Autor Tema: Реал са Нишаве!  (Pročitano 20591 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Реал са Нишаве!
« poslato: 20. mart 2016, 12:25:37 »
Отказ Томићу, Раставац нови тренер Партизана, Раднички Ниш без тренера пред почетак сезоне!

Иван Томић после лоше прошле сезоне поново је тренер Телеоптика. На његово место у првом тиму Партизана постављен је Милан Раставац, а Раднички из Ниша је остао без тренера 20 дана пре почетка сезоне.
Спекулише се да би Драгољуб Беквалац могао поново на клупу Реала са Нишаве, док би навијачи Радничког више волели неког другог на месту шефа стручног штаба.
Екипу за сада тренира  Предраг Пешић који је до сада био помоћни тренер Милана Раставца. Изгледа да уколико се не нађе адекватно решење, Пешић ће предводити Раднички у првом колу Супер Лиге Србије.


Ево и трећа тема од мене, ова ће надам се потрајати, предходну сам прекинуо јер сам убацио нови печ и имена скоро свих играча су се променила...
Очекујте наставак ове приче у току дана! :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: sernik, enzocro92, Nikola9876, rma_7

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Реал са Нишаве!
« Odgovor #1 poslato: 20. mart 2016, 13:15:50 »
Prati se :player:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Djoxetina

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Реал са Нишаве!
« Odgovor #2 poslato: 20. mart 2016, 16:37:39 »

Раднички и даље без тренера, лига почиње за седам дана!

Супер Лига Србије почиње за тачно седам дана, а Раднички из Ниша и даље нема тренера.
Људи из управе уверавају да је договор са једним тренером јако близу, те да ће он и бити представљен до суботе и прве утакмице Радничког у новој сезони.
Управа Радничког не крије да је у протеклих неколико дана два тренера било на разговору, али због превеликих захтева договори нису постигнути.
Из управе такође наводе да тај тренер са којим треба да буде постигнут договор има огромно искуство у иностранству, и да је са клупе предводио неколико великана из лиге петице.
Ако су речи званичника Радничког тачне, то је онда највероватније Ђорђе Јосић, који је водио Ливерпул, Фиорентину, Аугсбург и многе друге клубове, ипак његове речи када је последњи пут напустио Србију после аганжмана у Мачви баш и не говоре да би то могао бити баш он.
Првенство почиње за седам дана, Раднички мора брзо да донесе одлуку, иначе почетак првенства би за њих могао бити права ноћна мора.
« Poslednja izmena: 20. mart 2016, 16:41:28 od strane Djoxetina »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: sernik, enzocro92, Nikola9876, rma_7

Birdy

  • Regular
  • **
  • Poruke: 82
    • Pogledaj profil
Re: Реал са Нишаве!
« Odgovor #3 poslato: 20. mart 2016, 19:13:59 »
Pratim,sjajan uvod :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Djoxetina

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Реал са Нишаве!
« Odgovor #4 poslato: 20. mart 2016, 19:24:31 »
Нису лагали: Јосић нови тренер Радничког!
Др. Радан Илић председник управног одбора Радничког из Ниша сазвао је хитну прес конференцију на Чаиру у касним вечерњим сатима!
Као разлог навео је представљање новог тренера.
Уводну реч држао је један од чланова управног одбора ФК Раднички, те се у једном моменту са Бојаном Маринковићем потпредседником клуба појавио Ђорђе Јосић!


У сали за прес конференције сви су на тренутак занемели када су угледали прослављеног тренера, а затим одмах почели да сасипају питања на Јосића.
Како је рекао председник клуба  Др. Радан Илић, Јосић је пристао на шестомесечни уговор с тим да сарадња може да се прекине у било ком тренутку после петог кола Супер Лиге Србије, али он верује да ће Јосић у колико му се свиде клуб, играчи и сам град Ниш остати и дуже на клупи Реала са Нишаве.
На конференцији се причало и о циљевима за ову сезону, а они гласе:
  • ТОП 6
  • Полуфинале купа
  • Убацивање млађих играча у први тим
  • Позитивна гол разлика
С обзиром на Јосићеве способности не сумњамо у ово, али ако се задржи само до истека уговора ови планови могу остати само у бележницама одговорних људи из Радничког.
[/SIZE][/U][/B]

Није лако вратити се у овакву лигу после много година!

"Ни мало нисам срећан што ћу поново радити у Србији, али тренутно ме само овде желе.
Ниш је леп град, сада сам овде други или трећи пут, па ће ми требати мало времена да се навикнем на живот у овом граду и њихов нагласак, али то ми је најмањи проблем.
На путу из Аустралије за Србију, гледао сам утакмице Радничког из прошле сезоне, играли су сјајно, добро је то што је већина играча још увек у клубу. Ако ћемо о проблемима, једини је то што имам шест дана да саставим тим за гостовање Јавору, наравно треба да размишљам и о појачањима, из управе су ми рекли да могу рачунати на одређену своту новца, коју ћу не сумњајте потрошити у праве фудбалере за Раднички.
Уговор ми је на шест месеци, једини разлог за то је ако се деси да добијем неку понуду из иностранства коју не могу да одбијем, а ако се то не деси остајем у Радничком барем до краја ове сезоне.
Навијачима желим да поручим да не брину и да долазе у што већем броју на Чаир и подрже нас у сваком мечу!"
« Poslednja izmena: 20. mart 2016, 19:27:11 od strane Djoxetina »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926, Nikola9876, rma_7

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Реал са Нишаве!
« Odgovor #5 poslato: 20. mart 2016, 19:49:34 »
Рикардо Алвес и Шехић нови играчи Радничког!

Већ другог радног дана Јосић је представио своја прва два појачања!
У питању су Луиз Рикардо Алвес Саса и Бењамин Шехић.
Алвес Саса је у Раднички стигао из Ботафогоа, а Шехић из Жељезничара. Алвес је плаћен 350.000 еура, а Шехић је дошао као слободан играч јер није продужио уговор са Жељом.
Алвес игра на позицији левог офанзивног крила ( LWF) , а Шехић на истој позицији само на другој страни (RWF).


Требају нам 'вингери' овде тако само Партизан игра!

"Мислим да смо погодили са ова два играча, Алвеса пратим већ две године, хтео сам да га доведем и у Пескару, али његов клуб тада није хтео да га пусти ни за 2 милиона.
Имали смо мало времена за појачања, и очекујте од ова два играча да предводе Раднички током целе сезоне, јер имају габарита за то.
Сада ћу мало причати и о утакмици са Јавором која следи.
Јавор је предходне сезоне одлично почео, али су онда почели да тону, али и тада су играли добро. Играмо на њиховом терену, неће бити ни мало лако, али нећу бринути за исход само ако ме играчи буду послушали и играли како је договорено пре меча.!"
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92, Istok1926, Nikola9876

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Реал са Нишаве!
« Odgovor #6 poslato: 20. mart 2016, 19:56:38 »
Citat: Birdy;1423459
Pratim,sjajan uvod :D

Hvala! :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Реал са Нишаве!
« Odgovor #7 poslato: 20. mart 2016, 21:02:43 »
Ђуричковић промашио победу!
Леп фудбал смо гледали на стадиону Јавора, где су домаћи тим и Раднички из Ниша ремизирали 2:2.
Раднички је водио два пута у првом полувремену, а Јавор стигао до изједначења оба пута. На полувремену је било 2:2, а до краја меча резултат се није мењао. Најбољу шансу за Раднички имао је Ђуричковић у 92. минуту меча када је промашио цео гол и остало је 2:2!



Поставе:
Јавор Матис

Раднички Ниш


Голови и шансе:


Прелеп фудбал обе екипе, није нас хтела срећа у 92.

"Ми смо одиграли одлично, као и наш противник. Нисам очекивао четири гола на овако тврдој утакмици, али видели сте све је могуће.
Када смо повели први пут осетио сам да су моји играчи играли са одређеном дозом страха, што професионалцима не сме да се дешава. Када је Јавор први пут изједначио Ђуричковић је капитенски наредио да се иде напред и ми смо убрзо постигли и други гол. Нажалост конфузија у одбрани довела је до новог Јаворовог изједначења. Имали смо неколико шанси касније, али Јавор се добро бранио. Није нас хтела срећа у 92. минуту, Ђуричковић иначе поседује одличан шут, али овог пута је на нашу жалост шутирао траљаво. Једва чекам наредни меч са Младости из Лучана, надам се да буде исти број голова, али овог пута само у противниковој мрежи, напашћемо од прог звиждука наравно, и мислим да можемо лако да славимо против Лучанаца."
« Poslednja izmena: 20. mart 2016, 21:18:11 od strane Djoxetina »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CoNe Delija, Nikola9876, rma_7

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Реал са Нишаве!
« Odgovor #8 poslato: 20. mart 2016, 22:42:15 »
Две БОМБЕ на Чаиру: Фофана и Медојевић у Радничком!
Исмаел Беко Фофана, дојучерашњи фудбалер Партизана нови је играч Радничког из Ниша. Раднички је за њега платио чак 600.000 еура, што је рекордни трансфер за клуб крај Нишаве!
Слободан Медојевић, везиста из Новог Сада, потписао је уговор на годину дана. Стиже без обештећења јер је предходно раскинуо уговор са Ајнтракт Франкфуртом.


Беко Фофана није био задовољан минутажом у Партизану, па је затражио трансфер. Први у реду је био управо Раднички, који је издвојио чак 600.000 европских новчаница за њега, што је рекорд Радничког.
Слободан Медојевић је такође због минутаже напустио свој клуб, али он је имао и много бољих понуда од ове коју је прихватио. Како он каже разлог је што жели да крене своју каријеру из почетка и из државе у којој је рођен. Раднички је то лукаво искористио те довео дефанзивног везисту родом из Новог Сада.
Раднички после ремија 2:2 са Јавором поново гостује, али овог пута Младости у Лучанима. Из Радинчког уверавају да ће овог пута кући донети сва три бода, а и ако се то не деси, кажу, није смак света, тек је почела лига.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Реал са Нишаве!
« Odgovor #9 poslato: 20. mart 2016, 23:13:24 »
Раднички у великом пројекту. На Чаиру ће играти Ремс, Вилем II и ТОТЕНХЕМ!

Др. Радан Илић је на конференцији пред меч Радничког са Младости из Лучана причао o пројекту који је близу реализације.
Наиме, француски прволигаш ФК Ремс организује турнир које ће се играти током сваке репрезентативне паузе. За први такав турнир у историји они су изабрали ни мање ни више него Тотенхем, Вилем II и Раднички Ниш. Сваки тим ће играти са сваким по два пута, код куће и у гостима, што значи да ћемо на Чаиру имати прилику да гледамо клуб из Премијер Лиге, по многима најбоље на свету.
Раднички је прихватио позив, а још две екипе из Србије које су добиле позив нису желеле да учествују, те из Ремса нису хтели да откривају о којим клубовима се ради.
Раднички ће свој први меч играти са  Вилем II 5. септембра, првог дана од наступања репрезентативне паузе.
Победник тог мини турнира освојиће 2 милиона еура, а остали ће свакако добро зарадити од продаје улазница, поготово када на њиховом стадиону буде гостовао Тотенхем!


Момци ово сам убацио јер је Раднички у лиги европе, па ми то ни мало није реално и измислио сам ову причу, контам да је боље тако, него да Раднички игра у Европи одмах, тако да тај измишљени турнир је заправо ЛЕ :bounce:
« Poslednja izmena: 21. mart 2016, 13:49:15 od strane Djoxetina »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Реал са Нишаве!
« Odgovor #10 poslato: 21. mart 2016, 14:46:47 »
Чука без премца, Вечити у лошој форми!

После пет кола Супер Лиге Србије, на првом месту је Чукарички са свих пет победа. Црвена Звезда је друга, а за сада највеће изненађење је Радник из Сурдулице који се налази на одличном трећем месту. Партизан је шести, док њихов следећи противник Раднички Ниш заузима осмо место.
Раднички Ниш је у другом колу одиграо нерешено 1:1 у Лучанима са домаћом Младости. Стрелци на том мечу су били Мркић за Раднички и Предраг Лука за Младост.
У трећем колу Нишлије су гостовале на крову супермаркета на Вождовцу, где су лако славили са 3:0. Стрелци су били: Фофана, Ђуричковић и Мркић.
Пре четвртог кола, одиграла се прва рунда купа Србије, где је Раднички у продужетцима савладао Јавор 1:0, једини стрелац био је Радош Булатовић.
Спартак и Раднички, чији су навијачи заједно навијали, одиграли су 0:0 на очајном терену у Суботици.
Када се таман чинило да ће Раднички уписати другу своју победу у сезони, Радник је почео невероватно да игра, те је Славиша Стојановић постигао два гола и однео сва три бода у Сурдулицу.
Раднички у следећем колу игра са Партизаном у Београду. И једна и друга екипа нису баш сјајне ове сезоне па се очекује јако тврд меч. Али и једни и други су пуни самопоуздања и очекују победу свог тима.

Spoiler

Табела:
Spoiler
Пречка из слободњака и гол против Вождовца:


Није све баш сјајно, али назире се боља игра!

" Нисмо играли баш најбоље у првих пет кола. Битно је да смо барем једну победу забележили. Проблем код нас је што када видимо да се противник брани кренемо и ми да играмо дефанзивније и тако или примимо гол или се меч заврши без голова, а то нико не воли.
Када би ме питали шта бих променио мој одговор би био НИШТА. Из простог разлога шти ми имамо тим који може да парира екипама у Србији, али тернутно нисмо у најбољој форми. Против Радника само показали какав смо тим, нажалост и они су такође и то у задњих 5-6 минута меча где су нам спаковали два комада.
Ако сте гледали наше утакмице од почетка морате признати да играмо знатно боље него у прве две утакмице, резултати за сада изостају, али не брините ускоро ће се и то променити.
Следи меч против Партизана, један од два најтежа противника у лиги. Наравно нећемо ићи тамо са белом заставом, али нећемо ни срљати одмах на њихов гол и тако ризиковати да из контри примимо гол.
Ја сам Партизановац, то знате, али неће ми бити ни мало жао ако их победимо, то ће ми бити доказ да добро радим са овом екипом."
« Poslednja izmena: 21. mart 2016, 14:51:53 od strane Djoxetina »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876, sernik, CoNe Delija, rma_7

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Реал са Нишаве!
« Odgovor #11 poslato: 22. mart 2016, 16:31:38 »
Партизан и више него лако са Радничким! ( ФОТО, ВИДЕО )
Партизан је лако савладао Раднички из Ниша резултатом 3:0, стрелци за црно беле су били Валери Божинов и Ален Стевановић два пута.

Црно бели су до победе стигли и више него лако. Од првог минута се видело да у Радничком нешто не штима. Ипак Раднички је тај који је први запретио у 12. минуту када је Мркић имао изгледну позицију за шут, али је лоше шутирао и лопта није завршила у голу Партизана.
У 21. минуту Божинов одлично прима лопту, и прави себи позицију за шут који зауставља одлични Јовановић.
На полувреме се отишло резултатом 0:0 али приказаном игром смо требали да видимо барем по један гол на обе стране.
Играо се шести минут другог полувремена када је Саша Илић као у најбољим данима проиграо Божинова који овог пута лако матира Јовановића, 1:0 је за Партизан.
Невероватна конфузија у одбрани Радничког прузроковала је други гол за Партизан. Вулићевић је на себи својствен начин центрирао а потпуно сам у петерцу се нашао Ален Стевановић који главом лопту прослеђује у гол, играо се 65. минут 2:0 је.
И у 76. минуту Стевановић је био потпуно сам када му је атрактивно петом одиграо Божинов и то је 3:0 за београђане.
Раднички готово да није ни нападао јер то није дозволила игра црно белих који су ретко имали посла на својој половини.
Ни кишовито време није спречило неколико хиљада љубитеља фудбала да дођу и навијају.
Партизан се овом победом попео на пето место, а Раднички је сада на позицији број 12.


Галерија:
Spoiler









Видео:

Табела:
Spoiler


Константо смо нападали, то нам је донело три бода!

" Ако бих морао да издвојим нашу најбољу утакмицу ове сезоне, то је онда свакако ова, иако смо победили Раднички у ком сам радио и који и даље волим и пратим, једноставно фудбал је био прелеп, они можда нису играли како то најбоље знају, али су показали карактер и стрпљење у неким ситуацијама.
Нама сада остаје борба за титулу, нисмо далеко од Чукаричког и Звезде, а надам се да ће нам Раднички у следећем колу помоћи да приђемо Звезди на три бода. "


Партизан је прејак за ову лигу!

" Пре свега честитам Партизану на победи. Заслужено су нас победили, али опет је било спорних ситуација о којима ја не бих сада, јер знате и сами када један од ове тројице суди увек буде нека грешка, тако је било и овог пута. Но о том-потом. Играли смо колико нам је Партизан дозволио, понављам да су прејаки за нашу лигу, тренутно им може парирати само Звезда која је такође за неку бољу лигу.
Ја више не бих о овом мечу, јер следи нам меч са Звездом. Други најтежи меч у првенству и то одмах после Партизана... Наравно идемо на победу и против Звезде, а једино што могу да обећам је да се неће поновити дебакл као против Партизана. "
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94, rma_7, Nikola9876

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Реал са Нишаве!
« Odgovor #12 poslato: 22. mart 2016, 23:47:53 »

Сос канал у Нишу, интервју Јосића пред меч са Звездом.

Александар Локнер, Локи је одрадио интервју са шефом стручног штаба Радничког из Ниша.

Локнер:" Пре свега желим да Вам се захвалим на указаној шанси да по трећи пут са вама радим интервју. Предходна два су се одиграла у Шапцу док сте водили Мачву и у Ђенови током вашег ангажмана у легендарној Сампдорији.
Можете ли нам прво изнети своје утиске о Нишу, Радничком и Србији, шта се променило?

Јосић: "Локи, задовољство је моје. Ниш као град је леп, још када би људи мало више долазили на стадион а не чамили по кафићима Ниш би био један од најлепших градова у Србији, овако мој Шабац предњачи далеко испред свих. У Раднички сам дошао јер нисам имао никакав аганжман, а ужелео сам се посла. Прихватио сам понуду без да погледам о каквом се уговору ради, било ми је битно само да радим јер паре сам зарадио у иностранству. Мислим да Раднички има велики потенцијал за будућност. Видећемо, ако останем у клубу мало дуже од предвиђеног може се десити да гледамо Раднички у Европи. Опет кажем ако останем, а за то би ми требало барем још две године. О Србији не бих да причам. "

Локнер: " Да ли можете да ми кажете од којих играча сте очекивали више, а добили сте мало и од којих играча није очекиван велики успех а много су допринели у досадашњем делу?"

Јосић: " Могу рећи да сам од Ашћерића очекивао далеко више, а он нити је постигао гол нити асистирао. Мора још много да ради јер је тотално ван форме. Искрено много је играча од којих нисам очекивао превише ове сезоне али су ме демантовали. Пре свега мислим на Мркића, он је био чак и на прагу трансфера у иностранство, али радио је најбоље на сваком тренингу и одлучили смо да га оставимо. Томић такође пријатно изненађење, од њега сам очекивао да покрива средину терена, али он се прикључује нападима и ту има велики допринос. "

Локнер:" Да ли постоји посебан кривац за лош старт сезоне или једноставно екипа није довољно уиграна? "

Јосић:" Па нико није кривац. Ја сам стигао само седам дана пре почетка првенства, нисам имао довољно времена да видим ко је у форми, ко није, ко салужује дрес Радничког, а ко не. Кривци не постоје, а ако већ неко мора да буде кривац нека то будем ја. "


Локнер: " Ако Вас питам кога би сте довели у Раднички, ко би то био? "

Јосић: " Меси, Роналдо, Суарез, Тони Крос, Џерард ахаха шалим се... Не волим да причам о томе, знате и сами када год неко прича о играчима ко је би волео да доведе њима цена напрасно скочи и по 20-30%... "


Локнер: " Кога видите као шампиона ове сезоне? "

Јосић: " Раднички Ниш, али у мојим сновима. Ако ћемо реално Партизан и Звезда су највећи конкуренти за титулу, али видите и сами да се Чука ни мало не шали. "

Локнер: " Може ли неколико речи о мечу са Црвеном Звездом који вам следи ? "

Јосић:" Идемо на победу. Имамо више мотива. Један од њих је излазак из резултатске кризе, а други је навијачке природе. Надам се да ће суђење бити добро с обзиром да нам суди Мажић."

Локнер: " Хвала на издвојеном времену, играчи Вас чекају да почнете последњи тренинг пред Звезду. Била је ово још једна лепа фудбалска прича која нам овог пута долази са југа Србије! "

Јосић: " Хвала Вама, поздрав свим гледаоцима. И још један позив са све навијаче да долазе у већем броју на утакмице Радинчког. СпорЦки поздрав. " :D
« Poslednja izmena: 22. mart 2016, 23:53:45 od strane Djoxetina »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926, rma_7, Nikola9876

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Реал са Нишаве!
« Odgovor #13 poslato: 23. mart 2016, 18:38:25 »
Ако има неко ко уме и ко би желео да ми направи први  и тpeћи дрес за Раднички по мојим стандардима :yawn: нека се јави на ПП. :D
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Реал са Нишаве!
« Odgovor #14 poslato: 23. mart 2016, 22:14:39 »

Ђуричковић из слободњака прекинуо успаванку на Маракани!
Раднички Ниш је направио највеће изненађење седмог кола победивши Црвену Звезду на Рајку Митићу.
Утакмица и није баш била занимљива, али Ђуричковић је прелепим голом из слободњака прекинуо успавакну пред око 20000 људи.


Црвена Звезда овим поразом полако губи корак за Чукаричким који је у свих седам кола остварио победе уз само један примљен гол. Првенство је тек почело, прерано је судити о шампиону, али ако Чукарички настави да игра оваквим темпом могу слободно да се надају титулу.
У Београду на стадиону Рајко Митић, Раднички Ниш је победио домаћу Звезду резултатом 1:0. Једини стрелац био је Петар Ђуричковић и то из слободног ударца у 57. минуту меча, да подсетимо Ђуркочковић је једно време био члан Црвене Звезде.
Сем овог спектакуларног гола, којем је додуше допринела и статива Звездиног гола, нисмо видели нити једну изгледну шансу, што можете видети и на сажетку.
Црвена Звезда је запретила свега два пута, али ни та два пута нису била довољно добра да би се нашла у најзанимљивијим моментима меча.


Галерија:
Spoiler






Сажетак:


Остали резултати:
Spoiler

Табела:
Spoiler

Нисмо довољно озбиљно схватили овај меч.

" Раднички је заслужено славио, мада ни они нису играли како то најбоље умеју. Искористили су нашу неозбиљност. Не бих више ништа говорио, честитам Радничком, а ми идемо даље у борбу за титулу. "

Прелеп амбијент, игра баш и не.

" Нисам одавно видео овако лепу травнату подлогу. Звезда је заиста много допринела таквом инвенстицијом, лопта једноставно клизи као да нон стоп лети.
Слажем се са колегом да ни они ни ми нисмо огирали најбоље, ето један моменат је пресудио. Ђуричковић се већ неколико пута доказао као добар за слободњаке, а овог пута је то доказао целој Србији.
Нама следи меч са Јагодином код куће, идемо на победу и то је то. "
« Poslednja izmena: 23. mart 2016, 22:17:15 od strane Djoxetina »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876