Autor Tema: Igrači napuštaju tim u my club, zašto?  (Pročitano 2168 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Karabasb

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Igrači napuštaju tim u my club, zašto?
« poslato: 13. novembar 2015, 17:37:30 »
Od skora igram pes 2016 na PS4 , igram u opciji my club i nekako se trudim da poboljšam tim,da dovedem dobre igrače, TS je trenutno 82, ali za ovih mesec dana iz tima su izašla tri super igrača, neymar, silva i roony a bili su u prvoj postavi, zašto se to dešava,kako da sprečim,a odlaze bez upozorenja. Ugovor redovno produžavam.
 

Nemanja

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: Igrači napuštaju tim u my club, zašto?
« Odgovor #1 poslato: 14. novembar 2015, 04:01:20 »
Citat: Karabasb;1407017
Od skora igram pes 2016 na PS4 , igram u opciji my club i nekako se trudim da poboljšam tim,da dovedem dobre igrače, TS je trenutno 82, ali za ovih mesec dana iz tima su izašla tri super igrača, neymar, silva i roony a bili su u prvoj postavi, zašto se to dešava,kako da sprečim,a odlaze bez upozorenja. Ugovor redovno produžavam.

Jel ti nisu to bili oni igraci koje si dobio zbog Day One Edition-a? Ja npr imam Nejmara, Aguera i ne znam kog bese, mada ih ja nisam nikad ni ubacio u postavu jer ih cuvam za teze meceve ali koliko znam to su ti igraci na pozajmici, koje ne dobijas zauvek pa nisam siguran da li sa njima uopste i moze da se produzava ugovor klasicno, kao sa ostalim igracima.
 

Karabasb

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Odg: Igrači napuštaju tim u my club, zašto?
« Odgovor #2 poslato: 14. novembar 2015, 09:49:01 »
Neymara sam dobio u tim jos na pocetku, pa i silvu, ali roonya sam kupio to znam sigurno ali je i on iščezao kao ova prethodna dvojica i neznam zašto.
Doduše bio je komentar za roonya ali ga nisam procitao samo sam stiso "X". Stvarno neznam zašto mi se to dešava.
Znam jedno da je dobro što češće igrati sa istim igračima bolje napreduju i slažu.
 

Nemanja

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: Igrači napuštaju tim u my club, zašto?
« Odgovor #3 poslato: 14. novembar 2015, 17:44:59 »
Citat: Karabasb;1407112
Neymara sam dobio u tim jos na pocetku, pa i silvu, ali roonya sam kupio to znam sigurno ali je i on iščezao kao ova prethodna dvojica i neznam zašto.
Doduše bio je komentar za roonya ali ga nisam procitao samo sam stiso "X". Stvarno neznam zašto mi se to dešava.
Znam jedno da je dobro što češće igrati sa istim igračima bolje napreduju i slažu.

Kao sto sam ti i rekao, Nejmara i Silvu si dobio na pocetku zbog Day One verzije, sa njima ne mozes da produzis ugovor svakako, a Runija si izgubio svojom krivicom ako ti je vec izaslo obavestenje, istekao mu je ugovor i to je to.
 

Karabasb

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Odg: Igrači napuštaju tim u my club, zašto?
« Odgovor #4 poslato: 15. novembar 2015, 14:50:34 »
Nije baš tako. Za ugovor znam i to sam redovno obanavljao,imaju uzvičnik zbog isteka ugovora i nisam čekao ni malo.
A što se tiče roonija nije zbog ugovora,a obaveštenje je usledilo nakon što je napustio tim, takoreći bez upozorenja.
Ne verujem da sam ja jedini kome se to dešava, ali neznam razlog , kako da to sprečim.