Autor Tema: Delfino Pescara 1936  (Pročitano 7071 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Delfino Pescara 1936
« Odgovor #15 poslato: 12. decembar 2015, 23:39:05 »
Pizzaro odlazi i puni kasu Pescare!!!

I ako se zadržao samo pola sezone,Pizzaro je svakim svojim potezom oduševljavao navijače Pescare,poslednji potez će ostati i te kako upamćen!
Pizzaro je pristao da napusti Pescaru i pređe u Watford za neverovatnih 15 miliona eura!
Pescara je na svojoj zvaničnoj facebook stranici izrazila veliku zahvalnost Pizzaru za sve što je uradio za taj klub!
Pescara je taj novac pametno uložila te dovela Cheikhou Kouyatea iz West Ham Uniteda za nešto više od 8 miliona evropskih novčanica!

Sem Kouyatea na Adriatico stigao je i Boris Radunović,nekadašnji golman Rada.
Radunović stiže iz Atalante i plaćen je 700.000 eura!
Već vidimo da je Pescara pametno uložila novac od neverovatne prodaje Pizzara.
Sigurno je da je Pescara sada jača za dva igrača koji mogu dostići zvanje zvezda!

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926, rma_7, Panda, enzocro92

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Delfino Pescara 1936
« Odgovor #16 poslato: 15. decembar 2015, 23:24:22 »
Pescara se drži vrha,debakl protiv Baria!

Pescara u nastavku prvenstva igra istim tempom kao u nekoliko kola pre kraja prvog dela prvenstva.
Sem debakla protiv Baria,Pescara je zabeležila dve pobede i remi!
U 21.kolu Pescara je na svom terenu odigrala 0:0 sa Avellinom,sledi debakl protiv Baria takođe kod kuće 2:5,a onda slede pobeda protiv Catanie 5:1,odnosno 3:1 protiv Calcio Como-a.
Pescara se drži samog vrha i dva boda je deli od prvog mesta!


Tabela:


Solidno smo nastavili prvenstvo,POLA JE PROŠLO!

"Delimično sam zadovoljan igrom u nastavku prvenstva,nismo bas morali da izgubimo 5:2 od Baria,ali jednostavno su bili mnogo bolji od nas na tom meču,samo ne razumem kako su nas uspeli da pobede 5:2 a sa poslednjom Novarom su igrali 0:0,ali to je fudbal!
Četvrti smo na tabeli,samo dva boda nas deli od prvog mesta,ali sem nas tu ima još timova.Mogu da konstatujem ono što se vidi na tabeli,a to je da se četvorka izdvojila,i verovatno ćemo mi iz te četvorke igrama odlučiti o našim sudbinama.Pola je prošlo,ostaje nam još ovoliko.Očekujem slabije partije tamo negde oko 30. kola jer ću morati da kombinujem tim,da bi u finiš sezone najbolji igrači ušli bez povreda!To ne znači da nećemo pobeđivati,ali možda se podvuče i neki remi!"


Kapitenska obaveza mi je da uđemo u Serie A!

"Kada je Pizzaro otišao ja sam izabran za novog kapitena.To mi nije strano,ali nije mi baš ni lako.Ovaj tim se bori za plasman u viši rang takmičenja,nije lako motivisati igrače kada gubite 5:2 na svom terenu,ali ih nije lako ni zaustaviti kada vodite 5:1.Kada imamo više golova prednosti,mlađi igrači srljaju na gol protivnika,i time rizikuju povrede,ne razumeju da nam je u ovim okolnostima dovoljna i pobeda sa jednim golom razlike!
Nastavićemo da igramo istim tempom,i sledeće sezone se gledamo u Serie A. FORZA PESCARA!"
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92, Istok1926, rma_7

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: Delfino Pescara 1936
« Odgovor #17 poslato: 16. decembar 2015, 05:04:37 »
Kako ide u kupu? možda i bude eurpoa preko kupa ako ima ta opcija u ovom pesu heh :D

Do godine Seria A znaci :D
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Djoxetina

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Delfino Pescara 1936
« Odgovor #18 poslato: 16. decembar 2015, 21:06:19 »
Citat: enzocro92;1411820
Kako ide u kupu? možda i bude eurpoa preko kupa ako ima ta opcija u ovom pesu heh :D

Do godine Seria A znaci :D

Ispao sam iz kupa,pise u jednom od postova :D
Ako ne udjem u Serie A,treba me ubiti :D
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Delfino Pescara 1936
« Odgovor #19 poslato: 16. decembar 2015, 22:36:28 »

U Pescari vlada odlična atmosfera!

Igrači Pescare su za Sky Calcio govorili o atmosferi u klubu,rezultatima,daljim planovima!

Od fudbalera koji su u klubu od dolaska novog stručnog štaba ubedljivo najviše je napredovao Memushaj.On igra na poziciji zadnjeg veznog i igra sve bolje i bolje! Dok je Pizzaro bio tu on je nekako  zapao u njegovu senku,ali sada sa Kouyateom čini odličan tandem sredine terena!
Mamushaj:
"Kada su nam iz uprave saopštili ko je novi šef,bio sam siguran da će to biti odlično za moj napredak,ali bio sam svestan da prvo moram da se izborim za startnu postavu.Uspeo sam i moj rad se polako isplaćuje našoj ekipi."

Jaime Baez koji je ove sezone stigao iz Fiorentine,doveden je da uz Berbatova uči kako se lako i jednostavno postižu golovi.Još uvek nije eksplodirao kako se očekuje,ali on ima vremena.Za sada je postigao 11 golova i upisao 5 asistencija!
Baez:
"Čekam moju šansu,trenutno se borimo za promociju u viši rang i bolje je da iskusniji i bolji od mene igra u startnoj postavi.Ja još uvek učim centarforski zanat! To mi je znatno lakše uz Berbatova.Ostajem ovde dok se ne dokažem,glasine da odlazim u Everton nisu tačne!"

Dokaz da Josić i te kako ima dara za transfere potvrđuje i Caiuby.On je u do sadašnjem delu prvenstva zabeležio 19 golova i 17 asistencija,što je morate priznati odličan učinak.
Caiuby:
"Ja ne mogu da verujem koliko sam golova postigao,u Augsburgu i kada sam dobijao šansu ja sam gledao da što više asistiram,ali ovde mi je proradio taj instikt za postizanje golova.U tome mi je mnogo pomogao Batistuta,uz njega i Berbatova sve je lako na terenu odnosno na treningu! Želim ovde da ostanem dok ne budem igrao sa Pescarom neko evropsko takmičenje.FORZA PESCARA!"

I za kraj KAPITEN.Dimitar Berbatov koji je u Pescaru stigao za 0 eura,u dosadašnjem delu prvenstva na svom kontu ima 24 gola i 9 asistencija,što je za igrača u njegovim godinama zaista fantastično.
Berbatov:
"Bio sam neko vreme jako skeptičan oko cele ove priče sa Pescarom,ali kada sam rešio da potpišem ugovor i kada smo počeli da radimo polako ali sigurno u meni se budila ljubav prema Pescari i ovom stilu fudbala.Mnogo nam znači što imamo 2 trenera koja su nastupala u Italiji gotovo celu karijeru,jedan je bio izuzetan napadač,a jedan gospodar sredine terena! Sada sam kapiten i imam obavezu da sa ovom ekipom dođem do maksimuma,tako da ne idem ja nigde dok sa ovom ekipom ne podignem pehar šampiona Italije,pa makar igrao do svoje 45. godine!"


Evo momci ovo je bila priča malo da presečem,da motivišem samog sebe za dalje pisanje,sutra očekujte nove izveštaje! :D :ziveli:
« Poslednja izmena: 16. decembar 2015, 22:40:08 od strane Djoxetina »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Delfino Pescara 1936
« Odgovor #20 poslato: 17. decembar 2015, 01:08:56 »

JAIME BAEZ!!!

Pescara se drži svog cilja. Trenutno su drugi na tabeli sa 4 boda manje od Cagilaria i 2 više od trećeplasirane Cesene.
Pescara je imala nekoliko kikseva u predhodnih par kola, ali to nije drastično uticalo na njihovu poziciju na tabeli.
Uočljive su brilijantne partije Jaime Baeza, on je samo protiv U.S. Latine postigao 4 pogotka, a kasnije još četiri u tri utakmice!

Spoiler





Možda smo mogli bolje,ali šta je tu je!

"Zadovoljan sam stanjem na tabeli. Malo smo stagnirali u poslednjih nekoliko kola,ali da se to ispraviti do kraja prvenstva. Cagilari nam beži 4 boda, a sledeći meč igramo protiv njih. Sa druge strane je Cesena koja za nama zaostaje samo dva boda i na to moramo obratiti pažnju. Ostalo je još malo da se igra, nas bi i treće mesto vodilo u Serie A,ali ja želim promociju sa jednog od prva dva mesta. Sigurno je da smo mogli neke utakmice da odigramo bolje, šta da se radi, nije nam se dalo, potrudićemo se da to ispravimo u narednih nekoliko kola.
Sledi nam meč sa Cagilariem, vidim naslove u novinama: meč koji odlučuje titulu. Ne odlučuje ovaj meč ništa, ako izgubimo mi ćemo možda na terće mesto,ako pobedimo dolazimo na bod Cagilariju, a svakako ima još da se igra i ovaj jedan meč ništa ne odlučuje. Odlučuju mnogo manji mečevi!"
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92, Panda

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Delfino Pescara 1936
« Odgovor #21 poslato: 23. decembar 2015, 23:50:55 »
Momčine na zimovanju sam do pravoslavnog Božića, tako da očekujte tekstove 7. ili 8. januara. Želim vam da provedete lepo božićne i novogodišnje praznike :D :ziveli:poz: