Autor Tema: Реал са Нишаве!  (Pročitano 20539 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Реал са Нишаве!
« Odgovor #15 poslato: 23. mart 2016, 23:56:22 »
Реал из Ниша све редом шиша :gunsmilie:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Djoxetina, Nikola9876

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Реал са Нишаве!
« Odgovor #16 poslato: 24. mart 2016, 08:34:08 »
Citat: ivan94;1423804
реал из ниша све редом шиша :gunsmilie:

Биће тако за пар сезона надам се хахах :gunsmilie:
« Poslednja izmena: 24. mart 2016, 09:10:10 od strane Djoxetina »
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Реал са Нишаве!
« Odgovor #17 poslato: 24. mart 2016, 09:06:06 »
СЛС: Чука већ далеко испред свих, Звезда и Партизан полако улазе у ритам.
Чукарички је први, далеко испред свих, први пратилац му је Звезда.
Партизан се у трку може укључити једино ако не буду имали ни један кикс барем до полусезоне. Ипак не треба заборавити ни Борац који има 23 бода као и Партизан, а ни Радник са бодом мање. Раднички Ниш све то прати са 20 освојених бодова.


У осмом колу Јагодина је дошла до свог првог бода. Они су издржали притисак у Нишу те се тај меч завршио без голова.
Место дешавања Горњи Милановац, резултат 1:0 за госте. Промашај године се десио на овом мечу, а то све је казнио Мркић који голом доноси сва три бода Радничком (погледати видео).
Десето коло СЛС-а, Раднички је угостио Нови Пазар. Домаћи воде већ од петог минута и тако је било све до надоканде времена, када је у 91. Матос постигао гол за изједначење.
У следећа два меча Раднички је такође играо код куће и забележио обе победе. Најпре против Војводине 2:0, а затим и против Борца 3:1 уз голчину Ђуричковића (погледати видео).


Табела:
Spoiler

Листа стрелаца:
Spoiler

Ђуричковић: Играмо све боље, борићемо се за врх.

" Види се напредак у последњих неколико кола, поготово против Борца где смо лако освојили нова три бода. Знам да ова екипа има потенцијала, и тврдим да се можемо борити за трећу позицију с обзиром да је Воша изгубила корак, али не треба ни мало подценити Борац и Радник. "

Spoiler




Јосић: Вечити спремите се, стижемо!

" Одиграли смо одлично последњих неколико кола, али то резултатски нисмо доказали у сваком од њих. Ипак последња два меча говоре о томе каква смо екипа. За сада најважнија победа нам је против Војводине, јер они су нам следећи противник у купу Србије, а овако смо сами себи доказали да можемо да их победимо.
Има доста новости око трансфера, са неколико играча из инострнства су поптисани уговори, неки играли су продати. Али о томе више на њиховој промоцији. "


ВИДЕО:
« Poslednja izmena: 24. mart 2016, 09:11:21 od strane Djoxetina »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Реал са Нишаве!
« Odgovor #18 poslato: 25. mart 2016, 11:41:29 »

Чука јесењи првак!
Први део сезоне у најјачем рангу такмичења у Србији је завршен. Јесењи првак је Чукарички који је тек у последњем колу полусезоне игубио меч, и то против Радничког из Ниша који је у налету одличних резултата.

Раднички Ниш игра одлично у последње време, имају чак пет везаних победа.
Трећа у низу била је у 13. колу Супер Лиге Србије против Рада на Бањици. Видело се одмах да Раднички има више жеље да победи. Три бода је донео Саса голом у 53. минуту меча. Саса иначе у задње време игра перфектно, стрелац је много голова, а често је и асистент.
Нишлије су и у следећем колу победиле истим резултатом, овог пута жртва је био ОФК Београд. Стрелац је поново био Саса.
Последње 15. је у себи садржало најбољу утакмицу ове сезоне. Раднички је угостио јесењег шампиона Чукарички.
Брђани су повели голом Миросављевића, али убрзо стиже одговор Радничког који је изједначио преко Мркића. У 45. минуту у задњим секундама полувремена, Мркић одиграва јако брзу лопту коју је Саса својом брзином лако стигао и шутирао из прве за преокрет Радничког. На самом старту другог полувремена Чука креће са центра и у првом нападу постиже гол, стрелац је Станиша Мандић. Тај резултат је био активан све до 86. минута, тада у напад креће Раднички, Ђуричковић додаје до Сасе, Саса петом проиграва до Булатовића, Булатовић с крила и Мркић полу-волеј ТРАААС, под рашље, 3:2 је за Раднички, Чука је претрпела први пораз ове сезоне. Али су и даље на плус 10 у односу на Партизан.
Првенство се наставља средином фебруара, а до тада фудбалски клубови иду на припреме.

Spoiler


Табела:
Spoiler

Ушли смо у ритам, остајем до краја првенства!

" У невероватном смо низу, надам се да ће и после паузе остати тако. Једини смо победили Чуку, а по мени то је најбоља утакмица одиграна до сад у лиги, не јер смо ми победили него зато што је фудбал био прелеп.
Ми сада идемо на припреме у Словенију и тамо остајемо до почетка првенства, уз малу паузу од три дана које ће играчи добити да обиђу породицу и томе слично. Видимо се у фебруару! "
« Poslednja izmena: 25. mart 2016, 11:44:32 od strane Djoxetina »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926, Nikola9876, rma_7

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Реал са Нишаве!
« Odgovor #19 poslato: 25. mart 2016, 18:08:23 »

Прелазни рок: Чистка у Радничком!
Раднички Ниш је напутило чак пет играча. У питању су: Радош Булатовић (Ујпешт), Ашћерић (Гримзби), Тодоровић (Пескара), Мршевић (Радник Сурдулица), Крстић (Легиа Варшава).

5 играча је отишло, а 4 су дошла у Раднички.
Маурицио Захл стиже у Раднички као слободан играч, пошто му је уговор у Лејтон Оријенту истекао. Игра ба позицији штопера (CB) и потписао је уговор на 2,5 године.
Мартин Тонсо стиже из Коло Коло-а, игра десног вингера (RWF), а Раднички је за њега платио 230000 еура.
Стефан Дражић, једини домаћи фудбалер од четворице нових. Он из Јавора прелази у Раднички, има 23 године и игра на позицији центарфора (CF) потписао је на три године и биће права конкуренција Мркићу.
Још један страни штопер у Радничком, овог пута у питању је Емерике Абиом. Он стиже као слободан играч, а наступао је за Гримзби, Виган, Челси и ВБА, али нигде није оставио трага па је пре Радничког играо у нижелигашу из Бразила.
Раднички је на припремама у Словенији већ пет дана, а како најављују биће још појачања.


Ово су појачања за наш клуб, мислим да можемо напасти треће место.

" Они ће се одмах придружити нама у Словенији. Једино Емерике Абиом ће доћи мало касније због проблема са папирима који ће ускоро бити решен. Овде није крај појачањима, не бих да откривам са киме преговарамо, али надајте се бар још једној конференцији због промоције играча. Одлазака ја мислим да више неће бити, али никад се не зна. "
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876, skktj1999, Istok1926, rma_7

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Реал са Нишаве!
« Odgovor #20 poslato: 26. mart 2016, 23:02:18 »
Раднички озбиљно ради у Словенији!
Фудбалери Радничког из Ниша одрађују припреме у Терме Чатеж у Словенији. Припреме теку добро, а ни један од играча се за сада није повредио.
Раднички ће овде остати још 20 дана, а првенство почиње за тачно месец дана.


Добра је атмосфера на тренинзима Радничког који тренира на одличним теренима хотела Терма Чатеж.
Од играча нема нико повређен, а на припремама су и по два фудбалера из категорије кадета и омладинаца.
Раднички је одиграо и први припремни меч и то против ОФК Оџаци.


У Терме Чатеж се налазе и фудбалери Црвене Звезде, али нећемо гледати дуел Радничког и Звезде током припрема.
Оно што је занимљиво челници Звезде и Радничког су обавили неколико разговора у протеклих пар дана. Спекулише се да се ради о трансферима, али ништа више није познато.


34 играча Јосић је повео у Словенију. Нови играчи добро раде, а играчи из млађих категорија који су на припремама са првим тимом раде боље од свих, то су речи помоћног тренера Радничког.


Томић: Ово су ми најбоље припреме од кад сам у Радничком.

" Ово су ми четврте припреме са Радничким, а већ могу рећи да су најбоље. Услови овде су феноменални, добијамо доста времена и за слободне активности, а ко је најбољи на тренинзима добија партију ПЕС-а против Јосића.
Тренинзи су доста тешки, али према тежини тренинга добијамо и прилагођен одмор, са овако добрим стручним штабом никад нисам радио. Једва чекам почетак првенства да ово са тренинга пренесемо на терен."


Јосић: Задовољан сам, али може и боље!

" Момци солидно раде, али може ово много боље. Видим да им није баш по вољи што неће видети своје породице до завршетка припрема, али господо за то је измишљен Скајп па изволите причајте колико год хоћете само не за време тренинга.
Играчи који су дошли су се добро уклопили, вредно тренирају и боре се за место у стартних 11. Имамо два кадета и два омладинца, са једним од њих четворице ћемо сигурно потписати професионални уговор, али то тек на крају припрема, јер за сада се сви одлично истичу.
Генералка би требало да буде против Марибора и ту ћемо показати да ли заслужујемо борбу за треће место и квалификације за Европу. "
« Poslednja izmena: 26. mart 2016, 23:04:40 od strane Djoxetina »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926, Nikola9876, rma_7

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Реал са Нишаве!
« Odgovor #21 poslato: 27. mart 2016, 19:43:13 »
Раднички одолео Марибору, следи пут у Ниш.
Фудблери Радничког су завршили припреме у Словенији и сутра им следи пут за Ниш.
У генералној проби пред наставак првенства Раднички је одолео Марибору, те се тај меч завршио резултатом 0:0.
Раднички је сем против Марибора играо и против: ОФК Оџаци, ту су поражени 2:1, ФК Уфа 1:1 и против Љубљане где су остварили и једину победу на пипремама, 1:0.


Марибор и Раднички су одиграли меч на помоћном терену Марибора. Резултат је био 0:0 и ако је игра била одлична.
И једни и други су наступили у својим најјачим саставима. Марибор је био константнији али нису успели да постигну гол. И Раднички је претио, а најбољу шансу су имали у 48. минуту меча после слободног ударца Ђуричковића који је погодио пречку.
Раднички сутра рано ујутру путује у Ниш, играчи ће имати 2 слободна дана, а онда крећу тренинзи на Чаиру и последње припреме за Јавор.

Поставе:



Резултати нису показали колико добро радимо на тернинзима.

"На тренинзима је све било добро, али то нисмо показивали на терену, надам се да ћу демантовати самог себе против Јавора.Четворица играча из млађих категорија нису заводољила па ипак неће бити потписан уговор ни са једним од њих, они су добро радили, али на терену нису били сигурни па је за њих најбоље да се кале у млађим категоријама.
Идемо сутра за Србију, имамо два слободна дана и онда крећемо последње припреме пред почетак првенства.
У првом колу другог дела сезоне играмо са Јавором, у добром смо низу и мислим да можемо лако славити против њих. "
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876, rma_7

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Реал са Нишаве!
« Odgovor #22 poslato: 28. mart 2016, 00:21:43 »

Раднички кида, Чука лоша.

Раднички је наставио свој низ победа. Прва жртва у наставку сезоне је био Јавор, 2:0 је било за домаће а голове су постигли Мркић и дебитант Тонсо.
И 17. коло Раднички је јако лако славио, овог пута на Чаиру је пала Младост из Лучана, 4:0 је било за клуб из Ниша. Хет-трик је постигао Мркић, а четврти гол је постигао Саса.
На крову тржног центра Вождовац је намучио Раднички који је ипак стигао до три бода, стрелац је био Лакић-Пешић.
У 19. колу се одиграо братски дерби имеђу Радничког из Спартака, меч је пресудила голчина Алвеса Сасе ( видео у току дана или јутра).
Уследила је друга рунда купа, Раднички је поново победио после продужетака. Војводина је дуго водила, а изјендачење је донео Тонсо, који је након регуларних 90 минута напустио игру и уместо њега је ушао Шехић који у 106. минуту голчином доноси Радничком пролаз даље (видео такође у току дана или јутра). Раднички наредну фазу купа игра против Чукаричког који је елиминисао Звезду.
20. коло је поново обележио Раднички који је лако славио против Радника из Сурдулице. Стрелци су били Мркић, Саса, Тонсо и Медојевић.
Наредно коло Раднички игра против Партизана, а затим одмах и против Звезде, оба меча на Чаиру.
Чукарички је у паду форме те је сада испед Радничког само 4 бода.
Раднички има невероватан низ, највећи у њиховој историји која гласи 10 ВЕЗАНИХ ПОБЕДА!


Табела:
Spoiler

Spoiler







Невероватно, ово никада нисам успео ни у једном клубу!

"У досадашњој каријери највећи низ ми је био 8 победа са Ливерпулом 2010. године. Газимо све редом, али сада нам предстоје два најтежа меча. Оно што нам свима изазива благу трему је Чукина форма која је у паду, сада смо им на 4 бода, а игармо са њима и у купу.
Не знам ни сам, има још десет кола до краја, Чука и даље има солидну предност, али ту си и Партизан и Звезда, не треба се шалити са њима. Ако успемо да победимо оба "Вечита" можемо можда да почнемо да се надамо другом месту. Чука ако настави да стагнира са формом онда не знам шта ће бити. Морам признати да ми је ово једна од најзанимљивијих сезона у каријери, борба за прво место ће чини ми се бити до последњег кола, нико се не продаје.
Идемо сада на Партизан па на Звезду, једва чекам те дуеле и нећемо се предати! "
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876, rma_7

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Реал са Нишаве!
« Odgovor #23 poslato: 28. mart 2016, 00:53:10 »
ВИДЕО:


Извињавам се због грешке у уводном делу клипа :D
« Poslednja izmena: 28. mart 2016, 01:22:20 od strane Djoxetina »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876, rma_7

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Реал са Нишаве!
« Odgovor #24 poslato: 29. mart 2016, 01:17:11 »

Раднички у 94. до сва три бода!
Раднички је на свом терену савладао Партизан са 2:1.

Партизан је имао иницијативу од самог старта, али из прве контре Раднички постиже гол, а стрелац је Партизанов играч.
У 34. минуту кренула је контра домаћих, Мркић је добио лопту од Томића, покушао да проигра Сасу, али се ту испречио Гогуа од ког се лопта одбија у мрежу Партизана, 1:0 је.
Радички после тог гола креће мало офанзивније али гол нису постигли.
Када се чинило да имамо победника Партизан је кренуо свој последњи напад на мечу и у 93. минуту Оумару доноси изједначење.
После овог гола били смо сигурни да имамо коначни исход меча, али овог пута нас је демантовао Саса који је сам са центра предриблао већину Партизанових играча, додао на страну Шехићу који му центрира и Саса из полуволеја постиже гол за победу Радничког.
Раднички у следећем колу игра са Звездом на Чаиру и сигурно ће им бити достојан противник у налету самопоуздања после победе над црно белима из Београда.


Галерија:
Spoiler





Остали резултати 21. кола:
Spoiler
Табела:
Spoiler




Невероватан меч. Вероватно одлазим на крају сезоне.

" Одиграли смо још један невероватан меч, једва смо успели да славимо у самом финишу. Признајем као и сви који су гледали меч мислио сам да после гола Оумаруа судија треба да свира крај, он нам је пустио напад и ми смо постигли гол, регуларно. Велика три бода, Чука нам и даље бежи 4 бода, а ни ми не бежимо превише Звезди с којом играмо следећи меч.
Идемо и против њих на победу, наравно, ако и изгубимо изгубили смо од Звезде не од Шипурских Ливада из Шапца.
На крају сезоне вероватно одлазим. Ипак може се десити да останем, али шансе за то су веома мале, испод 20%.
Дестинацију вам још не могу открити, јер нисам још сигуран да идем 100%. До краја сезоне ћу радити као да ми је ово борба за титулу ЛШ а не Супер Лиге, очекујте и даље добре резултате! "


Фрапс сам заборавио да укључим па ћете бити ускраћени за снимак. :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876, Istok1926, rma_7, CoNe Delija