Autor Tema: Službeni rezultati  (Pročitano 7946 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

gustavo_fring

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1123
    • Pogledaj profil
Službeni rezultati
« poslato: 4. novembar 2015, 13:15:18 »
Ova tema će biti zatvorena, za sve prigovore za upisane službene rezlutate obratićete mi se direktno preko poruke da li na chatu ili forumu, svejedno.

Kriterijumi su jasni: u toku jedne nedelje imate da odigrate određeni broj utakmica (4,5 ili 6 zavisno od divizije u kojoj ste). Imate 7 dana da odigrate utakmicu sa tim protivnicima. Moj vam je savet da odmah čim se otvori nedelja za igranje pošaljete poruke svojim protivnicima da se dogovorite za termin. I to će biti jedina stavka koja će moći da promeni moju odluku - da mi date ss poslate poruke NA VREME (znači ne 2-3 dana pred kraj roka nego na vreme - najkasnije poslata u ponedeljak) gde se vidi da je protivnik kriv što niste odigrali utakmicu.

Znam da mnogi imaju obaveza preko glave, tu su službeni putevi i razne druge specifične situacije, ukoliko dođe do toga potrebno je samo na vreme da najavite kada ćete biti odsutni i mi ćemo vam dozvoliti da ili odigrate određenu nedelju  unapred ili da vam se odloži upisivanje službenih rezultata za trenutnu nedelju. To radite u ovoj temi.

Dve stvari koje sigurno nećemo tolerisati su nepoštovanje fer-pleja i neredovnost. Ja igram 2 serijala pes online i nijednom nisam dobio službeni rezultat, tako da garantujem da ukoliko uložite minimum nekog truda i obzirnosti ni vi nećete doći u tu situaciju.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Mihajlodc, TasheTheMachine, DM11, Dartvader80