Autor Tema: [S1] Liga Šampiona - POBEDNIK DM11  (Pročitano 10991 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: [S1] Liga Šampiona
« Odgovor #15 poslato: 10. januar 2016, 18:57:06 »
Grupa A

1. mec
(Pilojac85) Sporting 5:1 Atletico Mineiro (Boris865)


bez kartona


2. mec
(Boris865) Atletico Mineiro 0:6 Sporting (Pilojac85)


bez kartona

Mecevi u kojima je Boris pokusavao na kontre i nekoliko puta pripretio, posebno u drugom mecu, ali ipak nije uspeo da uradi nesto vise zbog ocigledne velike razlike u timovima.
GG Borise , srecno dalje!
Strikers win games, defenders win titles !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Boris865

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: [S1] Liga Šampiona
« Odgovor #16 poslato: 10. januar 2016, 19:47:42 »
Grupa A

1. mec
(Djuksy) Real Sociedad 2:5 Sporting (Pilojac85)


bez kartona


2. mec
(Pilojac85) Sporting 4:2 Real Sociedad (Djuksy)


bez kartona

Zanimljive utakmice pune tempa i jako cudnih gulova. Bilo je dosta dobrih sansi iz kojih golovi nisu pali a padali su posle nekih totalno nerezonskih situacija. U drugom mecu pred kraj slucajno sam zakacio nogom ruter pa je ispao kabal i naravno pukao net. Izvinjavam se zbog toga. Pitao sam Djuksija ako zeli da odigamo jos 10-15 min, rekao je da nema potrebe. Kartona nije bilo.
GG Djuksy , srecno dalje!
Strikers win games, defenders win titles !
 

dan1lo

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 420
    • Pogledaj profil
Re: [S1] Liga Šampiona
« Odgovor #17 poslato: 11. januar 2016, 00:09:08 »
SAMPDORIA (Dan1lo) - Valencia (Hadis Zekic)  4  :  2

bez kartona



Dinamičan meč na domaćem terenu i kvalitetan protivnik.
Posle dvomeča protiv Seville gdje smo neke nemoguće šanse propustili a potom bili cinično kažnjavani od onog glavonje od Llorentea ovaj put smo bili koncentrisaniji u završnici i iskoristili sve prilike koje smo stvorili. Ipak smo u odbrani bespotrebnim poigravanjem u zadnjoj liniji goste 2 puta vraćali u igru pa je dugo trajala rezultatska neizvjesnost. Posle 3:2 sredinom poluvremena smo se odlijepili još jednim golom i mirnije priveli meč kraju.


Valencia (Hadis Zekic)  - SAMPDORIA (Dan1lo)  1  :  0  



Mnogo drugačiji meč od prvog. Vrlo tvrd, za oko ružan meč, dobre odbrane, malo udaraca na gol, fajt na svakom djeliću terena, često sa po 4-5 igrača na malom prostoru u borbi za loptu, jednom riječju, upravo meč kakav Sampdoria obožava! Posle dosta golova u prvom duelu, ovaj put smo uspjeli da meč usporimo, otežamo i poguramo ga na našu vodenicu. No ipak na kraju ostajemo bez tri boda.
Sampdorija je stvorila ali i promašila dvije 100% prilike, odigrala par dobrih kontri, u odbrani smo dobro neutralisali napade protivnika i sveli ga na svega 2 udarca na gol. Jedan od njih je bio iz kategorije 100% šansi što je bilo dovoljno da izgubimo meč poz:

Moram reći da je i pored toga, protivnik bio vrlo tvrd i neugodan, dobar sa loptom u nogama, pritiskao, tražio prostor za završni pas i vidjelo se da ća na najmanju pukotinu koja se pojavi ili kiks koji napravimo umjeti da to uspješno realizuje što je i u prvom meču dokazao.

Čestitke na fer i korektnim partijama.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gustavo_fring, Hadis Zekic, senkavetra

Boris865

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 124
    • Pogledaj profil
Re: [S1] Liga Šampiona
« Odgovor #18 poslato: 11. januar 2016, 19:45:04 »
Grupa A (3 kolo)

Atletico Mineiro (Boris865) - Sociedad (djuksy) (3:0) 4:3

Nakon preteskih meceva i laganih poraza protiv Sportinga iz Lisabona, Brazilci su smogli snage da obraduju svoje navijace i da zabiljeze prvi trijumf pred domacom publikom u istoriji Lige Sampiona. U prvom poluvremenu je sve islo od ruke razigranim domacinima koji su lako probijali odbranu slavnog Sociedad-a. Sva tri napadaca su postigli po jedan gol u prvom poluvremenu za sjajno vodjstvo od 3:0. Navijacu su bili u ekstazi. Tek sto je pocelo drugo poluvrijeme, nastaju problemi za domacina. Dva brza gola Spanaca iz lijepih akcija, za 3:2 i vodu u usima domacinu :) Medjutim, uspjeli su Brazilci da se izdignu po ko zna koji put ove sezone i da privedu mec kraju u svoju korist. Velika pobjeda i 3 boda koja ih ostavljaju u igri za prolaz u cetvrtfinale LS.



strijelci: Atletico Mineiro (13' Thiago Ribeiro, 18' Datolo, 27' Pratto, 68' Carlos)
Sociedad (49' Castro, 54' Johnatas, 70' Vela)

Igrac utakmice: Pratto (Atletico Mineiro)

zuti kartoni: /
crveni kartoni: /

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grupa A

Sociedad (djuksy) - Atletico Mineiro (Boris865) (0:2) 0:3

Kakva partija Brazilaca na ANOET-i. Fantasticna borba, prsa u prsa izmedju dva velikana! :) Sjajni gosti su jos jednom ove sezone pokazali da je fudbal u Juznoj Americi ziv i da ce zivjeti jos dugo, dugo vremena. Sve dok je ovakvih majstora na zelenoj podlozi! Vec od samog starta su znali igraci Mineira po sta su dosli u Spaniju. Dosli su po nova 3 boda i po san! San da se mozda moze proci grupna faza najelitnijeg SVJETSKOG takmicenja u klupskom fudbalu... San da se moze uraditi nesto o cemu su male ekipe do danas mogle samo da sanjaju! I to su i uradili Brazilci. Imali su i srece u par nekih situacija kada su igraci Sociedada promasili dobre sanse...ali ako je neko zasluzio da ga malo srece i pogleda, to su definitivno igraci iz Belo Horizontea. Fantasticni Thiago Ribeiro svojim het - trikom je doveo do ludila igrace a bogami i navijace Sociedad-a. Nisu imali rjesenje za njega domaci igraci. Nevjerovatna sezona je iza nas...uprkos losoj finansijskoj situaciji i neadekvatnom igrackom kadru (na vecini pozicija), Brazilci se nisu obrukali vec ispisali nove stranice fudbalske istorije. Klupske, juzno - americke a i svjetske... Ostaje nam da cekamo ishode dvomeca izmedju Sociedad-a i Zenit-a i da se nadamo... Spanskoj ekipi svaka cast na fer i korektnoj igri i puno uspjeha u dvomecu sa mojim komsijom koji predvodi fantasticni Zenit :)



Strijelci: Atletico Mineiro (12' 17' 64' Thiago Ribeiro)

Igrac utakmice: Thiago Ribeiro (Atletico Mineiro)

zuti kartoni: /
crveni kartoni: /
« Poslednja izmena: 12. januar 2016, 02:01:17 od strane Boris865 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: dan1lo, pilojac85

Admiral_Kolchak

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 904
    • Pogledaj profil
Re: [S1] Liga Šampiona
« Odgovor #19 poslato: 11. januar 2016, 20:05:24 »
Admiral_Kolchak(Southampton) 2:3 (Stoke City)CroW



zuti kartoni: /

CroW(Stoke City) 2:4 (Southampton)Admiral_Kolchak



zuti kartoni: /
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pilojac85

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: [S1] Liga Šampiona
« Odgovor #20 poslato: 12. januar 2016, 02:14:25 »
Sevilla (Toja) - West Ham (kaitora) 3:3

Zuti Kartoni: Rami (Sevilla)
Pauzira sledecu: Rami



Mnogo preokreta, poklon golova... i na kraju verovatno i realan X


[/hr]

West Ham (kaitora) - Sevilla (Toja) 1:4

Kartoni: /



Rami odradio suspenziju.

Prolazilo mi je gotovo sve, više toga je išlo na moju stranu nego na protivnikovu, tako da sam i do šansi lakše dolazio. GG kaitora
:slap:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gustavo_fring, kAitorA

Admiral_Kolchak

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 904
    • Pogledaj profil
Re: [S1] Liga Šampiona
« Odgovor #21 poslato: 12. januar 2016, 21:49:25 »
Admiral_Kolchak(Southampton) 0:1 (PSV)Kamenorezac



kartoni: /

Kamenorezac(PSV) 1:1 (Southampton)Admiral_Kolchak



kartoni: /
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Kamenorezac, gustavo_fring

CuleNBGD

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 586
    • Pogledaj profil
Re: [S1] Liga Šampiona
« Odgovor #22 poslato: 12. januar 2016, 22:34:06 »
djuksi (Real Sociedad) 3:3 CuleNBGD (Zenit)



CuleNBGD (Zenit) 7:1 djuksi (Real Sociedad)

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gustavo_fring

foneTag

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1377
    • Pogledaj profil
Re: [S1] Liga Šampiona
« Odgovor #23 poslato: 13. januar 2016, 15:30:54 »
DM11 4:4 foneTag



foneTag 2:2 DM11






Izvukao se obe :) GG
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gustavo_fring

gustavo_fring

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1123
    • Pogledaj profil
Re: [S1] Liga Šampiona
« Odgovor #24 poslato: 14. januar 2016, 14:03:53 »
Parovi 1/4f:

A: Southampton (Admiral_Kolchak) - Benfica (DM11) 6:7

B: Atletico Mineiro (boris865) - Stoke (CroW) 7:11

C: Porto (fonetag) - Sporting (pilojac85) 4:3

D: Sampdoria (dan1lo) - Sevilla (Toja) 12:4

1/2f:

Benfica (DM11) - Stoke (CroW) 12:3

Porto (fonetag) - Sampdoria (dan1lo) 2:3

Finale:

Sampdoria (dan1lo) - Benfica (DM11) 0:5

Tek kada se odigraju svi mečevi 1/4f može se preći na 1/2f, tako da budite solidarni. Ukupno za eliminacionu fazu imate 7 dana, što mislim da je i previše. Kartoni se prenose iz grupa, tako da u izveštajima pišite kartone do sad i odradite eventualne suspenzije. Puno sreće svima!
« Poslednja izmena: 21. januar 2016, 01:42:20 od strane gustavo_fring »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: leka034, vlakavlaka, DM11

dan1lo

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 420
    • Pogledaj profil
Re: [S1] Liga Šampiona
« Odgovor #25 poslato: 16. januar 2016, 00:08:03 »
Sampdoria (dan1lo) - Sevilla (Toja)  7  :  2

bez kartona



Dinamičan meč. Odlično izdanje Sampdorije.
Počinje pakleno. U 3', dobar prodor po strani gostiju i već vode, 0:1. Uspijevamo da odgovorimo i posle jakog početka od strane oba tima, već u 15' je 2:2. Potom je ritam za nijansu splasnuo a lopta je počela da sluša italijanski tim. Mora se reći da je ovo bio jedan od onih mečeva gdje te pogura sreća u nekim trenucima a protivnika ne a od tog 15' prolazilo je bukvalno sve što sam odigrao i ono što je realno da prođe i ono što nije. Svi odbijanci i ničije lopte su završavali u našim nogama. Uz to Sevilla nije imala večeras raspoloženog igrača da skoči i iskoristi neke od Tojinih dobrih prodora. Negdje sredinom drugog poluvremena gosti počinju pomalo i užurbano da prenose loptu naprijed kako bi što prije sustigli rezultat što je Sevilli napravilo dodatne probleme pa je u konačnom utakmica završila visokom pobjedom u našu korist. Po mom mišljenju, zaslužena pobjeda gledajući dešavanja na terenu ali nerealno visoka obzirom da je ostvarena protiv odličnog igrača koji je po mom sudu u ovom dvomeču ipak bio favorit.
Meč je bio korektan, skoro bez faula.    

Sevilla (Toja) - Sampdoria (dan1lo)  2  :  5

bez kartona



Uzvratni susret je teško mogao da donese baš potpuni preokret, pogotovo posle ranog vođstva Sampdorije. Domaći su odigrali korektno do samog kraja ali se osjećalo da nema one rezultatske napetosti jer je domaćima trebalo 6 golova.
Izdvojio bih dva fenomenalna gola. Prvo vezista Sampdorije, Lazaros, iz slobodnog udarca kao iz topa pogađa raklje u golmanovu stranu a potom napadač Seville, Immobille, posle dobrog prodora i centaršuta, makazicama zakucava loptu, koja od prečke završava u gol. Čestitke na fer i korektnoj igri protivniku.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Boris865, gustavo_fring, Toja

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: [S1] Liga Šampiona
« Odgovor #26 poslato: 16. januar 2016, 17:16:47 »
1. mec
(FoneTag) Porto 4:0 Sporting (Pilojac85)

Racunajuci da ce se revans igrati na mom terenu krenuo sam blago defanzivnije i to mi se obilo o glavu. Fone je iskoristio bukvalno svaku svoju sansu dok je u odbrani igrao dosta dobra. Mozda je rezultat i previsok, ali je Fone sigurno izvukao maksimum za tako ubedljivu pobedu zahvaljujuci svojoj koncentraciji pred mojim golom.


2. mec
(Pilojac85)
Sporting 3:0 Porto (FoneTag)

Na domacem terenu sam krenuo ofanzivnije i to mi se isplatilo u vec u prvom poluvremenu kada sam poveo sa 2:0 i nadao se da cu postici jos 2 gola u drugom. Fone je i dalje pretio uglavnom posle kontra napada, nekoliko puta ulazio u moj 16-erac ali nije stigao da sutne. Kariljo daje gol za 3:0 i nadu da se moze postici jos 1. Ipak nije bilo vise vremena za bilo sta :).  Nije bilo kartona ni ovde.

Odlican dvomec, odlucile su bukvalno nijanse, male greske u odbrani. GG Fone, srecno u nastavku!
Strikers win games, defenders win titles !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: foneTag, 186boris, vlakavlaka

CroW

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 647
    • Pogledaj profil
Re: [S1] Liga Šampiona
« Odgovor #27 poslato: 18. januar 2016, 19:21:59 »
CroW 5 - 3 boris865



boris865 4 - 6 CroW



GG Borise i puno srece u sledecoj sezoni.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gustavo_fring

Admiral_Kolchak

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 904
    • Pogledaj profil
Re: [S1] Liga Šampiona
« Odgovor #28 poslato: 18. januar 2016, 22:50:45 »
Admiral(Southampton) 5:3 (Benfika)DM11

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DM11

DM11

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1654
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/Gagi95
Re: [S1] Liga Šampiona
« Odgovor #29 poslato: 18. januar 2016, 22:54:55 »
Drugi meč:
(DM11) Benfica 4:1 Southampton (Admiral_Kolchak)

: Đuričić, Talisca, Guedes, Andrade
: Gaitan 2x, Talisca
: /
: /



GG!


[/HR]moji do sad : /  
moji do sad : /
« Poslednja izmena: 20. januar 2016, 04:08:43 od strane Nemanja »
YOUR  LOVE  MAKES  ME  STRONG,  YOUR  HATE  MAKES  ME  UNSTOPPABLE.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Admiral_Kolchak