca.
GG Djar, srecno u nastavku.
« Poslednja izmena: 5. april 2016, 19:39:06 od strane pilojac85 »
Strikers win games, defenders win titles !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: djar

djar

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 271
    • Pogledaj profil
Re: [S2] Liga Šampiona
« Odgovor #16 poslato: 5. april 2016, 20:07:21 »
Grupa D

Djar 4 - 2 MakiBor



Crveni karton: Bayse (Nica)

Makibor 3 - 3 djar (službeni 0 - 1)



Nakon 5 min, protivnik izbacuje u aut i govori da da je stavio igraca koj mu je u prošloj napravio crveni karton. Mislim da bi to trebalo  automatski službeni biti, a ne pregovaranje da ga izbaci, pa stavi drugog igraca da ne pocnemo iznova. To me potpuno izbacilo iz takta, prošlo mi vrijeme da normalno izmjene napravim, i poremetilo mi koncentraciju...  Još bi razumio da se radi o klasik ligi, ali u skupini LŠ gdje se izravno odlučuje tko ide dalje, mislim da bi na takve stvari sam igrač trebao voditi računa.(pogotovo jer je utakmicu prije napravio penal sa tim igracem). Ja znam da sam sad u ovoj priči neka sisa i  negativac, ali nebi do toga uopce doslo da je protivnik  izmjenio igraca nego to napravi nakon 5 min. Umjesto da se radujem radi 6 bodova i mogucnoscu prolaska u sljedeci krug, meni je sad potpuno neki glupi osjecaj do kojeg uopce nije trebalo doci...
 

DM11

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1654
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/Gagi95
Re: [S2] Liga Šampiona
« Odgovor #17 poslato: 6. april 2016, 22:23:15 »


GG tojice
YOUR  LOVE  MAKES  ME  STRONG,  YOUR  HATE  MAKES  ME  UNSTOPPABLE.
 

djar

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 271
    • Pogledaj profil
Re: [S2] Liga Šampiona
« Odgovor #18 poslato: 6. april 2016, 23:53:29 »
Djar 4 - 4 Kamenorezac



Kamenorezac 2 - 3 Djar



GG brate, vidi se da si top igrač....
 

Kamenorezac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 665
    • Pogledaj profil
Re: [S2] Liga Šampiona
« Odgovor #19 poslato: 7. april 2016, 00:05:09 »
GG brate, vidi se da si top igrač....[/QUOTE]

Hvala na lepim recima,ali top igrac ne prima tri gola s centra na dve tekme,tebi svaka cast i srecno dalje...
« Poslednja izmena: 7. april 2016, 00:07:34 od strane Kamenorezac »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: djar

djar

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 271
    • Pogledaj profil
Re: [S2] Liga Šampiona
« Odgovor #20 poslato: 7. april 2016, 00:16:47 »
znam, o cemu pricas, i ja ih primam :D
 

DM11

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1654
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/Gagi95
Re: [S2] Liga Šampiona
« Odgovor #21 poslato: 7. april 2016, 04:00:18 »


Protivnik nije zeleo da odigramo drugu i mozda me i uskratio za vodecu poziciju ali dobro :) GG
YOUR  LOVE  MAKES  ME  STRONG,  YOUR  HATE  MAKES  ME  UNSTOPPABLE.
 

gustavo_fring

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1123
    • Pogledaj profil
Re: [S2] Liga Šampiona
« Odgovor #22 poslato: 7. april 2016, 12:16:44 »
1/4 Finale: (odigrati do 09.04.)

1. Hadis Zekic - CroW 6:5
2. CuleNBGD - DM11 SR
3. dan1lo - Djar 2:2
4. pilojac85 - Admiral_Kolchak 7:1


1/2 Finale:  

5. Hadis Zekic - DM11 7:9
6. dan1lo - Pilojac85 4:7

Finale:

7. DM11 - Pilojac85 1:1 (penali 5:4)



- unlock
- lock
« Poslednja izmena: 12. april 2016, 22:45:11 od strane gustavo_fring »
 

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: [S2] Liga Šampiona
« Odgovor #23 poslato: 8. april 2016, 20:45:27 »
Pilojac85 7:1 Admiral

Ocekivao sam mnogo tvrdji i neizvesniji mec, ali Admiral nije bio u svom elementu danas. Pregrst cudnih golova kao posledica blagog kasnjenja komandi i povremenog seckanja. Admiral nije zeleo da odigramo drugi mec jer smatra da nema potrebe.
GG Admirale.
« Poslednja izmena: 8. april 2016, 21:25:05 od strane pilojac85 »
Strikers win games, defenders win titles !
 

Hadis Zekic

  • PS4 PSML United
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2630
    • Pogledaj profil
Odg: [S2] Liga Šampiona
« Odgovor #24 poslato: 9. april 2016, 21:18:49 »
prva 3-3 ja bio gost



druga 3-2 za mene ja bio domacin



post je trebao da okaci crow nego mu mucno pa sam ga ja skrpio nekako :)

gg
« Poslednja izmena: 9. april 2016, 21:27:57 od strane pilojac85 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CroW

dan1lo

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 420
    • Pogledaj profil
Re: [S2] Liga Šampiona
« Odgovor #25 poslato: 10. april 2016, 23:40:20 »
West Ham (Djar) - SUNDERLAND (Dan1lo)   1  :  2

bez kartona



Dobra utakmica, prava eliminaciona, malo prilika, tvrdo. Prvo poluvrijeme West Ham ima par poluprilika, mi nijesmo bog zna što uradili naprijed ali dosta sigurano u odbrani. Nijesam uputio udarac na gol u tih prvih 45' ali dobra igra nazad i to je 0:0. Drugo poluvrijeme dižemo ritam, rano dajemo gol a onda i onda ne koristimo 1-2 dobra šanse da povećamo. Carroll potom sa 18m pogađa za 1:1 ali uspijeva i Borini da se iskrade odbrani i plasira za 1:2, sve u kratkom razmaku. Imamo opet 1-2 poluprilike a u zadnjem minutu i dobar slobodan udarac da odemo na +2, tik pored druge stative pa ostaje tijesan rezultat za uzbudljiv revanš. Dobra, fer i korektna utakmica.

SUNDERLAND (Danilo) - West Ham (Djar)  0  :  1

bez kartona



Dobra i druga. Nešto sporiji ritam, bez pravih prilika, do nekog 60' kad se malo više otvara utakmica. Prvo mi ne koristimo pravu šansu. Napravili smo u tom periodu dobar pritisak ali nakon toga primamo gol, ponovo udarcem sa distance, doduše sa nekih 17-18m ali ovaj put udarac po sredini gola :) . To je 0:1. Otvorio se dvomeč. Ipak uspijevamo sačuvati mrežu do kraja, malo defanzivnijom igrom i proći dalje iako je par puta bilo vrlo nezgodno, posebno po krilu kad znaš da ti je u šesnaestercu Carroll. Opet veoma korektna utakmica, ujednačena kao i prva. Nijanse su odlučile. Čestitke Djar na fer i korektnoj igri.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: djar

gustavo_fring

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1123
    • Pogledaj profil
Re: [S2] Liga Šampiona
« Odgovor #26 poslato: 11. april 2016, 00:58:21 »
Možete da igrate 1/2f! Krajnji rok za odigravanje svih mečeva je sreda u 23:59.
 

DM11

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1654
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/Gagi95
Re: [S2] Liga Šampiona
« Odgovor #27 poslato: 11. april 2016, 02:54:13 »
(DM11) Sporting 4:3 Villareal (Hadis Zekic)

: SLIMANI, MANE, CARILLO x2
: SLIMANI x2, CARILLO x2
: /
: /




(Hadis Zekic) Villareal 4:5 Sporting (DM11)

: SLIMANI x2, BRYAN RUIZ, CARILLO x2
: SLIMANI, AQUILANI, CARILLO, TEO
: /
: /




GG!

[/HR]
Moji do sada: /
Moji do sada: /

Suspenzije za naredni meč : /
Odrađena suspenzija: /
« Poslednja izmena: 11. april 2016, 23:36:14 od strane pilojac85 »
YOUR  LOVE  MAKES  ME  STRONG,  YOUR  HATE  MAKES  ME  UNSTOPPABLE.
 

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: [S2] Liga Šampiona
« Odgovor #28 poslato: 11. april 2016, 23:08:32 »
polufinale

Dan1lo 0:4 Pilojac85

Ocekivao sam tvrd mec sa malo sansi i golova. Tako bi i bilo da nisam dao 3 komada posle muljanja napred, odnosno odbijanja lopti meni u noge u zadnjoj trecini terena, a potom su to zavrsavali raspolozeni napadaci Fejnorda. I jos jedan gol nakon kornera, i to mozemo ubrojiti u srecu. Da nije tih okolnosti bilo ovde bi pao mozda i remi bez golova. Posebno sto sam s druge strane dobro zatvarao u odbrani, kao i Dan1lo, samo sto nisam dozvolio protivniku brzu tranziciju iz odbrane u napad, tako da je svoje napade uglavnom zavrsavao sa malim brojem igraca i na nekih 30ak metara od mog gola.


Pilojac85 3:4 Dan1lo

Mislio sam da ce ovaj mec biti slican prethodnom. I uz prednost koju sam ostvario u gostima cenio sam da je prolaz 99% zagarantovan. Medjutim i taj 1% zna nekad da napravi veliki problem. Danilo je odlicno krenuo, sa 2 gola u prvom poluvremenu nagovestio je nemoguce, potpuni preokret. Zatim u drugom poluvremenu Khazri dovodi goste u vodjstvo od 0:3. Lomio se mec, a onda jos jedna sjajna prilika za 0:4. Lopta odlazi pored gola a sa njom i veca kolicina nade da Sanderlend moze ostvariti nesto vise. S druge strane Kuyt postize gol za vec "komotnih" 1:3. Ali Englezi nastavljaju u istom ritmu, dolaze do 1:4 i ponovo nadomak prolaska dalje. Na kraju ipak uz pomoc svezeg i brzonogog Elie dolaze Holandjani do 3:4 i prolaska u finale
ukupnim rezultatom 7:4.

GG Danilo, cestitke na polufinalu. Mislim da su nam ovo prvi mecevi koji smo odigrali, jos od PES14. Definitivno jedan od najjacih defanzivnih igraca ovde, sa odlicnim osecajem za pokrivanje prostora i citanjem igre.
Strikers win games, defenders win titles !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: dan1lo

dan1lo

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 420
    • Pogledaj profil
Re: [S2] Liga Šampiona
« Odgovor #29 poslato: 12. april 2016, 03:43:45 »
Obzirom da je polufinale LS, i ja ću dati komentar dvomeča, taman kao uvod za finale :)

Odavno nijesmo odigrali meč (vjerovatno od te 2014-te) ali sam upamtio da je Pilojac igrački znalac pa sam malo prilagodio taktiku i startnih 11. Za prvi meč izlazim sa nešto agilnijim timom i namjerom da pokušam nametnuti posjed. Nije to bilo loše osmišljeno. No, problem po Sunderland je bio taj što je Feyenord odlično stajao na terenu, zatvorio je puno toga. Jako teško sam dolazio do prilike. Jeste poneki primljeni gol možda i bio na "guranje" gdje sam i sam nesvjesno potcijenio situaciju ali ako primiš 4 gola a nijesi odigrao toliko loše niti si podbacio u odbrani, onda to govori o kvalitetu protivnika. Po meni je to bilo jako dobro izdanje holandskog tima.  

U susret drugom meču ipak vjerujemo. Natjerani smo da žestoko podignemo ritam ali i ovaj put da se odigra bez srljanja. Dinamičnih i veoma kvalitetnih 60'-70' je Sunderland odigrao i pokazali smo zašto smo tu, u polufinalu LS. Dosta sam potrošio igrače, jednostavno sam morao. Meč je imao svoju dramu, 0:3, 1:4, ali u poslednjih 15-20' Holanđani su ipak uspjeli da odreaguju na pravi način i na kraju zasluženo prođu u finale. Uživao sam u dvomeču.

Čestitke Pilojcu na fer i korektnom meču, prikazao je jako kvalitetan, čist fudbal. Srećno u finale.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pilojac85