Autor Tema: The Hornets  (Pročitano 4946 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dzokas9

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
The Hornets
« poslato: 2. januar 2016, 03:17:37 »

Watford otpustio Sančeza!

Posle samo 6 meseci vođenja kluba, Sančez je dobio otkaz. Iako je bio solidan ipak možda to nije dovoljno upravi Watforda. Zamena još nije poznata, ali se spominju nekoliko imena među kojima su i Žoze Murinjo, Filipo Inzagi, Dik Advokat i Nikola Lukić. Biće zanimljivo videti ko će sesti na klupu ''The Hornetsa''. Watford je prošle sezone ušao u Premier Ligu kao drugoplasirani u Čempionšipu.[/SIZE]



Sančez: Zaista nisam ovo očekivao, ali dobro šta je tu je život ide dalje. Želim timu Watforda sve najbolje i drago mi je što sam bio deo jedne takve ekipe. Nadam se da će jednog dana parirati najjačim timovima na planeti poput Barse.

Ostale informacije ćemo saznati u roku od 24 sata, a ostale informacije o sportu može saznati OVDE.





Off topic
Pozdrav ljudi novi sam ovde tačnije prvi put stavljam master ligu na ovom to jest bilo kom forumu :D Javljajte utiske voleo bih da znam da li vam se ovo sviđa(bar uvod) i dajte kritike naravno i to ću da saslušam...Pucajte :001_smile:

Game type
6 min
Super star
« Poslednja izmena: 2. januar 2016, 03:20:10 od strane Dzokas9 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92, rma_7, boske, Nikola9876

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: The Hornets
« Odgovor #1 poslato: 2. januar 2016, 09:21:30 »
Sad ćeš viditi kako je premier liga zahtjevna i čudna :D   nadam se da ćeš biti brzo prvak :D
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 

boske

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 761
    • Pogledaj profil
Re: The Hornets
« Odgovor #2 poslato: 2. januar 2016, 15:16:01 »
Bravo prati se konacno neko da pocne sa nekim drugim timom iz Engleske a da to nisu Arsenal,MUTD, Liverpool,drugi Mancester, Celzi...verovatno cu i ja poceti da pisem igram sa Brightonom poz:
 

Dzokas9

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: The Hornets
« Odgovor #3 poslato: 2. januar 2016, 20:02:21 »

Greška ili ne?


Novo mesto trenera Watforda dobio je Nikola Lukić! Jako interesantan potez uprave koja je odbila vrhunske stručnjake, pitanje je da li će trener nepoznat javnosti uspeti da učini nešto što njegov prethodnik nije mogao. Nikola Lukić je trener koji je svoje znanje sticao po Srpskim nižim ligama i na Malti. Poznato je i još da je veliki obožavalac formacije 4-2-3-1 i da voli Italijansku kuhinju. Ostalo ćemo saznati kada ovaj mladi momak bude debitovao na klupi tima iz Watforda.[/SIZE]

Đampaolo Poco: Smatram da je ovaj mladi perspektivni momak pravi izbor za naš klub, a nadam se da će opravdati ulogu koja mu je poverena. Slučajno sam čuo za njega dok sam putovao u Italiju na neki sastanak, uzeo sam da čitam novine i video sam da je svašta napravio sa timom koji nema budžet za transfere, a zamislite šta bi mogao sve sa timom kao što je Watford!





Nikola bi trebao da večeras sleti u London, a zatim će krenuti ka Watfordu. Nadamo se da neće biti kamenovan od strane navijača, ali kao što kažu ljudi ''Novom treneru se u zube ne gleda''. Sutra na konferenciji za štampu ćemo saznati kako je biti u njegovoj koži trenutno i da li je dorastao zadatku.



Off topic

@enzocro92 Hvala, takođe kolega :thumbup:
@BOSKEBALE Da, znam i meni je to glupo, ali svako ima svoj ukus...

Ako imate neki predlog, rado ga podelite sa mnom :D
I takođe pitanje, kako da smanjim veličinu slike pošto pola posta zauzme slika :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876, enzocro92, boske

boske

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 761
    • Pogledaj profil
Re: The Hornets
« Odgovor #4 poslato: 3. januar 2016, 12:03:51 »
ubacuj slike preko imgur.com :D ajde pozuri sa nastavkom :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Dzokas9

Dzokas9

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: The Hornets
« Odgovor #5 poslato: 3. januar 2016, 13:09:37 »

Watford i zvanično predstavio novog trenera



Watford je danas na konferenciji predstavio svog novog trenera i nadaju se dugoj i uspešnoj saradnji. Videćemo kako će se Nikola snaći, al jedno je sigurno da će imati našu punu podršku.

Watford je i objavio da će Lukić imati 8,5 miliona evra na raspolaganju za transfere i par pripremnih utakmica među kojima su Anderlecht, Granada i Porto.


Imali smo nekoliko pitanja za Nikolu i evo šta je on odgovorio:

Novinar: Dobrodošli u Englesku Nikola, kakav je osećaj biti trener tako velikog kluba kao što je Watford?
Nikola: Hvala. Osećaj je fantastičan, kao da sanjam!
Novinar: Da li ste već upoznati sa timom?
Nikola: Nisam još imao prilike, ali gledao sam njihove utakmice iz prošle sezone i deluju mi kao sjajna ekipa, da nisu ne bih ni bio ovde.
Novinar: Mislite da će biti problem u komunikaciji sa igračima jer niste baš najbolji sa Engleskim jezikom?
Nikola: Apsolutno ne, fudbal je univerzalni jezik.
Novinar: Da li imate u planu neke igrače koji bi ste voleli da vidite u svojim redovima?
Nikola: Nemam, ali videćemo biće vremena i za to.
Novinar: Kakvi su Vaši odnosi sa upravom kluba?
Nikola: Veoma mi je drago što su ovaj posao dodelili meni i jako sam zahvalan, sve ih cenim i poštujem pošto su dosta stariji od mene. Nadam se da će tako i ostati.
Novinar: Da li je istina da ćete koristi 4-2-3-1 formaciju?
Nikola: Ne znam, videćemo sa kakav mi je igrački kadar, ali bih voleo i učiniću da tako i bude.
Novinar: Hvala Vam što ste izdvojili vreme za naš list.

Evo i spisak igrača Watforda sa kojima Lukić raspolaže:





Watford putuje sutra na pripreme u Kinu na kojima će odigrati prijateljske mečeve i spremiti se za novu uzbudljivu sezonu u Premier Ligi.[/SIZE]
« Poslednja izmena: 3. januar 2016, 14:48:39 od strane Dzokas9 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: boske

Dzokas9

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: The Hornets
« Odgovor #6 poslato: 3. januar 2016, 23:36:24 »

Start Lukića u novoj sezoni

I ne tako loš početak za Watford. Evo kako su oni odigrali njihove pripremne utakmice.


Watford 1-1 Anderlecht
Ibarbo 16'
Okaka 87'



Granada 4-0 Watford
El-Arabi 28'
El-Arabi 38'
El-Arabi 54'
El-Arabi 80'



Watford 2-1 Porto
Imbula 10'
Deeney 45'
L. Dyer 90'




Nikola Lukić: I nisam baš zadovoljan igrom, može to dosta bolje. Dosta smo grešili u pas igri, a to se kažnjava i u što kraćem vremenskom roku da ispravimo to. Imam dosta dobre igrače samo treba raditi sa njima konstantno. Nažalost, neki igrači će morati da odu, jednostavno ne sviđa mi se njihov stil igre, a kod nekih ni ponašanje na terenu. U ovom pripremnom periodu su svi dobili priliku da se pokažu tako će biti i u buduće - toliko je mladi trener izjavio za naš list.


Watford svoju prvu utakmicu u Premier Ligi igra protiv Liverpula na Enfildu, nadamo se da će njegov tim biti spreman do tad.

U anketi koju smo mi napravili na pitanje ''Da li je Nikola Lukić bio pravi izbor za trenera Watforda?'' dobili smo ovakve odgovore:
Da - 13%
Rano je reći - 51%
Ne, bolje da je Dik Advokat došao, ima mnogo zvučnije ime - 36%

Ostale slike sa utakmica možete naći u spojleru.
Spoiler










[/SIZE]
« Poslednja izmena: 3. januar 2016, 23:39:26 od strane Dzokas9 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92, boske

Dzokas9

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: The Hornets
« Odgovor #7 poslato: 4. januar 2016, 11:13:27 »

Otvoren prelazni rok, nova pojačanja u Watfordu


Otvoren je prelazni rok i novi igrači stigli su u Watford. Prvo pojačanje koje je stiglo u Watford je Bruno Zuculini koji je došao na pozajmicu iz Mančester Sitija i pomagaće u veznom redu. Odmah zatim došao je Balasz Dzsudzsak kojeg je Watford platio čak 8 miliona evra! Isto tako viđeni su i odlasci iz kluba kao što je Lukić i najavljivao, a oni su: Byers, Jakubiak, Gilmartin, Abdi i Jurado. Od prodaje ovih igrača zarađeno je 18 miliona evra, rečeno je iz uprave Watforda.

Zatim je Watford doveo još dvojicu igrača sredine terena, a to su Vladimir Weiss i Radoslaw Majewski. Poslednji transfer koji je Lukić napravio u ovom prelaznom roku jeste i Marko Sau, napadač Italijanskog Cagliari-a koji će očigledno biti u tandemu sa Viktorom Ibarbom, koji je pre nastupa za Watford takođe igrao za Cagliari. Na ova 3 transfera su potrošeni 17 miliona evra. Nadamo se da je Lukić napravio dobar posao dovođenjem ovih igrača. A evo i šta je on rekao na predstavljanju novih igrača.

Nikola Lukić: Vrlo sam zadovoljan prelaznim rokom i što se tiče kupovine i prodaje. Morao sam da dovedem najbolje što sam mogao za takvu malu svotu novca, zbog toga sam i morao da prodam nekolicinu igrača. Nadam se da će opravdati moja očekivanja i naravno očekivanja navijača.

Evo šta su rekli i igrači koji su došli u Watford.

Balazs Dzsudzsak: Jako sam srećan što ću igrati za tim kao što je Watford. Kada sam čuo od agenta da je Watford zainteresovan za mene, odmah sam krenuo da pakujem stvari i rekao sam agentu da bilo kakvu ponudu prihvati. Željan sam fudbala i naravno titula.


Marko Sau: Osećaj je izvanredan. Srećan sam što ću ponovo igrati sa svojim starim prijateljim Viktorom i naravno radujem se golovima koje ću postizati zajedno sa njim.


Iako je do kraja prelaznog roka ostalo još malo, Lukić je naglasio da neće više biti transfera u klubu. Ostaje nam još samo da sačekamo da krene Premijer Liga, gde ćemo videti prvi debitantski meč Nikole na klupi Watforda.

[/SIZE]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7, enzocro92, boske

Dzokas9

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: The Hornets
« Odgovor #8 poslato: 5. januar 2016, 01:31:37 »

Loš start Watforda na početku sezone


Odigrana su prva kola u Engleskim ligama i favoriti su opravdali tu ulogu i evo rezultata:



Meč Liverpula i Watforda je bio najzanimljiviji jer je to bio okršaj dva nova trenera, Jurgena Kloppa i Nikole Lukića.

Na Enfildu je ovaj meč dočekalo malo više od 50,000 navijača i Liverpul im je uzvratio neverovatnom pobedom.

Igrači i postave:



Detalji sa meča:

Obe ekipe su ušle sa novim trenerima i sa velikom željom za pobedu. Meč je počeo tvrdo sa obe strane i velikom dominacijom Liverpula na terenu, ali bez pravih šansi za gol. Na poluvreme se otišlo rezultatom 0-0. U drugo poluvreme se ušlo istim tempom i sve do 61' minuta kada je Coutinho zatresao mrežu Watforda i doneo veliko slavlje na Enfildu za domaće navijače. Od tog trenutka utakmica je krenula nizbrdo po ekipu Watforda. Sledeći gol daje Benteke u 74 i za konačnih 3-0 za Liverpul doneo je Coutinho i 88' minutu. I tako je Liverpul ostvario prvu i vrlo važnu pobedu ka tituli.

Jurgen Klopp: Presrećan sam! Ušli smo u meč puni samopouzdanja i trud i rad su nam se isplatili. Želim da zahvalim navijačima na takvoj podršci i da nastavljaju tako jer nećemo dopustiti da odu kući tužnih lica.

Nikola Lukić: Jako loš meč za nas. Liverpul je imao potpunu dominaciju, ali sve to sad ostaje iza nas. Moraćemo da ispravimo greške i nastavimo dalje, veliki je hendikep što nisu nova pojačanja mogla da igraju. Čestitam Jurgenu i Liverpulu na pobedi.

Slike sa utakmice možete naći u spojleru:
Spoiler










[/I]
[/SIZE]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92, rma_7, boske

Dzokas9

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: The Hornets
« Odgovor #9 poslato: 6. januar 2016, 13:25:05 »
Zauzet sam ovih dana sad oko Božića, tako da za koji dan ću ubaciti još koji tekst i slike da vidite kako napredujem :D stavljaću od sad po 3 kola.. Želim svima Srećan Božić i da ga provedu kod kuće sa svojim najbližima.
 

Dzokas9

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: The Hornets
« Odgovor #10 poslato: 8. januar 2016, 05:06:10 »

Prošlo prvih 5 kola Premijer Lige Engleske. Favoriti sigurni, Watford razočarava iz dana u dan


Kao i svake godine najbolja liga Engleske donosi iznenađenja pa tako i ove godine. Posle 5 kola neki od favorita su opravdali uloge među kojima su Manchester United, Chelsea, Liverpool.. Iznenađenja su timovi Leicester i Tottenham. Leicester je iz 5 utakmica zabeležio 4 pobede i najavio da će zaljuljati gigante u trci za titulu. Tottenham ima samo jednu pobedu u prvih 5 kola i nalazi se na 19. mestu. Nadamo se da će uspeti da izađu iz krize i prebrode lošu formu.



Watford je iz tih 5 mečeva zabeležio 1 pobedu i 2 remija. Dva poraza su doživeli od Liverpoola i Uniteda. Iako su umalo izvukli bod na Old Traffordu, ali im je Martial presudio u 85 minutu, fantastičnim lobom koji je doneo Manchesteru nova 3 boda. Deeney je dao 2 gola, Martial takođe i Mata jedan gol.



Spoiler




Zatim je Watford imao teške muke na domaćem terenu protiv WBA. Gardner je već na samom početku meča doneo prednost svom timu golom iz kornera u 10. minutu. Pred kraj meča Watford izjedančuje golom Berghuisa za krajnji rezultat 1-1.



Spoiler






4. kolo je dovelo Tottenham u Watford, gde ni jedna ni druga ekipu nisu imali pravo na poraz usled lošeg starta sezone. Obe ekipe su izašle na teren u najjačem sastavu. Tottenham je imao veliki posed lopte i pokušavao je da po krilima pokuša da zatrese mrežu, ali jedna greška u odbrani, Marco Sau uzima loptu uspavanoj odbrani i daje gol za radost domaćih navijača. Pokušavao je Tottenham da dođe do izjednačenja, ali bezuspešno. Meč je završen 1-0 za Watford.



Spoiler



Poslednjeg dana septembra donelo je novo kolo tačnije 5. kolo i meč između Watforda i Sunderlenda. Interesantan meč, zbog toga što su bitku vodili dva trenera koja su se borila za posao u Watfordu. Da, da Dick Advocaat je preuzeo ekipu Sunderlanda. Nije dugo trebalo ekipi Watforda da zabije gol, to čini Berghuis već u 5. minuti meča. Posle tog gola meč je postao tvrđi, tuklo se za svaku loptu i posed se smenjivao, ali bez pravih prilika. 88 minut Lens pokazuje svoju izvanrednu tehniku i prelazi dvojicu igrača i zabija gol za podelu bodova i donosi zlatni bod Sunderlandu. Majewski je igrao prvi put za svoj novi tim i pružio solidnu partiju uz asistenciju.




Spoiler






Tim meseca:


Utisak meseca:

Lukić: Jako loš početak, mogli smo biti u gornjem delu tabele da nismo ispustili bodove protiv sunderlenda, uniteda.. Al dobro, nadam se da će krenuti na bolje. Par igrača ima problema da se prilagodi načinu igranja i bojim se da ukoliko se ne uklope, da će morati da potraže novu sredinu. Ukoliko bude došlo do toga, naćiću adekvatne zamene. Pozitivno sam iznenađen Berghuisom, momak jako napreduje i željan je pobeda i golova. Nadam se da će tako i biti.

Sledeći meč je meč u FA kupu gde Watford dočekuje Crystal Palace.
[/I]
[/SIZE]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926

Dzokas9

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: The Hornets
« Odgovor #11 poslato: 9. januar 2016, 01:01:58 »

Počeo FA kup, Watford prošao u naredni krug

Počeo je najpraćeniji kup u svetu fudbala tačnije Engleski FA kup. Favoriti su bili sigurni, mada kao i uvek bilo je iznenađenja.



Jedan od interesantnijih utakmica je bio meč između dva prvoligaša Watforda i Crystal Palace.





Oba tima su napadački počeli meč i jurili su da stignu do rane prednosti jer bi rani gol brzo presudio pobednika.

Uz silne napade i lepih šansi na poluvreme se ipak otišlo rezultatom 0-0.

Utakmica u drugom poluvremena postaje zanimljiva zbog toga što Watford postiže gol u 49' minutu, mladi talentovani napadač Berghuis postiže još jedan perfektan gol koji donosi  veliko samopouzdanje kod domaće ekipe.



Crystal Palace nije imao više šta da izgubi, krenuli su svom silom napred, ali bezuspešno. Watford postiže i drugi pogodak pred kraj meča i obezbeđuje plasman u naredno kolo.







Alan Pardew: Šteta. Žalimo za ovim izgubljenim mečom, ali sreća nije bila na našoj strani danas. Osvrćemo se kompletno na Premijer ligu i da što pre zaboravimo na ovaj poraz.


Lukić nije dao nikakav komentar na današnji meč.

Očekuje se nastavak Premijer lige narednih dana.

[/SIZE]
« Poslednja izmena: 9. januar 2016, 01:05:22 od strane Dzokas9 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7