Autor Tema: Copa Libertadores - GRUPE i IZVESTAJI  (Pročitano 19037 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: Copa Libertadores - GRUPE i IZVESTAJI
« Odgovor #45 poslato: 21. oktobar 2015, 02:00:01 »
Upisani sluzbeni rezultati na osnovu aktivnosti igraca i izjava pojedinaca da zbog licnih obaveza ne mogu nastavati dalje takmicenje.

Mozete krenuti sa igranjem 1/4 finala. Srecno!
Strikers win games, defenders win titles !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Admiral_Kolchak, Mihajlodc

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: Copa Libertadores - GRUPE i IZVESTAJI
« Odgovor #46 poslato: 21. oktobar 2015, 16:44:58 »
1/4 finale

Crow 2:1 Pilojac

Ocekivano je Rasing bio autsajder u ovom mecu sa Mineirom. Videlo se to i po kvalitetu igraca i po prikazanoj igri na terenu. Mnogo sansi za Mineiro od pocetka meca. Najpre je Crow postigao lep gol sa strane sa nekih 20m, a potom nakon prekida i karambola u 5m. Svoju veliku inicijativu ipak nije krunisao jos kojim golom cime bi zacementirao sudbinu tima iz Argentine. Kao po nepisanom pravilu stize kazna za promasaje. Gol za Rasing daje Zacaris golom u 86. minutu nakon greske u odbrani Mineira.


Pilojac85 2:0 Crow

Za nijansu bolja partija Rasinga u odnosu na prvi mec. Noseni energijom sa tribina dali su moji igraci svoj maximum. Brzo smo stigli do pogotka nakon sjajnog voleja Grimija sa nekih 25m, u sam ugao. Imali smo rezultat koji nas vodi dalje pa smo se podsvesno povukli. Crow dominira terenom ali lopta jednostavno nece u gol. Najbolju sansu za Mineiro propusta Jo kada sa 5m u situaciji 1na1 pogadja golmana. Velika borba sve do tog drugog gola Milita koji je prakticno resio sve. cak i nakon gola je bilo par poluprilika za Mineiro ali je Rasing ipak izdrzao nalete favorita i plasirao se u polufinale.

GG Crow, odlicni mecevi, prosao je srecniji.
« Poslednja izmena: 22. oktobar 2015, 09:56:01 od strane pilojac85 »
Strikers win games, defenders win titles !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CroW, BobSacamano

Admiral_Kolchak

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 904
    • Pogledaj profil
Re: Copa Libertadores - GRUPE i IZVESTAJI
« Odgovor #47 poslato: 25. oktobar 2015, 17:44:38 »
Milos011 (Corinthians) 0:1 (Nacional Montevideo) Admiral_Kolchak





Admiral_Kolchak 0:0 (Corinthians) Milos011



Ukupno 1:0. Jako tvrde tekme, presudio je eto taj volej gol sa 16 metara iz prve tekme. Imao sam vise srece, GG Milose i srecno u ligi.

Zuti Kartoni:
C. De Pena x1
De Los Santos x1
« Poslednja izmena: 25. oktobar 2015, 18:03:21 od strane Admiral_Kolchak »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pilojac85, Milos011, BobSacamano

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: Copa Libertadores - GRUPE i IZVESTAJI
« Odgovor #48 poslato: 25. oktobar 2015, 17:59:29 »
Obratite paznju na to ko je domacin prvi mec. Ovde je trebalo Milos da igra revans kao domacin ali nema veze sad, gotovo.
« Poslednja izmena: 26. oktobar 2015, 00:42:41 od strane pilojac85 »
Strikers win games, defenders win titles !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Admiral_Kolchak

senkavetra

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 630
    • Pogledaj profil
Re: Copa Libertadores - GRUPE i IZVESTAJI
« Odgovor #49 poslato: 26. oktobar 2015, 14:58:45 »
1/4 finale

senkavetra 1-0 bobsacamano



bobsacamano 1-2 senkavetra



GG Bobsacamano, nekako sam obe utakmice dobio na srecu, prva utakmica je mogla biti i ubedljivija, u drugoj me sreca pogledala, dajem drugi gol na gresku protivnika.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pilojac85, BobSacamano, gorantz

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: Copa Libertadores - GRUPE i IZVESTAJI
« Odgovor #50 poslato: 28. oktobar 2015, 12:44:16 »
1/2 finale


Pilojac85 3:1 Senkavetra

Pukla nam je veza u 40. mintutu pri rezultatu 1:0. Odigrali smo novu tekmu do 58. minuta u kojoj je bilo 2:1 za mene. Ukupno 3:1. Bilo je i lepih i glupih golova na gresku u zadnjoj liniji.

Senkavetra 1:2 Pilojac85

Zanimljiv mec gde je Senka imao inicijativu u prvom poluvremenu. Dosta solidnih sansi ali losija realizacija istih. Milito je blistao u ovom dvomecu, opet sjajan gol iz daljine kada je lopta okrznula stativu i zatresla mrezu favorizovanog Internacionala.

GG Senka, dobri mecevi, pobedio tim sa boljom realizacijom sansi. Nadam se da se vidimo u full manual ligi.
Strikers win games, defenders win titles !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: BobSacamano, senkavetra

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: Copa Libertadores - GRUPE i IZVESTAJI
« Odgovor #51 poslato: 28. oktobar 2015, 21:07:27 »
Finals

Pilojac85 2:0 Admiral_Kolchak


Zanimljivo i tvrdo finale. Ocekivao sam X na poluvremenu ali je Milito danas bio raspolozen za igru. Vec nakon prvog napada Rasing je poveo sa 1:0. Usledilo je dosta gresaka kod obojice, i jedna kontra Admirala kada je snazno sutirao i pogodio precku. Slicna igra i u drugom poluvremenu. Nekoliko lepih sansi ali nista od gola. Potom u 66. minutu opet na scenu stupa Milito koji najpre izbacuje jednog igraca a potom precizno sutira sa 20ak metara u sam ugao i pogdadja za 2:0. Usledile su 2 sjajne sanse za Nacional (prazan gol masa Rekoba, a potom u situaciji 1na1 Admiral sutira pored gola) koje su mogle brzo doneti egal u ovom mecu i mogucnost odlaska u produzetke. Nista od toga, titula je otisla u Avelandeu.

GG Admirale, cestitke na finalu, nadam se da se vidimo u ligi.




To je to, kup za zagrevanje pred ligu je zavrsen. Hvala svim aktivnim ucesnicima. Uskoro (veceras ili sutra) cu otvoriti temu gde ce se vrsiti prijave za full manual ligu.
Strikers win games, defenders win titles !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: BobSacamano, cvelenidza, Milos011