Autor Tema: C.D Tondela-Portugalska san dozivljava trener iz Srbije!!  (Pročitano 9918 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

CoNe Delija

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 345
    • Pogledaj profil
Re: C.D Tondela-Portugalska san dozivljava trener iz Srbije!!
« Odgovor #15 poslato: 24. januar 2016, 00:22:06 »
Samo napred! Priča ti je skroz drugačija od ostalih, samo tako nastavi!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: C.D Tondela-Portugalska san dozivljava trener iz Srbije!!
« Odgovor #16 poslato: 24. januar 2016, 00:28:46 »
Pa da ,pre sam pisao novinarski ,a sad sam presao na ovu foru dnevnika.Ovde cu takodje da pravim,mesavinu novinarskog pisanja i ovog pisanja kao dnevnik.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: C.D Tondela-Portugalska san dozivljava trener iz Srbije!!
« Odgovor #17 poslato: 24. januar 2016, 14:31:17 »
Ekstra, ekstra. Samo tako nastavi :) Mogao bi da padne i neki intervju ;)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: Odg: C.D Tondela-Portugalska san dozivljava trener iz Srbije!!
« Odgovor #18 poslato: 24. januar 2016, 16:33:00 »
Citat: Ivan94;1415885
Ekstra, ekstra. Samo tako nastavi :) Mogao bi da padne i neki intervju ;)

Planirao sam da to odradim na kraju prelaznog roka :)!!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CoNe Delija

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: C.D Tondela-Portugalska san dozivljava trener iz Srbije!!
« Odgovor #19 poslato: 25. januar 2016, 20:10:13 »
Promovisani novi dresovi!!
Stari dresovi i sponzor za opremu ,pa zbog toga morali smo da napravimo i promociju novih dresova.Kao i uvek morao sam sa svojim igracima da glumim manekene i da se slikam u dresovima na terenu.Jedna od prvih ekipa,koja ce nositi hummel opremu u Portugalu bicemo mi.Potpisali smo ugovor na 2 godine ,a sada bi mogao nesto vise da vam kazem o kombinacijama.Dresove,koje cemo nositi na domacem terenu zapravo su ovi zeleno-zuti ,gde igraci stoje u krug jedan oko drugog.Gostujuci dresovi su dresovi u kojem je Luka Jovic,a 3 kombinacija je dres u kome je Vukasin Jovanovic.Kako hummel,ocekuje nase dobre rezultate i ulazak u Evropu u narednih nekoliko sezona,napravio je nama vrlo cudan dizajn.Gospodska ekipa mora da nosi gospodske dresove u vidu dresova,koji po kreaciji lice na odela.Zajedno sa masnom i sa svim ostalim,ovaj dres cu najvise voleti ,a i moracu da sacekam da bi u tom dresu igrali.Iako ne volim da se slikam i promovisem previse,danas sam uzivao u ovome,a da zaboravio sam Donnarummu lepotana naseg,on ce nositi dres zeleno-crne boje,a za posebne prilike u Ligi Evrope,pa nek to ostane tajna,ipak.Posle promocije dresova na nasem stadionu,prisustvovao sam potpisivanju novog ugovora sa generalnim sponzorom Hyndaiem,sada i zvanicno ozvanicena saradnja sa Shimizuom  i njegovom firmom.Posle promocije,pozvao sam momke i zakazao trening,dosta je manekenisanja mora da se radi.
Prvi put,ozbiljan rad sa loptom!!
[/U][/I][/B][/SIZE][/FONT]
Krenu na trening posle onolikih bliceva i manekenisanja,vratio sam se u pravog sebe.Pokupi kljuceve,obukoh trenerku,ona stoperica oko vrata i pravac na trening.Tamo me sacekase moji clanovi strucnog staba,pricali smo se malo.Stanje je bilo redovno,svi su bili zadovoljni.Trener golmana je bio vrlo zadovoljan,kondicioni trener takodje i istakao da su svi igraci spremni za rad sa loptom,fizioterapeut je potvrdio da su svi igraci zdravi.Moji pomocnici i ja smo prvi put doneli lopte i zapoceli uigravanje tima,a verujem da je i mojim igracima posle mesec dana kondicionih treninga bila ona pesma: Nedeljko Bajic Baja- Vredna cekanja(misleci na loptu).Mala sala,verovatno samo tu pesmu znaju Vukasin,Bakic i Jovic haha :w00t: . Igraci su bili svesni da je pred njima veliki posao,kao i na meni,vec sam danas morao da vidim polako radne zadatke,a sutra dan je bio zakazan prvi takticki trening.Za ovaj trening sam,samo dao da se radi prijemi lopte,pas i centarsut da polako pocnemo rad sa loptom.
Pocelo takticko uigravanje!!
[/U][/I][/B][/SIZE][/FONT]

Jedan od najtezih dana bio je danasnji dan.Pocetak taktickih treninga sa ekipom,smisljajuci taktiku sa mojim pomocnicima video sam jedan nedostatak,nismo imali desnog beka.Kako smo morali brzo da odreagujemo,nas poluvlasnik Shimizu je predlozio da kupimo nekog iz njegovog tima Nagoye,tu sam video talentovanog desnog beka Nakagawu,koji je za male pare presao u Tondelu i veoma srecan bio zbog prelaska u nas klub.Kako smo vec bili dogovorili novog desnog beka,morao sam da nastavim da radim sa ostatkom ekipe.Nekoliko stvari sam istakao igracima odma,napadcki,brzo,po krilima.Takvu Tondelu zelim da vidim,ne zelim da se povlacimo i branimo pred drugima.Moji igraci su znali da ih ceka stvarno teski zadaci,ali odbrana je vec na pocetku funkcionisala sjajno,dok sam sa veznim redom i napadacima vec bio u velikim problemima,morao sam da nadjem sta to ne stima u mojim redovima.Sve ostalo je misterija,pa sam morao da zasucem rukave i da resavam problem do problem.Pozdrav do sledeceg izvestaja,verovatno sa nekih utakmica.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dodatak: Zeleo bi ovim putem da se zahvalim Cofi_Delija,zbog izrade ovako sjajnih dresova.Hvala ti druze,sto vec drugi put mi izlazis u susret i izradjujes mi dresove.Nadam se daljoj saradnji.Mnogo sam ti zahvalan i znam da ce posle ovoga 20 forumasa ,da ti trazi da im izradis dresove ali neka :D.
« Poslednja izmena: 25. januar 2016, 20:15:10 od strane SoneKragujevac »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Samke, Ćofi_Delija, Nikola9876, rma_7, enzocro92

Ćofi_Delija

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 134
    • Pogledaj profil
Re: C.D Tondela-Portugalska san dozivljava trener iz Srbije!!
« Odgovor #20 poslato: 25. januar 2016, 20:25:17 »
Au brate ovo je odlicno, al su dresovi od svega najbolji haha :clap2:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac, Ivan94, CoNe Delija

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: C.D Tondela-Portugalska san dozivljava trener iz Srbije!!
« Odgovor #21 poslato: 26. januar 2016, 13:12:01 »
Hahahhahah dresovi su sjajni. Bravo, bravo. hahahaha čista 10-ka :clap2:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac, CoNe Delija

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: C.D Tondela-Portugalska san dozivljava trener iz Srbije!!
« Odgovor #22 poslato: 30. januar 2016, 17:16:08 »
Prvi intervju za medije!

Iako ne volim previse da se medijski eksponiram,morao sam da dam intervju za SPORT TV.Ipak,morao sam da ispunim zelju navijacima ,koji su trazili da se ja napokon oglasim.Obzirom,da SPORT.TV ima celokupne vesti i da su jedna od najpracenijih medija u Portugalu,odradili su sa svim trenerima intervju sem sa mnom.Ceo dogovor oko intervjua pao je na veoma cudan nacin,posle treninga i radnog dana,pozvan sam dok sam bio u restoranu i vecerao sa prijateljima.Oni su me pozvali ako zelim da se pojavim sutra u medija centru u Tondeli,kako bi odradili neka slikanja i jedan intervju.Posle tog poziva,razmisljao sam popricao sa prijateljima oko toga i ipak resio da odem sutra dan.Pojavio sam se ispred media centra,a tamo su me vec cekala dva novinara SPORT.TV-a ,jedan fotograf i ja.Sedeli smo u prijatnoj atmosferi,pili neko pice i resili da pocnemo intervju,zbog kojeg sam dosao.Razgovor je tekao ovako:
[/I][/SIZE][/FONT]
  • Oni:Gospodine Balovicu u ime SPORT.TV-a zelimo vam dobrodoslicu i zahvaljujemo na odabiru da vas prvi intervju date za nasu televiziju
  • Ja:Nema na cemu,hvala vama na pozivu.
  • Oni:Pa da pocnemo sa pitanjima
  • Ja: Pa hajmo
  • Oni: Kada ste dosli u Portugal,bili ste vrlo lose docekani medijski vas komentar na to?
  • Ja: Nisam ocekivao nista bolje,ipak oni nemaju poverenja u mene ali ipak izgradicu ja to poverenje vrlo brzo.
  • Oni: Da li se zna ko je najzasluzniji za vas dolazak?
  • Ja: Najvise predsednik i vlasnik ,ali vise vlasnik
  • Oni: Losa situacija i ne bas cesta desavanja su se izdesavale pre nego sto ste dosli.Vas komentar na to?
  • Ja: Klub nije dobro poslovao,dovodio je skupe ,a starije igrace na kojima nije mogao da zaradi.Ova sadasnja uprava na celu sa Shimizuom kao vlasnikom radice drugacije.
  • Oni: Imali ste samo 13 igraca i niste imali strucni stab,zbog toga ste bili napadani na prvoj konferenciji?
  • Ja: Doveo sam ih brzo,a  i pojacanja smo kompletirali Belodedic i ja ,kojem dugujem mnoge zasluge za moj tim
  • Oni: Stigla su pojacanja i iz vase Srbije,vasa misljenja o njima? Kako su se snasli? Sta ocekujete?
  • Ja:  Stigli su Jovic,Vukasin Jovanovic i Ibanjez.Iskreno,Jovic i Vukasin su mladi talenti,pred kojima je veliki rad , a Ibanjez ce najverovatnije biti vodja ekipe.
  • Oni: Misljenje o ostalim pojacanjima?
  • Ja: Doveli smo dosta dobrih i mladih igraca,tu najvise mislim na Donnarummu,Oxforda,Bakica,Cook-a,Kamagwu.Ipak to su vrlo mladi igraci i bice veliki izazov napraviti velike igrace od njih.
  • Oni: Ipak,videli smo da ste potencirali na jednog od igraca iz Tondele,kako bi mogao da postane veliki igrac?
  • Ja: Da,da J.Murillo,mladi kolumbijac,strasan igrac.
  • Oni: Imate jos neke zelje za nova pojacanja?
  • Ja: Pratim dosta igraca,dvojicu mladih igraca,koji igraju veznog.Naime,pratimo  i krilo i jednog centarfora,vrlo poznatog vama.
  • Oni: Mozete reci o kome je rec?
  • Ja: Ne,videcete u Januaru,ako do necega dodje.
  • Oni: Vasa ocekivanja od ove sezone?
  • Ja: Napadamo ozbiljno i kup i ligu,mislim da u prvih 10 ekipa moramo biti ,a u Kupu zelim da iznenadim sve.
  • Oni: Hvala vam na izdvojenom vremenu.Puno srece u ovoj sezoni zeli vam nasa redakcija.
  • Ja: Hvala vama i vasoj redakciji.

[/SIZE][/FONT][/I]
Birali najboljeg!
[/SIZE][/FONT]

Sutra dan,odoh do trening kampa kad tamo opet mediji.U tom trenutku pokajao sam se ,sto sam uopste davao onu izjavu.Navrzli se sada,necu moci da vodim treninge kako treba.Ali ipak,to je bila ekipa medija Fife,koji su trebali da slikaju kako pravimo odabir za najboljeg igraca.Zamolio sam ih ,prvo da odemo i odradimo trening pa smo posle treninga dosli u Press salu gde smo glasali.Naravno,ipak je ovo Portugal,ovde je Ronaldo favorit i svi igraci su glasali za Ronalda,ali cak i ja sam glasao za Ronalda iako nisam neki fan ovog igraca.Morao sam,sam sebi da priznam da je najbolji i bas njemu da dam glas,a za najboljeg mojeg kolegu izabrao sam Pepe Gvardiolu.
[/I][/SIZE][/FONT]
Ipak Messi osvaja loptu!!
[/U][/I][/B][/SIZE][/FONT]

Mozda smo svi jako zeleli ,kao i ja da Ronaldo ove godine uzme zlatnu loptu ,ali.. Ipak ne,ove godine Messi nastavlja tamo gde je stao u osvajanju zlatnih lopti.Delimicno,izabran zbog velikih osvajanja titula Barcelone u zadnjoj godini ,pa je u tome bio u prednosti izmedju Ronalda.Ipak,nisam mogao da razmatram previse u sebi o tome ,imao sam celu polu-sezonu da odradim.
[/FONT][/SIZE]
« Poslednja izmena: 31. januar 2016, 18:33:26 od strane SoneKragujevac »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92, rma_7, Samke, Nikola9876

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: C.D Tondela-Portugalska san dozivljava trener iz Srbije!!
« Odgovor #23 poslato: 31. januar 2016, 19:16:16 »
Iznenadjujuce dobra polusezona!!
[/SIZE][/U][/I][/B][/FONT]
Mozda niko nije verovao u ovaj mladi tim i mnogi su ocekivali da cemo juriti opstanak ali ipak ne.U ovoj polusezoni izdesavalo se zaista mnogo stvari puno padova,dizanja,velikih pobeda,ali nazalost i povreda.Ponekad bili smo izmoreni,ali ipak srecni sto smo zajedno kao tim igrali i ginuli na terenu.Igrali smo po teskim terenima,vremenskim uslovima nije bitno da l je previse hladno,toplo ili pada kisa.Tokom ove polusezone sa ovim momcima osetio sam srecu,bol,tugu,cak i suze kada su povredjeni,ne samo fizicki vec psihicki.Prosli smo sve probleme zajedno i mislim da je to bas ono ,sto nas je isticalo od drugih ekipa.Takodje,oni su meni pomogli da prebrodim mnoge probleme ,koje sam imao tokom polusezone,ali nista to ne bi bilo moguce da nisam imao iza sebe moj strucni stab i upravu i vlasnika,koji su nas stalno podrzavali i podizali.Moj strucni stab je odradio veliki posao,kad ja nisam mogao nastavili su putem, koji smo poceli da radimo.Samo sam se nadao da posle ovako sjajne polusezone,koju cu pamtiti u nekoliko slika,nece sve pasti u vodu i raspasti se vec na polusezoni.Zato sto ovaj tim to nije zasluzio,a znao sam da skupa ne mozemo ostati ako to vlasnik ne bude zeleo.Ali,kada smo zauzeli 5 mesto na polusezoni,koje je vodilo u Ligu Evrope znao sam da ce vlasnik biti darezljiv i malo izbaciti se,a gospodin Shimiziu je to i uradio.Najavio je povecanje ugovora,dosta novca i za nova pojacanja ;)!
Paklena sezona,koja postaje san!!
[/U][/I][/B][/SIZE][/FONT]
Kada sam dosao,svi znamo kakav je posao mene zatekao,ali ipak znao sam da ako budemo dovoljno radili,mozda i nesto bude od nas.Radili smo stalno,bio sam premoren i uzeo sam odmor.Ipak,jednog jutra dobijam poziv od predsednika,odmah sam pomislio: " Nesto je iskrslo,mora da hoce da proda nekog". Ali ipak,javljam se onako ne rasanjen ,a on mi govori: Balovicu,brzo dodji.Belodedic i ja imamo nesto da ti predlozimo".Tacno sam znao,rekoh u sebi.Neko im je poslao ponudu za igraca,pa sad da prodamo,ali ipak,..Pojavljujem se tamo i vidim Belodedica,Shimizu-a i predsednika.Zastadoh ali ipak sedoh sa njima za sto ,a razgovor nam je tekao ovako:
  • Belodedic:Nasli smo dvojicu BUM igraca i imamo jedan predlog za tebe
  • Ja: Kakva pojacanja,pa zar imamo para?
  • Shimizu: Obezbedio sam dosta para,nemoj da brines.Jurimo Ligu Evrope,nije bitno preko cega sad.Juri ili preko kupa ili preko lige.Nismo mislili da ce ovako dobro da ti ide.Sad kada imamo priliku,gazimo ka Evropi.
  • Ja: Ajde da vidim o kome se radi.Belodedic donosi laptop i pusta snimak napadaca Edera(Swansea) i Vasqueza(R.Madrid).
  • Belodedic: Hteo sam njih da ti pokazem.Ovaj Eder je zver,a Vasqueza nam je predlozio Pedja Mijatovic licno.
  • Ja: Belodedicu,znas ti koliko kostaju ova dva momka? Imaju plate velike ,a i klauzule?
  • Belodedic: Ee vidis,imamo srece.Ne zele da produze ugovore sa klubovima,pa cemo da ih uzmemo za male pare.Usput,Pedja ce da mi sredi dosta stvari oko malog Vasqueza.
  • Ja: Daj mi da pogledam video jos jednom,da ih proskautiram licno.
[/I][/SIZE][/FONT]
Belodedic zavrsava posao,a ja izlazim pred medije.
[/U][/I][/B][/SIZE][/FONT]
Naravno,posle toga razmotrio sam i video da su to prava pojacanja za nas.Predsednik i vlasnik su cekali da odobrim da zapocnu pregovore,a Belodedic je odma krenuo put Engleske i Spanije kako bi ih doveo.Prosla dva,tri dana vidim Belodedic ne zove reko propalo sve,kad jednog jutra zove Belodedic,vec sam pomislio ima da kaze : Balovicu,iskrslo nam nesto,ipak prevario sam se.Razgovor je trajao ovako:
  • Belodedic:Sta ima ? Sta se radi? Haha,salim se.Ajd" da predjemo na stvar.Sredjeni su ti ova dvojica,stizu sutra spremaj se,imas Press konferenciju da ih predstavis.
  • Ja: Belodedicu,to je tvoj posao,nemoj me zezati,ne volim novinare.
  • Belodedic: Ajde,ajde,Belodedic ce sve da radi.
  • Ja: Ajde,ovo cu da uradim samo zbog toga ,sto si se namucio
  • Belodedic: Ajde,4 dana ovde pregovaram sa njima,hocu malo da se odmorim.Hvala ti.
  • Ja: Hvala tebi,ocekujem te za par dana ovamo ponovo.
  • Belodedic: Naravno,zovem kafu da pijemo.Usput,kad dodjem imamo ponudu za Rafale Guzzo-a,radi se o dobroj ponudi,ali nista bez tebe ne pregovaram.
[/I][/SIZE][/FONT]
« Poslednja izmena: 31. januar 2016, 19:23:12 od strane SoneKragujevac »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Samke, enzocro92, CoNe Delija, Nikola9876

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: C.D Tondela-Portugalska san dozivljava trener iz Srbije!!
« Odgovor #24 poslato: 31. januar 2016, 19:50:13 »
:clap2::thumbup: samo naprijed
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac

Samke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1117
    • Pogledaj profil
Re: C.D Tondela-Portugalska san dozivljava trener iz Srbije!!
« Odgovor #25 poslato: 31. januar 2016, 20:11:06 »
Kako su ti dobri ovi wallpaperi, pogotovu ovaj sa slikama u ramu hahahah :D
Salu na stranu, cekamo da vidimo da li si prosao u Evropu!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac

CoNe Delija

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 345
    • Pogledaj profil
Re: C.D Tondela-Portugalska san dozivljava trener iz Srbije!!
« Odgovor #26 poslato: 31. januar 2016, 21:01:08 »
Tondela do titule!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: C.D Tondela-Portugalska san dozivljava trener iz Srbije!!
« Odgovor #27 poslato: 2. februar 2016, 22:22:34 »

Snazna odbrana,resenje za Sporting!!
[/U][/I][/B][/SIZE][/FONT]
Rano ujutru ustajem,veliki dan je bio ispred mene i mojih igraca.Obzirom,da smo gostovali Lisabonu,morao sam noc pre toga da napravim takticku zamisao.Naime,mi smo uvek bili u gradu u kojem igramo utakmicu dan pre,ali za utakmicu protiv Sportinga,putujemo isti dan i igramo utakmicu na isti dan.Svi momci su se pojavili prvo u trening kampu i tu sam istakao,ko bi isao u autobus,a ko ipak ostaje u Tondeli,zajedno sa jednim trenerom.Na mec sam poveo 15 igraca,ali samo jednog golmana.Po prvi put na utakmicu sa nama krenuli su nasa nova pojacanja Eder,Vasquez.Krenuli smo u 7:30 i stigli smo oko pola 10 ujutru u Lisabon.Put je prosao u najboljem redu,a igraci su morali da unesu sto vise tecnosti po planu koji sam napravio.Momci su se odmarali do 16:00 ,a onda smo imali sastanak gde sam istakao svoju takticku zamisao.Skautirali smo ceo tim,videli smo najboljeg igraca,kojeg bi trebali da cuvamo,a videli smo i najslabiju tacku ekipe Sportinga.Obzirom,da Sporting igra najefikasniju igru morali smo da igramo defanzivno uz kontre.Moji igraci su saslusali celu takticku zamisao i vec igraci su morali da se odmore i pripreme pred mec u 20:30.
[/SIZE][/FONT][/I]
Motivacioni govor pred izlazak na Sporting park!!
[/B][/I][/U][/SIZE][/FONT]
Kako smo znali da nas preteska polusezona ocekuje morali smo da se sastanemo i kao tim,napravimo motivaciju i krenemo u nove pobede.Dosli smo 2ipo sata pre utakmice u svlacionicu,nasi navijaci vec su bili ispred stadiona.Negde oko 500 pristalica Tondele,ocekivalo je da udje na stadion i da nam podrsku.Vec smo se obukli i drzali govor,otvoreno jedni prema drugima.Pricali smo otvoreno,jedni prema drugima i pricali smo pre meca.Svako je otvorio srce i sve ispricao kome sta zeli.Naime,cak su Eder i Vasquez,ustali i istakli da su srecni,sto su dosli u ovakvu sredinu,gde vlada bratska zajednica.Znali su moji igraci ,a i ja sam istakao : "Ako zelite da dobijete ovu utakmicu morate da ginete brat za brata ,tako jedino mozemo da odemo do Evrope,time sto cemo ginuti jedan za drugog."
Moja takticka zamisao donela novu pobedu!!
[/SIZE][/FONT]
Izasli smo pred pun Sporting park,nasi navijaci docekali su nas ovacijama,ali protivnicki navijaci nisu bili ni malo gostoprimljivi prema nama.Takodje,jedni od navijaca Sportinga imali su bas dosta stvari protiv mene,tako sto su izdali poruku putem malog panoa.Ali ipak,morao sam da vise pratim,sta se desava na terenu i pod pritiskom.Mi smo se povukli,oni su pokusavali da napadaju,ali ipak nisu zabelezili ni jedan,jedini sut.Pokrili smo im glavne igrace,kao sto su Islam Silmani i Bryan Ruiz.Mi smo se samo povlacili i cekali da naprave gresku i krenemo u kontru.Nekoliko puta mladi Marko Bakic je prekinuo loptu i krenuo u kontru,za njim je nekoliko puta krenuo mladi Luka Jovic ,koji je cak 4 puta sutirao prema golu.Naime,3 puta nije bio uspesan,ali jednom je samo uspeo da savlada Rui-a Patricia.Kako smo kontrolisali celu utakmicu u igru sam uveo Edera i Vasqueza.Na kraju meca,otisli smo do svojih navijaca,koji su nas ispratili velikim ovacijama ,a ja sam cestitao svojim momcima na novoj velikoj pobedi.Takodje,cestitao sam i najboljim pojedincima danas na mecu Oxfordu,Vukasinu Jovanovicu,kao i Marku Bakicu i sjajnom Luki Jovicu(koji je za sada 2 najbolji strelac lige).
[/I][/SIZE][/FONT]
OSTALE SLIKE:
Spoiler
[/LEFT][/SIZE][/FONT][/B]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Samke, Nikola9876, rma_7