Autor Tema: Menadzer liga dresovi  (Pročitano 28839 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mihael

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1859
    • Pogledaj profil
Re: Menadzer liga dresovi
« Odgovor #105 poslato: 28. januar 2016, 17:51:45 »
Ja sam samo izneo jedan od propusta koji sam primetio, ne u nameri da nipodastavam nečiji rad (Verujem da to tako Darko nije ni shvatio, niti bilo ko drugi), već da ukažem na stvari koje po mom mišljenju nisu bas najbolje, kako bi se popravile u buducnosti, ako i drugi imaju sličnih problema.

U proslosti sam i sam takve stvari radio, ne samo na pesu, nego i na mnogim drugim igrama, tako da mi nije problem da to ubacim drugacije, vec sam samo izneo moje vidjenje stvari koje bi mogle da budu bolje. Ne vidim zasto bi neko sugestiju trebao da gleda kao nipodostavanje necijeg rada ili kritikovanje. Sve sto se radi iz dobre volje, nebi trebalo da nailazi na kritiku, vec samo na pomoc i sugestiju.

Ako neko razume i ceni trud, to smo mi momci iz UO, koji vec godinama gubimo vreme kako bi na razne nacine poboljsali ligu, tako da apsolutno razumem Darka i podrzavam ga u svemu sto radi.

Darko, slike koje sam postavio su da bi se pokazale razlike u boji, dok cu ako ti bude potrebno poslati i ostale slike kad udjem u igru i napravim ss. Te promene u bojama se desavaju kod MNG logoa u levom uglu, kao i kod scoreboarda, svaki put kad je replay. Takodje, boje se javljaju i na pocetku meca prilikom predstavljanja ekipa (pa se kod grbova timova vide neke ljubicaste linije i boje) a verujem da nema apsolutno nikakve veze sa rezolucijom. Mozda je to problem koji i Makibor ima, samo sam ga ja losije objasnio. Čim sam izbacio scoreboard, takvih problema vise nema.

U svakom slucaju, sve pohvale za rad i bez previse nervoze, vec samo pozitivno :).

:ziveli:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: darko_pfc

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Odg: Menadzer liga dresovi
« Odgovor #106 poslato: 18. februar 2016, 16:25:20 »
Evo imamo malo novih stvari.

Sredjeni Makijevi dresovi, dodat novi sponzor (radio Loki, a mislim da je i sebi sredio dresove).
Sredjeni transferi na polusezoni (radio Hadis).
Sredjene formacije, nisu vise sve fluid (radio ja).
Po zelji je obrisan Gustavu prefiks FC da bi bilo bolje u onom meniju u igri. Takodje i Lokiju, koji ima i novi grb.

Mozete slobodno da prebacite ovih par fajlova (15 MB) u Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2016\save
Zatim snimite offline team data u Master ligi, a ako zelite i ako je potrebno sredite brojeve na dresu pre toga.

Download:

Dakle prilazemo samo to malo sto smo menjali, a ako je nekome potreban i Edit pre ovog... znate gde se nalazi, na sajtu PSML.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gustavo_fring, gorantz, Mihajlodc, MakiBor, internacional 1, Hadis Zekic

shokanito

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1041
    • Pogledaj profil
Odg: Menadzer liga dresovi
« Odgovor #107 poslato: 22. mart 2016, 23:56:36 »
Klub   :     Zvezdara FC  

      Grb  :    

         http://postimg.org/image/e8wptgm1j/

             
     Dresovi :    se šiju kod Darka
« Poslednja izmena: 23. mart 2016, 00:15:43 od strane shokanito »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gorantz

gorantz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1053
    • Pogledaj profil
Re: Menadzer liga dresovi
« Odgovor #108 poslato: 25. mart 2016, 10:54:46 »
Ako moze meni umjesto Crno-crvenih i bijelih garnitura dresova ova 2 nova kompleta? Uz ta 2 nova ostala bi i ona plava garnitua dresova ako je moguce, hvala!

http://www56.zippyshare.com/v/nKChxgvD/file.html
 

internacional 1

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 944
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Menadzer liga dresovi
« Odgovor #109 poslato: 25. mart 2016, 23:21:55 »
Evo i ja da zamolim ukoliko je moguce da mi se ubace dresovi,samo moj grb ubaciti na ove dresove,sto koristim u mng,ako je moguce.HVALA veliko

http://www12.zippyshare.com/v/9JONHYxS/file.html
 

internacional 1

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 944
    • Pogledaj profil
Odg: Menadzer liga dresovi
« Odgovor #110 poslato: 1. april 2016, 00:48:56 »
Jel ce izaci nov patch sa dresovima....?
 

MakiBor

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2422
    • Pogledaj profil
Re: Menadzer liga dresovi
« Odgovor #111 poslato: 14. april 2016, 12:41:32 »
Zamolio bih drugare editore da u sledeci edit umesto mog starog logoa ukljuce novi:



Sve ostalo ostaje isto! Hvala puno!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: shope, Hadis Zekic, gorantz, internacional 1, darko_pfc

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: Menadzer liga dresovi
« Odgovor #112 poslato: 22. april 2016, 13:13:56 »
Poštovana edit sekcijo ili bolje napisati editoru :D

Ja bih želeo da promenim dve garniture dresova (mislim da su to 2 i 3 garnitura Everton (sivi) i Chivas de Guadalajara (plavo-beli)). Umesto njih voleo bih da mi se urade druga dva dresa i to.

AC Roma treća siva garnitura ima ih u pes-u (link za dowmload)
Zvezdin crveno beli dres identičan koji ima Vojo_90

Prva garnitura (totenham plavi) kao i četvrta garnitura (Watford žuti) ostaju.

Hvala
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: darko_pfc

Mihael

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1859
    • Pogledaj profil
Re: Menadzer liga dresovi
« Odgovor #113 poslato: 27. april 2016, 22:53:05 »
Ja bih zamolio da mi se doda i treca garnitura, posto imam samo dve, a malo onda da se promeni raspored.

Znaci, želeo bih da mi se sadašnja druga garnitura (Crno-beli dres) postavi kao treća, a da se prva i druga Lesterova garnitura dodaju. Postoje vec u igri te garniture Lestera, plava i bela, pa samo ako moze da se izvrsi ta promena za polusezonu, bio nih veoma zahvalan.

Znači, bilo bi:

1. Plava (Lester)
2. Bela (Lester)
3. Crno-bela (Moja sadašnja druga)

Golmanova garnitura takodje iz Lestera, ona koja ima u igri.


Hvala unapred.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: darko_pfc

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
MNG Edit
« Odgovor #114 poslato: 6. maj 2016, 11:01:20 »
Prilazem nakon ove polusezone novi Edit koji donosi:

- sve MNG transfere (i sredjene formacije u D1, ali svejedno svako ce svoju doterati ili ucitati),
- nove dresove po zelji (Mihi, Mihaelu i Hadisu po 2),
- fantasticne 3D grbove*, najbolje moguce ostrine, tu su za sve lige u PES-u. Pogledajte neke od grbova - primer 1, primer 2.

*menjani su grbovi, potpuno ili bar delimicno:
Makiju, Hadisu, Nixu, Crowu, Miloradu, Maxu, ASTu, Voju, Gustavu, Lokiju, Miti, Mihaelu, Urosu i meni.
Mada se mogu zadovoljiti svi jer je konacno ostrina grbova ona prava, kao na samoj slici sa sajta.
Postoji jedna greska, ali nadam se zanemarljiva**. Odmah nakon ulaska u partiju nece se videti ispravni veliki grbovi, nego default grbovi iz tih liga, ali posle u igri nakon prvog zvizduka sudije i na kraju uvek ispravno pokazuje.
**prvo, pocetni SS nam ne treba, a drugo, ako protivnik stiska start onda se taj deo nece ni videti.
Otvoren sam za pomoc, davanje linkova ili reupload starih grbova, starog edita, Arene, no-replay-logo i slicnih varijanti.


Posto mi mnogo vremena oduzima secenje, pa onda i skockanje dresova u igru, molim vas da imate obzira i zahtevate samo 1-2 druga ili dodatna dresa kad-ikad.
Necu raditi svake sezone po 4 dresa jednom coveku, rado bih, ali prvi deo one recenice iznad govori sve.
Ako imate koji grb, to se lako ubacuje.

Hvala onima koji srede nesto sami i tako pomognu u izradi edita!


Download 1 - Edit (dresovi): Na PSML sajtu ili preko ove ikonice (222 MB)
- sadrzaj te arhive raspakovati u Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2016\save (i replace all)


Obavezno, da bi vam radili grbovi morate skinuti i dodatke u vidu PSML menija, scoreboard-a (SK + MNG replay logo), lopte, korner zastavice i pomenutih grbova.
Download 2 - Grbovi + dodaci: (144 MB)
- raspakovati tamo gde vam je instaliran PES, odnosno najcesce u C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Pro Evolution Soccer 2016\download (i replace all)

Novost je dakle da su grbovi odvojeni od dresova, ne ubacuju se vise tamo. Ali zato sijaju. :o
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Dartvader80, Mihajlodc, Mihael, gorantz, Hadis Zekic, 186boris

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: Menadzer liga dresovi
« Odgovor #115 poslato: 6. maj 2016, 11:14:15 »
A gde je taj sljasteci grb za bulbulderac :)

The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: Menadzer liga dresovi
« Odgovor #116 poslato: 6. maj 2016, 11:16:36 »
Staromodan ti je. :) Da imas Liverpul vidis kako bi prosao.
Vidi s nekim fotosoperom da se igra malo.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 

Yoda

  • Sedam
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1184
    • Pogledaj profil
Re: Menadzer liga dresovi
« Odgovor #117 poslato: 6. maj 2016, 14:19:35 »
Meni nema grba uopste kad udjem u edit/team... u stvari ima ali neki crl 1980 cini mi se... :(

cek... vidi mi se grb dok gledam spisak timova, tu stoji lepo grb i ime... ali kad udjem u moj tim i odem na amblem tamo stoji taj crl... jel' to tako treba, sve je ok?
« Poslednja izmena: 6. maj 2016, 14:23:35 od strane Yoda »
Ponekad u fudbalu moras davati golove!!!
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: Menadzer liga dresovi
« Odgovor #118 poslato: 6. maj 2016, 18:52:50 »
Sve je ok.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: Menadzer liga dresovi
« Odgovor #119 poslato: 9. jun 2016, 11:30:11 »
Nakon danasnjeg izlaska DLC-a da bi funkcionisali dodaci u vidu grbova, slika u meniju, scoreboard-a i ostalih stvari
potrebno je prebaciti ovaj mali fajl (3 KB) u "download" folder koji se nalazi tamo gde vam je instaliran PES.

Download:


Dakle uvrstio sam da cita DLC 4.0 i sve one dodatke od proslog puta koje morate imati (Download 2, par postova iznad).

Za sada toliko, a za koji dan, kada se zavrse baraz i prelazni rok, onda cu srediti novonastale transfere, i poslednji put u ovom serijalu klubovi ce menjati lige.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Toja, leka034, gorantz, javicuse, Dartvader80, fakizmaj, 186boris