Autor Tema: Povratak Čekićara  (Pročitano 30576 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Istok1926

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 165
    • Pogledaj profil
Odg: Povratak Čekićara
« Odgovor #150 poslato: 15. april 2016, 22:36:30 »
Citat: ГрујоДелија;1425743
Čekićari su to! :hammer:


Idemo po titulu! :tank:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Istok1926

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 165
    • Pogledaj profil
Odg: Povratak Čekićara
« Odgovor #151 poslato: 16. april 2016, 11:37:26 »
"
Čekićari" izvukli povoljan rezultat u Portugalu, ali i ostali bez jednog igrača na duži period!
[/COLOR][/SIZE][/B]



U okviru osmine finala Lige šampiona Benfika je na svom terenu dočekala branioca trofeja, ekipu Vest Hema. Iako je Benfika imala prednost domaćeg terena, gosti su bili dominantniji sa čak 13 udaraca u okvir gola Benfike, te većim posjedom lopte. Ipak do prednosti dolazi domaći sastav kada je Gaitan pogodio nakon prodora u 19. minuti. Izjednačenje gostima u pravi čas donosi Obiang, golom nakon kornera u 43. minuti susreta. U nastavku bolji Vest Hem ali nisu uspjeli doći do gola, sve do 88. minute kada Grizman odlično proigrava Lukakua, koji je precizan za 2:1. Tokom utakmice došlo je do povrede Depaja,koji će sa terena odsustvovati 2 mjeseca.








"Možemo biti zadovoljni rezultatom, imamo prednost od jednog gola pred revanš meč na našem stadionu. Nažalost Depaj je doživio povredu koljena i odsustvovaće određeno vrijeme sa terena. To je već drugi igrač na kojeg ne mogu računati za revanš meč, jer je i Dženkinson odsutan od januara."


 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876, rma_7, Ivan94, enzocro92

Istok1926

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 165
    • Pogledaj profil
Odg: Povratak Čekićara
« Odgovor #152 poslato: 17. april 2016, 23:17:16 »
"Čekićari" savladali Arsenal i zadržali 10 bodova prednosti u odnosu na Mančester Siti!
[/COLOR][/SIZE][/B]



U 31. kolu Premijer lige Vest Hem je ugostio ekipu Arsenala. Bivši igrač "Tobdžija" koji je ovog ljeta stigao na Apton Park, Aleksis Sančez pogađa za prednost "Čekićara" u 31. minuti. Na 2:0 povećava Insinje golom u finišu prvog poluvremena. U nastavku Gibs sjajno pronalazi Velbeka, koji u 60. minuti smanjuje rezultat na 2:1. Ipak Arsenal nije mogao više od toga, tako da su Grizman u 72. i  Sančez svojim drugim golom u 81. minuti postavili konačan rezultat 4:1. Ovim trijumfom Vest Hem je zadržao deset bodova prednosti u odnosu na Mančester Siti, dok je Arsenal ostao na poziciji broj 7.




 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7, Nikola9876, Ivan94, enzocro92

Istok1926

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 165
    • Pogledaj profil
Odg: Povratak Čekićara
« Odgovor #153 poslato: 19. april 2016, 11:23:02 »
Vest Hem u revanšu lako sa Benfikom!
[/COLOR][/SIZE][/B]



Vest Hem je na Apton Parku dočekao ekipu Benfike u revanš meču osmine finala Lige šampiona. Prvi meč je završen rezultatom 2:1 u korist "Čekićara". Vest Hem je u prvom duelu bio bolji tim i stvarao više šansi, a tako je bilo i na ovom meču. Aleksis Sančez je doveo domaće do prednosti od 1:0, nakon sjajnog gola u 23. minuti. U finišu poluvremena Filip Đuričić pogađa za 1:1. U nastavku nakon kornera, u 53. minuti, pogodak postiže Zlatan Ibrahimović. Nakon par minuta Vaz se upisuje u strijelce i povećava rezultat na 3:1. Almeida u 75. minuti, nakon sjajne kontre gostiju smanjuje rezultat, dok u 93. Lobato pogađa za konačnih 4:2. U četvrtfinalu Vest Hem će igrati sa Atletikom iz Madrida koji je ukupnim rezultatom 7:1 izbacio Ajax.




Svi rezultati i parovi četvrtfinala:
Spoiler
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7, CoNe Delija, Ivan94, enzocro92

Istok1926

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 165
    • Pogledaj profil
Odg: Povratak Čekićara
« Odgovor #154 poslato: 19. april 2016, 20:19:35 »
Desetkovani Vest Hem preko Ibrahimovića savladao Atletiko!
[/COLOR][/SIZE][/B]



U prvoj utakmici četvrtfinala Lige šampiona Vest Hem je dočekao Atletiko Madrid. Buvač na ovom meču nije mogao da računa na Nemanju Matića koji se povrijedio na meču  sa Stoukom prije dva dana, Dženkinsona i Depaja koji su već duže vrijeme van stroja, te Grizmana i Lukaku koji su se tek  vratili sa priprema reprezentacija. Sa druge strane kod gostiju nije bilo Fernanda Toresa i Kokea.
Ali srećom po "Čekićare"  Ibrahimović i Lobato su bili na visini zadatka. Već u 12. minuti nakon prodora po desnoj strani Santana sjajno pronalazi Lobata za prednost domaćih. U 38. minuti nakon kornera Ibrahimović povećava na 2:0. Samo četiri minute kasnije Džekson Martinez smanjuje na 2:1. Početkom drugom poluvremena Zlatan postiže svoj drugi pogodak, i kako se na kraju ispostavilo, postavlja konačan rezultat. Vrijedi napomenuti da je zbog drugog žutog kartona Santana isključen u 67. minuti meča.




 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92, rma_7

Istok1926

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 165
    • Pogledaj profil
Odg: Povratak Čekićara
« Odgovor #155 poslato: 20. april 2016, 14:15:47 »
"Čekićari" u revanšu razbili Atletiko Madrid i zakazali meč sa Parizom!
[/COLOR][/SIZE][/B]



U tim Željka Buvača vratili su se Matić, Grizman i Lukaku. Upravo je napadač Belgije u 18. minuti postigao pogodak za prednost gostiju. Bunjaki osam minuta kasnije izjednačava rezultat. Sa tim rezultatom se otišlo na pauzu. U nastavku totalna dominacija "Čekićara". Prvo Obijang pogađa u 58. minuti nakon asistencije Grizmana, da bi u 73. minuti Vaz pogodio za 3:1. Međutim tu nije bio kraj mukama za Atletiko. U 90.minuti Vaz postiže svoj drugi pogodak,a u 94. Sančez postavlja visokih 5:1. U polufinalu Lige šampiona Vest Hem se sastaje sa PSG-om koji je sa 4:0 izbacio Udineze. Drugi polufinalni par čine Barselona i Real.




Ostali rezultati i parovi polufinala:
Spoiler
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7

Istok1926

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 165
    • Pogledaj profil
Odg: Povratak Čekićara
« Odgovor #156 poslato: 23. april 2016, 13:17:13 »
Liverpul se pošteno osramotio! Devet pogodaka nezaustavljivog Lukakua, četiri za prvih dvadeset minuta!



U polufinalu FA kupa snage su odmjerili Vest Hem i Liverpul. "Čekićari" su poveli već u trećoj minuti susreta kada je Sančez probio po desnoj strani i preciznim centaršutom uposlio Lukaku, a bivši napadač Evertona zabija za 1:0. Nakon sedam minuta ista akcija, samo sa druge strane gdje je asistent bio Insinje. U 15. minuti Grizman izvodi korner, a najviši u skoku je Lukaku koji zabija het-trik za samo 15 minuta igre. Na četvrti pogodak napadač Belgije je čekao samo pet minuta, jer je u 20. minuti pogodio na asistenciju Insinjea. U 22. minuti prvi put Liverpul pokazuje znake života, kada je Benteke precizan za 4:1, da bi šest minuta kasnije Moreno smanjio rezultat na dva gola zaostatka. U 36. minuti Sančez upisuje drugu asistenciju, a Romel Lukaku peti pogodak i postavlja konačan rezultat prvog poluvremena, 5:2.
Na otvaranju drugog poluvremena, u 53. minuti, Benteke postiže svoj drugi pogodak danas. Samo dvije minute kasnije Lukaku nastavlja tamo gdje je stao u prvih 45 minuta. U 55. minuti nakon sjajnog prodora Lukaku rutinski plasira loptu u suprotnu stranu Minjolea za visokih 6:3. Deset minuta kasnije Grizman ponovo izvodi korner, a Lukaku je i ovoga puta najviši pred golom Liverpula i zabija svoj sedmi pogodak danas. Pet minuta kasnije Vest Hem postiže novi pogodak,ovoga puta Sančez zabija. U 73. minuti Lukaku postiže svoj  osmi pogodak danas, da bi u 87. minuti svojim devetim golom postavio konačan rezultat Vest Hem Liverpul 10:3.
U drugom susretu polufinala Totenhem je kao gost sa 4:0 savladao Mančester Siti i zakazao londonsko finale.




"Mislim da ste vidjeli isto što i ja. Svaki komentar bio bi suvišan nakon ovakve partije Lukakua. Pokazao je zašto je osvojio dvije  Zlatne lopte i zašto je oborio rekord po broju golova u Premijer ligi. Ostalo je još finale sa Totenhemom što nimalo neće biti lagan posao. Moramo ostati na zemlji nakon ovoga trijumfa i odigrati taj susret maksimalno oprezno."

"Potpuni debakl moje ekipe u ovom  polufinalu. Lukaku je večeras bio nezaustavljiv za nas i pogađao je skoro sve šuteve koje je uputio prema našem golu. Ovo je težak udarac za nas i moraćemo što prije zaboraviti na to."
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92, rma_7

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: Povratak Čekićara
« Odgovor #157 poslato: 23. april 2016, 21:53:28 »
Ode Liverpool  :crying: :no:
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926

Istok1926

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 165
    • Pogledaj profil
Odg: Povratak Čekićara
« Odgovor #158 poslato: 26. april 2016, 13:18:18 »
Čelzi savladao Vest Hem, i odgodio proslavu titule "Čekićara"
[/COLOR][/SIZE][/B]



U 34. kolu Premijer lige sve je bilo spremno za promociju novog-starog šampiona Engleske. Međutim Čelzi je pokvario planove "Čekićara". Iako su obje ekipe stvarale dobre šanse i igrale atraktivan fudbal, golman "Plavaca" Kurtoa je pokazao zašto nosi epitet jednog od najboljih golmana svijeta u ovom trenutku. Belgijski čuvar mreže je danas uspješno intervenisao čak devet puta. Domaći do prednosti dolaze u 23. minuti kada Lasana Dijara proigrava Kostu, koji rutinski pogađa. Na 2:0 povećava Rodrigez u 42. minuti susreta. U međuvremenu dvije sjajne šanse pred golom Kurtoe, ali oba puta sjajno interveniše golman Čelzija.  U nastavku meča Kosta se odužuje za asistenciju Dijari kod prvog gola, te bivši igrač "Čekićara" zabija za visokih 3:0. Konačan rezultat u 86. minuti postavlja Santana, na asistenciju Aleksisa Sančeza. U narednom kolu Vest Hem pred svojim navijačima dočekuje Liverpul i eventualnim trijumfom bi obezbijedili titulu.




 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7

ГрујоДелија

  • Gost
Odg: Povratak Čekićara
« Odgovor #159 poslato: 26. april 2016, 14:29:58 »
Arsenal nije 4? :O Svasta... :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926

boske

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 761
    • Pogledaj profil
Re: Povratak Čekićara
« Odgovor #160 poslato: 26. april 2016, 19:42:58 »
Ne znam kako uopste imas volje za igrati narocito posle 7:5 u finalu LS i 9:0 u super kupu... krajnje nerealni rezultati ali vidim ima onih kojih prate i dalje, ja ne bi mogao nastavljati, tebi svaka cast kako pronalazis inspiraciju za dalje.... :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926

Istok1926

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 165
    • Pogledaj profil
Odg: Povratak Čekićara
« Odgovor #161 poslato: 26. april 2016, 21:10:14 »
Citat: ГрујоДелија;1426959
Arsenal nije 4? :O Svasta... :D


I to se desilo :D
 

Istok1926

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 165
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Povratak Čekićara
« Odgovor #162 poslato: 26. april 2016, 21:22:02 »
Citat: BOSKEBALE;1426996
Ne znam kako uopste imas volje za igrati narocito posle 7:5 u finalu LS i 9:0 u super kupu... krajnje nerealni rezultati ali vidim ima onih kojih prate i dalje, ja ne bi mogao nastavljati, tebi svaka cast kako pronalazis inspiraciju za dalje.... :)


Vidio sam da ima ljudi koji prate, pa reko da uradim još jednu sezonu. Imam još koju utakmicu i to je to za ovu temu :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: boske

ГрујоДелија

  • Gost
Odg: Povratak Čekićara
« Odgovor #163 poslato: 27. april 2016, 13:38:50 »
Ja igram sa Interom 2024/25 i jos cu igrati bar 7-8 sezona, a kad bi pisao temu dosadilo bi mi na polusezoni :D !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: boske, Istok1926

boske

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 761
    • Pogledaj profil
Re: Povratak Čekićara
« Odgovor #164 poslato: 27. april 2016, 18:00:05 »
Ne mislite da ja vas napadam ili slicno, nego kazem kako je kod mene, ja sam se zasitio ovog pesa(sto se master lige tice) igram ga samo sa drustvom, jer ne volim nerealne rezultate, plus ovi golmani izljudjuju katastrofa su :) opet ponavljam takva je situacija kod mene, vama svaka cast pratim svakako kako igrate
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926