Autor Tema: Menadzer liga dresovi  (Pročitano 28838 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Loki87

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
Menadzer liga dresovi
« poslato: 27. oktobar 2015, 16:24:21 »
Postovani menadzeri

ako postoji interesovanje da odradimo neke dresove za ligu, podrzite predlog lupanjem Thanks-a! Posto niko nema vremena da se u potpunosti posveti toj izradi ili da se napravi neki pec, pocecemo od dodavanja grbova tima i lige na vec postojece dresove. Na vama je da odaberete po dve garniture za igrace i jednu golmansku iz ponude! Naravno odabrali smo Nemanjinu kolekciju i EPL pack, mada ako nadjete jos neke dresove (2048x2048 i 1024x1024) budite slobodni da i te posaljete.

Svaki zainteresovani menadzer bi trebao da skine i pregleda garniture, odabere tri, posalje sifre garnitura(adidas023,adidas056,adidas107) i po mogucnosti logo svog tima. Tako bi kompletirali jedan "save" koji bi izdelili medjusobno, kroz sta ce vec kada vreme tome dodje , da vas provede moj ucitelj i saradnik Hadis_NP. Molim za solidarnost kod odabira dresova, nije bitno da svako odabere Bayernove ili Realove , te da uradimo svima iste dresove. Odardicemo neku tabelu gde bi se videlo koje sifre su zauzete,da se ne raspravljamo kao deca. Sa izradom necemo poceti ako vise od polovine menadzera ne bude zaiteresovano, jer onda sve ovo gubi smisao. Ne ocekujte nikakve senzacije u izradi! Uradili smo neke probne dresove pa cemo podeliti da vidite o cemu se radi, i ako ste zainteresovani podrzite predlog.



Za nekada kasnije ako predlog zazivi mozemo da ubacimo i sponzore koje odaberete, pa bi to moglo da izgleda i ovako:






Sportski pozdrav Loki87
« Poslednja izmena: 28. oktobar 2015, 10:52:01 od strane Loki87 »

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: Menadzer liga dresovi
« Odgovor #1 poslato: 27. oktobar 2015, 16:36:36 »
Bilo bi lepo i poželjno da se što pre ljudi izjasne povodom ovoga. Stalno pišemo o tome a nikako da pomognemo momcima koji se angažuju da urade peč. Ko ima svoje dresove koje radi, neka pošalje Lokiju na PM, kako bi ih samo ubacio u edit i da imamo sve kompletno. Ako pak želite neke druge onda probajte da nađete sve što Vas zanima i pošaljite im na pm.

Hajmo da se angažujemo samo malo i da imamo kompletnu priču. Ne radi se o pecu, vec o editu. Dakle ne menja se gameplay :D
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Loki87, Hadis Zekic, javicuse, darko_pfc

Hadis Zekic

  • PS4 PSML United
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2629
    • Pogledaj profil
Odg: Menadzer liga dresovi
« Odgovor #2 poslato: 27. oktobar 2015, 16:54:17 »
Kao svaka ozbiljna manager liga treba da imamo edit sa nasim klubovima i sa njim da igramo, moramo biti ozbiljni u vezi ovoga i shvatiti ovo kao obavezu da imamo i igramo sa ovim editom, jer puno ce da bude lepse imacete vas grb, vase tri garniture dresova ko je vam se svidjaju... Vase je samo da odaberete tri garniture i jednu golmansku garnituru, skinite svi ovu nemanjinu kolekciju izaberite i to je to, nije tesko ... Srecno svima :)...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: internacional 1, gorantz

gustavo_fring

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1123
    • Pogledaj profil
Re: Menadzer liga dresovi
« Odgovor #3 poslato: 27. oktobar 2015, 16:57:49 »
Odmah da kažem da je dovoljno da 2-3 igrača ne igraju sa editom i da sve upropaste. Ja sam za to da ili svi igramo sa editom ili niko. Ako ovde neko napiše da neće igrati sa editom da znam da ga ne skidam posle.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: operativac, Hadis Zekic, internacional 1, darko_pfc

Hadis Zekic

  • PS4 PSML United
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2629
    • Pogledaj profil
Odg: Menadzer liga dresovi
« Odgovor #4 poslato: 27. oktobar 2015, 17:05:52 »
Potrudicemo se da svi igraju sa editom, jer neznam sto bi neko igrao sa olimpijakosom umesto sa svojim klubom, svojim grbom i dresovima koji mu se svidjaju? Osim ako je bas nezainteresovan za manager ligu :)...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Loki87

javicuse

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1877
    • Pogledaj profil
Re: Menadzer liga dresovi
« Odgovor #5 poslato: 27. oktobar 2015, 17:20:00 »
PRVI
Umbro (011)

DRUGI
Jako (003)

Golman
Penalty (011)

Ovo za golmana nisam siguran trebaju li neki posebni dresovi, posto ih nema izdvojeno u folderu. Ako ne može ovaj, stavite neki po vaem izboru

LOGO:

http://www.psml.rs/Images/Logos/8.png
Iz ničega nešto, to nije mala stvar, već Božiji dar biti Baltazar :)
HoopoeQuotes
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Hadis Zekic, Loki87

gustavo_fring

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1123
    • Pogledaj profil
Re: Menadzer liga dresovi
« Odgovor #6 poslato: 27. oktobar 2015, 17:20:39 »
Meni je bitno da mi prvi dres bude crno-beli (možete koristiti Partizan, možete Njukasl ili Juventus, šta je vama najlakše, sponzor mts malim slovima), rezervna garnitura neka fluorescentna (žuta, narandžasta, svetlo-zelena ponovo na vama je koju tačno), za golmana mi je svejedno. Vidim da tražite tačne šifre, ja vas ne bih obavezao na taj način, znači dao sam 3 kluba za prvu garnituru i tri potencijalne boje za drugu, uopšte nisam previše zahtevan tako da kako god da napravite meni je super.
Evo logo na kraju. Hvala unapred!

Edit: evo tačno šta želim ako ne može nešto javite u inbox:
PRVI
Adidas (038)

DRUGI
Adidas (065)

Za golmana stvarno po vašem izboru, samo nek se razlikuje od prve i druge garniture,
« Poslednja izmena: 27. oktobar 2015, 19:44:51 od strane gustavo_fring »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Hadis Zekic, Loki87

koca013

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1664
    • Pogledaj profil
Re: Menadzer liga dresovi
« Odgovor #7 poslato: 27. oktobar 2015, 17:37:21 »
adidas - 119 - golman

prvi - adidas - 120

drugi - adidas - 121
 
treci - adidas - 122

ako sam dobro nasao  ovo je marsejeva cela garnitura dresova


http://www.psml.rs/Images/Logos/32.png?1446045387
« Poslednja izmena: 28. oktobar 2015, 16:16:50 od strane koca013 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Hadis Zekic

Loki87

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
Re: Menadzer liga dresovi
« Odgovor #8 poslato: 27. oktobar 2015, 18:12:40 »
Citat: gustavo_fring;1403879
Meni je bitno da mi prvi dres bude crno-beli (možete koristiti Partizan, možete Njukasl ili Juventus, šta je vama najlakše, sponzor mts malim slovima), rezervna garnitura neka fluorescentna (žuta, narandžasta, svetlo-zelena ponovo na vama je koju tačno), za golmana mi je svejedno. Vidim da tražite tačne šifre, ja vas ne bih obavezao na taj način, znači dao sam 3 kluba za prvu garnituru i tri potencijalne boje za drugu, uopšte nisam previše zahtevan tako da kako god da napravite meni je super.
Evo logo na kraju. Hvala unapred!

Brat Gustavo, uradicemo samo grbove, sponzori tek nekada posle ;) . Izbacio sam i to samo da se vidi da moze da se naparvi i da bude ok. Sada samo grbovi na postojece dresove, uz minimalno sminkanje ;).
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gustavo_fring, Hadis Zekic

internacional 1

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 944
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Menadzer liga dresovi
« Odgovor #9 poslato: 27. oktobar 2015, 18:44:29 »
Posto sam dobio klub ime kluba ce biti

FC Nerazzurri

Dresove mi stavite od Intera naravno

Evo i grba
Vidim da imam bratski  klub Inter(crow)



 gk nike 114

 domaci  nike 115

 gostujuci nike 117

 treci  nike 116
« Poslednja izmena: 28. oktobar 2015, 10:05:07 od strane internacional 1 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Hadis Zekic, CroW

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: Menadzer liga dresovi
« Odgovor #10 poslato: 27. oktobar 2015, 19:35:38 »
Odmah da Vas sve opomenem. Covek je napisao kako da mu posaljete sta hocete, nemojte sad i vi da zezate. Uzmite lepo nadjite dresove koje zelite i posaljite im. Nemojte ovako.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Loki87, Hadis Zekic, javicuse, circulation

AST

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 857
    • Pogledaj profil
Re: Menadzer liga dresovi
« Odgovor #11 poslato: 27. oktobar 2015, 19:59:13 »
Ja cu koristiti kompletnu garnituru koju Partizan ima po izlasku DLC...
« Poslednja izmena: 27. oktobar 2015, 23:57:44 od strane AST »
Partizan sigurno ŠAMPION,a ostali nek se poređaju kako im je volja!!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Hadis Zekic, Loki87, Riky_93

Hadis Zekic

  • PS4 PSML United
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2629
    • Pogledaj profil
Odg: Menadzer liga dresovi
« Odgovor #12 poslato: 28. oktobar 2015, 00:34:38 »
KLUB : FK NOVI PAZAR

GRB:


PRVA GARNITURA: Manchester City P1


DRUGA GARNITURA: Nike (100)


GOLMAN: Hummel (015)


Potrudite se da vam ovako izgledaju zelje, skinite Nemanjine dresove, odaberite koji vam se svidjaju i napisite nam...
PS: Ako moze ovaj Etihad sponzor na sva tri dresa :*...
« Poslednja izmena: 31. oktobar 2015, 01:34:19 od strane Hadis Zekic »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Loki87

Yoda

  • Sedam
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1184
    • Pogledaj profil
Re: Menadzer liga dresovi
« Odgovor #13 poslato: 28. oktobar 2015, 02:17:28 »
EDIT: Ako je lakse da se ubace vec gotovi dresovi koje mi je Darko radio za proslu sezonu ja sam za... tu ima 2 seta dresova sa sve grbom i 2 golmana i ubaci se jos recimo pod brojem 3 ispod kao treci... Grb isto ima kod Darka tako da je i to onda sredjeno... ako ne ide tako onda po ovom spisku ispod...


YODA FC

1. Nike 015

2. Nike 026

3. Nike 083

Golman neka bude neki fluorescentan, ili sto jaca boja, zuta recimo...

Grb cu ubaciti u post kasnije...ili cu poslati kome treba... mada ja mislim da Darko ima sve grbove od prosle sezone...

... a i to je naredno pitanje... jel' ne moze nista da se iskoristi sa 15-ice? To bi bilo mnogo jednostavnije...
« Poslednja izmena: 28. oktobar 2015, 21:41:47 od strane Yoda »
Ponekad u fudbalu moras davati golove!!!
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: Menadzer liga dresovi
« Odgovor #14 poslato: 28. oktobar 2015, 03:54:35 »
Pre par nedelja:
SpoilerSta je sve sredjeno?

* van MNG:
- sredjena imena svih klubova u igri (Eng 1, 2, Ita 2, Port, Arg, Cile)
- sredjena imena i grbovi svih takmicenja
- sredjeno 90% transfera, 100% onih najvecih
- sredjeno 90% postava
- sredjeni svi grbovi Premijer lige
- sredjeni dresovi Arsenala, Celsija, Liverpula, Sitija
- ubacene slike svih PL menadzera, kao i drugih velikih klubova
- sredjeni dresovi Srbije

* u MNG:
- dodate dve lige, MNG D1 i MNG D2 (umesto PEU i PLA), sa svim klubovima i grbovima
- sredjena imena menadzera i stadiona
- sredjeni dresovi polovini igraca, odnosno svima bar na neki nacin
(pardon, poslednju stavku sam unapred napisao sto sam planirao da uradim, imam spremne mnoge, ali se moraju ubaciti rucno u igru i usaglasiti neke stvari)

Dakle uradio sam grbove i imena timova, dodao D1 i D2 lige i jos neke stvari. Nisu mogli da se iskoriste fajlovi sa 15-ice. Cekao sam DLC da vidim hoce li zeznuti neka imena i to (a cekao sam i imena timova novajlija). Rado cu poslati Edit Lokiju ili bilo kome ko ima vise vremena od mene u narednom periodu da se bavi najkompleksnijim poslom - dresovima, uskladjivanju grbova, sponzora, boja...
Kako ih ubacujes Loki? Preko edita u igri ili ovo mi vise lici preko cpk ili kako to vec ide? Tako je i bolje, na vec postojeci. Ja sam dodavao grb na prednju stranu dresa (eventualno i sponzora ili slicno), pravio slike ovakvog tipa a onda u editu u igri uskladjivao boju pozadi (to moze biti zeznuto), dodavao jos neke logoe.

Sto se tih dresova tice, nazalost nista nece biti perfektno dok ne bude obavezno da svako ima isti EDIT. Ako neko nema... onda gledamo ime, grb i dresove nekog drugog kluba. Malo je konfuzno i ruzno ako je to klub nekog drugog menadzera (ubacio igrace u klub iz te lige, a nema isti edit kao i protivnik). Uvek pola ljudi zeli edit, pola ne.
100 ljudi - 100 cudi, nekome je nesto nakindjureno, kitnjasto (pa ubace svoje igrace u neki poznati ili nepoznati klub), nekome je dovoljno 2 dresa, svetli i tamni, a nekome nije, hoce 4 i hoce vise detalja. Ima i onih koji igraju takmicenja i na drugim PES zajednicama, pa ne zele mesanja. Ima i onih koji srede samo sebi i dovoljno im je.
Jedino da UO kaze da je obavezno, ako ne, onda je polovicno, falicno.

Meni je dovoljno 2 dresa (plavi i beli) i poslacu svoja 2 uniform fajla Lokiju.

Ako ce na prednjoj strani dresa ostati prostor za sponzora, onda na ledjima ispod broja moze da stoji logo PES-Serbia, imam transparentan crni i beli (beli na belu podlogu ne ide i obrnuto). Lako se ubacuje. Imam jos neke logoe ako treba. Cak i od mnogih sponzora. Pola dresova sad mogu da napravim ili imam spremno, problem je druga polovina igraca koja se ne gura, ne zeli, pa nisam ih ni ja nikad vukao za rukav da im radim.

Spoiler    




« Poslednja izmena: 28. oktobar 2015, 04:04:53 od strane darko_pfc »
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Loki87, Hadis Zekic